Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - وحدت مهم‌‌ترین ابزار در مقابله با دشمن است
جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷ Friday, October 19, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۳۴
شناسه خبر: ۴۷۳۴۹۴
 
استاد حوزه علمیه:
وحدت مهم‌‌ترین ابزار در مقابله با دشمن است
استاد حوزه علمیه گفت: اگر ما در مقابل دشمنان و بدخواهان بیداریم و یا خود را به خواب نزده ایم، باید برای مقابله با آن ها ابزار داشته باشیم و این ابزار بیداری جامعه اسلامی و مهم ترین آن وحدت نیروهای انقلابی است.

حجت الاسلام محسن ثابتی، استاد حوزه علمیه، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان، درباره لزوم همگرایی نیروهای انقلابی، گفت: وحدت و همگرایی، عامل اصلی در تحقق اهداف و آرمان های نیروهای انقلابی است و نقش مهم و تعیین کننده ای در حفظ و تداوم انقلاب و نظام دارد.

وی ادامه داد: همه نیروهای انقلابی باید همیشه در کنار هم باشند و هرگز اتحاد خود را در مقابل دشمن از دست ندهند، اینکه فکر کنند دشمنان اسلام، با ما سر صلح و سازش دارند و قصد آن ها مدارا کردن با ما است، یک فکر خام و ساده لوحانه است.

استاد حوزه علمیه اظهار داشت: اگر ما در مقابل دشمنان و بدخواهان بیداریم و یا خود را به خواب نزده ایم، باید برای مقابله با آن ها ابزار داشته باشیم و این ابزار بیداری جامعه اسلامی و مهمترین آن وحدت نیروهای انقلابی است.

وی با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری درباره نیروهای انقلابی گفت: همگرایی و وحدت نیروهای انقلابی موضوعی است که مقام معظم رهبری در موارد بسیاری بر آن تاکید کرده اند و بارها درباره حوزه انقلابی، دانشجوی انقلابی، دولت انقلابی و مسوولان انقلابی سفارش کرده اند.

حجت الاسلام ثابتی تاکید کرد: ما باید دستاوردهای انقلاب را حفظ کنیم و لحظه ای توقف در مسیر انقلاب و عدم همگرایی و وحدت نیروهای انقلابی در این مسیر، سبب می شود مهمترین دستاوردهای کشور، انقلاب و نظام را از دست بدهیم.

وی افزود: اگر ما همه دستاوردهای کشور و نظام را به دشمن تقدیم کنیم و در مقابل دشمن دست خالی باشیم، باید یا شکست را قبول کنیم و یا با ذلت در مقابل دشمن تسلیم شویم و دست از اهداف و آرمان های خود بکشیم.

استاد حوزه علمیه با اشاره به موانع و آسیب های همگرایی گفت: اگر نیروهای انقلابی به جای اتحاد سلیقه ها، اختلاف سلیقه ها را مبنای کار قرار دهند و به جای اینکه در کنار هم بایستند، در مقابل هم قرار بگیرند و در جایی که باید هم فکر و هم عقیده باشند بر اختلافات دامن زنند، این مساله می تواند بزرگترین آسیب برای همگرایی و اتحاد باشد.

وی در پایان اظهار داشت: کسانی که میدان دار مخالفت با ارزش های انقلاب و نظام و ولایت فقیه هستند، سبب می شوند تا دشمنان و بدخواهان برای دامن زدن به این اختلافات و عملی کردن اهداف و توطئه های خود بیشتر با هم متحد شوند و در نتیجه پرچم مخالفت و چند دستگی و آشوب همیشه برافراشته باشد./302/979/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۱ + ۱۲
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۵:۴۹
امام جمعه همدان:
راهپیمایی اربعین مانور قدرت اسلام است
آیت الله طه محمدی گفت: اربعین پیروزی اسلام و شکست ذلت بار دشمن است چرا که اهل بیت پس از آزادی از اسارت، فاتحانه به کربلا برگشتند.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۴:۵۵
استاد حوزه علمیه:
موشک های سپاه پاسدارن پیام اقتدار جمهوری اسلامی است
حجت الاسلام احتشام کاشانی گفت: موشک های سپاه پاسدارن تنها برای یک عده داعشی بدبخت نبود بلکه این، پیام اقتداری برای آمریکا بود که بداند اگر ذره ای خطا کند سیلی محکمی از جمهوری اسلامی خواهد خورد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۰۷
امام جمعه همدان:
زندگی بر پایه عقیده و جهاد استوار است
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با اشاره به روایتی از امام حسین(ع)، گفت: زندگی بر پایه عقیده و جهاد استوار است به این معنی که همواره باید درحال کسب معرفت و عقیده راستین بوده و در امتداد آن حرکت کنیم...
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۵۲
آیت الله موسوی اصفهانی:
دشمن به دنبال جداکردن پیوند میان مردم و روحانیان است
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با اشاره به تبلیغات دشمنان داخلی و خارجی برای جداکردن پیوند میان مردم و روحانیت، گفت: عده ای بدون اطلاع کافی مشکلات جامعه را به روحانیت نسبت می دهند که این منطقی و صح...
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۵۵
با پیگیری های مدیریت حوزه علمیه همدان؛
ضارب طلبه همدانی دستگیر شد
حجت الاسلام موسیوند گفت: ضارب طلبه همدانی و همسرش با تلاش نیروی انتظامی امروز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۴۱
امام جمعه ملایر:
دولت و مجلس در تصویب لایحه CFT به نصایح مراجع تقلید توجه نکردند
امام جمعه ملایر گفت: آقایان دولتی اگر بنا است به سخنان مراجع تقلید و بزرگان حوزه توجه نکنند چرا به صورت ماهانه به دیدارشان می‌آیند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۳۷
معاون تهذیب حوزه علمیه همدان:
مستکبران جهان راهی به جز نابودی نخواهند داشت
حجت الاسلام ملیحی گفت: مسلمانان در صورتی می توانند در مقابل مشرکان پیروز شوند که مسلح به سلاح ایمان و عمل صالح شوند و در غیر این صورت مغلوب خواهند شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۳۲
مدیر حوزه علمیه آخوند همدان:
حوزه علمیه مسیر طولانی در ایجاد تحول پیش رو دارد
مدیر مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) گفت: بخشی از تحول در حوزه‌های علمیه محقق شده اما هنوز تکمیل نشده و مسیر طولانی پیش رو است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۲۹
امام جمعه مریانج:
اسرائیل غاصب نماد عینی و بارز تروریسم است
امام جمعه مریانج گفت: اسرائیل غاصب نماد عینی و بارز تروریسم است و باید از صفحه روزگار محو شود.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۱:۴۶
با حضور در بیمارستان بعثت همدان؛
آیت الله موسوی اصفهانی از طلبه مضروب همدانی عیادت کرد
آیت الله موسوی اصفهانی به همراه چند تن از مدیران حوزه علمیه همدان برای عیادت طلبه مضروب به بیمارستان بعثت همدان رفته و پس از عیادت، از روند درمانی وی مطلع شدند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۱:۳۳
حال عمومی طلبه مضروب همدانی و همسرش رو به بهبودی است
حجت الاسلام حسینی از طلاب حوزه علمیه همدان و همسرش بر اثر ضربات چاقوی فردی ناشناس مجروح شده و در بیمارستان بستری هستند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۲:۵۷
آیت الله طه محمدی:
احتکار اجناس فشار مستقیم بر روی خانواده های مستضعف می آورد
امام جمعه همدان گفت: کسانی که احتکار می کنند بدانند احتکار اجناس فشار مستقیم را بر روی خانواده های مستضعف می آورد و بترسند از روزی که آه همین افراد دامن آنها را بگیرد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴:۵۸
آیت الله موسوی اصفهانی:
نمایندگان مجلس شهید مدرس را الگوی خود قرار دهند
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: متاسفانه مجلس ما مجلس شجاعی نیست، نمایندگان، امثال مدرس را باید الگوی خود قرار دهند که در زمان رضاخان شجاعانه ایستاد و مقاومت کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴:۲۹
آیت الله طه محمدی:
در رسیدگی به مناطق دور افتاده نیازسنجی مهمترین گام است
امام جمعه همدان گفت: در بعضی از مناطق با سختی امتیازاتی را در اختیار هموطنانمان قرار می دهیم در حالی که دسترسی به موضوعات دیگر برای آن ها واجب تر است.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴:۰۰
مدیر کل اوقاف و امور خیریه همدان:
مسؤولان پاسخی قاطعانه به دشمنی های آمریکا دهند
حجت الاسلام کاروند با تأکید بر این که مسؤولان پاسخی قاطعانه به دشمنی های آمریکا دهند، گفت: آمریکا برای نابودی ایران از هیچ کاری دریغ نکرده است.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۲۶
مسؤول دفتر نظارت شورای نگهبان در همدان:
اقتصاد مقاومتی و نگاه به داخل نسخه شفابخش اقتصاد است
حجت الاسلام مرادی گفت: برخی نابسامانی های اقتصادی حاصل سوء مدیریت و عدم برخورد جدی با مفسدان است که راه برای کسانی که در صدد برهم ریختن کشور بوده هموار شود.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۱:۵۶
کارشناس فرهنگی:
مسؤولان جلوی زیاده خواهی های آمریکا بایستند
حجت الاسلام امینی گفت: با خروج آمریکا از برجام با وجود انجام همه تعهدات ما، منتظر اقدام مناسب و قاطعی از دولتمردان خود بوده تا به این شکل جلوی زیاده خواهی های آن ها گرفته شود.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳:۲۳
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
اصلی ترین اقدام حضرت مهدی احیای امر به معروف است
آیت الله طه محمدی گفت: حضرت مهدی(عج) پس از ظهور درصدد احیا کردن سنت های حیات بخش فراموش شده و از بین بردن همه بدعت های شیطانی خواهد بود.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۲۳:۰۱
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:
پرسنل نیروی انتظامی از بهترین خادمان ملت هستند
قالیباف گفت: پرسنل عزیز نیروی انتظامی از بهترین خادمان ملت بوده و همیشه در حال خدمت رسانی به مردم عزیز هستند.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۲۲:۵۶
سردار کامرانی صالح:
تا زنده ایم پشتیبان فرمانده معظم کل قوا هستیم
فرمانده انتظامی استان همدان گفت: تا زنده هستیم پشتیبان مقام معظم رهبری و فرمانده کل قوا هستیم و اطاعت از فرامین ایشان را بر خود واجب می دانیم.