Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - اخلاص و تواضع رمز موفقیت آیت الله احمدی است
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ Tuesday, May 22, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۲/۸ - ۰۲:۲۱
شناسه خبر: ۴۹۴۱۴۹
 
آیت الله غروی:
اخلاص و تواضع رمز موفقیت آیت الله احمدی است
عضو شورای عالی حوزه علمیه قم اخلاص را شرط سعادت و پیشرفت انسان توصیف کرد و گفت: داشتن تقوا، اخلاص و تواضع از ویژگی های بارز آیت الله احمدی است که وی را از دیگران متمایز کرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان، آیت الله سید محمد غروی عضو شورای عالی حوزه علمیه قم شب گذشته در سومین اردیبهشت تجلیل از مفاخر استان همدان که در سالن ابن سینا برگزار شد با اشاره به  ویژگی های اخلاقی پیامبر(ص) اظهار داشت: پیامبر در ست کوشی، شجاعت و صداقت برترین انسان ها بود.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه بعثت پیامبر(ص) در نجات و سرنوشت بشریت گفت: یکی از ویژگی های بارز پیامبر(ص) خلاق حسنه و مکارم اخلاقی متجلی ایشان بود.

عضو شورای عالی حوزه علمیه قم در ادامه خاطرنشان کرد: تنها اخلاق است که سبب رشد و تعالی انسان می شود و سبب تحول انسان است چرا که انسان فرصت اکتشاف و حرکت را به خود نمی دهد.

وی با اشاره به شخصیت ممتاز آیت الله احمدی ابراز داشت: آیت الله احمدی را نمی توان فقط منحصر در استان همدان دانست بلکه ایشان از مفاخر جهان اسلام است.

آیت الله غروی با بیا این که آیت الله احمدی خدمات زیادی را به نظام آموزشی و انقلاب کرده است، گفت: آیت الله احمدی به هیچ عنوان نسبت با مقام، پست و عنوان دلبستگی و وابستگی نداشته است.

وی با اشاره به مصائب و سختی هایی که آیت الله احمدی برای اعتلای انقلاب به جان خریده است، گفت: قبل و بعد از انقلاب مشکلات فروانی برای آیت الله احمدی ایجاد شد اما با وجود همه مخاطرات وی به امور معمول خدمت رسانی علمی و فرهنگی مشغول بود.

عضو شورای عالی حوزه علمیه قم اخلاص را شرط سعادت و پیشرفت انسان توصیف کرد و گفت: داشتن تقوا، اخلاص و تواضع از ویژگی های بارز آیت الله احمدی است که وی را از دیگران متمایز کرده است.

وی در پایان گفت: آیت الله احمدی از جمله عامانی است که محضر امام راحل(ره) و علامه طباطبایی را درک کرده و همزمان تحصیلات حوزوی و دانشگاهی داشته است./۹۷۹/۲۰۲/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۳
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۹:۱۳
امام جمعه همدان:
اسلام برای سلامتی مردم حساب ویژه ای باز کرده است
آیت الله طه محمدی گفت: اسلام برای سلامتی مردم حساب ویژه ای باز کرده است از این رو شناخت صحیح بیماری و تجویز درست دارو وظیفه سنگینی بر دوش پزشکان است.
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۱:۵۷
امام جمعه همدان:
معرفت نسبت به خداوند درگرو شناخت حجت خدا است
آیت الله طه محمدی گفت: معرفت خدا یعنی شناخت حجت خدا و اگر کسی از این در به سمت خدا نیاید خدای واقعی را نشناخته است.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۳:۰۲
استاد حوزه علمیه مطرح کرد؛
ضرورت تبیین جایگاه زن در جامعه و خانواده اسلامی
استاد حوزه علمیه گفت: زن دارای جایگاهی والا در زندگی است و وظیفه ای والا دارد، چه بسا که وظیفه زن همان وظیفه ملائکه و انبیای الهی باشد.
۱۳۹۷/۲/۳۰ - ۱۱:۵۶
امام جمعه همدان:
دشمن به دنبال کم رنگ کردن موضوع مهدویت در جامعه است
آیت الله طه محمدی گفت: دشمن با شبهات فراوان تمام دستورات دین اسلام را زیر سوال برده است اما بیشترین هجمه ها را در زمینه ولایت و مهدویت شاهد هستیم.
۱۳۹۷/۲/۲۹ - ۱۱:۳۶
آیت الله طه محمدی:
روحانیت در پاسخگویی به شبهات نقش اصلی را بر عهده دارد
امام جمعه همدان گفت: متاسفانه با ضعف برخی از روحانیان در عدم پاسخگویی متناسب و به موقع نسبت به شبهات موجود آن چنان که باید نتوانستیم با کینه این افراد مقابله کنیم.
۱۳۹۷/۲/۲۸ - ۱۹:۰۲
آیت الله طه محمدی:
سکوت جهان عرب در برابر مساله فلسطین ننگی بزرگ است
امام جمعه همدان گفت: همه جهان نسبت به کودک کشی و ظلم رژیم غاصب صهیونیستی اعتراض کردند اما متاسفانه صدایی از جهان عرب به گوش نرسید.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۲۲:۴۶
آیت الله طه محمدی:
رسیدگی به مشکلات مردم از وظایف مهم مسؤولان است
امام جمعه همدان گفت: تولید کنندگان ما باید با سعی بیشتر هم زمینه ساز اشتغال بیشتر جوانان کشور باشند و هم عرصه مصرف را از کالای داخلی به وضع مناسبی برسانند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۷:۲۴
مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در استان همدان:
کشورهای خودفروخته حاشیه خلیج فارس آبروی اسلام را برده اند
عضو هیأت رییسه موسسه سراج گفت: کشورهای خود فروخته حاشیه خلیج فارس آبروی اسلام و مسلمانان و حکومت های عرب را برده اند، ما به نوبه خودمان آمده ایم فریاد بزنیم و بیزاری خودمان را از این دشمنان اعلام کنیم...
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۶:۰۲
آیت الله طه محمدی:
انتقال پایتخت به قدس نشان از بیچارگی رژیم صهیونیستی است
امام جمعه همدان گفت: اسرائیل از بیچارگی دست به تغییر پایتخت خود زده است و مشکل آنها با انقلاب و اسلام این است که اسلام دست آنها را از غارت و ظلم به مردم کوتاه کرده است.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۵:۵۸
همزمان با اختتامیه جشنواره دین و رسانه در استان همدان؛
خبرگزاری رسا ۳ عنوان برتر جشنواره دین و رسانه را به خود اختصاص داد
در دومین جشنواره دین و رسانه خبرگزاری رسا با کسب سه عنوان برتر در رشته فیلم، مکتوب و فیلم کوتاه به فعالیت خود در این جشنواره پایان داد.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۱:۵۹
آیت الله طه محمدی:
سکوت شورای امنیت سازمان ملل حمایت از جنایت کاران است
امام جمعه همدان گفت: کدام وجدان بیداری خون های به ناحق ریخته را قبول می کند اما متاسفانه می بینیم که شورای امنیت لال است و حرفی نمی زند و طرفداران ظلم و جنایت نیز همراه آن مجبورند سکوت کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۵۵
معاون پژوهش مدرسه علمیه آیت الله دامغانی:
مبلغان از مدیریت مساجد غافل نشوند
معاون پژوهش مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) گفت: همه فعالیت ها را در مسجد روحانی انجام نمی دهد و مدیری در کار خود موفق است که بتواند به خوبی در بین مردم تقسیم کار انجام دهد.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۴۹
مدیر حوزه علمیه همدان:
جامعه به طلاب باسواد و با اخلاص نیاز دارد
آیت الله موسوی اصفهانی گفت: طلاب علوم دینی باید طوری درس بخوانند که بتوانند به جامعه و اسلام خدمت کنند و طلبه باید بنیه علمی خود را قوی کند تا زمانی که ملبس به لباس مقدس روحانیت شد بتواند پاسخگوی جامع...
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۴۴
امام جمعه همدان:
قدردانی از مفاخر سبب ترویج فرهنگ علمی در جامعه می شود
آیت الله طه محمدی با اشاره به این که باید از ظرفیت افراد تا حد امکان استفاده شود، گفت: ارزش وجودی هر یک از مفاخر باید قدرشناسی شود در غیر این صورت رفتار جبران ناپذیر در قبال آنان صورت گرفته است.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۴۰
نگاهی گذرا به مدرسه آیت الله آخوند همدان؛
از آخوند اردستانی تا آخوند ملاعلی معصومی
از دیرباز تا کنون مدرسه آیت الله آخوند(ره) مأمن مردم شهر و انقلابیان بوده و هست به گونه ای که همه فعالیت های مردم انقلابی قبل از انقلاب و هم اکنون در این مدرسه انجام می شود به طوری که این مدرسه علمیه ...
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۳۱
استاد حوزه علمیه قم:
خبرگزاری رسا تا حد زیادی روحانیت را به جامعه معرفی کرده است
حجت الاسلام سلیمانیان با اشاره به فعالیت خبرگزاری رسا، گفت: امروز خبرگزاری رسا توانسته است رسالت واقعی حوزوی خود را به انجام برساند و حوزه های علمیه را در حد امکان در جامعه و جهان معرفی کند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۲۸
رییس بنیاد بین المللی بوعلی سینا:
مشکلات جامعه به خاطر نبود مدیریت است
آیت الله طه محمدی گفت: امروز بسیاری از مشکلات جامعه در زمینه آب، خاک و فرصت های شغلی به نبود مدیریت در جامعه برمی گردد.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۱۳
استاد حوزه علمیه همدان:
حوزه در زمینه مدیریت فرهنگی جامعه نظریه پردازی کند
حجت الاسلام طباطبایی با اشاره به هجمه های فرهنگی دشمنان، گفت: امروز مشکل فرهنگی از دو جهت خارجی و داخلی اعتقادات مردم را تهدید می کند و وظیفه حوزه های علمیه است تا در این زمینه نقش سازنده خود را نشان ...
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۰۸
استاد حوزه علمیه همدان:
خبرگزاری رسا رسالت حوزوی خود را حفظ کرده است
حجت الاسلام اعظمی گفت: از ویژگی های مهم خبرگزاری رسا استفاده از تیم های تخصصی در زمینه رسانه است.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۰۱
استاد حوزه علمیه قم:
خبرگزاری رسا گروه علمی فقه حکومتی را تشکیل دهد
استاد حوزه علمیه قم گفت: لازم است خبرگزاری رسا با دعوت از جمعی از طلاب فرهیخته، جوان و صاحب اندیشه گروه علمی فقه حکومتی را تشکیل دهد.