۲۲ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲
کد خبر: ۴۳۷۴۱۱
پ
ویژه تابستان؛
حجت الاسلام کشوری از آغاز نام نویسی مرکز آموزش های مدیریتی مهارتی دانش آموختگان حوزه علمیه خبر داد و گفت: در این دوره رشته های مدیریت فرهنگی، مدیریت عمومی، مدیریت سایت و تولید محتوا، مدیریت وبلاگ و تولید محتوا، امنیت اطلاعات رایانه، مهارت های عمومی رایانه، مکاتبات اداری و خوشنویسی برگزار می شود.
کلاس آمورشي طلاب و روحانیان حوزه علمیه

حجت الاسلام مهدی کشوری، مسؤول اداره مطالعات و برنامه ریزی معاونت دانش آموختگان حوزه علمیه در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری رسا، از آغاز نام نویسی مرکز آموزش های مدیریتی مهارتی دانش آموختگان حوزه علمیه خبر داد و گفت: مرکز آموزش های مدیریتی مهارتی دانش آموختگان حوزه علمیه در راستای مغتنم شمردن فرصت ها در تابستان اقدام به برگزاری دوره های مهارتی ویژه طلاب قمی کرده است.

 

وی ادامه داد: در این دوره رشته های مدیریت فرهنگی، مدیریت عمومی، مدیریت سایت و تولید محتوا، مدیریت وبلاگ و تولید محتوا، امنیت اطلاعات رایانه، مهارت های عمومی رایانه، مکاتبات اداری و خوشنویسی برگزار می شود.

 

مسؤول اداره مطالعات و برنامه ریزی معاونت دانش آموختگان حوزه علمیه در زمینه مکان و زمان‌های برگزرای کلاس های این دوره بیان داشت: تمامی این رشته ها در ساختمان مرکز آموزش های مهارتی مدیریتی دانش آموختگان حوزه واقع در خیابان صفائیه، کوچه ممتاز، ممتاز 5 پلاک 32 برگزار می شوند.

 

وی اضافه کرد: زمان برگزاری دوره ها متفاوت است؛ دوره مدیریت عمومی روزهای فرد هفته از ساعت 16 تا 19 به مدت 96 ساعت، دوره خوشنویسی روزهای فرد هفته از ساعت 16 تا 19 به مدت 20 ساعت، دوره مدیریت وبلاگ و تولید محتوا روزهای فرد هفته از ساعت 9 تا 12 به مدت 30 ساعت، دوره مدیریت سایت و تولید محتوا روزهای زوج هفته از ساعت 14:30 تا 19 به مدت 60 ساعت، دوره مدیریت فرهنگی روز های زوج به مدت 80 ساعت است.

 

حجت الاسلام کشوری افزود: همچنین زمان برگزاری دوره های امنیت اطلاعات رایانه روز های فرد هفته ازساعت 9 صبح تا 12 به مدت 30 ساعت، مهارت‌های عمومی رایانه روزهای فرد از ساعت 16 تا 19 به مدت 102 ساعت، نجوم و استهلال روزهای فرد ازساعت 9 تا 12 به مدت 12 ساعت و دوره آشنایی با احکام فقهی معاملات بانکی روز های زوج هفته ساعت 16 تا 19 است.

 

وی با اشاره به چگونگی و شرایط نام نویسی در این دوره اظهارداشت: داشتن مدرک سطح 2 حوزه علمیه برای دوره های مدیریتی و تعهد به اتمام دوره و شرکت مستمر در کلاس ها از شرایط نام نویسی این دوره است؛ طلاب علاقه مند به شرکت در این دوره برای نام نویسی می توانند تا 25 تیرماه به پنل شخصی خود در سامانه نجما مراجعه کنند./1324/ت302/س

 

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
لطفا نظرات خود را با حروف فارسی تایپ کنید.
نظراتی که حاوی توهین یا افترا به اشخاص،قومیت‌ها باشد و یا با قوانین کشور و آموزه های دینی مغایرت داشته باشدمنتشر نخواهد شد.
آخرین اخبار
پربازدید