سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ Tuesday, January 17, 2017 - ساعت:

تیتر یک گردشی

۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۳
آیت الله سعیدی:
تحول آفرینی و تاریخ سازی با اتکا به زنان شاخص انقلابی ممکن است
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه بنابر رهنمودهای رهبر معظم انقلاب تاریخ سازی و تحول آفرینی با اتکا به زنان شاخص انقلابی ممکن است، گفت: بانو دباغ از الگوهای اصیل و تراز زنان انقلاب اس...

خبر لیستی

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۱
آیت الله امین خراسانی:
اطاعت از اهل بیت، شرط ورود به وادی بندگی است
استاد در خارج حوزه علمیه قم با اشاره به آیات 31 سوره نبأ «إِنَّ لِلْمُتَّقِينَ مَفَازًا؛ مسلماً پرهيزگاران را رستگارى است» گفت: انسان های خداترس از معصیت دوری گزیده و در مسیر طاعت الهی قرار گرفته اند چراکه راه دستیابی به رستگاری اطاعت از خدا و پیامبر اکرم(ص) و معصومین(ع) است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۳
دیدار خانواده شهید مدافع حرم با تولیت حرم حضرت معصومه + تصاویر
امام جمعه قم با اشاره به این که خون پاک شهدای 8 سال دفاع مقدس تداوم نظام اسلامی را ضمانت کرده است، گفت: امروز جامعه اسلامی به علم و غیرت دینی بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد؛ بنابراین جوانان باید در این دو عرصه که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، اهتمام کامل و جهادی داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۳:۱۱
حجت ­الاسلام والمسلمین ماندگاری:
نفس اولین منزلگاه تعیب فتنه گری در انسان است
عضو هیات امنای موسسه روایت سیره شهدا پاسخ به چرایی بصیرت در سبک زندگی اسلامی را یک مفهوم ایدئولوژیکی دانست وگفت: رهبر معظم انقلاب در جمله ای تاریخی بصیرت را چنین توصیف کرده اند که« بصیرت یعنی این­که بدانیم شمری که سر از امام حسین(ع) برید همان جانباز جنگ صفین است که تا مرز شهادت پیش رفت.»
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۴۶
در حرم حضرت معصومه مطرح شد؛
امر به معروف و نهی از منکر حقیقت پویایی دین در تاریخ است
کارشناس مسائل فقهی به تشریح جایگاه فقهی امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و گفت: اقامه فریضه امر به معروف و نهی در اولین ردیف تکلیف شده از سوی شرع مقدس اسلام برای مؤمن قرار گرفته است؛ در توصیف حقیقت فریضه امر به معروف و نهی از منکر فقها فرموده اند با امر به معروف و نهی از منکر است که حقیقت دین زنده می ماند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۱
آغاز ثبت نام کارگاه آموزشی احکام دختران در آستان مقدس حضرت معصومه
ثبت نام کارگاه آموزشی احکام نوجوانان با محوریت احکام دختران در شبستان نجمه خاتون(س) آستان مقدس حضرت معصومه (س) از صبح امروز آغاز شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۳
حجت الاسلام والمسلمین تراشیون مطرح کرد؛
تسامح بهترین روش برای تغییر الگوهای رفتاری فرزندان است
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه روش های زیادی برای تغییر الگوی های رفتاری فرزندان وجود دارد که تنبیه، مجازت و تسامح از جمله این روش ها است، گفت: تسامح بهترین روش برای تغییر الگوهای رفتاری فرزندان است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۳
در حرم حضرت معصومه تشریح شد؛
تکالیف معیار مؤمن در تحقق زندگی اسلامی
استاد حوزه علمیه قم علاقه و محبت به ساحت معصوم علیهم‌السلام را دومین تکلیف محوری مؤمن توصیف کرد و گفت: اعتبار و جایگاه حقیقی مؤمن در جریان تمدن سازی اسلامی به میزان ثروت، قیافه و زیبایی، شانیت اجتماعی و مناسک اعتباری جامعه حاضر نیست؛ این در حالی است که اسلام ناب محمدی قیمت مؤمن را تقوا و قلب پاک مؤمن توصیف می‌کند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۰
حجت الاسلام والمسلین غفوری:
تحصیل علم بدون تهذیب کاری بیهوده است
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه با بیان این که اساس کار در حوزه تربیت است، تفاوت حوزه علمیه با دیگر نهادهای علمی دنیا را در مسئله اخلاق دانست و گفت: اگر مجموعه تهذیب در مدارس علمیه موفق باشد، فعالیت مابقی معاونت ها نیز مثمر ثمر بوده و جواب خواهند گرفت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۸
حجت الاسلام حسینخانی ارائه کرد؛
گزارشی از هشت سال فعالیت در معاونت تهذیب حوزه های علمیه
معاون تهذیب سابق حوزه های علمیه با ارائه گزارشی از عملکرد خود در معاونت تهذیب انتصاب حجت الاسلام والمسلمین ملکی را به این سمت شایسته دانست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۷
فعالیت دو هزار و ۷۰۰ خادم خواهر به صورت افتخاری در آستان مقدس حضرت معصومه
مسؤول رواق خواهران آستان حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه دو هزار 700 خادم افتخاری خواهر در رواق خواهران آستان حضرت معصومه(س) مشغول به فعالیت هستند، گفت: هزار و ۷۰۰ خادم در بخش انتظامات و ارشاد، ۶۰۰ نفر در واحد خدمات و ۴۰۰ خادم در بخش کفشداری حرم مطهر مشغول خدمت‌رسانی افتخاری به مردم هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۵
معاون تهذیب حوزه های علمیه:
سنت های فراموش شده حوزه های علمیه باید احیا شود
حجت الاسلام والمسلمین ملکی با تقدیر از اقدامات انجام شده در زمینه تهذیب طلاب، احیای سنت های فراموش شده حوزه را از مهم ترین برنامه های خود دانست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۶
استاد حوزه:
عمل به آیات قرآن جاذب رحمت الهی است
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مهم ترین عوامل جذب رحمت خاص خداوند شش مورد است، گفت: رحم کردن، استغفار کردن، عفو و بخشش، احسان کردن، حیا و شرکت در مجالس دعا و ذکر مصیبت اهل بیت(ع) زمینه ساز تعالی و رستگاری ابدی انسان ها است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۱۵
آیت‌الله مقتدایی:
طلاب جامعه الزهرا در تقوا الگوی دیگر مراکز آموزشی باشند
نماینده مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که یکی دیگر از امتیازات جامعه الزهرا(س) حمایت ویژه رهبر معظم انقلاب در مسیر پیشرفت روزافزون آن بوده است، اظهار داشت: مزین بودن این موسسه به نام حضرت زهرا(س) از امتیازات دیگر این موسسه برجسته آموزشی است؛ بر این اساس دانش‌پژوهان، طلاب و اساتید جامعه الزهرا(س) از نظر علمی و تقوا باید برای تمام حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور الگو باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۳:۰۵
آیت‌الله سعیدی:
شایسته‌سالاری دینی الگوی جذب هسته گزینش اسلامی است
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) تمرکز بر جذب افراد با یک گرایش در سازمان‌ها را اقدامی نادرست توصیف کرد و گفت: الگوی نظام اسلامی بر این استوار است که افراد با سلایق مختلف برمدار شایسته‌سالاری دینی می‌توانند در چارچوب نظام اسلامی در ارگان‌ها مختلف فعال بوده و به ارائه خدمت بپردازند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵
استاد حوزه:
امام رضا نیاز به حکومت را اساسی ترین نیاز بشر می دانند
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه برای جلوگیری از هرج و مرج و اجرای شایسته احکام شریعت وجود حاکم الهی و حکومت اسلامی ضروری است، گفت: امام رضا(ع) نیاز بشر به حکومت را یکی از اساسی ترین نیازها می دانند.

عکس 

بعدی
قبلی

فیلم 

بعدی
قبلی

صوت 

بعدی
قبلی
۱۳۹۵/۲/۲۹ - ۲۰:۰۸
مهارت‌های فردی و اجتماعی در عصر انتظار
منتظران واقعی کسانی هستند که به جامعه فاسد زمانه خود دل نبندند و تسلیم شرایط ظالمانه نشوند و مقابله با ظلم را فقط در حد سخن و کلام تنزل ندهند بلکه دست به دست هم داده و با تقویت روحیه ظلم ستیز بر علیه مفسدین و کفار قیام کنند و مواعظ الهی را به اجرا بگذارند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۵
طلبه هایی که باتقوا باشند بی تردید انقلابی بار می آیند/ معرفی دو کتاب ارزشمند به سفارش دو عالم ربانی
استاد اخلاق حوزه علمیه با اشاره به این که طلبه باید برای خودسازی طلبه شود، طلبه شدن به امید رسیدن به مقام را خطرناک دانست و گفت: مردم از طلاب انتظار تقوا دارند و طلبه ای که تقوا داشته باشد انقلابی هم خواهد بود.
۱۳۹۵/۹/۲۴ - ۲۳:۱۶
سلامت و رشد کودکان در گرو الگوی های صحیح خواب است
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه والدین باید الگوی صحیح خوابیدن را به کودک آموزش داده و برای خواب کودک یک برنامه ریزی منظم داشته باشند، گفت: درست خوابیدن در حفظ سلامت و رشد کودک نقش بسیار مؤثری دارد.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۲۱:۴۵
حفظ عزت از رسالت ها و تکالیف دینی مسلمان است
استاد حوزه علمیه خواهران با تاکید براین که امام سجاد(ع) در فرازی از دعای مکارم الاخلاق از خداوند طلب عزت و عزت مندی دارند، گفت: حفظ عزت برای مسلمانان از وظایف دینی است و هیچ فرد با ایمانی حق ندارد عزت خود را درهم شکسته و موجبات خواری و ذلت خویش را فراهم کند.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۸:۲۳
بردگی فکری خطرناک ترین هدف غرب از بسط و توسعه شبکه های اجتماعی است
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه هدف امروز شبکه های اجتماعی، نرم افزارها و رسانه های غربی فرهنگ زدایی اسلامی از نسل جوان است، گفت: بردگی فکری خطرناک ترین هدف غرب از بسط و توسعه شبکه های اجتماعی است.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۵:۲۷
حق الناس و حق الله با توبه و ختم قرآن قابل جبران نیست
استاد حوزه و دانشگاه با بیان این که حق الناس و حق الله با توبه و ختم قرآن قابل جبران نیست، گفت: با وجود کرامت نبوی ایشان هرگز از حق الله و حق الناس گذشت نکردند و دستور به توبه و جبران می دادند.
۱۳۹۵/۹/۲۰ - ۱۹:۳۰
لزوم توجه به بعد ملکی و ملکوتی زندگی پیامبر اکرم
عضو هیأت علمی جامعه المصطفی گفت: بخش زندگی خانوادگی پیامبر(ص) را به راحتی کنار برده ایم اما پیامبر یک زندگی خانوادگی داشته و در جامعه با مردم زندگی می کردند؛ پیامبر اکرم(ص) در کنار بعد ملکوتی خود، بعد ملکی هم دارد.
۱۳۹۵/۹/۱۶ - ۲۱:۱۷
نقش مؤثر پوشش مادر در حیای کودکان
حجت الاسلام عباسی نیا با اشاره به اینکه پوشش مادر در حیای فرزندان نقش مؤثری دارد، گفت: مادری که در خانه از لباس های بدن نما و نازک استفاده کرده و حریمی برای خود و فرزندانش قائل نیست عفت و حیا را در فرزندان خود از بین می برد.
۱۳۹۵/۹/۱۳ - ۱۸:۲۶
پنج نشانه مؤمن واقعی طبق آیات سوره انفال
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که در آیه دو تا پنج سوره انفال پنج نشانه مؤمن واقعی بیان شده است، گفت: مؤمن واقعی نه تنها نماز می خواند بلکه اقامه کننده و ترویج دهنده فرهنگ نماز و نماز خوانی در جامعه اسلامی است.
۱۳۹۵/۹/۹ - ۲۳:۲۳
خستگی دائمی و بیمارهای جسمی از پیامدها منفی استرس طولانی مدت است
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه خستگی دائمی و بیمارهای جسمی و روانی از پیامدها منفی استرس طولانی مدت است، گفت: انسان با صبوری و توکل می تواند بر استرس های متنوع فائق آمده و برنامه های خود را با موفقیت به سرانجام برساند.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۲۳:۲۷
تاثیر نگاه به همسر در استحکام زندگی زناشویی
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مردها بصری هستند و از راه نگاه و دیدن عاشق می شوند، گفت: زن موفق، زنی است که شوهرش از دیدن او لذت ببرد؛ بنابراین زن باید در خلوت همیشه برای شوهر خود آراسته باشد و به این ترتیب باید دقت کرد که نگاه به همسر هم مانند سایر معیارها نقش موثری در استحکام زندگی زناشویی دارد.
۱۳۹۵/۹/۶ - ۱۶:۰۲
ثبت نام 25 هزار نفر در سامانه تلبس معاونت تهذیب حوزه
کارشناس واحد تلبس معاونت تهذیب حوزه های علمیه از ثبت نام بیش از 25 هزار طلبه در سامانه تلبس از ابتدای راه اندازی این سامانه خبرداد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۱
آیت الله امین خراسانی:
اطاعت از اهل بیت، شرط ورود به وادی بندگی است
استاد در خارج حوزه علمیه قم با اشاره به آیات 31 سوره نبأ «إِنَّ لِلْمُتَّقِينَ مَفَازًا؛ مسلماً پرهيزگاران را رستگارى است» گفت: انسان های خداترس از معصیت دوری گزیده و در مسیر طاعت الهی قرار گرفته اند...
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۲:۴۶
در حرم حضرت معصومه مطرح شد؛
امر به معروف و نهی از منکر حقیقت پویایی دین در تاریخ است
کارشناس مسائل فقهی به تشریح جایگاه فقهی امر به معروف و نهی از منکر پرداخت و گفت: اقامه فریضه امر به معروف و نهی در اولین ردیف تکلیف شده از سوی شرع مقدس اسلام برای مؤمن قرار گرفته است؛ در توصیف حقیقت ف...
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۰۳
حجت الاسلام والمسلمین تراشیون مطرح کرد؛
تسامح بهترین روش برای تغییر الگوهای رفتاری فرزندان است
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه روش های زیادی برای تغییر الگوی های رفتاری فرزندان وجود دارد که تنبیه، مجازت و تسامح از جمله این روش ها است، گفت: تسامح بهترین روش برای تغییر الگوهای رفتاری فرزندا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۸:۰۳
در حرم حضرت معصومه تشریح شد؛
تکالیف معیار مؤمن در تحقق زندگی اسلامی
استاد حوزه علمیه قم علاقه و محبت به ساحت معصوم علیهم‌السلام را دومین تکلیف محوری مؤمن توصیف کرد و گفت: اعتبار و جایگاه حقیقی مؤمن در جریان تمدن سازی اسلامی به میزان ثروت، قیافه و زیبایی، شانیت اجتماعی...
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۳۰
حجت الاسلام والمسلین غفوری:
تحصیل علم بدون تهذیب کاری بیهوده است
قائم مقام مدیر حوزه های علمیه با بیان این که اساس کار در حوزه تربیت است، تفاوت حوزه علمیه با دیگر نهادهای علمی دنیا را در مسئله اخلاق دانست و گفت: اگر مجموعه تهذیب در مدارس علمیه موفق باشد، فعالیت م...
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۸
حجت الاسلام حسینخانی ارائه کرد؛
گزارشی از هشت سال فعالیت در معاونت تهذیب حوزه های علمیه
معاون تهذیب سابق حوزه های علمیه با ارائه گزارشی از عملکرد خود در معاونت تهذیب انتصاب حجت الاسلام والمسلمین ملکی را به این سمت شایسته دانست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۷
فعالیت دو هزار و ۷۰۰ خادم خواهر به صورت افتخاری در آستان مقدس حضرت معصومه
مسؤول رواق خواهران آستان حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه دو هزار 700 خادم افتخاری خواهر در رواق خواهران آستان حضرت معصومه(س) مشغول به فعالیت هستند، گفت: هزار و ۷۰۰ خادم در بخش انتظامات و ارشاد، ۶۰۰ ن...
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۶:۲۵
معاون تهذیب حوزه های علمیه:
سنت های فراموش شده حوزه های علمیه باید احیا شود
حجت الاسلام والمسلمین ملکی با تقدیر از اقدامات انجام شده در زمینه تهذیب طلاب، احیای سنت های فراموش شده حوزه را از مهم ترین برنامه های خود دانست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۲۳:۱۶
استاد حوزه:
عمل به آیات قرآن جاذب رحمت الهی است
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه مهم ترین عوامل جذب رحمت خاص خداوند شش مورد است، گفت: رحم کردن، استغفار کردن، عفو و بخشش، احسان کردن، حیا و شرکت در مجالس دعا و ذکر مصیبت اهل بیت(ع) زمینه ساز تعا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۵
استاد حوزه:
امام رضا نیاز به حکومت را اساسی ترین نیاز بشر می دانند
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه برای جلوگیری از هرج و مرج و اجرای شایسته احکام شریعت وجود حاکم الهی و حکومت اسلامی ضروری است، گفت: امام رضا(ع) نیاز بشر به حکومت را یکی از اساسی ترین نیازها می دا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۳:۰۱
آیت الله استادی:
سکولاریزه شدن، آغاز انحطاط حوزه است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه متأسفانه امروزه روحانیت نیز همانند سایر شغل ها به سوی سکولاریزه شدن در حال حرکت است، گفت: سیره علما اینگونه بوده که برای تدریس یا تبلیغ معارف دین پولی در...
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۲۲:۳۸
حجت الاسلام والمسلمین تراشیون مطرح کرد؛
حق تربیت دینی مهم ترین حق کودک نسبت به والدین است
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه خانواده محیطی است که کودک به ناچار باید در آن زندگی کند، گفت: قانون هایی که در خانه حکمفرما هستند بر کودک تحمیل می شوند و او باید آنها را بپذیرد؛ بنابراین حق ترب...
۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۰۰:۰۱
حجت الاسلام بهشتی پور:
«ترنم باران» پذیرای نوجوانان علاقمند به مکتب اهل بیت است
مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت معصومه(س) با اشاره به این­که ویژه برنامه«ترنم باران» از سوی رسانه­ های مختلف همچون رسانه ملی پوشش رسانه ای گسترده ای داشته است، گفت: جلسات هفتگی هیات انصار...
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۲۰:۲۲
حجت الاسلام والمسلمین فرحزاد تبیین کرد؛
پاداش زیارت حضرت معصومه در کلام ائمه معصومین
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به اینکه سه امام معصوم(ع) پاداش زیارت حضرت معصومه(س) را معادل بهشت یا جواز وجوب بهشت برای زائر می دانند، گفت: مقام شفاعت حضرت معصومه(س) تنها به بهشت اختصاص نداشته بلکه با ...
۱۳۹۵/۱۰/۲۱ - ۱۶:۳۸
در حرم حضرت معصومه تبیین شد؛
آثار اموال غصبی در اعمال عبادی مؤمنان
کارشناس احکام فقهی با بیان این که وضو گرفتن با آب غصبی از سوی شرع مقدس باطل توصیف شده است، گفت: لوله‌کشی‌های غیرمجاز شهری از مصادیق آب غصبی به‌حساب می‌آید؛ بر این اساس هرگونه تغییر و دست بردن در تنظیم...
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۳:۱۰
آیت‌الله امین‌خراسانی:
اسلام رحمانی، مغایر با نص آیات قرآن کریم است
استاد درس خارج حوزه علمیه قم با اشاره به مطرح کنندگان اسلام رحمانی و نادرستی تفاسیر آن‌ها از اسلام ناب محمدی(ص) گفت: ممکن است به ذهن شخصی خطور کند انسان‌هایی که از روی جهالت گناه می‌کنند چگونه دچار عذ...
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۱:۲۱
برگزاری کلاس درس اخلاق ویژه بانوان در حرم حضرت معصومه
کلاس درس اخلاق ویژه بانوان با حضور اساتید برتر حوزه علمیه خواهران در آستان حضرت معصومه(س) برگزار می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۱:۱۶
پذیرش سه هزار 500 دانش آموز قمی در هیأت دانش آموزی حرم حضرت معصومه
رییس اداره پاسخگویی و خدمات فرهنگی حرم حضرت معصومه(س) با اشاره به برگزاری محفل هفتگی هیأت دانش آموزی «انصار المهدی» در آستان حضرت معصومه(س) گفت: از ابتدای ماه ربیع تاکنون سه هزار 500 دانش آموز قمی در ...
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۱۸
در حرم حضرت معصومه تشریح شد؛
راهبردها و مؤلفه های حفظ کرامت اخلاقی از دیدگاه اسلام
سخنران حرم حضرت معصومه(س) با اشاره به اینکه یکی از مسائل مهم در زندگی هر فردی برقراری تعادل میان حالات درونی و بیرونی است تا به این وسیله کرامت اخلاقی حفظ شود، گفت: یکی از روش های حفظ کرامت اخلاقی توا...
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۳:۰۷
حجت‌الاسلام قائمی:
دنیاگرایی مقدمه مفاسد اخلاقی و اقتصادی است
كارشناس اخلاق و آداب اجتماعي با اشاره به مفاسد اقتصادی در کشور گفت: مسؤولانی که با گرفتن حقوق های نجومی به انباشتن پول‌ و ثروت پرداخته و به بیانات رهبر معظم انقلاب گوش فرا نمی‌دهند، هیچ بویی از انسان...
شبکه معالم