یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ Sunday, February 18, 2018 - ساعت:

تیتر یک گردشی

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۶:۴۰
چرایی نامگذاری اقتصادی سال‌ها
چرا از اواخر دهۀ ۱۳۸٠ تا امروز رهبری سال‌ها را یکی پس از دیگری با نام‌ها و عناوینی که به قلمروی اقتصادی معطوف هستند، نامگذاری کرده‌ است؟

خبر لیستی

۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۱
معاون اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی صبح قریب:
عدم توجه مسؤولان به مطالبات رهبری به مردم آسیب می رساند
حجت الاسلام پیریائی با تأکید بر ضرورت اجرای اقتصاد مقاومتی، گفت: در هر برهه‌ای که مسؤولان اهتمام کافی بر اجرای فرامین و مطالبات رهبر معظم انقلاب نداشته‌ا‌ند، آسیب آن را در نهایت مردم چشیده‌اند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۰۹:۳۰
رییس مجمع نمایندگان طلاب مطرح کرد؛
انتقاد از عدم تحقق وعده‌ دولت برای گشایش اقتصادی کشور
حجت الاسلام والمسلمین حسینی‌نژاد با تأکید بر این که مسؤولان اجرایی کشور با وعده گشایش اقتصادی در انتخابات از مردم رأی گرفته‌اند، از عدم اجرای این وعده ها از سوی دولت ابراز تأسف کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۹:۱۰
یادداشت/ بخش دوم؛
مسؤولان مبارزه با ربا
دولت اصالتا معتقد به ربوي بودن بانک ها نيست؛ به همين دليل به جاي مقابله با رباي بانک‌ها كه مورد اعتراض صريح مراجع تقلید قرار گرفته است، اقدام به فرافكني کرده اند.
۱۳۹۶/۹/۲۸ - ۰۸:۵۰
مشكلي به اسم بانک؛
اسلامیزه کردن ربا
منتقدان ديني بر اين باورند كه نظام بانكي ما در پشت نقاب بانكداري اسلامي، در واقع نظامي ربوي را نهفته است كه در عمل با رباي فقهي تفاوتي ندارد و فقط با عقودي صوري سعي در اسلاميزه كردن ربا دارند.
۱۳۹۶/۹/۱۸ - ۱۵:۰۵
عبرت های دفاع مقدس
۱۳۹۶/۹/۷ - ۱۷:۳۵
آیت الله جوادی آملی:
ممکن نیست اقتصاد مقاومتی در ایران سامان بپذیرد!
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۷:۱۵
حجت الاسلام والمسلمین ماندگاری؛
ثمرات تولید داخلی
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۲۰:۳۴
استاد حوزه و دانشگاه تأکید کرد؛
دولت به کارخانه‌ها و تولید‌کنندگان خرد و کلان داخلی بها دهد
حجت الاسلام شریعتی با اشاره به ضرورت حمایت دولت از تولید‌کنندگان داخلی، گفت: دولت به جای واردات بدون برنامه‌ریزی از خارج، باید به کارخانه‌ها و تولید‌کنندگان خرد و کلان داخلی بها دهد.
۱۳۹۶/۸/۲۵ - ۲۰:۱۸
دبیر کمیته گفتمان مجمع تشخیص مصلحت نظام:
دولت اجرای اقتصاد مقاومتی را از خاستگاه اصلی‌ خود پیگیری نکرده است
حجت الاسلام پیریایی با تأکید بر این که دولت اجرای اقتصاد مقاومتی را از خاستگاه اصلی‌ خود پیگیری نکرده است، گفت: بنا بود دولت با تکیه بر توانمندی‌ها و استعداد‌های داخلی بر تحقق اقتصاد مقاومتی اقدام کند.
۱۳۹۶/۸/۲۲ - ۱۴:۲۳
رییس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری:
اقتصاد بیمار کشور نیازمند اجرای سریع اقتصاد مقاومتی است
حجت الاسلام اکرمی با تأکید بر این که اقتصاد بیمار کشور نیازمند اجرای سریع و صحیح اقتصاد مقاومتی است، گفت: سرمایه فراوانی که در کشور وجود دارد باید به سوی شهرک‌های صنعتی، کشاورزی و توسعه حمل و نقل گسیل داده شود تا با ایجاد اشتغال، چرخ اقتصاد به حرکت درآید.
۱۳۹۶/۸/۱۶ - ۱۶:۵۶
استاد حوزه و دانشگاه:
اقتصاد کشور باید متکی به تولیدات داخلی باشد/ مسؤولان به اقتصاد مقاومتی توجه کنند
حجت‌الاسلام والمسلمین سلیمی با بیان این که اقتصاد کشور باید متکی به تولیدات داخلی باشد، گفت: مسؤولان کشور می‌توانند شهروندان نورآور را شناسایی کرده و در اجرای طرح‌هایشان به آنها کمک کنند.
۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۰:۴۹
نمایشگاه مطبوعات؛
حجت الاسلام محمود آبادی: همایش‌ها و سمینار‌های اقتصاد مقاومتی خروجی قابل قبولی ندارند
مدیر مرکز اسناد و کتابخانه ملی مرکز جنوب شرق کشور با ابزار گلایه از برگزاری همایش‌ها و مراسم‌های بی‌ثمر، گفت: همایش‌ها و سمینار‌هایی با موضوع اقتصاد مقاومتی در کشور برگزار می‌شود ولی بیشتر این مراسم‌ها خروجی قابل قبولی ندارند.
۱۳۹۶/۸/۷ - ۱۳:۱۴
حجت الاسلام و المسلمین رضایی مطرح کرد؛
فرمایشات رهبری آنتی‌تزِ تحریم‌های اقتصادی استکبار جهانی
حجت الاسلام و المسلمین رضایی فرمایشات رهبر معظم انقلاب را آنتی‌تزِی معرفی کرد که اقتصاد جمهوری اسلامی ایران را در برابر تحریم‌های اقتصادی استکبار جهانی مصون نگه می‌دارد.
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۲۳:۴۴
حجت الاسلام ادیب یزدی:
سهم حوزه علمیه در تحقق اقتصاد مقاومتی روشنگری است
استاد حوزه علمیه، سهم حوزه علمیه را در تحقق اقتصاد مقاومتی روشنگری ارزیابی کرد و گفت: کیفیت زندگی طلاب در عصر کنونی یکی از مصادیق اقتصاد مقاومتی به شمار می‌آید.

عکس 

بعدی
قبلی

فیلم 

بعدی
قبلی

صوت 

بعدی
قبلی
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۶:۴۰
چرایی نامگذاری اقتصادی سال‌ها
چرا از اواخر دهۀ ۱۳۸٠ تا امروز رهبری سال‌ها را یکی پس از دیگری با نام‌ها و عناوینی که به قلمروی اقتصادی معطوف هستند، نامگذاری کرده‌ است؟