Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - خواب مسؤولان در برجام سبب گستاخی ترامپ شد
جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷ Friday, November 16, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۸/۸ - ۲۱:۴۱
شناسه خبر: ۵۳۵۶۷۴
 
مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری:
خواب مسؤولان در برجام سبب گستاخی ترامپ شد
مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری(ره) گفت: در حال حاضر مسؤولان به خوبی درک کرده اند که نمی توانند به آمریکا اعتماد کنند؛ اما ای کاش مسؤولان زود تر از خواب غفلت بیدار می شدند و دو سال قبل در مسأله هسته ای به آمریکا و مذاکره اعتماد نمی کردند.

حجت الاسلام علی صوفعلی مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری(ره) شهرستان بهار در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان بیان داشت: کشور ایران باید در مقابل خواسته های سخیف آمریکایی ها بایستد، چون آمریکایی ها در مقابل مذاکره و نرم خویی ایران در مذاکره هسته ای رفتار خوبی از خود نشان نداده اند.

وی تصریح کرد: توجه نکردن به اظهارات اخیر ترامپ و ادامه دادن راه انقلابی سپاه پاسداران ایستادگی در برابر رییس جمهور آمریکا و سیاست های صهیونیستی است.

حجت الاسلام صوفعلی با اشاره به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب درباره اظهارات سخیف ترامپ ابراز داشت: رهبر معظم انقلاب می فرماید در برابر هجمه های دشمنان باید بی تفاوت باشیم و به را خود یعنی سازندگی ایران اسلامی ادامه دهیم.

وی در ادامه با اشاره به عبرت های برجام خاطرنشان کرد: اگر مسؤولان کشور نسبت به رهنمون های رهبر معظم انقلاب درباره برجام اقدامی صحیح انجام می دادند ترامپ به خود این اجازه نمی داد که به ملت ایران توهین کند.

مدیر مدرسه علمیه آیت الله بهاری(ره) شهرستان بهار گفت: متاسفانه مسؤولان در مساله برجام فکر می کردند که می توانند با آمریکای حیله گر مذاکره کنند.

وی در ادامه افزود: در حال حاضر مسؤولان به خوبی درک کردند که نمی توانند به آمریکا اعتماد کنند، ای کاش مسؤولان زود تر از خواب غفلت بیدار می شدند و دو سال قبل در مساله هسته ای به آمریکا و مذاکره اعتماد نمی کردند.

حجت الاسلام صوفعلی ابراز داشت: علت اصلی هجمه های آمریکایی ها بر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، موفقیت های این ارگان مردم نهاد و انقلابی در تمامی عرصه ها است.

وی در پایان با اشاره به اظهارات ترامپ تصریح کرد: حرکت سپاه پاسداران در منطقه به مثابه حرکت قطار است و آمریکا همانند کودکانی است که به این قطار سنگ اندازی می کنند./۹۷۹/ت۳۰۲/ب۲

 

 

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۵:۵۳
حجت الاسلام موسوی:
ملت ایران ذره ای از آرمان های انقلاب اسلامی کوتاه نمی آید
امام جمعه موقت همدان با بیان این که ملت ایران ذره ای از آرمان های انقلاب اسلامی کوتاه نمی آید، گفت: آمریکا و هم پیمانانش تنها صدایی که از کشور جمهوری اسلامی ایران خواهند شنید فریاد مرگ بر آمریکا خواهد...
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۲:۰۵
حجت الاسلام بیگلری:
اطاعت از ولی امر مسلمین جهان در زمان غیبت واجب است
استاد حوزه علمیه همدان گفت: در زمان غیبت امام زمان (عج) همه عالم چشم به راه ایشان هستند تا جهان را نجات دهند و در این زمان وظیفه مسلمانان اطاعت از ولی امر مسلمین جهان است که پرچم را به صاحب اصلی خود...
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۲۱:۴۶
سردار غیب پرور:
بسیج هر روز آماده تر می شود
فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: نیروهای بسیجی در این مدت تجربه بسیار زیادی کسب کرده اند و در ضمن آگاه تر شده و حساسیتشان نیز بیشتر شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۲۱:۴۲
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
حضور در مراسم شهدا از بزرگترین افتخارات است
آیت الله طه محمدی گفت: بنده افتخار می کنم در هر برنامه ای حتی در دورترین روستاهای استان اگر به نام شهیدی باشد شرکت می کنم چرا که این شهدا و خانواده های معززشان بر گردن همه ما بسیار حق دارند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۹:۵۰
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری:
حضور روحانیان در بین مردم بالاترین تبلیغ است
آیت الله طه محمدی با بیان این که حضور روحانیان در بین مردم می تواند بالاترین تبلیغ برای تشیع باشد، گفت: دشمن بارها گفته است که باید کاری کنیم تا مردم لباس روحانیت را فقط در موزه ها ببینند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۹:۴۴
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان:
مبلغان مردم را با فلسفه وقف آشنا کنند
حجت الاسلام کاروند گفت: اداره اوقاف باید جهت دهی و تلاش بیشتری برای ترویج فرهنگ وقف انجام دهد، به ویژه استفاده از ظرفیت اعزام مبلغ که نباید از کنار آن ساده عبور کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۴:۰۴
امام جمعه همدان مطرح کرد؛
ضرورت ترویج فرهنگ کتابخانی در کودکان
آیت الله طه محمدی گفت: میزان علم و دانش منوط به میزان مدرک اشخاص نیست بلکه میزان علم و دانش هرشخص بستگی به تعداد کتاب هایی است که مطالعه کرده است.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۶:۲۲
امام جمعه همدان:
جمهوری اسلامی اهل باج دادن به مستکبران نیست
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: به برکت انقلاب، ایران اسلامی کشور اهل بیت، امروز قدرتمند ترین کشور در دنیا است چرا که به هیچ کسی تا به حال باج نداده ایم.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۲:۰۲
حجت الاسلام مصباح:
اساتید باید همراه و در کنار طلاب باشند
امام جمعه فامنین گفت: اساتید باید در کنار طلبه ها باشند زیرا فردی که با دردها آشنا نیست و به دنبال حوائج خودش است نمی تواند مشکل طلاب را درک و آنها را برطرف کند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۶:۱۹
آیت الله طه محمدی:
مردم با رفتار نیکو جذب دین می شوند
آیت الله طه محمدی گفت: امروز کشور ما از نظر جایگاه علمی باید در جهان سرآمد باشد و این کار به عهده دانشجویان است که با ادب، رفتار و گفتار خود دیگران را جذب کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۶:۱۳
حجت الاسلام حسینی مجد:
رهبر انقلاب به بهترین نحو نظام را اداره می کنند
امام جمعه اسدآباد گفت: همان طور که امام راحل انتظار داشتند و این نهضت را شروع کردند رهبری معظم به بهترین وجه آن را اداره کرده اند و در این راه نیز بسیار موفق بوده اند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۴:۳۳
حجت الاسلام کاروند مطرح کرد؛
تلاش اداره اوقاف همدان برای گسترش فرهنگ وقف
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: تمام تلاش بنده و همکارانم بر این است که بتوانیم فرهنگ وقف را در جامعه فراگیر کنیم.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۴:۱۱
آیت الله طه محمدی تاکید کرد؛
لزوم آشنایی مردم با فرهنگ وقف
امام جمعه همدان گفت: اگر حقیقت وقف را در جامعه به طور صحیح معرفی کنیم که برای چه خداوند قانون وقف را قرار داده است، آمار موقوفات به مراتب خیلی بالاتر خواهد بود.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۲۱:۴۱
حاجی بابایی:
قدرت جمهوری اسلامی ایران منحصر به فرد است
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: به برکت انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی با قدرت در حال حرکت رو به جلو و دارای قدرتی منحصر به فرد است.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۲۲:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
مقاومت تنها راه غلبه بر استکبار جهانی است
امام جمعه همدان گفت: در جنگ ۸ ساله شرایط خیلی سخت تر از امروز بود و در آن زمان مردم با تحمل سختی ها توانستند دشمن را شکست دهند؛ امروز هم باید عاقلانه در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.
۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۱۵:۵۴
آیت الله طه محمدی:
توجه به کلام اهل بیت سبب دوری از انحرافات می شود
امام جمعه همدان گفت: باید خطبه های امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) جمله به جمله و کلمه به کلمه برای مردم شرح داده شود چرا که اگر مردم با این بیانات آشنا نشوند به بیراهه خواهند رفت.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۲۲:۲۹
آیت الله طه محمدی:
دشمن برنامه های فراوانی برای گمراه کردن فرزندان ما دارد
امام جمعه همدان گفت: فرماندهان بسیج باید از سن ۲ سالگی شروع به عضو گیری کنند چرا که دشمن برنامه های زیادی برای گمراه کردن بچه های ما دارد.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۱:۴۲
حجت الاسلام مغیثی:
راهپیمایی اربعین زمینه ساز ظهور حضرت حجت است
امام جمعه نهاوند گفت: زیارت اربعین باید اتفاق می افتاد تا چهره و نام امام حسین(ع) جهانی شود و این حرکات زمینه ساز ظهور حضرت حجت باشد.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۵:۳۷
آیت الله طه محمدی:
اربعین راه نجات بشر است
امام جمعه همدان گفت: همه باید بدانند اربعین تضمین کننده رهایی بشریت از کفر، شرک و جهالت است.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۰۰:۱۴
حجت الاسلام برقراری:
اربعین نبود، نهضت امام حسین ناقص می ماند
امام جمعه ملایر گفت: همان طور که اگر غدیر نبود بعثت ناقص می ماند اگر اربعین نبود نهضت امام حسین(ع) نیز ناقص باقی می ماند و این به معنای ظرفیت بزرگی است که در دل زیارت اربعین نهفته است.