سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ Tuesday, January 23, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۰:۲۴
شناسه خبر: ۴۹۲۵۲۶
 
آیت الله غروی:
خدمت به طلاب هیچ مانعی را نمی پذیرد
عضو شورای عالی حوزه های علمیه گفت: برای خدمت به طلاب باید موانع و مشکلات برطرف شود و نباید بگذاریم کمبودها مانع خدمت رسانی به این قشر شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، آیت الله سید محمد غروی، شب گذشته در دیدار با نماینده ولی فقیه در لرستان و مدیران و مسؤولان حوزه های علمیه استان که در دفتر امام جمعه خرم آباد برگزار شد، از فعالیت کادر حوزه علمیه لرستان تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان اینکه خدمت به حوزه خدمت به دین است، افزود: با همت مضاعف، همکاری و همدلی باید در جهت رشد و ارتقای حوزه های علمیه گام برداشت.

آیت الله غروی با تأکید بر ضرورت توجه به رشد کمی و کیفی مدارس علمیه، خاطرنشان کرد: مدارس علمیه جایگاه پرورش عالمان و متخصصان دین هستند، در این مکانهای مقدس باید طلابی تربیت شوند که برای آینده کشور نقش آفرین باشند.

وی با تأکید بر اینکه خدمت به طلاب باید مورد توجه کادر حوزه قرار گیرد و امکانات لازم برای ارتقای سطح علمی و تهذیبی این قشر فراهم شود، بیان داشت: نباید وجود کمبودها مانع خدمت رسانی شود.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه تصریح کرد: برای خدمت رسانی به طلاب موقعیت های مکانی و زمانی نیز نباید برای ما مانع به وجود بیاورند بلکه در هر زمان و هر شرایطی باید در جهت خدمت به طلاب و تلاش برای تقویت بنیه علمی این قشر گام برداشت.

وی با بیان اینکه تحول در حوزه های علمیه باید همراه با افزایش رشد علمی طلاب صورت گیرد، افزود: با تربیت طلابی توانمند باید بتوان از بین این جمع اساتیدی توانا و مدیرانی موفق پرورش داد که در آینده نقش آفرین باشند.

آیت الله غروی با اشاره به تهاجم فرهنگی، خاطرنشان کرد: برای پاسخگویی به حملات فرهنگی دشمن باید در عرصه دین و فرهنگ حضوری پررنگ داشته باشیم، در این راستا می‌طلبد طلابی پرورش داد که پاسخگوی نیازهای کشور باشند./9459/۲۰۲/ب2

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۱۱
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۲۱:۳۰
رییس حوزه علمیه الشتر:
دهه فجر نماد وحدت ملت ایران است
امام جمعه الشتر گفت: دهه فجر نمادی از وحدت ملت ایران برای نظام است و با بهره مندی از این فرصت ها باید دستاوردهای انقلاب بازگو شود.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۲۱:۲۸
نماینده ولی فقیه در لرستان:
صبر و بردباری مهم ترین عامل رسیدن به هدف است
نماینده ولی فقیه در لرستان صبر و بردباری را مهم ترین عامل رسیدن به هدف عنوان کرد و گفت: با الگو گیری از پیامبران و بزرگان دین در راه رسیدن به هدف و خدمت به مردم باید با تکیه بر صبر و بردباری و استقامت...
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۴:۰۴
مدیر حوزه علمیه لرستان:
توسعه حوزه های علمیه نیازمند همت خیران است
مدیر حوزه های علمیه لرستان با تأکید بر ضرورت توسعه و رشد کمی و کیفی حوزه های علمیه برای تربیت نسلی انقلابی و هدایت دینی جامعه گفت: این مهم نیازمند همت و ورود خیران به این عرصه است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۱:۵۲
امام جمعه پلدختر:
دشمن در پی جداکردن نسل جوان از انقلاب است
امام جمعه پلدختر با اشاره به تلاش دشمن برای جداکردن نسل جوان از انقلاب، گفت: تقویت روحیه انقلابی و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت خنثی کننده توطئه های دشمنان است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۱:۲۸
نماینده ولی فقیه در لرستان:
بصیرت مردم در جبهه جنگ نرم خنثی کننده توطئه دشمنان است
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه امروزه دشمن برای ضربه زدن به نظام به جنگ نرم روی آورده است، گفت: بصیرت مردم خنثی کننده توطئه های غرب و استکبار در جبهه جنگ نرم است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۵۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
اولویت بندی در عرصه فرهنگ سازی لازمه کاهش آسیب های اجتماعی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تأکید بر ضرورت اولویت بندی در عرصه فرهنگی برای کاهش آسیب های اجتماعی گفت: مهم ترین را مقابله با آسیب ها فرهنگ سازی، روشنگری و ارائه آموزش های لازم به نسل جوان است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۳
امام جمعه نورآباد:
بصیرت سدی در برابر توطئه های دشمنان نظام است
امام جمعه نورآباد داشتن بصیرت، بصیرت افزایی و بصیرت بخشی را امری مهم برای مقابله با توطئه های دشمنان در عرصه های مختلف عنوان کرد و گفت: بصیرت بخشی موجب مصون سازی جامعه در برابر آسیب های اجتماعی می شود...
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۳
مؤسس حوزه علمیه نورآباد:
نباید زمینه بروز شبهات نسبت به اهل بیت را فراهم کرد
مؤسس حوزه علمیه نورآباد با تأکید بر اینکه در جامعه شیعی باید هوشیار بود که زمینه بروز شبهات نسبت به اهل بیت(ع) فراهم نشود، گفت: باید نسبت به مسائل جانبی هوشیار بود و مواظبت کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۸
معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان:
خدمت به مردم بالاترین عبادت است
معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان خدمت به مردم را بالاترین عبادت دانست و گفت: انسان خداشناس و خدا ترس از هیچ چیزی جز خدای متعال نمی ترسد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۶:۰۶
مؤسس حوزه های علمیه نورآباد:
تغذیه افکار عمومی لازمه مقابله با توطئه دشمن در جنگ رسانه ای است
مؤسس حوزه های علمیه نورآباد با اشاره به اینکه دشمن در جنگ رسانه ای اعتقادات، باورها و ارزش های دینی را هدف قرار داده است، گفت: نخبگان حوزوی و دانشگاهی، فرهیختگان با ورود به این عرصه باید به عنوان پیا...
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۳:۵۲
رییس حوزه علمیه الشتر:
توطئه های آمریکا علیه انقلاب در سایه بصیرت و مقاومت ملت ایران خنثی می شود
رییس حوزه علمیه الشتر با اشاره به نقش مردم در شکل گیری انقلاب به تبعیت از فرمان امام راحل، گفت: این مردم که بنیان گذار انقلاب بوده همواره حافظ آن بوده و هستند و توطئه های آمریکا که از ابتدا با هدف برا...
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۲:۱۵
حجت الاسلام لرستانی:
مبارزه با استکبار از اهداف انقلاب است
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز با تأکید بر ضرورت تبیین و بازخوانی اهداف انقلاب برای جلوگیری از تحریف، گفت: یکی از مهم ترین اهداف انقلاب مبارزه با استکبار است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۷
مدیر حوزه علمیه لرستان:
درمان رفع مشکلات اقتصادی اشتغال زایی و اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است
مدیر حوزه علمیه لرستان بیکاری و مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را بزرگ ترین معضل در جامعه عنوان کرد و گفت: درمان رفع این مشکلات اشتغال زایی و اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۷:۴۵
به مناسبت دهه فجر صورت می گیرد؛
اعزام بیش از ۳۰۰ مبلغ به مناطق شهری و روستایی استان لرستان
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از اعزام مبلغان به مناسبت دهه مبارک فجر در استان خبر داد و گفت: در این راستا بیش از ۳۰۰ مبلغ به مناطق شهری و روستایی استان اعزام خواهند شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۰
درخشش خبرگزاری رسا در جشنواره رسانه ای ابوذر در لرستان
در نخستین جشنواره رسانه ای ابوذر اثر خبرنگار خبرگزاری رسا در استان لرستان در بخش گزارش به عنوان یکی از آثار برتر مورد تجلیل قرار گرفت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان مطرح کرد؛
ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب در دهه فجر
مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به برگزاری برنامه های دهه فجر در ۱۱ شهرستان لرستان، گفت: با بهره مندی از این فرصت ها باید دستاوردهای انقلاب برای مردم تبیین و بازگو شود تا جلوی توطئه های دشمنان ...
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۶
امام جمعه پلدختر:
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کشور را در برابر دشمنان بیمه می کند
امام جمعه پلدختر با تأکید بر ضرورت تبیین و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن این فرهنگ، گفت: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت سبب بیمه شدن کشور در برابر دشمنان می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۷
معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان خبر داد؛
برگزاری طرح جامع تربیتی تهذیبی در مدارس علمیه
معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان با اشاره به برگزاری طرح جامع تربیتی در مدارس علمیه، گفت: این طرح تربیتی با هدف ارتقای کمی و کیفی برنامه های اخلاقی برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۱
حجت الاسلام موسوی:
فعالیت ۳۹۵ کانون فرهنگی هنری مساجد در لرستان
مسؤول اسبق دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان از فعالیت ۳۹۵ کانون فرهنگی هنری مساجد در استان خبر داد و گفت: کانون مساجد در تقویت و ترویج فرهنگ دینی جامعه نقش آفرین هستند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۰
خضری عنوان کرد؛
ایمان، شناسه عمران کنندگان مساجد است
مدیرکل بازرسی، نظارت و ارزشیابی ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور ایمان را مهم ترین شاخصه و شناسه عمران کنندگان مساجد خواند و گفت: کانون مساجد با توجه به رسالت خطیری که در عرصه فرهنگی و دینی ...