Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۲۴ آیان ۱۳۹۷ Thursday, November 15, 2018 - ساعت:
شهروند خبرنگار

شهروند خبرنگار

خبرگزاری رسا برای ایجاد ارتباط دو سویه با مخاطبان و خوانندگان همراه خود و کمک به گردش اخبار و اطلاعات، بخش ویژه " شهروند خبرنگار" را راه اندازی کرده است.

شما می‌توانید توسط تلفن همراه خود، سوژه ها را فیلم برداری و به شناسه پیام‌رسان‌ داخلی سروش یا تلگرام film_news97@ و یا به شماره 09039119022 برای گروه شهروند خبرنگار ارسال کنید.

فراموش نکنیم که موضوع ها در کنار ما هستند و فقط باید به گونه ای دیگر نگاه کنیم. تصاویر نمازهای جمعه، فعالیت های فرهنگی طلاب و فضلای جوان در کانون ها و مساجد، تصاویر تاریخی و ویژه بزرگان و علمای بلاد، فعالیت های تبلیغی طلاب در روستا ها وشهرهای دور، فعالیت های آموزشی در حوزه های دینی، عکس و گزارش نمایشگاه های مذهبی، تصویرهای زیبا از اماکن مذهبی ، حضور و اثرگذاری و فعالیت های اجتماعی روحانیت، فعالیت های خودجوش نیروهای مؤمن انقلابی، همایش ها و نشست های علمی و.... بخش کوچکی از موضوع هایی است که منتظر اقدام شماست.

هنگام تصویربرداری به نکات زیر توجه کنید

هنگام ارسال فیلم خبری، اطلاعات لازم از قبیل محل، زمان و توضیحات کامل را به شناسه پیام‌رسان سروش  film_news97@  ارسال کنید.

در صورت امکان، شماره تلفن خود را نیز بگذارید تا در صورتی که سؤالی درباره فایل شما داشتیم، بتوانیم با شما تماس بگیریم.

اگر چه ثبت خبر مهمتر از کیفیت دوربین شما است اما چه بهتر که فیلم و عکسی بگیرید که قابل استفاده و نشر هم باشد. از این رو کافی است تنظیمات دوربین موبایل خود را بر روی کیفیت بالا بگذارید و گوشی خود را به صورت افقی بگیرید.

به خاطر داشته باشید که هنگام گرفتن فیلم، قانونی را نیز زیر پا نگذارید.