شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ Saturday, December 16, 2017 - ساعت:

تیتر یک گردشی

خبر لیستی

۱۳۹۶/۶/۲۵ - ۰۷:۱۰
عبارت دوپهلو در سند ۲۰۳۰ موج می‌زند
حجت الاسلام لیالی گفت: تمام متن و اسناد بین‌المللی قابل تفسیر و تاویل هستند، سند را به گونه‌ای نوشتند که غربی‌ها بتوانند آن را تفسیر و تاویل کنند و هر گونه تفسیر و تاویل در متون و اسناد بین‌المللی جایز است.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۵:۱۰
نگاهی به شیوه تعامل سازمان‌های بین‌المللی با ایران در سند ۲۰۳۰
حجت الاسلام لیالی با بیان این که آیا کشورهای آمریکایی اجازه می‌دهند که آخرین پروژه‌های علمی شان را در اختیار دیگر کشورها بگذارند، گفت: سند ۲۰۳۰ به معنای در اختیار قرار گرفتن کشورهای در حال توسعه و رهبری بر آنها است.
۱۳۹۶/۶/۲۳ - ۱۳:۲۲
بررسی سند ۲۰۳۰؛
دست کمپانی‌های بین المللی در مهاجرت زنان ایرانی
استاد حوزه و دانشگاه گفت: در بخشی از سند ۲۰۳۰ آمده است که امن سازی فضای کار به ویژه برای زنان مهاجر، زنان را از کشورهای آسیایی و اسلامی می‌پذیرید. حالا برای چه کاری؟ آیا به این‌ها شغل شرافتمندانه می‌دهند؟
۱۳۹۶/۶/۱۱ - ۱۱:۰۸
تفاهم‌نامه‌های بین المللی با چه رویکردی امضا می‌شود؟
حجت الاسلام غفاری فر گفت: وقتی فجایعی مثل فاجعه شهراردبیل اتفاق افتاد، حامیان ۲۰۳۰ گفتند «اگر سند را اجرا می‌کردیم و آموزش جنسی به کودکان‌مان می‌دادیم، قتل اتفاق نمی‌افتاد.» معنی این سخن چیست؟ا
۱۳۹۶/۵/۲۹ - ۱۷:۵۹
اسلوب جنگ روانی در چارچوب سند ۲۰۳۰
سند ۲۰۳۰ توسط یونسکوی صادر شده است که وظیفه‌اش توجه به تمام کشورهای دنیا است و نه یک نقطه از جغرافیای حساس سیاسی که شاید از آن به عنوان هارتلند نیز یاد کنیم.
۱۳۹۶/۵/۱۲ - ۱۸:۱۳
بررسی ابعاد دشمن شناسی سند ۲۰۳۰
حجت الاسلام میرزایی گفت: کشورهای جنگ‌طلبی که چنگالشان به خون مستضعفین جهان آلوده است خودشان عضو سازمان ملل بوده و با تدوین سند توسعه پایدار، ادعای صلح‌طلبی و مبارزه با تروریست می‌کنند.
۱۳۹۶/۵/۱۱ - ۱۵:۰۶
استاد حوزه و دانشگاه مطرح کرد؛
سند ۲۰۳۰ در نقش اسب «تروا»
حجت‌الاسلام لیالی گفت: این سازمان ابزار تسلط استکبار است که همانند «اسب تروا» پیش می آید و بعد چهره پلید خود را نشان می دهد.
۱۳۹۶/۵/۲ - ۰۱:۲۵
یادداشت تحلیلی انجمن تعلیم و تربیت اسلامی حوزه علمیه قم؛
هنوز برخی ابهامات نسبت به محتوای سند ۲۰۳۰ وجود دارد
هرچند برنامه آموزش ۲۰۳۰ از دستور کار اجرایی خارج شده، لکن به نظر می‌رسد هنوز برخی ابهامات و پرسش‌ها نسبت به محتوای آن و چرایی چنین مواجهه‌ای با آن مطرح است.
۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۲۰:۰۷
دریچه‌های نفوذ از کدام طرف باز می‌شود
مهمترین عنصر در جامعه سازی خانواده است، از این منظر تمام تلاش جوامع بر این بوده است که برای حمله به کشور هدف، در واقع به خانواده و جامعه مردمی کشور مورد نظر حمله کنند.
۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۹:۲۲
یادداشت؛
یک اشتباه در تحلیل سند ۲۰۳۰
درباره سندی همچون ۲۰۳۰ باید نقد و نگاه همه جانبه به اجزاء آن داشت، اگر این اتفاق بیفتد می توان شاهد روشنگری همگانی در عرصه امضای اسناد فرهنگی ـ بین المللی باشیم.
۱۳۹۶/۴/۲۵ - ۱۱:۲۹
یونسکو؛ معمار مدینه‌ای که «فاضله» نیست
پس از سال‌ها زمزمه توحش و بیانیه‌های کوتاه و بلند در تحقیر جهانیان این بار اربابان مسلط مغرور پیشرفته متفکر متکی به خود دست به صدور جهان‌بینی ارائه فرهنگ و رسوم و عادات زده‌اند.
۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۴:۱۵
زیان‌های تاریخی قراردادهای بین المللی برای ایران
در متن قراردادهای بین المللی در تاریخ معاصر همواره اقتدار ایران را بیان کردند و در ادامه با توجیه ممانعت از جنگ، سرزمین‌های ملی را جدا کردند.
۱۳۹۶/۴/۲۳ - ۱۳:۰۷
مشروح سخنان رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان؛
سند ۲۰۳۰ با جهان اندیشی فراماسونری عجین شده است
خانم خزعلی گفت: اگر سند ۲۰۳۰ را بپذیریم به دنبال آن سند ۲۱۰۰ و دیگر اسناد ذلت بار از سوی سازمان یونسکو تنظیم خواهد شد.
۱۳۹۶/۴/۲۲ - ۱۸:۵۱
فرهنگ اومانیسم و لیبرال، حاکم بر سند ۲۰۳۰؛
برابری جنسیتی یا عدالت جنسیتی؛ کدام‌ یک؟
خاستگاه و شیوه دو مکتب اسلام و فمنیسم در بحث تساوی و برابری جنسیتی کاملا متفاوت است؛ اسلام حقوق زنان را در کلام الهی جستجو می‌نماید اما فمنیسم این حقوق را از کلام بشری طلب می‌نماید.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۵:۵۲
گفت‌و‌گو؛
اجرای سند ۲۰۳۰ برهم زننده نقشه انقلاب اسلامی
عضو هیأت علمی دانشگاه باقرالعلوم گفت: تعاملات و قراردادهای بین المللی که مسئولان جمهوری اسلامی آنها را امضاء و تصویب کرده‌اند، باید برخواسته از نقشه‌ و رسالتی باشد که انقلاب اسلامی ترسیم کرده است.

عکس 

بعدی
قبلی

فیلم 

بعدی
قبلی

صوت 

بعدی
قبلی
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۱۷:۱۷
۱:۱۳
سند ۲۰۳۰ باید پاره پاره شود
۱۳۹۶/۳/۱۸ - ۰۸:۲۵
۷:۴۰
بررسی و تحلیل سند ۲۰۳۰ توسط آیت الله مکارم شیرازی (۳)
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در درس خارج فقه خود به نقد و بررسی سند ۲۰۳۰ پرداخت. تحلیل این مرجع تقلید درباره این سند در ۳ بخش تقدیم مخاطبان خبرگزاری رسا می شود.
۱۳۹۶/۳/۱۷ - ۰۸:۱۵
۸:۰۷
بررسی و تحلیل سند ۲۰۳۰ توسط آیت الله مکارم شیرازی (۲)
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در درس خارج فقه خود به نقد و بررسی سند ۲۰۳۰ پرداخت. تحلیل این مرجع تقلید درباره این سند در ۳ بخش تقدیم مخاطبان خبرگزاری رسا می شود.
۱۳۹۶/۳/۱۶ - ۱۲:۴۶
۵:۲۰
بررسی و تحلیل سند ۲۰۳۰ توسط آیت الله مکارم شیرازی (۱)
حضرت آیت الله مکارم شیرازی در درس خارج فقه خود به نقد و بررسی سند ۲۰۳۰ پرداخت. تحلیل این مرجع تقلید درباره این سند در ۳ بخش تقدیم مخاطبان خبرگزاری رسا می شود.