سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ Tuesday, January 17, 2017 - ساعت:

تیتر یک گردشی

۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۴
معاون پژوهش حوزه مطرح کرد؛
ضرورت تشکیل شورای راهبردی حوزه و جمعیت
حجت الاسلام والمسلمین میرمعزی با توجه به رسالت ها و رویکردهای حوزه علمیه بر لزوم تشکیل شورای راهبردی حوزه و جمعیت در حوزه علمیه قم تأکید کرد.

خبر لیستی

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۱:۳۷
حجت الاسلام عليزاده موسوي:
مسؤولان اجازه دهند مسأله حج از يك مسير حركت كند
ریيس پژوهشكده حج و زيارت با تأكيد بر اينكه متولي مسأله حج در كشور نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت است، خواستار توجه به يك صدايي در امورحج شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۱
مدیر دوره مطالعات زنان دانشگاه مجازی المصطفی خبر داد؛
راه‌اندازی رشته معارف اسلامی و مطالعات زنان در دانشگاه مجازی المصطفی
راه‌اندازی رشته معارف اسلامی و مطالعات زنان در دانشگاه مجازی المصطفی(ص)، نخستین جلسه شورای علمی مجتمع آموزش عالی و یکی از وظایف مؤسسه بنت‌الهدی ارائه الگوی یک زن مسلمان بخشی از اخبار کوتاه جامعه المصطفی العالمیه است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۰
مدیرکل اوقاف گلستان:
وقف مشارکتی بهترین راهکار برای تدوام سنت حسنه وقف است
وقف مشارکتی بهترین راهکار برای تدوام سنت حسنه وقف، حضور 1500 قرآن پژوه در آزمون نهایی طرح ملی حافظان قرآن کریم و توسعه 40 هزار متر مربعی حرم امامزاده علی سیرجان بخشی از اخبار کوتاه سازمان اوقاف و امور خیریه است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۸
چند خبر کوتاه از سازمان تبلیغات اسلامی
هدف اصلی تمامی فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی در جهت تامین امنیت، ۲۶ دی نشان ایستادگی مردم در مقابل رژیم شاهنشاهی و برگزاری 750 برنامه قرآنی توسط دارالقرآن تبلیغات اسلامی البرز بخشی از مهم ترین اخبار کوتاه سازمان تبلیغات اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۲
در گفت‌وگو با رسا مطرح شد؛
اعتراض مؤسسه فقاهت به فضای رکود علمی در حوزه
مدیر ارتباطات مؤسسه فقاهت و تمدن سازی با ابراز تأسف از ایجاد فضای رکود علمی در حوزه های علمیه به توضیحاتی در مورد انتشار بیانیه این مؤسسه در اعتراض به فضای رکود حوزه پرداخت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۱
حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی مطرح کرد؛
10 شاخص برای شناخت مؤمنان بابصیرت
کارشناس رسانه ملی با اشاره به این که ایمان، جهاد، هجرت، شهادت، صبر و استقامت و اخلاص معیار بصیرت در بیان شرع مقدس اسلام است، گفت: این معیار های شاخص هایی برای میزان سنجی مؤمنان در طول تاریخ بوده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۱
حجت الاسلام والمسلمین نبوی:
پژوهش هاي مورد تاكيد مقام معظم رهبري ناظر به نياز باشد
معاون تبلیغ حوزه های علمیه با بیان این که رسانه ملی باید اقدامات تبلیغی معاونت تبلیغ را پوشش دهد، گفت: در حال حاضر 7000 مبلغ در حوزه‌هاي مختلف داريم كه فعاليت اصلي ايشان توليد محتوا است و با 45 مركز فرهنگي دنيا در ارتباط هستيم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران:
موقوفات به برکت انقلاب اسلامی احیا شد
احیا موقوفات به برکت انقلاب اسلامی، برگزاری جلسه هم اندیشی پنجمین آزمون طرح ملی حفظ قرآن کریم و پیوند آسمانی یک زوج جوان در جوار امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) بخشی از اخبار مهم سازمان اوقاف و امور خیریه است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۰
مدیرعامل انتشارات گاج خبرداد؛
عرضه داستان های قرآنی به 7 زبان زنده دنیا
مدیرعامل انتشارات گاج گفت: ما یک مجموعه 40 جلدی قصه های قرآنی را برای حوزه کودک، نوجوان و بزرگسال به زبان های زنده دنیا ترجمه کردیم که به هفت زبان بوده که عبارتند از آلمانی، اسپانیایی، عربی، روسی، ایتالیایی، فرانسوی و فارسی.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۲
حجت الاسلام والمسلمین خسرو پناه:
اگر مبانی، اسلامی باشد علوم نیز اسلامی می‌شود
ضرورت اسلامی شدن مبانی، جهت اسلامی بودن علوم، مهم‌ترین بایسته‌های اسلامی‌سازی علوم و افتتاح مدارس معارف اسلامی 3 و 4 مجتمع امام خمینی(ره) بخشی از اخبار کوتاه جامعه المصطفی العالمیه است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۲
چند خبر کوتاه از سازمان تبلیغات اسلامی
ساماندهی 1800 مداح هرمزگانی در سامانه طوبی، اعزام 16030 مبلغ به مراکز مختلف استان تهران از ابتدای سال 95 و برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مذاهب اسلامی و خطر جریان‌های تکفیری در اصفهان بخشی از مهم ترین اخبار کوتاه سازمان تبلیغات اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۴
نگاهی به برنامه‌های هفته جاری رادیو معارف
بررسی ثمرات خوشرويي در برنامه «بازتاب»، هدف تبيين نظام تربيت ديني از ديدگاه امام علي(ع) در برنامه «آينه حقيقت»، روايتگر رشادت هاي دفاع مقدس در برنامه «باغ تماشا» و بررسی از خواص توت و خرما در برنامه«شفا» از جمله برنامه‌های این هفته رادیو معارف است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۱
معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران:
تقویت اعتقادات دینی، لازمه مقابله با مفاسد و آسیب‌های اجتماعی است
معاون پژوهش حوزه های های علمیه خواهران کشور، تقویت اعتقادات دینی را لازمه مقابله با مفاسد و آسیب‌های اجتماعی دانست و گفت: تنها با اجرای برخی راهکارهای کوتاه مدت نمی‌توانیم به صورت کامل بر معضلات چیره شویم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۳
دیدار خانواده شهید مدافع حرم با تولیت حرم حضرت معصومه + تصاویر
امام جمعه قم با اشاره به این که خون پاک شهدای 8 سال دفاع مقدس تداوم نظام اسلامی را ضمانت کرده است، گفت: امروز جامعه اسلامی به علم و غیرت دینی بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد؛ بنابراین جوانان باید در این دو عرصه که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، اهتمام کامل و جهادی داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۳
مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ برگزار می کند؛
نشست تخصصی با عنوان "بررسی تطبیقی حقوق بشر در اسلام و غرب"
مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ و عقلانیت در نظر دارد نشست تخصصی با عنوان "بررسی تطبیقی حقوق بشر در اسلام و غرب" با ارائه دکتر عابدین سیاحت اسفندیاری برگزار کند.

عکس 

بعدی
قبلی

فیلم 

بعدی
قبلی
۱۳۹۵/۵/۲۰ - ۱۷:۱۸
5:26
شهر مهر
۱۳۹۵/۵/۱۷ - ۱۱:۲۶
9:03
تبلیغ نوین: هجوم شبهه ها

صوت 

بعدی
قبلی
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۱
لوازم و موانع تحول در حوزه علمیه
رهبر معظم انقلاب، به عنوان زعیم حوزه های علمیّه، انتظار دارند که شکل ارتقای وضعیّت فعلی در حوزۀ علمیّه، «تحول بنیادین و اساسی» باشد؛ بنابراین دلسوزان و تلاشگران این عرصه نیز باید نگاهشان را بر همین اساس تنظیم کرده و برای چنین اقدام بزرگی از هیچ کوششی دریغ ننمایند.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۸:۲۰
بسیج قوا پایه مهم اقتصاد مقاومتی/ جامعه در انتظار عدالت محوری و خودکفایی
عضو هیأت علمی جامعه المصطفی العالمیه با بیان اینکه باید از ظرفیت های موجود در کشور حداکثر استفاده را کرد، گفت: با آن ایده آل اسلامی و آن انتظاراتی که از یک جامعه اسلامی می‌رود فاصله بسیار زیادی داریم و آن چیزی که ما به دنبالش هستیم اگر محقق شود جامعه گلستان می‌شود.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۱۳:۲۹
امام جماعت فعال؛ محله فعال
امام جماعت مسجد امام موسی کاظم(ع) پردیسان قم با اشاره به تجربه های موفق این مسجد در جذب جوانان از صورت گرفتن فعالیت های فرهنگی در این مسجد خبر داد و گفت: این تجربه ها می تواند الگوی خوبی برای همه مساجد کشور باشد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۰
ولایت مرد بر زن و خانواده، بار مسؤولیتی است نه بار ارزشی و فضیلتی
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه دادن ولایت خانواده به مرد دستوری از جانب خداوند است و این ولایت حقی نیست که از سوی نهادهای انسانی مانند مجلس یا قوای مختلف به آنها داده شود، گفت: ولایت مرد بر زن و خانواده یک بار مسؤولیتی است نه یک بار ارزشی و فضیلتی که زن ها بخواهند نسبت به آن اعتراض کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۴
بی توجهی به حقوق های نجومی، ولنگاری فرهنگی و بیکاری؛ بی احترامی آشکار دولت به شهروندان
عضو مجلس خبرگان رهبری حقیقت طرح و امضای حقوق شهروندی از سوی ریاست جمهوری را فاقد ارزش زمانی توصیف کرد و گفت: عدم توجه به حقوق های نجومی؛ ولنگاری فرهنگی، پالایش فرهنگی فضای مجازی و همچنین حل مشکلات حقوق و دسمتزد و موضوع نشان از عدم توجه عملی به آراء و بی احترامی به حقوق شهروندی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۵
نفش ایجاد شبهه درباره رسول اکرم در انحراف تاریخ اسلام
مدیر گروه تاریخ موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با تأکید بر اینکه عده ای از منافقان، بنی امیه و آل زیبر در راستای مشروعیت بخشیدن به حکومت های خودکامه و غاصبانه خود اقدام به جعل حدیث و تحریف تاریخ و شبهه افکنی در مورد شخصیت حضرت رسول(ص) کردند، گفت: این شبهات به حدی بر پیکره اسلام مهلک و کشنده بود که جهان اسلام را از موضع امامت در مسیر غلط حکومت های غاصب و نامشروع قرار داد و اسلام ناب محمدی را از مسیر اصلیش منحرف کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۹:۵۴
هدف از پیوند زن و مرد تربیت امام المتقین است
حجت الاسلام مظفری با بیان اینکه خانه محل منیت زن و مرد نبوده بلکه کانون مودت و مهرورزی میان این دو نفر است، گفت: هدف از ازدواج و پیوند مقدس میان زن و مرد تربیت امام المتقین است.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۲۰:۰۶
اسلام اموی، راهبرد دشمن در شکستن وحدت اسلامی
مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور به تحلیل و بررسی تفاوت‌های اسلام اموی و تفاوت اساسی آن با اختلاف بینش‌های اهل سنت و شیعه در جریان امامت پرداخت و گفت: اهل سنت و شیعه در جریان ولایت اختلاف فکری در مبانی دارند که با مباحثات و گفت‌وگوها قابل‌ پیگیری است و تاریخ بر این مدار همیشه اهل سنت و شیعه را متحد گزارش کرده است.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۲۳:۱۵
نظر برخی علمای قم درباره سفر و گردشگردی
نشست تخصصی پیش کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت که با حضور اساتید، اندیشمندان، علمای حوزه علمیه و دانشجویان مدرسه اسلامی هنر قم برگزار شد.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۲۱:۱۲
رصد عرفان های نو ظهور در ایران
حجت الاسلام عرب از بروز عرفان های جدید در ایران خبر داد و گفت: این جریانات در میان هنرمندان زیاد شده و می تواند جریان های کاذبی را در مقابل مکتب اهل بیت(ع) به وجود آورد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۱۹:۳۵
معرفی الگوهای صحیح یکی از مهم ترین رسالت های تربیتی والدین
کارشناس دوره های معارفی آستان حضرت معصومه(س) با تاکید براینکه یکی از روش های تربیتی قرآن کریم معرفی الگوها به جامعه و مردم هر عصر و زمان است، گفت: برهمین اساس یکی از مهم ترین رسالت های والدین در عرصه تربیت دینی فرزندان، معرفی الگوهای برتر دینی به آنها است.
۱۳۹۵/۹/۲۱ - ۱۰:۲۰
بررسی مفهوم عام و مصادیق اقتصاد مقاومتی
حجت الاسلام والمسلمین کریمی نیا با اشاره به اینکه توجه به سرمایه گذاری داخلی، منافع زیادی را به همراه دارد، گفت: در مرحله نخست برای افراد جامعه سبب اشتغال زایی بیشتر خواهد بود، دوم این که منافع آن بیشتر نصیب مردم کشور می‌شود تا شرکت های خارجی و سوم این که شرکت های خارجی به سود کم قانع نیستند در حالی که سرمایه گذاران داخلی از همین سودهای کم استقبال می کنند و بهره زیادی می برند.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۹:۲۱
تفاوت در شیوه تربیت دختر با پسر
حجت الاسلام عباسی نیا با بیان این که روش های تربیتی دختران با پسران متفاوت است، گفت: پسران رفتار با جنس مخالف را از مادر می آموزند و دختران شیوه برخورد با جنس مخالف را از پدر یاد می گیرند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۱:۳۷
حجت الاسلام عليزاده موسوي:
مسؤولان اجازه دهند مسأله حج از يك مسير حركت كند
ریيس پژوهشكده حج و زيارت با تأكيد بر اينكه متولي مسأله حج در كشور نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت است، خواستار توجه به يك صدايي در امورحج شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۱
مدیر دوره مطالعات زنان دانشگاه مجازی المصطفی خبر داد؛
راه‌اندازی رشته معارف اسلامی و مطالعات زنان در دانشگاه مجازی المصطفی
راه‌اندازی رشته معارف اسلامی و مطالعات زنان در دانشگاه مجازی المصطفی(ص)، نخستین جلسه شورای علمی مجتمع آموزش عالی و یکی از وظایف مؤسسه بنت‌الهدی ارائه الگوی یک زن مسلمان بخشی از اخبار کوتاه جا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۰
مدیرکل اوقاف گلستان:
وقف مشارکتی بهترین راهکار برای تدوام سنت حسنه وقف است
وقف مشارکتی بهترین راهکار برای تدوام سنت حسنه وقف، حضور 1500 قرآن پژوه در آزمون نهایی طرح ملی حافظان قرآن کریم و توسعه 40 هزار متر مربعی حرم امامزاده علی سیرجان بخشی از اخبار کوتاه سازمان اوقاف و ا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۸
چند خبر کوتاه از سازمان تبلیغات اسلامی
هدف اصلی تمامی فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی در جهت تامین امنیت، ۲۶ دی نشان ایستادگی مردم در مقابل رژیم شاهنشاهی و برگزاری 750 برنامه قرآنی توسط دارالقرآن تبلیغات اسلامی البرز بخشی از مهم ترین اخبار کوتاه...
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۲
در گفت‌وگو با رسا مطرح شد؛
اعتراض مؤسسه فقاهت به فضای رکود علمی در حوزه
مدیر ارتباطات مؤسسه فقاهت و تمدن سازی با ابراز تأسف از ایجاد فضای رکود علمی در حوزه های علمیه به توضیحاتی در مورد انتشار بیانیه این مؤسسه در اعتراض به فضای رکود حوزه پرداخت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۱
حجت الاسلام والمسلمین نبوی:
پژوهش هاي مورد تاكيد مقام معظم رهبري ناظر به نياز باشد
معاون تبلیغ حوزه های علمیه با بیان این که رسانه ملی باید اقدامات تبلیغی معاونت تبلیغ را پوشش دهد، گفت: در حال حاضر 7000 مبلغ در حوزه‌هاي مختلف داريم كه فعاليت اصلي ايشان توليد محتوا است و با 45 مركز ...
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران:
موقوفات به برکت انقلاب اسلامی احیا شد
احیا موقوفات به برکت انقلاب اسلامی، برگزاری جلسه هم اندیشی پنجمین آزمون طرح ملی حفظ قرآن کریم و پیوند آسمانی یک زوج جوان در جوار امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) بخشی از اخبار مهم سازمان اوقاف و ام...
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۰
مدیرعامل انتشارات گاج خبرداد؛
عرضه داستان های قرآنی به 7 زبان زنده دنیا
مدیرعامل انتشارات گاج گفت: ما یک مجموعه 40 جلدی قصه های قرآنی را برای حوزه کودک، نوجوان و بزرگسال به زبان های زنده دنیا ترجمه کردیم که به هفت زبان بوده که عبارتند از آلمانی، اسپانیایی، عربی، روسی، ایت...
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۲
حجت الاسلام والمسلمین خسرو پناه:
اگر مبانی، اسلامی باشد علوم نیز اسلامی می‌شود
ضرورت اسلامی شدن مبانی، جهت اسلامی بودن علوم، مهم‌ترین بایسته‌های اسلامی‌سازی علوم و افتتاح مدارس معارف اسلامی 3 و 4 مجتمع امام خمینی(ره) بخشی از اخبار کوتاه جامعه المصطفی العالمیه است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۵۲
چند خبر کوتاه از سازمان تبلیغات اسلامی
ساماندهی 1800 مداح هرمزگانی در سامانه طوبی، اعزام 16030 مبلغ به مراکز مختلف استان تهران از ابتدای سال 95 و برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مذاهب اسلامی و خطر جریان‌های تکفیری در اصفهان بخشی از مهم تر...
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۹:۱۴
نگاهی به برنامه‌های هفته جاری رادیو معارف
بررسی ثمرات خوشرويي در برنامه «بازتاب»، هدف تبيين نظام تربيت ديني از ديدگاه امام علي(ع) در برنامه «آينه حقيقت»، روايتگر رشادت هاي دفاع مقدس در برنامه «باغ تماشا» و بررسی از خواص توت و خرما در برنامه«ش...
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۸:۵۱
معاون پژوهش حوزه های علمیه خواهران:
تقویت اعتقادات دینی، لازمه مقابله با مفاسد و آسیب‌های اجتماعی است
معاون پژوهش حوزه های های علمیه خواهران کشور، تقویت اعتقادات دینی را لازمه مقابله با مفاسد و آسیب‌های اجتماعی دانست و گفت: تنها با اجرای برخی راهکارهای کوتاه مدت نمی‌توانیم به صورت کامل بر معضلات چیره ...
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۴:۲۳
مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ برگزار می کند؛
نشست تخصصی با عنوان "بررسی تطبیقی حقوق بشر در اسلام و غرب"
مرکز بین المللی توسعه صلح، فرهنگ و عقلانیت در نظر دارد نشست تخصصی با عنوان "بررسی تطبیقی حقوق بشر در اسلام و غرب" با ارائه دکتر عابدین سیاحت اسفندیاری برگزار کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۷
اطلاعیه دفتر نظارت و بازرسی انتخابات قم؛
رسانه ها اخبار انتخابات را از منابع موثق دریافت کنند
دفتر نظارت و بازرسی انتخابات قم با صدور اطلاعیه‌ای تنها مرجع رسمی اطلاع‌رسانی را هیأت مذکور اعلام کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۱:۱۲
با هدف بازخوانی وصیت نامه امام؛
برنامه «آب حیات» جشنواره می شود
جشنواره آب حیات با محوریت وصیت نامه سیاسی الهی امام خمینی(ره) برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۳:۱۱
حجت ­الاسلام والمسلمین ماندگاری:
نفس اولین منزلگاه تعیب فتنه گری در انسان است
عضو هیات امنای موسسه روایت سیره شهدا پاسخ به چرایی بصیرت در سبک زندگی اسلامی را یک مفهوم ایدئولوژیکی دانست وگفت: رهبر معظم انقلاب در جمله ای تاریخی بصیرت را چنین توصیف کرده اند که« بصیرت یعنی این­که ب...
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۴۱
معاون امور فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی:
4 هزار و 500 کانون فرهنگی، تبلیغی در کشور فعالیت می‌کنند
فعالیت 4 هزار و 500 کانون فرهنگی، تبلیغی در کشور، گفتمان دینی، عاملی مهم در روند تربیت اخلاقی نسل جوان و ترویج آموزه های قرآن و عترت سدی در برابر ناتوی فرهنگی غرب بخشی از مهم ترین اخبار کوتاه سازمان ت...
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۳۷
مهم ترین عناوین رویداد های خبری این هفته حرم حضرت معصومه
مدیر کل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه(س) با تاکید بر این که همه روز یک ساعت و نیم مانده به غروب برنامه تلوزیونی زمزم معرفت برگزار خواهد شد، به مهم ترین رویدادهای خبری این هفته حرم حضرت...
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۰:۲۹
معاون فرهنگی اوقاف مازندران مطرح کرد؛
نقش موثر رسانه ها در ترویج وقف های مشارکتی
نقش موثر رسانه ها در ترویج وقف های مشارکتی، ضرورت تلاش رسانه‌ها برای نهادینه شدن فرهنگ وقف در جامعه و نقش مهم مجلس براساس قانون اساسی در گسترش فرهنگ وقف بخشی از اخبار کوتاه سازمان اوقاف و امور خیریه ...
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۵۲
نگاهی به برنامه‌های رادیو معارف در هفته جاری؛
از تبيين زندگي شهيد نواب صفوي تا تبیین سیره آيت الله موسوي اردبيلي
تبيين زندگي شهيد نواب صفوي در برنامه «شاهد»، آغاز پخش تفسير سوره مباركه «زمر» در برنامه «بر کرانه نور»، بررسی زندگي آيت الله موسوي اردبيلي در برنامه «حيات طيبه» و بررسی جايگاه صفت امانتداري در برنامه...
شبکه معالم