دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ Monday, February 20, 2017 - ساعت:

تیتر یک گردشی

خبر لیستی

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۰۸:۳۶
تبیین اوضاع شیعیان جهان و نقش قدرت آنها در منطقه غرب آسیا
ملاکهای تشخیص اسلام آمریکایی چه چیزهایی است، ما از کجا بفهمیم این اسلام، اسلام حقیقی و اسلام ناب است. برای اینکه بفهمیم اسلام ناب محمدی چیست و اسلام آمریکایی چیست یک‌سری ملاک‌هایی دارد که باید بدانیم. درباره این فکر کنید.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۲۱:۳۱
معرفی کتاب «مشت آهنین» اثر لنی برنر
کتاب مشت آهنین(سرگذشت ولادیمیر ژابوتینسکی، مناخیم بگین و اسحاق شامیر) نوشته لنی برنر، نویسنده کتاب «صهیونیسم در عصر دیکتاتورها» است. این کتاب افشاگر نکاتی در تاریخ صهیونیسم است که تا به حال نظیرش چنین مدّون و مستند در هیچ کجا دیده نشده است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۲۱:۲۹
نگاهی بر دیدگاه مقام معظم رهبری بر مساله فلسطین و اسرائیل؛
حمایت رژیم‌صهیونیستی از فتنه‌های جهان
مهمترین انگیزه دشمنی با ایران اسلامی از دوران حیات امام راحل قدس سره تا کنون، آن است که در این کشور، همه سیاست‌ها با معیارهای اسلامی محک زده شده و انتخاب یا مردود می‌شود. همه موضع‌گیری‌های سیاسی بر اساس دستورات اسلام شکل می‌گیرد.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۲۱:۲۰
بررسی آخرین وضعیت انتفاضه سوم فلسطین
انتفاضه سوم به خاطر شرایط امت عربی نمی‌تواند مثل انتفاضه سال 2000 میلادی باشد، یکی از دلایل این است که مخالفان زیادی مثل تشکیلات خودگردان فلسطین دارد،
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۲۱:۱۶
مفتی قدس:
رابطه داعش، صهیونیسم و آمریکا با انتفاضه چیست؟
شیخ محمد حسین، گفت:«من ایمان دارم داعش ابزاری صهیونیستی است و پشت پرده اقدامات آن هستند.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۸:۴۴
مشروعیت‌ بخشی به رژیم صهیونیستی تلاش ناکارآمد در کمپ دیوید
قدیری ابیانه:فلسطین یک کشور اسلامی است و اسلامی خواهد ماند و این مدت اشغال نمی‌تواند حقانیت برای رژیم صهیونیستی به دنبال بیاورد. مدت زیادی طول نخواهد کشید که ما اضمحلال این رژیم را خواهیم دید.
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۰۹:۲۳
معرفی‌کتاب استراتژی پیرامونی‌ اسرائیل؛
جولان یهودیان صهیونی در بین‌النهرین
کتاب «استراتژی پیرامونی اسرائیل» نوشته محمدتقی تقی پور از جمله کتابهای مهم در زمینه صهیونی شناسی است که این کتاب می تواند برای پژوهشگران مورد استفاده و استقبال قرار گیرد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۳:۴۱
اینفوگرافی‌های تاریخ اشغال فلسطین
در سال‌های اخیر آثار هنری متعددی در رشته‌های مختلف هنری، درباره غصب و اشغال فلسطین و روند تاریخی و فکری صهیونیسم و فلسطین تولید شده‌اند. کمترین کمک ما به هنرمندان متعهد خلاقی که به چنین آثاری دست یازیده‌اند، باز انتشار و تشکر از آنهاست.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۳:۳۸
در بررسی فرقه های نوظهور در ایران مطرح شد:
فرقه‌ها زیر سیطره صهیونیست‌ها در فلسطین دفتر دارند
در سه دهه‌ گذشته شاهد ورود جریان‌های فرقه‌ای و شبه فرقه‌ای بودیم که این‌ها با شکلها و سیاستهای خاص وارد می‌شوند و اهداف مختلف، شیوه‌های ورود خاص به کشور ما دارند و کشور را مورد تهاجم قرار دادند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۳:۱۳
جعلیات اسرائیلی در «پرونده اسرائیل و صهیونیسم سیاسی»
روژه گارودی در قلب اروپای غربی صهیونیسم که فرانسه است، جلوی زورگویی ها و جعلیات صهیونیستی شجاعانه ایستاد وبارها در سرزمین مدعیان آزادی؛ به دلیل نقد اساطیر و افسانه‌های صهیونیستی محکوم شد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۲۳:۰۶
فلسطین از بحر تا نهر در کلام رهبر معظم انقلاب
مجموعه سخنان رهبر معظم انقلاب در ارتباط با مسئله فلسطین و رژیم صهیونیستی در کتاب فلسطین جمع آوری شده است و همین کتاب باعث خشم رژیم صهیونیستی شد.

عکس 

بعدی
قبلی

فیلم 

بعدی
قبلی

صوت 

بعدی
قبلی
khamenei
چندرسانه ای