سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵ Tuesday, January 17, 2017 - ساعت:

تیتر یک گردشی

۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۱
حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی مطرح کرد؛
10 شاخص برای شناخت مؤمنان بابصیرت
کارشناس رسانه ملی با اشاره به این که ایمان، جهاد، هجرت، شهادت، صبر و استقامت و اخلاص معیار بصیرت در بیان شرع مقدس اسلام است، گفت: این معیار های شاخص هایی برای میزان سنجی مؤمنان در طول تاریخ بوده است.

خبر سه تایی

حجت الاسلام عليزاده موسوي:
مسؤولان اجازه دهند مسأله حج از يك مسير حركت كند
ریيس پژوهشكده حج و زيارت با تأكيد بر اينكه متولي مسأله حج در كشور نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت است، خواستار توجه به يك صدايي در امورحج شد.
شهید فتنه؛ الگوی سبک زندگی انقلابی
شهید فتنه؛ شهید مدافع مردم بود، شهید مقابل ظلم بود، شهید فتنه الگوی سبک زندگی انقلابی است که محور ظلم‌ستیزی شکل گرفته است و سبک زندکی انقلابی شهیدپرور...
از سوی دانشگاه باقرالعلوم:
عناوین دروس آزمون دکترای 96 دانشگاه باقرالعلوم اعلام شد
معرفی عناوین دروس عمومی و تخصصی آزمون دکترای دانشگاه باقر العلوم(ع) در رشته های علوم اجتماعی، فلسفه، فلسفه علم، علوم سیاسی و مدرسی معارف اسلامی منتشر ...

خبر لیستی

۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۱:۳۷
حجت الاسلام عليزاده موسوي:
مسؤولان اجازه دهند مسأله حج از يك مسير حركت كند
ریيس پژوهشكده حج و زيارت با تأكيد بر اينكه متولي مسأله حج در كشور نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت است، خواستار توجه به يك صدايي در امورحج شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۱
مدیر دوره مطالعات زنان دانشگاه مجازی المصطفی خبر داد؛
راه‌اندازی رشته معارف اسلامی و مطالعات زنان در دانشگاه مجازی المصطفی
راه‌اندازی رشته معارف اسلامی و مطالعات زنان در دانشگاه مجازی المصطفی(ص)، نخستین جلسه شورای علمی مجتمع آموزش عالی و یکی از وظایف مؤسسه بنت‌الهدی ارائه الگوی یک زن مسلمان بخشی از اخبار کوتاه جامعه المصطفی العالمیه است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۰
مدیرکل اوقاف گلستان:
وقف مشارکتی بهترین راهکار برای تدوام سنت حسنه وقف است
وقف مشارکتی بهترین راهکار برای تدوام سنت حسنه وقف، حضور 1500 قرآن پژوه در آزمون نهایی طرح ملی حافظان قرآن کریم و توسعه 40 هزار متر مربعی حرم امامزاده علی سیرجان بخشی از اخبار کوتاه سازمان اوقاف و امور خیریه است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۸
چند خبر کوتاه از سازمان تبلیغات اسلامی
هدف اصلی تمامی فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی در جهت تامین امنیت، ۲۶ دی نشان ایستادگی مردم در مقابل رژیم شاهنشاهی و برگزاری 750 برنامه قرآنی توسط دارالقرآن تبلیغات اسلامی البرز بخشی از مهم ترین اخبار کوتاه سازمان تبلیغات اسلامی است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۲
در گفت‌وگو با رسا مطرح شد؛
اعتراض مؤسسه فقاهت به فضای رکود علمی در حوزه
مدیر ارتباطات مؤسسه فقاهت و تمدن سازی با ابراز تأسف از ایجاد فضای رکود علمی در حوزه های علمیه به توضیحاتی در مورد انتشار بیانیه این مؤسسه در اعتراض به فضای رکود حوزه پرداخت.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۰:۵۰
یادداشت رییس مؤسسه فقاهت به مناسبت سالروز شهادت شهید نواب صفوی
امروز حکایت ما حکایت زمان نواب است و فرقی نکرده است؛ شما حرکت زمان را ببینید، حوزه امروز قطعا پیش رفته است، اما در مقایسه با دشمن خیلی عقب مانده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۶
شهید فتنه؛ الگوی سبک زندگی انقلابی
شهید فتنه؛ شهید مدافع مردم بود، شهید مقابل ظلم بود، شهید فتنه الگوی سبک زندگی انقلابی است که محور ظلم‌ستیزی شکل گرفته است و سبک زندکی انقلابی شهیدپرور است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۶:۲۱
حجت الاسلام والمسلمین حسینی قمی مطرح کرد؛
10 شاخص برای شناخت مؤمنان بابصیرت
کارشناس رسانه ملی با اشاره به این که ایمان، جهاد، هجرت، شهادت، صبر و استقامت و اخلاص معیار بصیرت در بیان شرع مقدس اسلام است، گفت: این معیار های شاخص هایی برای میزان سنجی مؤمنان در طول تاریخ بوده است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۵:۳۵
رییس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی:
شهیدی جزء نخستین نسل از طلبه‌های دانشگاهی بود
رییس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی در مراسم بزرگداشت سید جعفر شهیدی، او را در شمار نخستین نسل از طلاب دانشگاهی دانست.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۴
از سوی دانشگاه باقرالعلوم صورت می پذیرد؛
پذیرش اختصاصی طلاب در مقطع کارشناسی ارشد 96
دانشگاه باقر العلوم(ع) در مقطع کارشناسی ارشد از طریق آزمون اختصاصی از میان طلاب دانشجو می پذیرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۳:۴۱
حجت الاسلام والمسلمین نبوی:
پژوهش هاي مورد تاكيد مقام معظم رهبري ناظر به نياز باشد
معاون تبلیغ حوزه های علمیه با بیان این که رسانه ملی باید اقدامات تبلیغی معاونت تبلیغ را پوشش دهد، گفت: در حال حاضر 7000 مبلغ در حوزه‌هاي مختلف داريم كه فعاليت اصلي ايشان توليد محتوا است و با 45 مركز فرهنگي دنيا در ارتباط هستيم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۳
از سوی دانشگاه باقرالعلوم:
عناوین دروس آزمون دکترای 96 دانشگاه باقرالعلوم اعلام شد
معرفی عناوین دروس عمومی و تخصصی آزمون دکترای دانشگاه باقر العلوم(ع) در رشته های علوم اجتماعی، فلسفه، فلسفه علم، علوم سیاسی و مدرسی معارف اسلامی منتشر شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۱
آیت الله امین خراسانی:
اطاعت از اهل بیت، شرط ورود به وادی بندگی است
استاد در خارج حوزه علمیه قم با اشاره به آیات 31 سوره نبأ «إِنَّ لِلْمُتَّقِينَ مَفَازًا؛ مسلماً پرهيزگاران را رستگارى است» گفت: انسان های خداترس از معصیت دوری گزیده و در مسیر طاعت الهی قرار گرفته اند چراکه راه دستیابی به رستگاری اطاعت از خدا و پیامبر اکرم(ص) و معصومین(ع) است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۱۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران:
موقوفات به برکت انقلاب اسلامی احیا شد
احیا موقوفات به برکت انقلاب اسلامی، برگزاری جلسه هم اندیشی پنجمین آزمون طرح ملی حفظ قرآن کریم و پیوند آسمانی یک زوج جوان در جوار امامزاده زینب بنت موسی بن جعفر(ع) بخشی از اخبار مهم سازمان اوقاف و امور خیریه است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۹
حجت الاسلام بستان:
عرفی شدگی به معنی کاهش محسوس سطح دینداری در جامعه است
استادیار پژوهشگاه حوزه و دانشگاه با ارائه نظریه عرفی شدگی با رویکرد اسلامی، گفت: جامعه عرفی شده جامعه ای است که در آن اعتقاد به دین کاهش محسوس داشته است.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۲۳:۰۶
عضو هیأت علمی دانشگاه تربیت مدرس:
عرفی شدن جامعه به معنی دین گریزی است نه کاهلی در دین
شجاعی زند با بیان این عرفی شدن یک فلسفه جدای از دینداری است، گفت: اگر در جامعه به مناسک دینی کم توجهی می شود به معنی عرفی شدن جامعه نیست و باید به این جامعه هنوز هم جامعه دینی گفت.

عکس 

بعدی
قبلی

فیلم 

بعدی
قبلی
۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۰
4:55
جهاد بزرگ...
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۵:۳۷
00:55
دشمن اصلی را فراموش نکنید!

صوت 

بعدی
قبلی
۱۳۹۵/۹/۲۸ - ۱۸:۳۷
در دعوای« چپ» و «راست»، مردم کجای ماجرا هستند؟
حجت الاسلام دانشمند از مشغول شدن مسوولان به دعوا های سیاسی و توجه نکردن به مشکلات مردم انتقاد کرد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۹:۰۸
4:30
30 سال اشتباه کردم!
یک اعتراف تلخ از نحوه عملکرد تبلیغی حجت الاسلام دانشمند در طول زندگی طلبگی خود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۶ - ۱۷:۰۱
لوازم و موانع تحول در حوزه علمیه
رهبر معظم انقلاب، به عنوان زعیم حوزه های علمیّه، انتظار دارند که شکل ارتقای وضعیّت فعلی در حوزۀ علمیّه، «تحول بنیادین و اساسی» باشد؛ بنابراین دلسوزان و تلاشگران این عرصه نیز باید نگاهشان را بر همین اساس تنظیم کرده و برای چنین اقدام بزرگی از هیچ کوششی دریغ ننمایند.
۱۳۹۵/۱۰/۴ - ۱۵:۲۹
طرحی برای یهودی کردن مسیحیت
نهضت پروتستانی که توسط مارتین لوتر و کالوین پی‌ریزی شده بود، با ویرانی پایه‌های اقتدار کلیسای کاتولیک باعث رواج و پیشاهنگی تفکری گردید که حیات بشری را به اساسی‌ترین اصل و هدف بدل ساخت و انسان را به عنوان مرجع تمام امور قرار داد.
۱۳۹۵/۹/۲۵ - ۱۷:۵۲
وحدت اسلامی؛ ضرورتی اجتناب ناپذیر
اعتصام به حبل الهی به عنوان پایه و اساس وحدت، موضوعی است که خداوند متعال در قرآن به آن اشاره کرده و قوام و دوام جامعه اسلامی را بر آن اساس قرار داده است و «توحید» به عنوان اصلی ترین راهبرد وحدت آفرین، می تواند راهگشای این امر خطیر شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۱۵:۰۸
اگر مسؤول دردمند و کاردانی در حمایت آثار کودک یافتید سلام برسانید
مدیر مسئول مجموعه «مثل ماه» گفت: عمیقاً باید بپذیریم که ما در قبال مغفول ترین و مظلوم ترین بخش جامعه که همانا کودکان هستند به سؤال کشیده خواهیم شد و در یک کلمه مسئولیم، و می دانیم که این مسیر به آسودگی طی نخواهد شد، صبر و حوصله فراوان و شب نخوابی می خواهد، کار از روی تفنن و توأم با دغدغه های مقطعی پیش نمی رود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۵
طلبه هایی که باتقوا باشند بی تردید انقلابی بار می آیند/ معرفی دو کتاب ارزشمند به سفارش دو عالم ربانی
استاد اخلاق حوزه علمیه با اشاره به این که طلبه باید برای خودسازی طلبه شود، طلبه شدن به امید رسیدن به مقام را خطرناک دانست و گفت: مردم از طلاب انتظار تقوا دارند و طلبه ای که تقوا داشته باشد انقلابی هم خواهد بود.
۱۳۹۵/۹/۲۲ - ۱۸:۲۰
بسیج قوا پایه مهم اقتصاد مقاومتی/ جامعه در انتظار عدالت محوری و خودکفایی
عضو هیأت علمی جامعه المصطفی العالمیه با بیان اینکه باید از ظرفیت های موجود در کشور حداکثر استفاده را کرد، گفت: با آن ایده آل اسلامی و آن انتظاراتی که از یک جامعه اسلامی می‌رود فاصله بسیار زیادی داریم و آن چیزی که ما به دنبالش هستیم اگر محقق شود جامعه گلستان می‌شود.
۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۴
گزارش/ نشست علمی ارزیابی اخلاقی فقه و حقوق خانواده
نشست علمی نقد و بررسی «ارزیابی اخلاقی فقه و حقوق خانواده» با حضور اساتید برجسته حوزوی و دانشگاهی به همت حلقه تخصصی مطالعات زن و خانواده برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۱۲
طرح استادیاری طلاب جوان اجرا شود/ حضور مستمر مشاوران تحصیلی در کنار طلاب
استادان، فضلا و طلاب در راستای دستیابی به تحول‌ مطلوب و همه جانبه پیشنهادات خود را به آیت‌الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه کشور اعلام کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۹ - ۱۷:۲۲
همایش مبارزه جهانی مستضعفین علیه امپریالیسم جهانی
همایش بزرگداشت فیدل کاسترو، با سخنرانی حسن رحیم پور ازغدی و سفیر کوبا و ونزوئلا به همت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در این دانشگاه برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۱۶:۳۳
دیدار خانواده شهید مدافع حرم با تولیت حرم حضرت معصومه + تصاویر
امام جمعه قم با اشاره به این که خون پاک شهدای 8 سال دفاع مقدس تداوم نظام اسلامی را ضمانت کرده است، گفت: امروز جامعه اسلامی به علم و غیرت دینی بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد؛ بنابراین جوانان باید در این دو عرصه که مورد تأکید مقام معظم رهبری است، اهتمام کامل و جهادی داشته باشند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۰
ولایت مرد بر زن و خانواده، بار مسؤولیتی است نه بار ارزشی و فضیلتی
استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه دادن ولایت خانواده به مرد دستوری از جانب خداوند است و این ولایت حقی نیست که از سوی نهادهای انسانی مانند مجلس یا قوای مختلف به آنها داده شود، گفت: ولایت مرد بر زن و خانواده یک بار مسؤولیتی است نه یک بار ارزشی و فضیلتی که زن ها بخواهند نسبت به آن اعتراض کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۴
بی توجهی به حقوق های نجومی، ولنگاری فرهنگی و بیکاری؛ بی احترامی آشکار دولت به شهروندان
عضو مجلس خبرگان رهبری حقیقت طرح و امضای حقوق شهروندی از سوی ریاست جمهوری را فاقد ارزش زمانی توصیف کرد و گفت: عدم توجه به حقوق های نجومی؛ ولنگاری فرهنگی، پالایش فرهنگی فضای مجازی و همچنین حل مشکلات حقوق و دسمتزد و موضوع نشان از عدم توجه عملی به آراء و بی احترامی به حقوق شهروندی است.
۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۱۱:۰۵
نفش ایجاد شبهه درباره رسول اکرم در انحراف تاریخ اسلام
مدیر گروه تاریخ موسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) با تأکید بر اینکه عده ای از منافقان، بنی امیه و آل زیبر در راستای مشروعیت بخشیدن به حکومت های خودکامه و غاصبانه خود اقدام به جعل حدیث و تحریف تاریخ و شبهه افکنی در مورد شخصیت حضرت رسول(ص) کردند، گفت: این شبهات به حدی بر پیکره اسلام مهلک و کشنده بود که جهان اسلام را از موضع امامت در مسیر غلط حکومت های غاصب و نامشروع قرار داد و اسلام ناب محمدی را از مسیر اصلیش منحرف کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۶ - ۱۹:۵۴
هدف از پیوند زن و مرد تربیت امام المتقین است
حجت الاسلام مظفری با بیان اینکه خانه محل منیت زن و مرد نبوده بلکه کانون مودت و مهرورزی میان این دو نفر است، گفت: هدف از ازدواج و پیوند مقدس میان زن و مرد تربیت امام المتقین است.
۱۳۹۵/۱۰/۳ - ۰۷:۳۴
غرب به دنبال رخنه فرهنگی در جهان اسلام
حجت الاسلام والمسلمین پارسانیا با اشاره به این که جهان غرب در صدد القای فرهنگ خود به سایر فرهنگ‌ها است، اظهار داشت:‌ القای مسائل فرهنگی غرب بر سایر فرهنگ‌ها وجود دارد اما این مسئله در جهان اسلام به ویژه کشور ایران بسیار فراوان است.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۲۰:۲۵
ناامیدی و دلسردی در حوزه نتیجه نداشتن هدف و برنامه ریزی است
حجت الاسلام والمسلمین ملک زاده با بیان اینکه ما با آمدن به حوزه راه درستی را انتخاب کرده ایم ولی همواره به برنامه ریزی نیاز داریم، گفت: برخی از طلاب واقعا احساس ناامیدی و سرخوردگی می کنند که به دلیل عدم برنامه ریزی درست برای کسب علم در حوزه است.
۱۳۹۵/۱۰/۲ - ۲۰:۰۶
اسلام اموی، راهبرد دشمن در شکستن وحدت اسلامی
مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور به تحلیل و بررسی تفاوت‌های اسلام اموی و تفاوت اساسی آن با اختلاف بینش‌های اهل سنت و شیعه در جریان امامت پرداخت و گفت: اهل سنت و شیعه در جریان ولایت اختلاف فکری در مبانی دارند که با مباحثات و گفت‌وگوها قابل‌ پیگیری است و تاریخ بر این مدار همیشه اهل سنت و شیعه را متحد گزارش کرده است.
۱۳۹۵/۱۰/۱ - ۲۲:۳۱
نوشته شدن سالانه 40 مقاله علمی در مرکز تخصصی حقوق و قضای اسلامی
معاون پژوهش مرکز تخصصی حقوق و قضای اسلامی با بیان اینکه در این مرکز هرساله حدود 40 تحقیق پایانی در مقطع سطح دو نوشته می شود، گفت: موضوع این مقالات غالبا در مباحث حقوقی است و بیشتر در دوگرایش حقوق جزا و حقوق خصوصی نوشته می شود.
۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۲۳:۱۵
نظر برخی علمای قم درباره سفر و گردشگردی
نشست تخصصی پیش کنفرانس بین‌المللی گردشگری و معنویت که با حضور اساتید، اندیشمندان، علمای حوزه علمیه و دانشجویان مدرسه اسلامی هنر قم برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۸ - ۰۱:۳۷
حجت الاسلام عليزاده موسوي:
مسؤولان اجازه دهند مسأله حج از يك مسير حركت كند
ریيس پژوهشكده حج و زيارت با تأكيد بر اينكه متولي مسأله حج در كشور نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت است، خواستار توجه به يك صدايي در امورحج شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۹
شیخ الازهر از نقش لبنان در حمایت از ملت های اسلامی تقدیر کرد
شیخ الازهر مصر، نقش لبنان را در حمایت از ملت های عربی و اسلامی ستودنی عنوان کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۳۶
امام جمعه کاظمین اعدام جوانان بحرینی را محکوم کرد
امام جمعه کاظمین اعدام سه تن از جوانان بحرینی به دست رژیم آل‎خلیفه را محکوم کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۹
وزیر اوقاف مصر بر ضرورت نشر فرهنگ صحیح اسلامی تاکید کرد
وزیر اوقاف مصر در دیدار با سفیر غنا در قاهره خواستار نشر فرهنگ صحیح اسلامی شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۶
تقدیر آستان مقدس عباسی از خانواده‎های شهدا
آستان مقدس عباسی طی همایشی از خانواده‎های شهدا در منطقه الشوملی تقدیر کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۳
تظاهرات مردم قطیف به نشانه همبستگی با مردم بحرین
ساکنان شهرک قطیف و شهرهای شرق عربستان سعودی به نشانه همبستگی با مردم بحرین و محکوم کردن اعدام ۳ جوان معارض این کشور تظاهرات کردند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۲۱
مراسم بزرگداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در نیویورک برگزار شد
مراسم بزرگداشت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسجد امام علی(ع) شهر نیویورک آمریکا برگزار شد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۸
گردان های حزب الله:
آل‎خلیفه و آل‎سعود گور خود را می کَنند
گردان های حزب الله عراق با واکنش شدید نسبت به اعدام سه جوان انقلابی بحرینی به دست رژیم آل خلیفه اعلام کرد: آل خلیفه و آل سعود با ریختن خون مردم بیگناه بحرین و یمن گور خود را می کنند.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۴
همزمان با سالگرد اجرای توافق برجام؛
نهمین نشست خبری رییس جمهور فردا ساعت 16 آغاز می شود
نهمین نشست خبری حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور با خبرنگاران داخلی و بین المللی فردا(سه شنبه) از ساعت 16 آغاز می شود.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۱
جمع‌آوری کتب «شیخ قرضاوی» در مصر
وزارت اوقاف مصر کتب مروج تفکرات افراط‌گرایانه و تألیفات «یوسف محمد قرضاوی» معروف به شیخ فتنه را از مساجد و کتابخانه‌های این کشور جمع‌آوری کرد.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۱
مدیر دوره مطالعات زنان دانشگاه مجازی المصطفی خبر داد؛
راه‌اندازی رشته معارف اسلامی و مطالعات زنان در دانشگاه مجازی المصطفی
راه‌اندازی رشته معارف اسلامی و مطالعات زنان در دانشگاه مجازی المصطفی(ص)، نخستین جلسه شورای علمی مجتمع آموزش عالی و یکی از وظایف مؤسسه بنت‌الهدی ارائه الگوی یک زن مسلمان بخشی از اخبار کوتاه جا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۱۰
مدیرکل اوقاف گلستان:
وقف مشارکتی بهترین راهکار برای تدوام سنت حسنه وقف است
وقف مشارکتی بهترین راهکار برای تدوام سنت حسنه وقف، حضور 1500 قرآن پژوه در آزمون نهایی طرح ملی حافظان قرآن کریم و توسعه 40 هزار متر مربعی حرم امامزاده علی سیرجان بخشی از اخبار کوتاه سازمان اوقاف و ا...
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۹
اوباما:
از کاربرد عبارت خط قرمز برای سوریه پشیمان نیستم
رییس‌جمهور کنونی آمریکا گفت از توصیف سلاح‌های شیمیایی در سوریه به عنوان «خط قرمز» پشیمانی نیستم.
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۸
چند خبر کوتاه از سازمان تبلیغات اسلامی
هدف اصلی تمامی فعالیت‌های فرهنگی اجتماعی در جهت تامین امنیت، ۲۶ دی نشان ایستادگی مردم در مقابل رژیم شاهنشاهی و برگزاری 750 برنامه قرآنی توسط دارالقرآن تبلیغات اسلامی البرز بخشی از مهم ترین اخبار کوتاه...
۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۲۳:۰۰
آیت‎الله جوادی آملی:
اگر امام خمینی مثل بقیه علما بود، فقط مشکل خودش را حل می‎کرد
حضرت آیت‎الله جوادی آملی گفت: اگر کسی قائم به عقل و قائم به علم بود، جامعه را اصلاح می‎کند، وگرنه کارش می‎شود همچون علمایی که می‎گویند ما حرف خود را گفتیم و اثر نکرد، اگر بخواهیم جامعه اصلاح شود، با ع...