سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ Tuesday, January 17, 2017 - ساعت:

تیتر یک گردشی

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۴
امام جمعه موقت اهواز:
استمرار و بقای حکومت های دیکتاتوری در گرو سرکوب مردم است
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تأکید براینکه خواست و اراده مردم هیچ نقشی در اداره جوامعی همچون بحرین ندارد، گفت: استمرار و بقای حکومت های دیکتاتوری همواره با سرکوب مردم است.

خبر سه تایی

آيت الله نمازي در جلسه تفسير قرآن:
ربا اقتصاد كشور را تهديد مي‌كند
نماينده ولي فقيه دركاشان گفت: يكي از چيزهايي كه اقتصاد يك كشور را تهديد مي‌كند مسأله ربا است كه آن را در حد كفر مطرح كرده اند و در روايات نيز شديدا با...
آشنایی با علما و بزرگان دینی فارس(۴)؛
آيت‌الله سید کرامت الله ملک حسینی
آیت‌الله ملک حسینی سالیان سال به عنوان نماینده امام و سپس نماینده مقام معظم رهبری در استان کهگیلویه و بویر احمد با همراهی مردم در صحنه‌های انقلاب با ت...
آیت الله مهدوی:
راه خروج آمریکا از استکبار، قدرتمندتر شدن ایران است
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آیه شصتم سوره انفال که مسلمانان را به تحصیل قدرت فرا می خواند، گفت: راه خروج آمریکا از استکبار، ذ...

خبر لیستی

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۵۸
امام جمعه امین شهر:
برجام برای ایران هیچ اثری را به دنبال نداشت
حجت الاسلام فلاحی با اشاره به این که برجام فقط برای آمریکا فایده داشت، گفت: برجام برای ایرانی ها فقط تبلیغ و امضا را به دنبال داشت و آمریکا تنها برنده برجام بود که توانست تمام کارهای خود را در ایران انجام دهد و نیروی هسته ای ایران را کاهش دهد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۳۸
مسؤول امور طلاب استان کرمان:
رهبر انقلاب در جهان مانندی ندارد
حجت الاسلام زمزم زاده با اشاره به این که رهبر انقلاب در جهان مانندی ندارد، گفت: هر کس به اسلام و پیشرفت ایران و همچنین رفاه و آسایش ملت ایران اعتقاد دارد باید بداند که همه این نعمت ها به سبب وجود پر برکت رهبر انقلاب است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۹
سخنران حرم رضوی:
شکرگزاری، سبب برکت و رونق زندگی می شود
حجت الاسلام وحیدی شناختن نعمت از منعم و شادشدن به واسطه نعمت را از مراحل قدرشناسی از خداوند متعال دانست و گفت: شناخت نعمات و تشکر از خداوند متعال، سبب برکت در زندگی است
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۲۵
آيت الله نمازي در جلسه تفسير قرآن:
ربا اقتصاد كشور را تهديد مي‌كند
نماينده ولي فقيه دركاشان گفت: يكي از چيزهايي كه اقتصاد يك كشور را تهديد مي‌كند مسأله ربا است كه آن را در حد كفر مطرح كرده اند و در روايات نيز شديدا با آن مخالفت شده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۵
امام جمعه ماهان:
تنها راه نجات کشور تحقق اقتصاد مقاومتی است
حجت الاسلام محمد زاده با بیان این که تنها راه نجات کشور، اقتصاد مقاومتی است، گفت: اقتصاد مقاومتی که از سوی رهبر انقلاب مطرح شد، بهترین راه نجات مردم از رکود است و مسؤولان بدانند که اقتصاد مقاومتی با گفتن و سخنرانی حل نمی شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۲:۱۰
آشنایی با علما و بزرگان دینی فارس(۴)؛
آيت‌الله سید کرامت الله ملک حسینی
آیت‌الله ملک حسینی سالیان سال به عنوان نماینده امام و سپس نماینده مقام معظم رهبری در استان کهگیلویه و بویر احمد با همراهی مردم در صحنه‌های انقلاب با تأسیس حوزه‌های علمیه و پیگیری مشکلات و انعکاس به مسؤولان و تلاش در حفظ وحدت و امنیت و رفع معارضات محلی گام‌های استواری برداشت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۴۹
استاد حوزه و دانشگاه:
خداوند به وسیله انسانهای برگزیده از ستمگران انتقام می گیرد
استاد حوزه و دانشگاه گفت: انسانهای ظالم هرگز از انتقام خداوند نجات پیدا نمی‌کنند، پروردگار انسانهای برگزیده را وسیله‌ای برای مقابله با ستمگران قرار می‌دهد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۶
استاد حوزه و دانشگاه:
اسلام آزادی حقیقی را به مقام زن اعطا کرده است
استاد حوزه و دانشگاه گفت: دین اسلام آزادی حقیقی را به مقام زن اعطا کرده و او را از قید اسارت افکار و اندیشه‌هایی که به دنبال استثمار مقام زن هستند، نجات داده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۰۴
مشاور امور ایثارگران مجمع تشخیص مصلحت نظام:
آیت الله هاشمی از ابتدای نهضت در کنار امام راحل بود
مشاور امور ایثارگران مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: مرحوم آیت الله هاشمی از ابتدای نهضت امام راحل کنار ایشان بود، هرگز امام را تنها نگذاشت و شکنجه‌ها را تحمل کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۵۲
استاد حوزه و دانشگاه:
شهدا به حقیقت بندگی و عبودیت دست یافتند
حجت الاسلام نظری با بیان این‌که جایگاه رفیع شهدا بسیار فراتر از آن است که محصور در گروه خاصی شوند، گفت: شهدا توانستند به حقیقت بندگی و عبودیت دست یابند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۴
امام جمعه موقت اهواز:
استمرار و بقای حکومت های دیکتاتوری در گرو سرکوب مردم است
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تأکید براینکه خواست و اراده مردم هیچ نقشی در اداره جوامعی همچون بحرین ندارد، گفت: استمرار و بقای حکومت های دیکتاتوری همواره با سرکوب مردم است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۹
آشنایی با پژوهش‌های حوزوی؛
بررسی تطبیقی جبر از دیدگاه اشاعره، امامیه و دترمینیسم
موضوع جبر و اختیار بحثی پر سابقه و همه‌گیر است و اصطلاح جبر در کلام متکلمان به دو معنی استعمال شده است؛ یکی به معنای این که تنها خداست که مؤثر در ایجاد افعال است و دیگری این‌که انسان در ایجاد فعل مستقل نیست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۵
چند خبر کوتاه از آذربایجان‌شرقی
برگزاری پیش نشست کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت در تبریز، برگزاری مسابقه کتا‌بخوانی «زن و خانواده» و انتخاب بهترین شعر برای دیدار ۲۹ بهمن مردم آذربایجان با رهبر انقلاب از مهم‌ترین اخبار کوتاه آذربایجان‌شرقی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۳
مدیر مدرسه علمیه صاحب‌الزمان ماهشهر خبر داد؛
برگزاری کلاس های تحکیم خانواده ویژه طلاب ماهشهری
مدیر مدرسه علمیه صاحب‌الزمان(عج) از برگزاری کلاس ماهانه با موضوع تحکیم خانواده ویژه خانواده های طلاب این مدرسه علمیه خبر داد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۸
امام جمعه هویزه:
اعدم 3 جوان بحرینی بر وحدت و مقاومت ملت بحرین می‌افزاید
امام جمعه هویزه اعدام سه جوان بحرینی را عاملی در تجدید حیات دوباره ملت بحرین برای مبارزه با آل خلیفه برشمرد و گفت: این اعدام سقوط آل خلیفه را تسریع و بر وحدت و مقاومت ملت بحرین خواهد افزود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۶
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه تبریز:
تولید علم و جنبش نرم‌افزاری بر عهده دانشگاهیان است
حجت الاسلام انوری گفت: امروز ادامه و حرکت در مسیر شهدا با تبعیت از رهنمودهای ولایت فقیه و دشمن‌شناسی میسر می شود.

عکس 

بعدی
قبلی
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۹:۰۵
بزرگداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در حرم مطهر امام رضا (ع)
بزرگداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در حرم مطهر امام رضا (ع) برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۵
اقامه نماز باران در روستای کوشک بیدک استان فارس
اقامه نماز باران در روستای کوشک بیدک استان فارس با حضور جمعی از علما و طلاب حوزه های علمیه فارس و مردم روستای کوشک بیدک برگزار شد.

فیلم 

بعدی
قبلی

صوت 

بعدی
قبلی
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۸:۳۷
در دعوای« چپ» و «راست»، مردم کجای ماجرا هستند؟
حجت الاسلام دانشمند از مشغول شدن مسوولان به دعوا های سیاسی و توجه نکردن به مشکلات مردم انتقاد کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۹:۰۸
4:30
30 سال اشتباه کردم!
یک اعتراف تلخ از نحوه عملکرد تبلیغی حجت الاسلام دانشمند در طول زندگی طلبگی خود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۷
ناامنی حریم خانواده در انحصار فضای مجازی
با گذشت زمان و پیشرفت و توسعه در عرصه های گوناگون، شاهد رشد و توسعه شبکه های اجتماعی و فضای مجازی هستیم که به عنوان فرصت و تهدید برای زندگی ما می تواند تأثیرگذار باشد و حریم امن خانواده ها را درگیر ناامنی کرده است.
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۲:۲۹
روایتی از رسالت ناتمام و ابزار اشتباه
وجود اشکالات محسوس در محتوای برخی سریال ها می تواند ضربه های جبران ناپذیری به پیکره جامعه وارد کند که تا سال ها آثار آن در جامعه محسوس باشد و از آن جا که دیگر مرزی میان بسیاری از رسانه ها موجود نیست، لازم است که مسؤولان با درایت و تدبیر بیشتری به این نوع از برنامه ها توجه داشته باشند.
۱۳۹۵/۹/۲۳ - ۲۳:۳۹
کار از مؤلفه‌های اصلی رونق اقتصادی است
با توجه به شرایط اقتصادی امروز کشور، تحقق اقتصاد مقاومتی از راهکارهای مهم نجات اقتصادی کشور و رونق اقتصادی بوده و تحقق این مهم در سایه کار، تلاش با تفکر و مدیریت جهادی امکان پذیر است
۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۹:۱۳
چرایی نفی اقتصاد لیبرالی از سوی اسلام
امام جمعه تکاب گفت: بی عدالتی و ظلم نخستین لکه ننگی است که باید از دامن جمهوری اسلامی ایران به ویژه در مسائل اقتصادی برطرف شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۱۶:۲۰
ولایتمداری آیت الله فاضل استرآبادی مثال زدنی و الگو بود
حجت الاسلام نبویان گفت: مرحوم آیت الله فاضل به امام راحل و رهبر معظم انقلاب با تمام وجود عشق می ورزید و ولایتمداری ایشان انصافا مثال زدنی و الگویی برجسته برای ما بود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۸
دشمنان در پی تغییر نقشه سیاسی فرهنگی خاورمیانه بدون حضور ایران اسلامی هستند
مدیر مدرسه علمیه تخصصی امام خامنه‌ای بجنورد با اشاره به برنامه‌های مدون دشمنان و استکبار جهانی علیه نظام اسلامي، گفت: رسانه‌های بيگانه در پي تغيير نقشه سياسي و فرهنگي خاورميانه بدون حضور ايران اسلامي هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۵
نشستی که بود، مدیرانی که نبودند
جای خالی مدیران رسانه‌ای اصفهان در نشست هم اندیشی برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی بی اعتنایی به چنین نشستی نشان از نداشتن برنامه منضبط رسانه‌ای برای دهه فجر و یا عدم دغدغه فعالیت هدفمند رسانه‌ای در ایام الله دهه فجر است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۵ - ۰۸:۵۷
برخورد با آیت‌الله صالحی نجف‌آبادی از روی تعصب بود/ نقد شهید مطهری از روی تعصب است
عاشوراپژوهان برجستۀ کشورمان با متعصبانه و غیرعلمی خواندن برخوردها با آثار عاشورایی آیات شهید مطهری و صالحی نجف‌آبادی، نقدهایی علمی را متوجه این آثار کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۰
فعالیت 14 مدرسه علمیه/ برگزاری درس خارج در مدرسه کمالیه
چهارده مدرسه علمیه در استان لرستان در حال فعالیت هستند و مدرسه علمیه کمالیه خرم آباد نیز در سطح دو مشغول فعالیت بوده و دو درس خارج فقه آیت الله صادقی و خارج اصول حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در این مدرسه علمیه ارائه می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۳۴
استمرار و بقای حکومت های دیکتاتوری در گرو سرکوب مردم است
حجت الاسلام والمسلمین حسن زاده با تأکید براینکه خواست و اراده مردم هیچ نقشی در اداره جوامعی همچون بحرین ندارد، گفت: استمرار و بقای حکومت های دیکتاتوری همواره با سرکوب مردم است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۹:۱۶
تولید علم و جنبش نرم‌افزاری بر عهده دانشگاهیان است
حجت الاسلام انوری گفت: امروز ادامه و حرکت در مسیر شهدا با تبعیت از رهنمودهای ولایت فقیه و دشمن‌شناسی میسر می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۷:۰۲
بی بصیرتی مسلمانان اهل‌بیت را از خلافت محروم کرد
استاد حوزه و دانشگاه جامعه المصطفی گفت: افکار و جریان قومی و قبیله‌ای بدون فکر الهی و بصیرت کافی در سقیفه اهل‌بیت(ع) را از خلافت بر مسلمانان محروم کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۱۵
نزاع سیاسی نتیجه یقین نداشتن به خدا و معاد است
آیت‌الله محمدی ری شهری با بیان اینکه زهد میوه یقین است، گفت: یقین دورویی را از بین می‌برد اگر انسان همه اعمال خود را برای رضای الهی انجام دهد هرگز به نزاع و دعواهای سیاسی روی نمی‌آورد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۲
راه خروج آمریکا از استکبار، قدرتمندتر شدن ایران است
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به آیه شصتم سوره انفال که مسلمانان را به تحصیل قدرت فرا می خواند، گفت: راه خروج آمریکا از استکبار، ذلیل کردن این کشور به واسطه تحصیل قدرت است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۸
راه نجات دنیا از بد اخلاقی ها، فراگیر شدن اسلام و قرآن است
رئیس حوزه علمیه اصفهان گفت: دنیای امروزی گرفتار بد اخلاقی های زیادی شده است و راه نجات دنیا از این بد اخلاقی ها فراگیر شدن اسلام و تبیین شدن آیات قرآن است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۳
نظام اسلامی تجلی فضل علمی و فضیلت عملی ولی فقیه است
حجت‌الاسلام والمسلمین یعقوبی با اشاره به اینکه نظام اسلامی تجلی فضل علمی و فضیلت عملی ولایت فقیه است، گفت: ولایت فقیه مایه اقتدار و عزت ایران اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۵۴
شصت و یکمین سالگرد شهید نواب صفوی گرامی داشته شد
معاون تبلیغات آستان قدس رضوی با بیان این که لازمه تبیین شاخصه های جریان انقلابی، توجه به سیره بزرگانی چون شهید نواب صفوی است، گفت: این عزیزان الگوی شجاعت، بینش، بصیرت، اخلاص و اقدام به موقع هستند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۵۳
رشد 8 درصدی چاپ کتاب در سال جاری
معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به تعداد چاپ کتاب در سال های اخیر، گفت: تنها در سال ٩٥ تعداد ٦٠ هزار عنوان کتاب، چاپ اول و چاپ مجدد شده که نسبت به سال گذشته افزایش ٨ درصدی را در این حوزه شاهد بوده ایم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۲:۴۸
آغاز بکار نمایشگاه های «کتاب هرمزگان» و «قرآن و عترت» در بندرعباس
چهاردهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان و نمایشگاه های قرآن و عترت و رسانه های دیجیتال با حضور مسؤولان رده بالای استانی و وزارت فرهنگ و ارشاد آغاز به کار کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۱:۳۷
حجت الاسلام عليزاده موسوي:
مسؤولان اجازه دهند مسأله حج از يك مسير حركت كند
ریيس پژوهشكده حج و زيارت با تأكيد بر اينكه متولي مسأله حج در كشور نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت است، خواستار توجه به يك صدايي در امورحج شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۹
شیخ الازهر از نقش لبنان در حمایت از ملت های اسلامی تقدیر کرد
شیخ الازهر مصر، نقش لبنان را در حمایت از ملت های عربی و اسلامی ستودنی عنوان کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۶
امام جمعه کاظمین اعدام جوانان بحرینی را محکوم کرد
امام جمعه کاظمین اعدام سه تن از جوانان بحرینی به دست رژیم آل‎خلیفه را محکوم کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۹
وزیر اوقاف مصر بر ضرورت نشر فرهنگ صحیح اسلامی تاکید کرد
وزیر اوقاف مصر در دیدار با سفیر غنا در قاهره خواستار نشر فرهنگ صحیح اسلامی شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۶
تقدیر آستان مقدس عباسی از خانواده‎های شهدا
آستان مقدس عباسی طی همایشی از خانواده‎های شهدا در منطقه الشوملی تقدیر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۳
تظاهرات مردم قطیف به نشانه همبستگی با مردم بحرین
ساکنان شهرک قطیف و شهرهای شرق عربستان سعودی به نشانه همبستگی با مردم بحرین و محکوم کردن اعدام ۳ جوان معارض این کشور تظاهرات کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۱
مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در نیویورک برگزار شد
مراسم بزرگداشت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد امام علی(ع) شهر نیویورک آمریکا برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۸
گردان های حزب الله:
آل‎خلیفه و آل‎سعود گور خود را می کَنند
گردان های حزب الله عراق با واکنش شدید نسبت به اعدام سه جوان انقلابی بحرینی به دست رژیم آل خلیفه اعلام کرد: آل خلیفه و آل سعود با ریختن خون مردم بیگناه بحرین و یمن گور خود را می کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۴
همزمان با سالگرد اجرای توافق برجام؛
نهمین نشست خبری رییس جمهور فردا ساعت 16 آغاز می شود
نهمین نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور با خبرنگاران داخلی و بین المللی فردا(سه شنبه) از ساعت 16 آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۱
جمع‌آوری کتب «شیخ قرضاوی» در مصر
وزارت اوقاف مصر کتب مروج تفکرات افراط‌گرایانه و تألیفات «یوسف محمد قرضاوی» معروف به شیخ فتنه را از مساجد و کتابخانه‌های این کشور جمع‌آوری کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۱
مدیر دوره مطالعات زنان دانشگاه مجازی المصطفی خبر داد؛
راه‌اندازی رشته معارف اسلامی و مطالعات زنان در دانشگاه مجازی المصطفی
راه‌اندازی رشته معارف اسلامی و مطالعات زنان در دانشگاه مجازی المصطفی(ص)، نخستین جلسه شورای علمی مجتمع آموزش عالی و یکی از وظایف مؤسسه بنت‌الهدی ارائه الگوی یک زن مسلمان بخشی از اخبار کوتاه جا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۰
مدیرکل اوقاف گلستان:
وقف مشارکتی بهترین راهکار برای تدوام سنت حسنه وقف است
وقف مشارکتی بهترین راهکار برای تدوام سنت حسنه وقف، حضور 1500 قرآن پژوه در آزمون نهایی طرح ملی حافظان قرآن کریم و توسعه 40 هزار متر مربعی حرم امامزاده علی سیرجان بخشی از اخبار کوتاه سازمان اوقاف و ا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۹
اوباما:
از کاربرد عبارت خط قرمز برای سوریه پشیمان نیستم
رییس‌جمهور کنونی آمریکا گفت از توصیف سلاح‌های شیمیایی در سوریه به عنوان «خط قرمز» پشیمانی نیستم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۸
چند خبر کوتاه از سازمان تبلیغات اسلامی
هدف اصلی تمامی فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی در جهت تامین امنیت، ۲۶ دی نشان ایستادگی مردم در مقابل رژیم شاهنشاهی و برگزاری 750 برنامه قرآنی توسط دارالقرآن تبلیغات اسلامی البرز بخشی از مهم ترین اخبار کوتاه...
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۰
آیت‎الله جوادی آملی:
اگر امام خمینی مثل بقیه علما بود، فقط مشکل خودش را حل می‎کرد
حضرت آیت‎الله جوادی آملی گفت: اگر کسی قائم به عقل و قائم به علم بود، جامعه را اصلاح می‎کند، وگرنه کارش می‎شود همچون علمایی که می‎گویند ما حرف خود را گفتیم و اثر نکرد، اگر بخواهیم جامعه اصلاح شود، با ع...