Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - استکبار ستیزی شاخصه اصلی جنبش دانشجویی است
یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ Sunday, December 16, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۵:۱۲
شناسه خبر: ۵۸۸۹۲۰
 
امام جمعه خرم آباد:
استکبار ستیزی شاخصه اصلی جنبش دانشجویی است
نماینده ولی فقیه در لرستان جنبش دانشجویی را موتور محرکه برای تحقق تمدن نوین اسلامی عنوان کرد و گفت: استکبار ستیزی شاخصه اصلی جنبش دانشجویی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی، نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به پیام رهبری به بیست و هفتمین اجلاس سراسری نماز گفت: نماز ستون خیمه دین و معیار قبولی اعمال است.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با اشاره به آثار تربیتی نماز جمعه به ویژه برای نسل جوان خاطرنشان کرد: نماز را باید به گونه ای ترویج دهیم که اثر تربیتی را در نسل جوان ببینیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان با گرامی داشت 16 آذر و روز دانشجو گفت: ۱۶ آذر به تعبیر رهبر معظم انقلاب متعلق به دانشجوی ضد آمریکایی و ضد استکبار و استبداد است.

وی افزود: علت نام گذاری 16 آذر به ۶۵ سال پیش برمی گردد، به خاطر شهادت سه دانشجویی که در برابر سفر نیکسون، معاون رییس جمهور آمریکا اعتراض و ایستادگی کردند و به شهادت رسیدند.

استکبار ستیزی شاخصه اصلی جنبش دانشجویی است

نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه ماهیت جنبش دانشجویی ضد استبداد بودن، ضد استکبار بودن، حق طلبی و عدالت خواهی است، عنوان کرد: امروز جنبش دانشجویی ۶۵ سال سابقه دارد و هدف از این جنبش حرکت جوانان به سوی اصلاح وضعیت کشور، جلوگیری از انحراف سیاسی در سیاست های کلان کشور و ایستادگی در برابر استکبار و استبداد بود.

وی استکبار ستیزی را از شاخصه های اصلی جنبش دانشجویی بیان کرد و ادامه داد: امروز نیز نیازمند به جنبش دانشجویی ضد آمریکایی هستیم، دانشجویان باید در عرصه اجتماع نقش آفرینی کنند و در ضد استکباری بودن پیشتاز باشند که الحمدلله هستند.

جنبش دانشجویی عدالت خواهی، مبارزه با فساد و اشرافی گری را دنبال کند

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی با اشاره به اینکه ۱۶ آذر یک واقعه تاریخی ماندگار در تاریخ است، اظهار داشت: جنبش دانشجویی امروز جایگاه والایی در جامعه دارد و این جنبش باید عدالت خواهی، مبارزه با فساد و اشرافی گری را دنبال کند.

وی با تأکید بر اینکه جنبش دانشجویی ما باید به سمت مطالبه گری برود، ادامه داد: این جنبش باید به دنبال ترویج گفتمان انقلابی باشد و روحیه انقلابی را به جامعه تزریق کند و بصیرت و آگاهی جامعه را افزایش دهد./9451/پ۲۰۲/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۷
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۴۸
معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان:
رشداخلاقی زمینه ساز رشد علمی و معنوی در حوزه است
معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان با بیان اینکه رشد اخلاقی زمینه ساز رشد علمی و معنوی در حوزه است، گفت: در این راستا کلاس درس اخلاق یک روز در هفته در همه مدارس علمیه در حال برگزاری است.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۴۷
حجت الاسلام تقویان:
تقویت هویت دینی و فرهنگی نسل جوان از اهداف برگزاری گفتمان دینی است
رییس تبلیغات اسلامی شهرستان ازنا با اشاره به برگزاری گفتمان های دینی در مدارس و با حضور مبلغان گفت: تقویت هویت دینی و فرهنگی نسل جوان از اهداف برگزاری گفتمان دینی است.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۴۴
محمدی فارسانی:
پرداخت زکات امری مهم در محرومیت زدایی است
مدیرکل کمیته امداد لرستان با اشاره به اهمیت پرداخت زکات و بهره مندی از ظرفیت های تبلیغی استان در این راستا گفت: پرداخت زکات امری مهم و ضروری در زمینه محرومیت زدایی است.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۴۳
حجت الاسلام جعفرپور:
حضور مبلغان قرآنی در فضای مجازی از ضروریات است
رییس تبلیغات اسلامی بروجرد با اشاره به تلاش دشمن با بهره گیری از فضای مجازی برای مأیوس کردن مردم ایران اسلامی از نظام گفت: حضور مبلغان قرآنی در فضای مجازی از ضروریات است.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۷:۳۹
نماینده ولی فقیه در لرستان:
پرداخت زکات معیار قبولی اعمال است
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه پرداخت زکات همچون نماز معیار قبولی اعمال است، گفت: نظام اسلامی باید در تحقق پرداخت زکات تلاش کند و فرهنگ پرداخت زکات در جامعه به خوبی نهادینه شود.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۴:۴۹
امام جمعه خرم ‌آباد:
بصیرت، هوشیاری و وحدت رمز موفقیت در برابر توطئه های آمریکا است
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: زیر سؤال بردن توان موشکی، از بین بردن عناصر وحدت و ضربه زدن به دستاوردهای انقلاب از اهداف دشمن است و در سایه بصیرت و وحدت این دسیسه ها خنثی می شود.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۲۳:۵۸
حجت الاسلام پنام:
پرورش طلبه پژوهش محور هدف معاونت پژوهش است
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان به اهداف معاونت پژوهش اشاره کرد و گفت: مهم ترین هدف و رسالت این معاونت تربیت و پرورش طلبه پژوهش محور است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۲۳:۵۵
مدیر حوزه علمیه لرستان:
تبیین دستاوردهای انقلاب راه مقابله با توطئه های دشمن است
مدیر حوزه علمیه لرستان با اشاره به توطئه های دشمن برای تضعیف روحیه انقلابی به ویژه بین نسل جوان، گفت: تبلیغ مبلغان و طلبه ها و تبیین دستاوردهای انقلاب راه خنثی سازی توطئه های دشمنان است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۲۳:۵۳
امام جمعه بروجرد:
زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری در حوزه تقویت شود
امام جمعه بروجرد بر ضرورت فراهم سازی و تقویت زیرساخت ها در حوزه تأکید کرد و گفت: این مهم در رشد و پیشرفت علمی طلبه مؤثر است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۴:۲۱
امام جمعه بروجرد:
۹ دی در تاریخ انقلاب برای همیشه ماندگار است
امام جمعه بروجرد ۹ دی را روز بصیرت خواند و گفت: این روز در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار بوده و برای ما درس است.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۲۰:۲۵
امام جمعه خرم آباد:
خانواده شهدا سندی برای حقانیت نظام هستند
نماینده ولی فقیه در لرستان امنیت جامعه را دستاورد خون شهدا خواند و گفت: خانواده شهدا سندی برای حقانیت نظام هستند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۲۰:۱۸
حجت الاسلام شمسی فر:
تحقیق و پژوهش لازمه موفقیت علمی طلبه است
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد تحقیق و پژوهش را لازمه موفقیت علمی طلبه عنوان کرد و گفت: در راستای ارتقای سطح علمی در مدارس علمیه همواره کارگاه های آموزشی مختلف ویژه طلاب و اساتید برگزار می شود.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۲۰:۰۶
حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی:
مسؤولان از نقد منصفانه استقبال کنند
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه مسؤولان نباید انتظار داشته باشند همیشه از آن ها تعریف شود، گفت: مسؤولان باید همواره از نقد منصفانه استقبال و در خدمت به مردم و رفع مشکلات آنان تلاش کنند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۳:۴۷
امام جمعه معمولان معرفی شد
امام جمعه جدید معمولان با حضور نماینده ولی فقیه در این شهر معرفی شد.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۳:۴۶
مدیر حوزه علمیه لرستان:
حوزه علمیه محل تربیت نیروهای انقلابی و کارآمد است
مدیر حوزه علمیه لرستان با بیان اینکه تلاش و پشتکار، لازمه موفقیت طلاب است، گفت: فضای حوزه محل تربیت نیروهای انقلابی و کارآمد است.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۳:۴۰
۲۵ آذر ماه؛
لرستان میزبان اجلاس استانی نماز است
اجلاس استانی نماز ۲۵ آذر ماه به میزبانی استانداری لرستان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۱:۰۱
یادداشت:
راه حل مشکل اقتصاد جامعه امروز چیست؟
فشارهای اقتصادی حاصل از تحریم ها که امروز مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند، از توطئه های دشمن برای ضربه زدن به انقلاب و فاصله انداختن بین مردم و انقلاب است، مردم با حمایت از کالای ایرانی به کارگیری م...
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۱۰:۰۳
نماینده ولی فقیه در لرستان در اعتراض به گرانی ها جلسه ستاد تنظیم بازار را ترک کرد
نماینده ولی فقیه در لرستان در جلسه ستاد تنظیم بازار استان، گفت: مسؤولان باید نظارت کنند و جلوی گرانی هارا بگیرند و در اعتراض به وضعیت گرانی جلسه را ترک کرد.
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۵:۳۶
عزیزی مطرح کرد؛
شرکت طلاب در مسابقات سیر مطالعاتی
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان با اشاره به برگزاری مسابقات سیر مطالعاتی به صورت کتاب باز در حوزه گفت: برگزاری این دوره و شرکت طلاب فرصتی برای شناخت نیازهای فرهنگی تربیتی و رفع نیازها در این زم...
۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۱۵:۳۵
حجت الاسلام میناپور:
تعامل، وحدت و همدلی مدیران مدارس در ارتقای سطح علمی پژوهشی طلاب مؤثر است
مدیر حوزه علمیه لرستان با بیان اینکه تعامل، وحدت و همدلی مدیران مدارس در ارتقای سطح علمی پژوهشی طلاب مؤثر است، گفت: در این راستا در طول سال گردهمایی مدیران و بررسی وضعیت مدارس برگزار می شود.