Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - عدم شناخت دشمن جامعه را دچار مشکل می کند
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ Tuesday, October 16, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۵۲
شناسه خبر: ۵۴۵۹۷۷
 
رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان:
عدم شناخت دشمن جامعه را دچار مشکل می کند
رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان با تاکید بر اینکه برخی افراد به دلیل عدم شناخت صحیح از دشمن برای خود و کشور مشکل ایجاد می کنند، گفت: هدف و راهکار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با کل دنیا به ویژه جهان غرب متفاوت است.

حجت الاسلام عیسی خانه گیر رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در هرمزگان، با اشاره به بهترین راه برای شناخت دشمن از دیدگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی گفت: حضرت امام خمینی(ره) فرمودند: هر زمان که دشمن از شما تعریف و تمجید می کند بدانید که کارتان اشتباه است اما اگر دیدید دشمن به شما بی احترامی می کند متوجه باشید که کارتان درست و راهتان صحیح است.

وی افزود: درحال حاضر به مصداق این سخن امام راحل رسیده ایم، دشمنان تا قبل از اغتشاشات، مردم ایران را مردمی تروریسم می نامیدند اما به یکباره دایه مهربانتر از مادر شده و به حمایت از مردم برخاسته اند و این تغییر رفتارهای دشمنان با مردم ایران جای بسی تعجب است.

رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان تصریح کرد: افراد خطاکار و هنجارشکن باید از تعریف و تمجید دشمنان از آنان متوجه شوند که کارشان اشتباه و خلاف قانون است، رژیم صهیونیزم کمر به نابودی ایران اسلامی بسته است، بنابراین افرادی که به خطا می روند باید متوجه کار اشتباه خود شوند و از راه اشتباه بازگردند.

وی ادامه داد: از راه قانون و طی کردن مراحل قانونی می توان صدای خود را به گوش مسؤولان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران رساند، مهمترین ملاک و معیار شناخت دشمن، همین راهکار حضرت امام راحل است.

حجت الاسلام خانه گیر بیان کرد: دشمن در مقام صلح و دشمنی، کارش نیرنگ و توطئه و دشمنی است و در هر شرایطی دست از دشمنی برنمی دارد و به دنبال رسیدن به اهداف شوم خود است.

رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان همچنین اضافه کرد: دشمن با ورود به هر کارزاری تنها به دنیال دست یافتن به اهداف خود بوده و برای رسیدن به این اهداف از هیچ نیرنگ و توطئه ای دریغ نمی کند و درصدد آن است تا ازهر طریق ممکن نقشه های خود را عملی و به نتیجه برساند.

وی گفت: منافع دشمن اقتضا می کند تا از راه صلح و دوستی و یا از طریق تحریم و یا تحریک برخی عوامل داخلی کشور و ایجاد جو ناامنی، حرکات شتابان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را کند و آهسته کنند.

حجت الاسلام خانه گیر بیان داشت:  ملت ایران اسلامی، فتنه 88 را حباب روی آب می دانستند اما این فتنه و آشوب کمتر از حباب روی آب است و عده ای آشوب طلب و فتنه گر و فریب خورده تیرشان به سنگ خواهد خورد.

رییس عقیدتی سیاسی مرزبانی هرمزگان ادامه داد: متاسفانه برخی افراد به دلیل عدم شناخت صحیح از دشمن برای رسیدن به امیال دنیوی خود دچار مشکل می شوند، دشمن حتی خیرخواه ملت ها و دوستان خود نیست و تا زمانی که بداند منافعش تامین می شود از راه دوستی وارد می شود به محض اینکه منافع خود را درخطر ببیند حتی به دوستان خود رحم نمی کند.

وی گفت: هدف و راهکار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با کل جهان به ویژه جهان غرب متفاوت است و همین مانع برای نظام امپریالیسم و نظام سرمایه داری غرب است که در مقابل چنین نظامی با این رویکردی که هدفش تنها یاری رساندن به مظلومان عالم است می ایستند.

حجت الاسلام خانه گیر تاکید کرد: مردم ایران اسلامی به خوبی دریافته اند که با مقاومت در برابر نظام امپریالیسم خواه ناخواه به اهداف و نیات بلند خود دست خواهند یافت و این امر مهم جز در سایه تبعیت از رهبری و وحدت و همدلی میسر نخواهد شد. /851/ت۳۰۳/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۱۲
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۳:۵۷
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
دولت مرزبانان و دریابانان را به تمامی امکانات مجهز کند
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با تاکید بر اینکه اقتدار کشور بستگی به اقتدار در دریا دارد گفت: دولت مرزبانان و دریابانان را به تمامی امکانات مجهز کند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۲:۲۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
تمرکز کلیدی دشمن در جنگ نرم تضعیف جایگاه ولایت فقیه است
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: تمرکز کلیدی دشمن در جنگ نرم تضعیف جایگاه ولایت فقیه است.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۲:۵۳
مدیر حوزه علمیه هرمزگان:
تحصیل در حوزه نباید متکی به زمان خاص باشد
حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه یکی از نقاط برجسته نظام آموزشی حوزه رابطه بین استاد و شاگرد است، گفت: آموزش و تحصیل در حوزه های علمیه نباید محدود به زمان خاص باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۱:۵۲
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
لبخند و خشم پلیس باید بجا و امیدبخش باشد
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: لبخند و خشم پلیس اگر بجا باشد موجب امید در جامعه می شود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۲۰:۱۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
فعالیت پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی ملموس و اثربخش باشد
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر اینکه رونق فعالیت‌های فرهنگی نیازمند کاهش فاصله‌ بین دستگاه‌های فرهنگی است، گفت: اثربخشی فعالیت‌های پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی محلات آسیب‌پذیر، باید برای مرد...
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۲:۵۲
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
حمله به سفره مردم آخرین تلاش استکبار است
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، نجات کشور از وابستگی‌ها و منطقی ساختن مصرف را نوعی بصیرت در مقطع کنونی خواند و گفت: حمله به سفره مردم، آخرین عربده استکبار است.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تاکید کرد؛
ضرورت مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح در هیأت های مذهبی
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان بر مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح در هیأت های مذهبی تاکید کرد و گفت: هیأت های مذهبی در برگزاری مراسم عزاداری شهادت امام حسین(ع) از حضور عالمان دینی و مداحان بهره ببرند.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۲:۵۲
مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی:
هیأت مذهبی تراز اسلامی باید سنگر اجتماعی باشد
مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر این‌که هیأت مذهبی تراز اسلامی باید سنگر اجتماعی باشد، گفت: هر هیات مذهبی در گام نخست باید دو مولفه اعم از معرفت و خدمت را در درون...
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۲:۴۵
رییس اوقاف بندرعباس:
مسجد و هیأت مذهبی نیازمند پشتوانه اقتصادی است
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرعباس با بیان اینکه مسجد و هیأت مذهبی نیازمند پشتوانه اقتصادی است، گفت: ماه محرم بهترین فرصت برای ایجاد وقف دسته جمعی است.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۲:۳۸
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان:
جامعه نیازمند تقوای اقتصادی است
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر اینکه جامعه امروزی نیازمند تقوای اقتصادی است، گفت: مسؤولان، مردم و بازاریان سه ضلع تقوای اقتصادی هستند.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۲۳:۲۱
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان:
محرم فرصت با ارزشی برای ترویج باورهای دینی و اعتقادی است
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: محرم فرصت با ارزشی برای ترویج باورهای دینی و اعتقادی مردم جهت رشد فضائل اخلاقی و نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر است.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۳:۰۷
رییس ستاد اقامه نماز هرمزگان:
فرهنگ نماز، کم کاری و فساد اداری را از بین می برد
رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان با تاکید بر تلاش دبیران اقامه نماز بر ترویج فرهنگ نماز در بین کارکنان دستگاه های اجرایی به عنوان بدنه نظام، گفت: فرهنگ نماز، کم کاری و فساد اداری را از بین می برد.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۳:۰۵
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان:
متولیان امر نماز بهترین الگو برای ترویج این فریضه الهی باشند
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان بر تقویت امر نماز در جامعه تاکید کرد و گفت: متولیان امر نماز باید در راستای ترویج نماز، خود بهترین الگو برای دیگران باشند.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۱:۰۲
رییس تبلیغات اسلامی قشم تاکید کرد؛
ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای توسعه و ترویج دین
رییس تبلیغات اسلامی قشم بر ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی در راستای توسعه و ترویج دین تاکید کرد.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۳:۱۹
در دهه امامت و ولایت؛
گارگاه ولایت شناسی در شهرستان سیریک برگزار شد
به مناسبت دهه امامت و ولایت گارگاه ولایت شناسی با حضور سرپرست فرمانداری سیریک و مدیران دستگاه های اجرایی با هدف شناسایی جایگاه ولی فقیه در زمان عصر غیبت، بررسی حکومت های اسلامی از صدر اسلام تا کنون و ...
۱۳۹۷/۶/۳ - ۲۲:۴۰
امام جمعه قشم:
مسؤولان مبارزه قاطع و قانونی با مفسدین را سرلوحه کار قرار دهند
امام جمعه قشم گفت: مسؤولان مبارزه قاطع و قانونی با مفسدین را سرلوحه کار قرار دهند و به یاد داشته باشند که عملکرد مطلوب یا نامطلوب آنان به پای تمام مسؤولان و نظام اسلامی نوشته خواهد شد.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۰۹:۵۹
استاد حوزه و دانشگاه:
پیروی از گفتمان انسانی و اسلامی و دوری از جهل لازمه عملیاتی کردن بصیرت است
استاد حوزه و دانشگاه گفت: پیروی از گفتمان انسانی و اسلامی و دوری از جهل و غفلت لازمه عملیاتی کردن بصیرت است.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۰۹:۵۶
رییس ستاد دهه امامت و ولایت هرمزگان:
موقوفات جدید با موضوع غدیر در هرمزگان ایجاد شود
رییس ستاد دهه امامت و ولایت هرمزگان گفت: نیاز است که موقوفاتی در بخش غدیر داشته باشیم تا بتوانیم برنامه‌هایی را برای گسترش فرهنگ‌غدیر بصورت گسترده‌تر در استان اجرا کنیم.
۱۳۹۷/۶/۱ - ۲۱:۳۲
در هفته دولت انجام می شود؛
افتتاح ۸۲۱ پروژه با اعتبار ۱۹۳۶ میلیارد تومان در هرمزگان
استاندار هرمزگان گفت: در هفته دولت تعداد ۸۲۱ پروژه با اعتبار ۱۹۳۶ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد که از این رقم ۲۱۳ میلیارد تومان بخش دولتی، ۱۰۵ میلیارد تومان منابع انسانی و مابقی هزینه توسط بخش خ...
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۰:۴۳
با حضور امام جمعه بندرعباس؛
دارالقرآن خیرساز روستای طبل در قشم افتتاح شد
مراسم بهره‌برداری از دارالقرآن روستای طبل قشم که با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار شد.