Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ Thursday, November 15, 2018 - ساعت:

تیتر یک گردشی

خبر لیستی

۱۳۹۷/۵/۱۵ - ۱۵:۰۱
یادداشت | مردان بدحجاب
درست است که حساسیت پوشش بانوان بالاتر است؛ اما مردان نیز از این قاعده مستثنی نیستند، متاسفانه در سطح جامعه شاهد برخی بدپوششی و بدحجابی های مردان هستیم.
۱۳۹۷/۴/۲۱ - ۱۷:۰۲
موسی نجفی در نوشتاری تأکید کرد؛
قیام گوهرشاد را با عینک "فراتاریخی" ببینیم
دکتر موسی نجفی نوشت: مسئله قیام گوهرشاد دارای یک نکته "فراتاریخی" و در حقیقت نوعی" فلسفه تاریخی" عمیق است که از زمان خودش جدا شده و به عصر و زمانه ما پیوند می یابد.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۵:۱۵
فرزند پروري مسئولانه
در هر جامعه، وجود مراقبت‌هاي رسمي و غيررسمي براي حفظ جامعه از فروپاشي و پيشبرد مقاصد آن ضروري است. در اصطلاح ديني، اين‌گونه مراقبت‌ها همان «امر به معروف» و «نهي از منکر» در ابعاد گوناگون آن است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۸:۰۹
مسئولان فرهنگی ککشان نمی گزد
چگونه است که در دانشگاه های ما به سبک سخیف ترین شوآف ها همه شرف و حیثیت و انسانیت دختران و پسران به تمسخر و بازی گرفته می شود و مسؤولان فرهنگی ککشان نمی گزد؟
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۱۰
نماینده سابق مجلس مطرح کرد؛
مراسم مبتذل برج میلاد و دانشگاه کاشان؛ توهین به مقام زن و دانشجو
افتخاری درباره ابتذال فرهنگی اخیر در دانشگاه کاشان و برج میلاد بیان کرد: به‌دلیل نفوذ فرهنگی دشمن است، در هیچ‌جای دنیا در روز ولادت حضرت زهرا(س) مراسم رقص برگزار نمی‌کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۳:۳۸
کنکاشی در سخنان رهبر انقلاب؛
مشارکت خواص در گسترش "گناه اجتماعی"
بی حجابی به خاطر اینکه گناهی اجتماعی است، قابلیت پیگیری دارد و دولت اسلامی که مزین به نام اسلام است وظیفه دارد که جلوی این منکر را بگیرد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۱
یادداشت؛
انحراف جدی مسئولان در شناخت اولویت‌های اجتماعی
کار به جایی رسیده است که نماینده مجلس تهران از تشکیل کارگروهی در فراکسیون زنان مجلس پیرامون موضوع حجاب اجباری خبر داده است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۴
حجت الاسلام ترکاشوند:
فمنیست ها هیچ ارزشی برای "خانواده" قائل نیستند
کارشناس خانواده مرکز مشاوره حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه اسلام به خانواده نگاهی نظام مند دارد، گفت: رفتار هر عضوی از خانواده بر رفتار دیگر اعضا و حتی خروجی های خانواده اثر می گذارد.
۱۳۹۶/۱۲/۲ - ۲۱:۵۴
بررسی وضعیت حجاب در ایران؛
گزارش | رد پای بهاییان پشت‌پرده کشف‌ حجاب‌ها
توان تاریخی بعد از انقلاب حاکی از فقدان الگو و نظریه سیاستی مشخص در خصوص پوشش در حوزه عمومی است؛ از این رو با اقدامات واکنشی و بی‌الگو در این خصوص رو به رو بوده ایم.
۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۹
نشست علمی عفاف و حجاب؛
"آزادی‌های یواشکی" در قم بررسی شد
نشست علمی «تحلیل کشف حجاب های اخیر،آزادی های یواشکی و دختران خیابان انقلاب و اثر آن بر عفت عمومی» با حضور کارشناسان حوزه و دانشگاه در قم برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۲
حجت الاسلام والمسلمین علم الهدی مطرح کرد؛
ساخت "هویت پوشالی" برای زنان با چه انگیزه‌ای
کارشناس رسانه ملی با تأکید بر اینکه غرب با راه اندازی جریان فمینیست درصدد ریشه کن کردن اصول تربیتی اسلام در خانواده است، گفت: غربی ها امروزه با پرداختن به«فمینیسم» می خواهند برای زن مسلمان هویتی پوشالی درست کنند.
۱۳۹۶/۹/۱۳ - ۱۴:۳۳
استاد حوزه علمیه قم هشدار داد؛
کالا شدن زنان؛ پشت پرده «فمینیسم»
حجت الاسلام مرتضوی هشترودی با بیان اینکه مردسالاری، زن سالاری و یا تساوی میان زن و مرد، هیچکدام درست نیست، گفت:‌ «طبیعت گرایی» تنها نگاهی است که درست بوده و باید بر پایه آن میان زن و مرد حکم کرد.
۱۳۹۶/۴/۲۱ - ۱۲:۳۷
به مناسبت روز عفاف و حجاب؛
نگاهی به کتاب «حریم ریحانه»
کتاب «حریم ریحانه»، اولین و تنها دائرة المعارف پوشش و عفاف در کشور است که در آن با نگاه جامع درون دینی و برون دینی به موضوع پوشش و عفاف پرداخه شده است.
۱۳۹۶/۴/۱۳ - ۱۲:۴۹
حجاب اجتماعی(۱۳)
آیا رضاخان از منزلت اجتماعی حجاب می‌ترسید؟
فعال عرصه حجاب پژوهی با تأکید بر اجتماعی بودن ماهیت حجاب گفت: دین دنبال محجبه کردن آدم‌ها نیست، دین دنبال عفیف شدن انسان‌هاست؛ اگر عفاف باشد حجاب به وجود می‌آید.
۱۳۹۶/۴/۱۱ - ۱۷:۲۲
حجاب؛ برند برتر اجتماعی(۱)
حجاب اسلامی قربانی نگاه فرمی و حزبی
با وجود تبلیغات مسموم دیگران، حکم حجاب برای حضور اجتماعی زنان مسلمان صادر شده است نه حصر و تحدید نیمی از جامعه.

عکس 

بعدی
قبلی

فیلم 

بعدی
قبلی
۱۳۹۶/۳/۲۴ - ۱۹:۴۵
۶:۵۳
چرا حجاب اجباری؟

صوت 

بعدی
قبلی