سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ Tuesday, January 24, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۱:۵۸
شناسه خبر: ۴۷۲۳۱۴
 
عضو شوراي اصولگرايان كاشان مطرح کرد؛
اسلام ناب، رهبري و حضور هميشه در صحنه مردم، مؤلفه‌های قدرت ايران
عضو شوراي اصولگرايان كاشان از اسلام ناب محمدي، رهبري و حضور هميشه در صحنه مردم انقلابي ايران به عنوان سه مؤلفه قدرت جمهوري اسلامي در جهان نام برد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري رسا در كاشان، جواد نائيني، بعد از ظهر جمعه در شبستان مصلي كاشان در جمع اصولگرايان اين شهرستان، گفت: هركشوري مؤلفه هايي را براي قدرت خود دارد كه اين قدرت عامل بازدارندگي و حضور در عرصه هاي مختلف جهاني محسوب مي‌شود.

وي افزود: كشور چين صنعت را مؤلفه قدرت خود مي داند و آمريكا قدرت نظامي خود را و چين اقتصاد را به عنوان مؤلفه قدرت خود مي‌داند و اين در حالي است كه جمهوري اسلامي داراي سه مؤلفه قدرت است.

نائيني از اسلام ناب محمدي، رهبري و حضور هميشه در صحنه مردم انقلابي ايران به عنوان سه مؤلفه قدرت جمهوري اسلامي در جهان نام برد و گفت: اسلام ناب محمدي متفاوت از اسلام آمريكايي است، به اين معني كه اسلام ناب محمدي، اسلامي است كه امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب آن را تأييد مي‌كنند.

به گفته وي، اسلام ناب محمدي، نقش پيامبرگونه رهبري و حضور مردم هميشه در صحنه از مهمترين مؤلفه هاي قدرت در نظام  جمهوري اسلامي ايران است كه براي صدور انقلاب به كشورهاي جهان الگو سازي مي‌كند.

عضو شوراي اصولگرايان كاشان اذعان كرد: جمهوري اسلامي به دليل بهره مندي از اين سه مؤلفه قدرت هميشه مورد تهاجم دشمن در عرصه هاي مختلف فرهنگي، اقتصادي و سياسي بوده و هر زمان در هر يك از اين عرصه ها با مشكل روبرو بوده است، اين سه مؤلفه قدرت در جمهوري اسلامي ايران همزمان وارد صحنه شده اند.

نائيني در ادامه با اشاره به اين فرمايش امام خميني(ره) مبني بر اينكه، عدم حضور در صحنه در رأس همه گناهان كبيره است، گفت: اگر مردم قهرمان ايران در صحنه هاي مختلف انقلاب اسلامي حضور نداشتند، رهبري مانند جدش اميرمومنان(ع) خانه نشين مي‌شد و نظام نمي توانست به اهداف خودش برسد، بنابر اين حضور مردم در صحنه يكي از مؤلفه هاي قدرت است.

وي ادامه داد: رهبري، انقلابي بودن را تعريف كرده است و خودش را نيز به عنوان يك انقلابي معرفي‌ می كند، به اين معني كه انقلابي بودن داراي مؤلفه هايي از جمله پايبندي به ارزشهاي انقلاب اسلامي كه همان حضور در صحنه حماسه 9 دي، حضور در صحنه انتخابات، بصيرت و سكوت نكردن در فتنه است چرا كه آنهايي كه در فتنه 88 سكوت كردند در اصل فتنه را تأييد كردند و با سكوت خود خسارت زيادي را به نظام وارد كردند.

عضو شوراي اصولگرايان كاشان در ادامه هدف گيري بلند مدت براي رسيدن به آرمانهاي انقلاب اسلامي را دومين مولفه از انقلابي بودن دانست و گفت: رهبري مي فرمايد، برخي تلاش مي‌كنند جامعه و جوانان را دچار نا اميدي كنند تا در مقابل فشارها تسليم شويم و اين در حالي است كه وظيفه پيامبران الهي تبليغ براي خدا بود و در اين راه به غير از خدا از هيچ كس نه از آمريكا و نه از غرب و نه شرق هراسي به خود راه ندهند.  

نائيني پايبندي بندي به استقلال كشور را سومين مؤلفه انقلابي بودن اعلام كرد و افزود: روحيه انقلابي بايد به گونه اي باشد كه پايبندي به استقلال كشور را مبنا قرار دهد نه اينكه بخواهد به آمريكا اعتماد كند، چرا كه نتيجه برجام اين مي شود كه امروز جان كري وزير امور خارجه آمريكا در نامه خداحافظي خود به اوباما رييس جمهور آمريكا مي نويسد، روابط ما با ايران بسيار مناقشه برانگيز باقي خواهد ماند.

وي ادامه داد: جان كري در اين نامه گفته است، بايد اعمال فشار بر ايران را حفظ كنيم تا بتوانيم برنامه موشكي ايران را مختل كنيم و اهداف ديگر ما فشار بر ايران براي عدم حمايت از تروريستها، پايان دادن به بي توجهي به حقوق بشر در ايران، توقف مداخله ثبات آميز در امور همسايگان ايران است به اين معني است كه ايران اسرائيل را بايد به رسميت بشناسد و به مردم مظلوم يمن و عراق و سوريه و لبنان كمك نكند، اينها مسائلي است كه بر خلاف روحيه انقلابي‌گري است.

وي افزود: برخي نيز در كشور همين دغدغه ها را داشتند كه شعار نه غزه، نه لبنان، جانم فداي ايران را سردادند و اعلام كردند اصل ولايت فقيه نشانه است، اما مردم در 9 دي با فرياد مرگ بر آمريكا و استكبار جهاني، پاي ولايت ايستادند تا ثابت كنند انقلابي هستند و عمل به موقع و به هنگام مردم،  نشانه زمان شناسي و بصيرت شناسي مردم در صحنه  و انقلابي بود.

بزرگترين جهاد در انقلاب اسلامي مقابله با دشمن و آمريكايي‌ها است

به گفته وي، اسرائيلي كه شعار از نيل تا فرات را سر مي داد، امروز از ترس انقلاب اسلامي ديوار بتني 6 متري به دور خود كشيده است، اما همانگونه كه رهبري مي فرمايد، تا 25 سال آينده اثري از رژيم صهيونيستي باقي نخواهد ماند.

عضو شوراي اصولگرايان كاشان با اشاره به اينكه انقلابي بودن و انقلابي گري به معناي عدم تبعيت از دشمن است، اظهار داشت: اين در حالي است كه گاهي با 10 واسطه يك مسؤول در زمين دشمن بازي مي‌كند و گاهي نمي‌نفهمد و حرفي را مي زند كه اين حرف، حرف آمريكايي‌ها است و گاهي يك مسؤول به دليل عدم تشخيص صحيح گل به خودي مي زند و در ادامه متوجه مي‌‌ شود اشتباه كرده است.

نائيني گفت: بايد دشمن را شناخت و اگر توان شناخت دشمن را نداريم حداقل از ولايت تبعيت كنيم چرا كه رهبري مبارزه با دشمن را جهاد كبير مي‌داند، بنابر اين بزرگترين جهاد در انقلاب اسلامي مقابله با دشمن و آمريكايي‌ها است.

عضو شوراي اصولگرايان كاشان، با اشاره به اينكه رهبري بر تقواي ديني و سياسي تأكيد دارد، افزود: نبايد اجازه نفوذ و بازگشت به آمريكايي‌ها را داد، چرا كه آمريكايي‌ها امروز به جاي گرفتن خاك ايران به دنبال گرفتن اذهان است و اگر اذهان را بگيرد ترس از آمريكا جايگزين آن خواهد شد و ترس از آمريكا نيز سبب خواهد شد نتواند انقلابي سخن بگويد و از انقلاب به درستي دفاع كند و نخواهد توانست دفاع درستي از مردم عراق و سوريه و لبنان و يمن داشته باشد و صدور انقلاب اسلامي را با مشكل روبرو خواهد كرد./202/1307/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۱۳
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۴:۱۶
دومين نمايشگاه سراسري كتاب در کاشان برگزار می‌شود
جوادی از برگزاري سيصد و بيست و پنجمين نمايشگاه استان اصفهان و دومين نمايشگاه سراسري كتاب در كاشان خبرداد و گفت: دومين نمايشگاه سراسري كتاب با 200 غرفه، 170 غرفه تخصصي و 30 غرفه فرهنگي به وسعت 5 هزار ...
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۹:۳۵
امام جمعه موقت اصفهان:
وحی الهی قابل اعتمادترین راه کسب معرفت الله است
حجت الاسلام والمسلمین میردامادی با بیان اینکه برخی راه های تشریح شده در راستای رسیدن به معرفت الله احتمال دارد با خطا همراه شود، گفت: تنها راهی که هیچ احتمال خطا و اشتباه در آن وجود ندارد، وحی های اله...
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۸:۵۳
حجت الاسلام پرورش مطرح کرد؛
روحانیون هدف حمله رسانه‌ای دشمن/ استکبار از اسلام غیرسیاسی حمایت می‌کند
رییس عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافندهوایی شهید نصر اصفهانی با بیان این که روحانیون مبلغ دین به عنوان طلایه داران نهضت اسلامی مورد هجمه شدید رسانه‌ای دشمنان قرار دارند، گفت: استکبار جهانی از اسلام غیرسیاسی...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۲۳:۱۰
آيت الله نمازي در جلسه تفسير قرآن:
اهل معرفت و تقوا در كار خير و آخرت حسابگر هستند
نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: همانگونه كه اهل دنيا در رابطه با منافع دنيايي خود حسابگر هستند و چرتكه مي اندازند و ريال ها را هم محاسبه مي‌كنند به همان اندازه نيز اهل معرفت و تقوا در رابطه با آخرت حسا...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۲۲:۵۸
آیت الله مهدوی:
جانفشانی های آتش نشانان پلاسکو از باور دینی آنها نشأت گرفته بود
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: هر چند احکام فقهی شهدای معرکه جنگی بر جان باختگان پلاسکو جاری نمی شود ولی مقام این عزیزان در حدّ شهدای معرکه است.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۹:۳۷
حجت الاسلام پورذهبی مطرح کرد؛
تلاش برخی جریانات برای تطهیر چهره سران فتنه
حجت الاسلام پورذهبی با اشاره به تلاش وقیحانه برخی جریانات برای عدم بکارگیری لفظ «فتنه» برای وقایع بعد از انتخابات سال 88 و تطهیر چهره سران فتنه، گفت: سران فتنه هیچ وقت به اشتباه خود اعتراف نکردند و در...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۹:۰۱
آيت الله نمازي:
تأسيس باغ موزه ها در امتداد دفاع مقدس است
نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: مأموريت باغ موزه ها و هيات مديره و هيات امناي باغ موزه ها، تبيين و در معرض ديد گذاشتن فلسفه دفاع و جهاد اكبر و اصغر براي نسلهاي آينده است كه نه امام و نه جنگ را ديده ان...
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۲:۱۳
آیت الله مهدوی:
اراده انسان همیشه همسو با مشیت الهی نیست
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: اراده الهی تابع اراده انسان است، هر چند ممکن است انسان گاهی اراده انجام کاری را داشته باشد که آن عمل، خلاف خواسته و مشیت الهی باشد.
۱۳۹۵/۱۱/۴ - ۱۱:۱۶
رييس اداره تبليغات اسلامي كاشان:
از خودگذشتگي آتش نشانان برگ زريني در کارنامه ايثارگران آتش نشاني بود
رييس اداره تبليغات اسلامي، گفت: فداکاري و از خودگذشتگي آتش نشانان در اين واقعه تلخ، برگ زريني در کارنامه کارکنان خدوم و ايثارگر آتش نشاني بود که براي هميشه در اذهان ملت بزرگ و شريف ايران باقي خواهد ما...
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۳:۵۷
دبير جامعه روحانيت كاشان:
پيشرفت انسان در گرو مبارزه با خصلت‌هاي منفي است
دبير جامعه روحانيت كاشان گفت: خداوند به انسان خصلت هاي منفي را داده است تا بتواند با آنها مبارزه و پيشرفت كند، بنابراين برخي از انسان ها در مبارزه با اين صفات منفي شكست مي‌خورند.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۳:۳۱
استاد حوزه و دانشگاه:
نظام حقوقی اسلام کامل‌ترین نظام برای احقاق حقوق انسان‌ها است
استاد حوزه و دانشگاه گفت: نظام حقوقی اسلام کامل‌ترین نظام برای احقاق حقوق انسان‌ها است زیرا این نظام مبتنی بر نظم و بررسی علت واقعی جرایم است و به همین دلیل در مقایسه با سایر نظام های حقوقی خطای کمتری...
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۲:۰۲
آیت الله مهدوی:
دستگیری و اقدام عملی برای هدایت افراد، بالاتر از دعا کردن است
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به روایتی از امیرمؤمنان(ع)، گفت: شایسته است انسانی که توفیق به عصمت پیدا کرده در رساندن افراد گناهکار به مقام عصمت، دعا کند و برای هدایت آنها به صراط ...
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۲۱:۴۸
حجت الاسلام مهدوی ارفع:
رفتار متکبرانه حاکم با مردم دین را پژمرده و نعمت ها را زائل می کند
حجت الاسلام مهدوی ارفع رأفت و بخشش با مردم را از ویژگی های حاکم اسلامی دانست و گفت: تا نگاه مسؤول از درون نسبت به مردم نگاه صحیحی نباشد در عمل هم نمی تواند رفتار صحیحی داشته باشد‏، امیرمؤمنان(ع)رفتار ...
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۹:۴۸
رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان کاشان:
نترسيدن از آمريکا را بايد از شهدا آموخت
رييس اداره تبليغات اسلامي شهرستان کاشان با بيان اينکه آرامش، امنيت، عزت، رشد و تعالي ايران اسلامي از برکات خون شهدا است، گفت: نترسيدن از آمريکا را بايد از شهدا آموخت.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۴:۱۲
عضو مجمع اصولگرایان اصفهان مطرح کرد؛
احتمال بالای پیوستن همه چهره های انقلابی به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی
معلمی با اشاره به ظرفیت جبهه انقلاب و ابراز امیدواری به پیوستن سایر شخصیت های مهم انقلابی به جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی، گفت: با روحیاتی که در این شخصیتها سراغ دارم ‏خواهند پذیرفت و در آینده به ...
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۴۰
معاونت تهذیب حوزه علمیه اصفهان برگزار می کند؛
اکران اختصاصی «یتیم خانه ایران» ویژه طلاب
اکران اختصاصی «یتیم خانه ایران» 15 بهمن ماه به مناسبت دهه فجر از سوی معاونت تهذیب حوزه علمیه اصفهان برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۳۷
آیت الله طباطبایی نژاد:
بی توجهی به تربیت دینی و سیاسی جوانان سبب تضعیف انقلاب می‌شود
امام جمعه اصفهان طلاب و روحانیان را الگوهای دینی دانش آموزان عنوان کرد و گفت: اگر نتوانیم دانش آموزان و دانشجویان را در کنار هدایت معنوی از نظر سیاسی آگاه و هدایت کنیم، خطر انحراف سیاسی آنان به مثابه ...
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۲۶
حجت الاسلام جلالی خبر داد؛
آغاز پذیرش حوزه علمیه اصفهان از ابتدای دهه فجر انقلاب اسلامی
معاون آموزش و پژوهش حوزه علمیه اصفهان از آغاز پذیرش حوزه علمیه اصفهان از 12 بهمن و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی در تمامی مقاطع خبر داد و گفت: هرساله تعداد بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه وارد حوزه علمی...
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۲۲
معاون تبلیغ و تهذیب حوزه علمیه اصفهان:
برنامه‌های حوزه علمیه اصفهان در دهه فجر برمبنای حوزه انقلابی خواهد بود
حجت الاسلام مؤمنی با بیان اینکه این انقلاب هرگز تمام نخواهد شد چرا که انقلابی مبتنی بر آرمانهای انسانی و اسلامی است، گفت: با توجه به تأکیدات رهبر معظم انقلاب پیرامون حوزه علمیه انقلابی، اهم برنامه‌های...
۱۳۹۵/۱۱/۳ - ۱۲:۱۱
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی استان اصفهان:
انقلاب اسلامی هرگز از مسیر خود خارج نشده است
حجت الاسلام کوچک‌زاد با اشاره به هراس دشمن از رشد و پیشرفت انقلاب اسلامی، گفت: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند بعد از عید غدیر روزی به اهمیت 22 بهمن ماه وجود ندارد، این بیانگر اهمیت انقلاب اسلامی و یوم ال...