Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ Saturday, December 15, 2018 - ساعت:

تیتر یک گردشی

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۶:۴۰
چرایی نامگذاری اقتصادی سال‌ها
چرا از اواخر دهۀ ۱۳۸٠ تا امروز رهبری سال‌ها را یکی پس از دیگری با نام‌ها و عناوینی که به قلمروی اقتصادی معطوف هستند، نامگذاری کرده‌ است؟

خبر لیستی

۱۳۹۷/۳/۳۰ - ۱۷:۰۶
آمار و ارقام چه می‎گوید؛
یادداشت | "گرانی" عامل افزایش آسیب‌های اجتماعی در ایران
افرادی که به لحاظ اجتماعی و اقتصادی در سطح پایینی هستند و با مشکلات مالی و معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند، تقریباً دو برابر ونیم بیش از طبقات مرفه‌تر ممکن است به اختلالات روانی دچار شوند.
۱۳۹۷/۳/۲۳ - ۱۸:۲۴
نشست سیر تکاملی بانکداری اسلامی؛
بانکداری بدلی به اقتصاد اسلامی کمک نخواهد کرد
برخی متفکران اسلامی به ویژه حقوق‌دانان با ارائه تعریف‌های حقوقی جدید از معاملات بانکی در صدد تمییز بین قراردادهای بانکی با قرارداد قرض با بهره هستند.
۱۳۹۷/۳/۱۹ - ۱۰:۵۴
تولید محتوای رسانه ای و پژوهشی؛
۱۳۲ محور پیشنهادی در سال حمایت از کالای ایرانی
وظیفه مهمی بر دوش رسانه‌ها و نهادهای پژوهشی هر کشور در جهت حمایت از کالای داخلی قرار دارد، رسانه ها می‌توانند با روشنگری و نشان دادن اهداف روشن پیش‌روی جامعه در استقلال اقتصادی و خودکفایی سهم تأثیرگذاری داشته باشند.
۱۳۹۷/۲/۲۵ - ۲۳:۴۸
عضو هیأت علمی موسسه امام خمینی تبیین کرد؛
باورهای فرهنگیِ "مصرف کنندگان کالا" در دستان رسانه‌ها
شرف الدین معتقد است، یک نظام تبلیغی موفق در عرصه کالاها و خدمات باید به نیازها، سلایق، ترجیحات، انگاره ها، قدرت خرید، گزینه های در دسترس و شرایط محیطی مصرف کننده و مشتری توجه کند.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۹:۲۹
پژوهشگر اقتصاد اسلامی مطرح کرد؛
بروکراسی های تحمیلی دولت حذف شود | رفتارشناسی اقتصادی حلقه مفقوده تولید کار و کالا
حجت الاسلام هادوی‌نیا ضمن بررسی رفتار شناسی اقتصادی از دیدگاه قرآن کریم و همچنین دلالت های دینی حمایت از کالای ایرانی ضرورت حذف بروکراسی های تحمیلی از سوی دولت بر تولید کننده ها تأکید کرد.
۱۳۹۷/۲/۱۰ - ۱۶:۱۳
تحلیلگر مسائل سیاسی:
اقتصاد نفتی جامعه را از تولید باز می‌دارد
حجت الاسلام والمسلمین اشکوری بیان کرد: بهترین روش برای افزایش درآمد کشور، افزایش تولید داخلی است، بایستی از راه ارائه خدمات، درآمد دولت افزایش یابد و از قشرهای آسیب‌پذیر حمایت و دفاع شود.
۱۳۹۷/۲/۹ - ۲۱:۱۴
يادداشت طلبگی؛
ترامپ، آمریکایی است باور کنید
ببینید دوستان! ترامپ، آمریکایی است باور کنید! اتفاقا همسایه دیوار به دیوارش کِری بود. اگر امضای او سند است قطعا باید امضای این هم سند باشد.
۱۳۹۷/۲/۴ - ۱۳:۰۸
دبیر کل حزب زنان جمهوری اسلامی مطرح کرد؛
توازن اقتصادی در واردات سبب رونق بازار ایرانی
فاطمه آلیا با بیان این که راهکار اساسی اقتصاد مقاومتی حمایت از کالای داخلی است، تقویت و تغییر رویکرد ستاد اقتصادی مقاومتی را به سمت شعار حمایت از کالای داخلی ضروری دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۵:۲۳
حجت الاسلام بهداروند مطرح کرد؛
ارتقای کیفیت محصولات ایرانی نیازمند مطالبه گری عمومی
عضو پژوهشکده دفاع مقدس ایستادگی مردم بر سر مطالبات خود را سبب ارتقای کیفیت کالای داخلی دانست و در مقابل وظیفه تولید کننده و دولت را پاسخ‌گویی مناسب به این مطالبات عنوان کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۹:۲۴
لاله افتخاری:
ارتقای کیفیت محصولات راه جلب اعتماد مردم/ تولیدات رقابت‌پذیر حمایت شوند
نماینده سابق مجلس برخی از مؤلفه‌های ضروری برای رونق بازار داخلی را برشمرد و ارتقای کیفیت محصولات ایرانی از سوی تولیدکننده‌ها را مهمترین مؤلفه برای برگرداندن اعتماد مردم نسبت به محصولات داخلی توصیف کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۹:۰۴
یادداشت؛
دو روی سکه "حمایت از کالای ایرانی"
خودباوری یا اعتماد به نفس یکی از همین خصیصه‌هاست که اگر بعد ملی پیدا کرد جزئی از فرهنگ جامعه شده و سبب جوشش استعدادهای درخشان می‌شود.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۹:۰۰
تحلیل‌گر مسائل فرهنگی و سیاسی تأکید کرد؛
ضرورت برخورد قاطع با کارشکنان اقتصادی
حجت الاسلام مقدمی بیان کرد: برای برخی که در مبادی کار هستند صرفه اقتصادی ندارد که کالای داخلی تولید شود و سود آنها در واردات است، متأسفانه این افراد مسئولیت‌هایی هم دارند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۳:۳۰
حجت الاسلام والمسلمین دیرباز:
حل مشکلات اقتصادی کشور در گرو عمل به اقتصاد مقاومتی است
نماینده خبرگان با ابراز گلایه از این که تعریف درستی از اقتصاد مقاومتی از سوی دولتمردان انجام نشده است، گفت: متأسفانه برخی از دولتمردان گاهی اوقات مصادیق اقتصاد ریاضتی را جزء مصادیق اقتصاد مقاومتی معرفی می‌کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۲۲:۴۳
نماینده خبرگان رهبری:
نگاه به خارج مانع اقدام قابل توجه دولت برای بهبود وضعیت معیشت شده است
حجت‌الاسلام و‌المسلمین دیرباز گفت: اگر مجموع فعالیت‌های دولت را در نظر بگیریم، به نظر می‌رسد دولت فرصت‌های تحقق شعار سال را به راحتی از دست داده است و جامعه را به سمتی سوق داده است که وضعیت مطلوبی را دارا نباشد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۰:۱۱
معاون اطلاع رسانی بنیاد فرهنگی صبح قریب:
عدم توجه مسؤولان به مطالبات رهبری به مردم آسیب می رساند
حجت الاسلام پیریائی با تأکید بر ضرورت اجرای اقتصاد مقاومتی، گفت: در هر برهه‌ای که مسؤولان اهتمام کافی بر اجرای فرامین و مطالبات رهبر معظم انقلاب نداشته‌ا‌ند، آسیب آن را در نهایت مردم چشیده‌اند.

عکس 

بعدی
قبلی

فیلم 

بعدی
قبلی

صوت 

بعدی
قبلی
۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۶:۴۰
چرایی نامگذاری اقتصادی سال‌ها
چرا از اواخر دهۀ ۱۳۸٠ تا امروز رهبری سال‌ها را یکی پس از دیگری با نام‌ها و عناوینی که به قلمروی اقتصادی معطوف هستند، نامگذاری کرده‌ است؟