دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵ Monday, February 20, 2017 - ساعت:

تیتر یک گردشی

خبر لیستی

۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۰:۲۴
مدیر مدرسه علمیه تبریز تأکید کرد؛
تحقق حوزه انقلابی در گرو پذیرش جوانان مستعد انقلابی است
حجت الاسلام ناصری حضور جوانان انقلابی را بسترساز تقویت گفتمان حوزه انقلابی دانست و گفت: حوزه انقلابی با حضور جوانان انقلابی و ولایتمدار میسر خواهد بود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۸
دبیر سیاسی هفته نامه پرتو سخن مطرح کرد؛
دولت سازی نیازمند اسلامی کردن علوم انسانی است
حجت الاسلام روانبخش با بیان این که یکی از وظایف حوزه علمیه اسلامی کردن علوم انسانی است، گفت: علوم انسانی وارداتی و سکولار بوده و دانشجویی که در این مکتب رشد کند، با اندیشه سکولاریستی تصمیم گیری می کند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۲۶
رییس کمیسیون اقتصادی مجمع نمایندگان طلاب:
حوزه انقلابی باید به تناسب و شرایط زمان اقدام کند
حجت الاسلام مرادی با اشاره به نقش حوزه در انقلاب، ضامن بقا و گسترش انقلاب را در عقیده مردم در زمینه پذیرفتن روحانیت به عنوان یک ایدئولوژی دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۲۳
مسئول دفتر امور اجتماعی و سیاسی حوزه‌های علمیه:
حوزه انقلابی باید پشتوانه فکری مشکلات نظام باشد
حجت الاسلام زمانی با بیان اینکه حوزه انقلابی باید پشتوانه فکری مشکلات نظام اسلامی باشد، گفت: اگر حوزه علمیه نقش خودش را در عرضه آموزه های اسلام به نظام حکومت عرضه کند و مدیریت فرهنگی و راهبری دینی داشته باشد، حکومت هم اسلامی و انقلابی خواهد ماند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۱۷
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسین:
حوزه باید نقش بیشتری در نظام ایفا کند
حجت الاسلام احمدی با تأکید بر این که انتظار می رود حوزه نقش بیشتری در نظام ایفا کند، ابراز داشت: پس از مطالبات رهبر انقلاب در زمینه حوزه انقلابی، حرکت خوب و چشمگیری در سطح حوزه شروع شده است.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۸
قائم مقام تولیت مسجد مقدس جمکران:
شناخت و عمل به اسلام از ویژگی های طلاب انقلابی
حجت الاسلام تکیه ای، شناخت و عمل به اسلام را از مهمترین ویژگی های طلاب انقلابی دانست و گفت: اگر طلاب نتوانند این امر مهم را به خوبی انجام دهند، موفقیت و پیشرفت نخواهیم داشت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۷:۱۷
حجت الاسلام سقای بی ریا مطرح کرد؛
ضرورت همت حوزه در تربیت طلاب انقلابی
عضو هیأت علمی مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره)، گفت: حوزه های علمیه مغز متفکر انقلاب محسوب می شوند و باید در تربیت طلاب انقلابی همت مضاعف داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۰۷:۱۴
حجت الاسلام محدثی:
حوزه انقلابی مطلوب نیازمند اقدامات مستمر و مجدانه است
نویسنده و پژوهشگر حوزه علمیه با بیان این که رسیدن به حوزه انقلابی مطلوب، نیازمند اقدامات مستمر و مجدانه است، گفت: باید با فضا سازی های لازم، از نیروی فکری حوزویان در مسیر انقلاب و نظام استفاده بیشتری شود.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۲:۱۰
حجت الاسلام عظیمی:
حوزه علمیه انقلابی نماند نظام در خطر قرار می‌گیرد
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج دانشجویی قم گفت: در رأس حوزه های علمیه رهبر معظم انقلاب، سکاندار انقلاب اسلامی هستند؛ اگر حوزه های علمیه، انقلابی نمانند، نظام در خطر انحراف از انقلاب قرار خواهد گرفت.
۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۱:۵۲
حجت‌الاسلام رضوانی نسب:
همایش حوزه انقلابی در خراسان جنوبی برگزار می‌شود
نماینده طلاب و فضلای فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم از برگزاری همایش حوزه انقلابی در خراسان جنوبی خبر داد.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۵:۱۵
استاد حوزه:
رسالت طلاب شناسایی و پاسخ به شبهات انقلابی است
حجت الاسلام احمدی گفت: وظیفه طلاب در قبال انقلاب این است که شبهات انقلابی را شناخته و با بحث و مطالعه گرد و غبار آن را از افکار برخی از مردم پاک کنند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۹
مدیر حوزه های علمیه لرستان:
رسالت مهم حوزه انقلابی، تحقق اهداف انقلاب است
مدیر حوزه های علمیه لرستان رسالت مهم حوزه را تلاش در جهت تحقق اهداف و آرمانهای انقلاب عنوان کرد و گفت: در این راستا طلاب باید مجهز به علم روز بوده و نسبت به انجام وظایف خویش دارای تعهد و تخصص باشند.
۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۱۷:۵۲
آیت الله رجبی تشریح کرد؛
اقدامات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی در زمینه تحقق حوزه انقلابی
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که حوزه علمیه و مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) برای تحقق حوزه انقلابی اقدامات و کارهایی انجام داده اند، به تشریح این امور پرداخت.

عکس 

بعدی
قبلی
۱۳۹۵/۱۱/۷ - ۱۵:۳۰
همایش حوزه انقلابی
همایش حوزه انقلابی و رسالت های آن در مصلی قم برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۱۲:۳۹
همایش حوزه ولایی و حوزه انقلابی
همایش و نشست بصیرتی حوزه ولایی ، حوزه انقلابی با حضور علما، مبلیغین، روحانیون و ائمه جمعه استان خراسان شمالی و با حضور حجت الاسلام و المسلمین مصلحی وزیر سابق اطلاعات صبح امروز سه شنبه در محل مصلی امام خمینی (ره) بجنورد برگزار شد.

فیلم 

بعدی
قبلی

صوت 

بعدی
قبلی
khamenei
چندرسانه ای