Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - اخلاص و تواضع رمز موفقیت آیت الله احمدی است
سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ Tuesday, August 21, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۲/۸ - ۰۲:۲۱
شناسه خبر: ۴۹۴۱۴۹
 
آیت الله غروی:
اخلاص و تواضع رمز موفقیت آیت الله احمدی است
عضو شورای عالی حوزه علمیه قم اخلاص را شرط سعادت و پیشرفت انسان توصیف کرد و گفت: داشتن تقوا، اخلاص و تواضع از ویژگی های بارز آیت الله احمدی است که وی را از دیگران متمایز کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان، آیت الله سید محمد غروی عضو شورای عالی حوزه علمیه قم شب گذشته در سومین اردیبهشت تجلیل از مفاخر استان همدان که در سالن ابن سینا برگزار شد با اشاره به  ویژگی های اخلاقی پیامبر(ص) اظهار داشت: پیامبر در ست کوشی، شجاعت و صداقت برترین انسان ها بود.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه بعثت پیامبر(ص) در نجات و سرنوشت بشریت گفت: یکی از ویژگی های بارز پیامبر(ص) خلاق حسنه و مکارم اخلاقی متجلی ایشان بود.

عضو شورای عالی حوزه علمیه قم در ادامه خاطرنشان کرد: تنها اخلاق است که سبب رشد و تعالی انسان می شود و سبب تحول انسان است چرا که انسان فرصت اکتشاف و حرکت را به خود نمی دهد.

وی با اشاره به شخصیت ممتاز آیت الله احمدی ابراز داشت: آیت الله احمدی را نمی توان فقط منحصر در استان همدان دانست بلکه ایشان از مفاخر جهان اسلام است.

آیت الله غروی با بیا این که آیت الله احمدی خدمات زیادی را به نظام آموزشی و انقلاب کرده است، گفت: آیت الله احمدی به هیچ عنوان نسبت با مقام، پست و عنوان دلبستگی و وابستگی نداشته است.

وی با اشاره به مصائب و سختی هایی که آیت الله احمدی برای اعتلای انقلاب به جان خریده است، گفت: قبل و بعد از انقلاب مشکلات فروانی برای آیت الله احمدی ایجاد شد اما با وجود همه مخاطرات وی به امور معمول خدمت رسانی علمی و فرهنگی مشغول بود.

عضو شورای عالی حوزه علمیه قم اخلاص را شرط سعادت و پیشرفت انسان توصیف کرد و گفت: داشتن تقوا، اخلاص و تواضع از ویژگی های بارز آیت الله احمدی است که وی را از دیگران متمایز کرده است.

وی در پایان گفت: آیت الله احمدی از جمله عامانی است که محضر امام راحل(ره) و علامه طباطبایی را درک کرده و همزمان تحصیلات حوزوی و دانشگاهی داشته است./۹۷۹/۲۰۲/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۷
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۵/۲۵ - ۲۲:۴۳
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
انتظار اهل بیت از شیعیان داشتن بصیرت است
آیت الله طه محمدی گفت: شیعه باید با بصیرت و با تقوا باشد و اهل بیت نیز از ما انتظار افزایش معرفت و تفکر را دارند تا در مقابل دسیسه ها و نقشه های دشمنان شکست نخوریم.
۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۲۲:۰۸
آیت الله طه محمدی:
هیچ دینی به اندازه اسلام توجه به تعقل ندارد
امام جمعه همدان گفت: صدها آیه در قرآن وجود دارد که انسان را به تعقل دعوت می کند این در حالی است که هیچ یک از کتب آسمانی دیگر را نمی توان یافت که این گونه از عقل حمایت کند.
۱۳۹۷/۵/۲۰ - ۲۳:۰۱
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
انجام کار با استفاده از عقل جمعی هیچ گاه پشیمانی به دنبال ندارد
آیت الله طه محمدی گفت: کاری که با پشتوانه و استفاده از عقل جمعی به اجرا درآید در آینده درگیر گرفتاری نخواهد شد چرا که محصول فکر یک نفر نیست بلکه یک گروه از مدیران در زمینه آن نظر داده اند.
۱۳۹۷/۵/۱۹ - ۱۸:۳۹
امام جمعه همدان:
وحدت کلید حل مشکلات است
آیت الله طه محمدی گفت: مردم نباید با انجام کارهای اشتباه همگام با دشمنان قسم خورده نظام شوند و در این شرایط باید با تقویت وحدت در جامعه به حل معضلات موجود بپردازند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۲۲:۵۹
آیت الله گنبدی:
تحصیل در حوزه نیازمند انگیزه ای الهی است
استاد اخلاق حوزه علمیه همدان گفت: اگر کسی متوجه شد که نمی تواند در حوزه علمیه تحصیل کند باید از اول راه مسیر خود را تغییر دهد.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۲۲:۵۶
آیت الله فاضلیان:
هوا و هوس آفتی بزرگ در زندگی طلبگی است
استاد حوزه علمیه همدان گفت: هوا و هوس آفت بزرگی در زندگی طلبگی است و طلاب بدانند که باید نیت خود را خالص کنند و با اعمال عبادی خود را مرحله الهی برسانند.
۱۳۹۷/۵/۱۷ - ۲۲:۱۲
آیت الله طه محمدی:
نتیجه عدم درک جهان بینی صحیح، تباهی است
امام جمعه همدان گفت: اگر انسان در جهان بینی دچار خطا شود یقینا در اعتقادات به بی راهه رفته است و عکس آن نیز به معنای آن است که در اعتقادات خود دچار خطا نشده است.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۲:۰۷
آیت الله طه محمدی مطرح کرد؛
لزوم آشنا کردن مردم با فرهنگ غدیر
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان گفت: باید در این فاصله یک ماهه تا عید غدیر در مساجد مختلف آمادگی لازم را ایجاد و مردم را با فضیلت های این روز بزرگ آشنا کنیم.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۱:۱۷
حجت الاسلام حسنی حلم:
برای ترویج غدیر همه باید به میدان بیایند
رییس ستاد اقامه نماز استان همدان گفت: باید برای هر چه بهتر برگزار شدن مراسم غدیر در مساجد و انجام هماهنگی اجرای برنامه ها از همین امروز دست به کار شویم.
۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۲۱:۱۲
آیت الله طه محمدی:
رسانه ها بعد معنوی اربعین را ترویج دهند
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: رسانه ها باید بعد معنوی اربعین را به جهانیان ارسال کنند.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۲۲:۳۹
مدیر حوزه علمیه همدان:
تحصیل در حوزه علمیه معامله با خدا به شمار می رود
آیت الله موسوی اصفهانی گفت: امام خمینی(ره) با خدا معامله کرد و در مقابل طاغوت ایستاد، امام خمینی(ره) همچون انبیا با طاغوت زمان خود مبارزه کرد و این هدف عالی حوزه های علمیه است.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۲۲:۰۵
حجت الاسلام بطحائیان مطرح کرد؛
ضرورت تقویت انگیزه در زندگی طلبگی
مدیر مدرسه علمیه زنگنه همدان گفت: ثابت قدم بودن و انگیزه کافی برای تحصیل در حوزه علمیه مساله ای پر اهمیت است و باید در این راه با انگیزه ای الهی قدم گذاشت.
۱۳۹۷/۵/۱۴ - ۲۱:۴۶
آیت الله طه محمدی:
خبرنگاری از مقدس ترین شغل ها است
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: خبرنگاری از مقدس ترین شغل ها است و دارای شرایط سنگینی است.
۱۳۹۷/۵/۱۳ - ۱۸:۰۴
مدیر حوزه علمیه همدان:
وظیفه شناسی رمز پیشرفت در زندگی طلبگی است
آیت الله موسوی اصفهانی گفت: تهذیب نفس در راه طلبگی شرط کافی نیست و طلبه باید در کنار تهذیب نفس خوب درس بخواند تا بتواند در راه طلبگی ایفای نفش کند.
۱۳۹۷/۵/۹ - ۱۹:۳۰
حجت الاسلام مولازاده:
رهبر معظم انقلاب محور وحدت جامعه هستند
امام جمعه رزن گفت: مقام معظم رهبری با ایمان و تقوای خود توانسته اند با نگاه داشتن همه نیروی های انقلابی در کنار هم وحدت را در جامعه حاکم کنند.
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۲:۵۱
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس:
مردم در سختی‌اند چرا رئیس جمهور سکوت کرده؟
حاجی بابایی با بيان اينكه آموزش و پرورش با ۱۹۴ هزار کسری نیروی انسانی مواجه است، گفت: دولت باید به داد مردم برسد چرا که اوضاع مالی مردم مناسب نیست و تیم اقتصادی دولت موفق نبوده است؛ چرا رئیس جمهور سک...
۱۳۹۷/۵/۸ - ۱۲:۴۷
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس:
وزیر ارشاد پاسخگو باشد/ چالش‌های فرهنگی پابرجاست
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه وزیر فرهنگ باید به مجلس پاسخ دهد، گفت: وزیر فرهنگ و ارشاد هنوز نتوانسته چالش های فرهنگی را با راهکار های مطلوب مرتفع کند.
۱۳۹۷/۵/۷ - ۱۷:۵۹
امام جمعه همدان:
مشورت در کارها از ضرر جلوگیری می کند
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: در تصمیم گیری های مهم هیچ گاه از مشورت غفلت نکنید ما مدیران بزرگی داشتیم که با غفلت از مشورت ضرر بزرگی را متحمل شدند.
۱۳۹۷/۵/۶ - ۲۲:۴۱
حجت الاسلام موحدی:
عبور از بحران های انقلاب نتیجه مدیریت صحیح رهبری است
امام جمعه تویسرکان گفت: حضرت آقا در عرصه های مختلف و در موارد گوناگون به زیبایی و درستی توانسته اند انقلاب را مدیریت کنند.
۱۳۹۷/۵/۵ - ۱۹:۱۰
آیت الله طه محمدی:
به جای صرف هزینه های میلیاردی به دنبال اشتغال جوانان و ازدواج آن ها باشیم
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: همان کاری که خودروی گران قیمت انجام می دهد را خودرو ارزان قیمت نیز می تواند انجام دهد چه بهتر است که با پول خودروهای میلیاردی که در سطح شهر همدان هستند برای چندهزا...