Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا
پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ Thursday, June 21, 2018 - ساعت:
از شما برای شما

خبرگزاری رسا برای ایجاد ارتباط دو سویه با مخاطبان و خوانندگان همراه خود و کمک به گردش اخبار و اطلاعات، بخش ویژه " از شما برای شما " را راه اندازی کرده است. در این بخش شما می توانید اخبار، موضوع های خبری، نظریه ها، نوشته های علمی و ادبی، دل نوشته ها و همچنین عکس، فیلم، طرح و اینفوگرافیک را در موضوعات "حوزه های علمیه، فرهنگ، دین و سیاست ومسائل اجتماعی" به نام خود ارسال کنید تا با نام خودتان منتشر شود.

 

این بخش تازه تأسیس کمک می کند تا شما مخاطبان خبرگزاری رسا درباره اخبار درج شده، نظرات خود را مکتوب کنید، نظریه های خود را به تحریریه رسا برسانید و عکس ها و فیلم های خود را از دریچه خبرگزاری رسا به اشتراک بگذارید.

 

برای ارسال موضوع‌های خود به یکی از سه روش زیر اقدام کنید:

۱- شماره تلفن 09164740559 را با نام "از شما برای شما" در گوشی موبایل خود، ذخیره و فقط از طریق نرم افزار تلگرام (فیلم و عکس) و سوژه‌های خود را برای ما ارسال کنید.

 

۲- از طریق نام کاربری RasaNewsAdmin@ به تلگرام وارد شده، مطالب خود را برای ما ارسال کنید.

 

3- با رایانامه به نشانی rasa@rasanews.ir مطالب خود را با سرعنوان"برای شما" ارسال کنید.

 

فراموش نکنیم که موضوع ها در کنار ما هستند و فقط باید به گونه ای دیگر نگاه کنیم. تصاویر نمازهای جمعه، فعالیت های فرهنگی طلاب و فضلای جوان در کانون ها و مساجد، تصاویر تاریخی و ویژه بزرگان و علمای بلاد، فعالیت های تبلیغی طلاب در روستا ها وشهرهای دور، فعالیت های آموزشی در حوزه های دینی، عکس و گزارش نمایشگاه های مذهبی، تصویرهای زیبا از اماکن مذهبی ، حضور و اثرگذاری و فعالیت های اجتماعی روحانیت، فعالیت های خودجوش نیروهای مؤمن انقلابی، همایش ها و نشست های علمی و.... بخش کوچکی از موضوع هایی است که منتظر اقدام شماست.