یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday, January 21, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۵۲
شناسه خبر: ۵۴۵۹۷۷
 
رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان:
عدم شناخت دشمن جامعه را دچار مشکل می کند
رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان با تاکید بر اینکه برخی افراد به دلیل عدم شناخت صحیح از دشمن برای خود و کشور مشکل ایجاد می کنند، گفت: هدف و راهکار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با کل دنیا به ویژه جهان غرب متفاوت است.

حجت الاسلام عیسی خانه گیر رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در هرمزگان، با اشاره به بهترین راه برای شناخت دشمن از دیدگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: هر زمان که دشمن از شما تعریف و تمجید می کند بدانید که کارتان اشتباه است اما اگر دیدید دشمن به شما بی احترامی می کند متوجه باشید که کارتان درست و راهتان صحیح است.

وی افزود: درحال حاضر به مصداق این سخن امام راحل رسیده ایم، دشمنان تا قبل از اغتشاشات، مردم ایران را مردمی تروریسم می نامیدند اما به یکباره دایه مهربانتر از مادر شده و به حمایت از مردم برخاسته اند و این تغییر رفتارهای دشمنان با مردم ایران جای بسی تعجب است.

رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان تصریح کرد: افراد خطاکار و هنجارشکن باید از تعریف و تمجید دشمنان از آنان متوجه شوند که کارشان اشتباه و خلاف قانون است، رژیم صهیونیزم کمر به نابودی ایران اسلامی بسته است، بنابراین افرادی که به خطا می روند باید متوجه کار اشتباه خود شوند و از راه اشتباه بازگردند.

وی ادامه داد: از راه قانون و طی کردن مراحل قانونی می توان صدای خود را به گوش مسؤولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رساند، مهمترین ملاک و معیار شناخت دشمن، همین راهکار حضرت امام راحل است.

حجت الاسلام خانه گیر بیان کرد: دشمن در مقام صلح و دشمنی، کارش نیرنگ و توطئه و دشمنی است و در هر شرایطی دست از دشمنی برنمی دارد و به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود است.

رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان همچنین اضافه کرد: دشمن با ورود به هر کارزاری تنها به دنیال دست یافتن به اهداف خود بوده و برای رسیدن به این اهداف از هیچ نیرنگ و توطئه ای دریغ نمی کند و درصدد آن است تا ازهر طریق ممکن نقشه های خود را عملی و به نتیجه برساند.

وی گفت: منافع دشمن اقتضا می کند تا از راه صلح و دوستی و یا از طریق تحریم و یا تحریک برخی عوامل داخلی کشور و ایجاد جو ناامنی، حرکات شتابان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را کند و آهسته کنند.

حجت الاسلام خانه گیر بیان داشت:  ملت ایران اسلامی، فتنه 88 را حباب روی آب می دانستند اما این فتنه و آشوب کمتر از حباب روی آب است و عده ای آشوب طلب و فتنه گر و فریب خورده تیرشان به سنگ خواهد خورد.

رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان ادامه داد: متاسفانه برخی افراد به دلیل عدم شناخت صحیح از دشمن برای رسیدن به امیال دنیوی خود دچار مشکل می شوند، دشمن حتی خیرخواه ملت ها و دوستان خود نیست و تا زمانی که بداند منافعش تامین می شود از راه دوستی وارد می شود به محض اینکه منافع خود را درخطر ببیند حتی به دوستان خود رحم نمی کند.

وی گفت: هدف و راهکار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با کل جهان به ویژه جهان غرب متفاوت است و همین مانع برای نظام امپریالیسم و نظام سرمایه داری غرب است که در مقابل چنین نظامی با این رویکردی که هدفش تنها یاری رساندن به مظلومان عالم است می ایستند.

حجت الاسلام خانه گیر تاکید کرد: مردم ایران اسلامی به خوبی دریافته اند که با مقاومت در برابر نظام امپریالیسم خواه ناخواه به اهداف و نیات بلند خود دست خواهند یافت و این امر مهم جز در سایه تبعیت از رهبری و وحدت و همدلی میسر نخواهد شد. /851/ت۳۰۳/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۱۱
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۰:۵۱
مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان:
شبهات مجازی اعتقادات افراد را زیر سؤال می برد
مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان با تاکید بر اینکه باید مراقب توطئه های دشمن در فضای مجازی باشیم گفت: شبهات، اعتقادات افراد را زیر سؤال می برد و فرد را نسبت به امام عصر(عج) بدبین می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۰
با حضور امام جمعه بندرعباس؛
مراسم گرامیداشت جان باختگان نفتکش سانچی برگزار شد
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره جان‌ باختگان حادثه نفتکش ایرانی سانچی با حضور امام جمعه بندرعباس و جمعی کثیری از مردم و مسؤولان در مسجد جامع بندرعباس برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
طرح ۶۰ پایگاه در ۶۰ مسجد در استان هرمزگان اجرا می شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان از اجرای طرح ۶۰ پایگاه در ۶۰ مسجد با محوریت روحانیون خبر داد و گفت: روحانیون مستقر در مناطق آسیب‌پذیر باید آموزش‌های لازم را فراگیرند.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۱
مدیرکل امور فرهنگی رسانه سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد؛
ضرورت آشنایی مبلغان با فضای مجازی و رسانه‌ها در راستای تبلیغات دینی
مدیرکل امور فرهنگی رسانه و فناوری‌های نو سازمان تبلیغات اسلامی بر ضرورت آشنایی مبلغان با فضای مجازی و رسانه‌ها در راستای تبلیغات دینی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳
رییس تبلیغات اسلامی قشم:
گسترش استفاده از شبکه های فارسی زبان دشمن در کشور نگران کننده است
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم گسترش شبکه های فارسی زبان در کشور به ویژه مناطق مرزی را نگران کننده دانست و بر تولید محتوا و ارائه آن با زبان هنر از طریق رسانه های داخلی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۱
امام جمعه بندرعباس:
دولت تاکنون هیچ کمکی به احداث مسجد جامع بندرعباس نکرده است
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: دولت تاکنون هیچ کمکی به احداث و ساخت مسجد جامع بندرعباس نکرده است، جز همین قطعه زمین که آن هم در دولت قبلی به ساخت این مسجد اختصاص یافت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۰:۲۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
جلسات آموزشی با هدف توانمندسازی بانوان فرهیخته برگزار می‌شود
مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان از برگزاری جلسات آموزشی با هدف توانمندسازی اعضای جمعیت بانوان فرهیخته خبرداد و گفت: تولیدات فرهنگی و فکری فاخر بانوان حمایت می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۰
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف:
رشد جامعه دینی نیازمند شناخت و نهادینه کردن فرهنگ انتظار است
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، رشد، تکامل و پویایی جامعه دینی را نیازمند شناخت، تبیین و نهادینه کردن فرهنگ انتظار دانست و گفت: مهدویت عامل رشد و تکامل جوامع در همه عرصه ها اعم از اجتم...
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۴
امام جمعه بندرعباس:
رشوه مهمترین مانع اجرای قانون است
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با تاکید بر اینکه رشوه، حق حساب و یا شیرینی نیست، گفت: رشوه مهمترین مانع اجرای قانون است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۳
رییس مجمع اساتید گفتمان دینی هرمزگان:
بانک اطلاعاتی اساتید گفتمان دینی هرمزگان راه اندازی می شود
رییس مجمع اساتید گفتمان دینی هرمزگان با تاکید بر فعال تر شدن مدیران دفاتر تبلیغات اسلامی در شهرستان ها گفت: مدیران مربوطه در راستای تکمیل بانک اطلاعاتی اساتید گفتمان دینی همکاری لازم را با مجمع اساتید...
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
پیشگیری و مهار اعتیاد نیازمند برنامه ریزی جامع و مستمر است
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: پیشگیری و مهار آسیب اجتماعی اعتیاد نیازمند برنامه ریزی جامع، مدون و مستمر است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۹
نماینده آیت الله سیستانی در مشهد:
نقش روحانیت در شکل گیری انقلاب اسلامی انکارناپذیر است
نماینده حضرت آیت الله سیستانی در مشهد به نقش انکارناپذیر روحانیت در قبل از انقلاب اسلامی و شکل گیری این انقلاب ناب اشاره داشت و گفت: فتوای میرزای شیرازی، قدرت انگلیس را تضعیف کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۳
رییس سازمان بسیج طلاب هرمزگان تاکید کرد؛
رونق تولید، اشتغال و درآمدزایی با اجرای اقتصاد مقاومتی
رییس سازمان بسیج طلاب هرمزگان با اشاره به تاثیر اجرای اقتصاد مقاومتی در رفع مشکلات معیشتی مردم گفت: رونق تولید، ایجاد اشتغال و درآمدزایی از ‌آثار و برکات اجرای اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۱
مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان:
زمینه تحقیق و پیشرفت طلاب با مطالعه فراهم می شود
مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان با تاکید بر اینکه کتاب شناسی برای طلاب یک دانش محسوب می شود، گفت: زمینه تحقیق و پیشرفت طلاب با مطالعه کتب مختلف فراهم می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۲۸
با هدف ترویج فرهنگ انتظار؛
برنامه «عطر عاشقی» در بندر عباس برگزار می شود
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان از برگزاری برنامه «عطر عاشقی» در بندرعباس خبرداد و گفت: این برنامه با هدف ترویج فرهنگ انتظار در صحن متبرک امامزاده سیدمظفر(ع) برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۲۵
به همت ادارات کل ارشاد و اوقاف هرمزگان؛
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در هرمزگان برگزار می شود
رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به همت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه هرمزگان، دهم اسفندماه برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۰:۲۳
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
برخورد با مفاسد اقتصادی سبب امیدواری مردم و ناامیدی دشمن می‌شود
نماینده ولی فقیه در هرمزگان رفع کمبودها و برطرف شدن مشکلات اقتصادی را مسلتزم همکاری دولت و مردم دانست و گفت:  برخورد با مفاسد اقتصادی و شفاف‌سازی سبب امیدواری مردم و نا امیدی دشمن می‌شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۵
مدیر دفتر قرآن و عترت حوزه علمیه هرمزگان خبر داد؛
حفظ قرآن و نهج البلاغه از سوی ۱۵۰ طلبه هرمزگانی
مدیر دفتر قرآن و عترت حوزه علمیه هرمزگان از اشتغال به تحصیل بیش از هزار و ۲۰۰ طلبه در ۱۰ مدرسه علمیه استان هرمزگان خبرداد و گفت: از این تعداد بیش از ۱۵۰ طلبه به امر مهم حفظ قرآن و نهج البلاغه مشغولند....
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۱
مدیرکل امور مبلغین سازمان تبلیغات اسلامی خبرداد؛
ثبت نام بیش از ۷۰ هزار مبلغ در سامانه سجام
مدیرکل امور مبلغین و مساجد سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بیش از ۷۰ هزار مبلغ در سامانه سجام ثبت نام کرده اند و این آمار به تدریج افزایش می یابد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۷
آیت الله نعیم آبادی:
بصیرت مردم ایران طومار فتنه ۹۶ را درهم پیچید
امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه مردم ولایتمدار ایران طومار فتنه ۹۶ را با بصیرت درهم پیچیدند، گفت: دشمنان انقلاب همواره در صدد ضربه زدن به ارکان نظام هستند اما هربار حضور مردم آن‌ها را ناکام می‌کند.