یادبود چهلمین روز عروج عارفانه مدافع اهل‌بیت(ع) و دبیر اسبق خبرگزاری رسا شهید حجت الاسلام محمدحسن دهقانی برگزار می‌شود.
مسؤول معاونت تعلیم و تربیت سپاه علی بن ابی طالب خبر داد؛
حجت الاسلام شرفی نیا با بیان این که بیش از ۳ هزار حلقه صالحین در قم فعالیت می کنند، گفت: بیشترین حلقه ها مربوط به حلقه های دانش آموزی و فرهنگی است.
راوی کتاب «آسمان نزدیک است»:
راوی کتاب «آسمان نزدیک است» گفت: وجود روحانیان در جبهه برای همه ملموس بود و برخی از فرماندهان می گفتند که وقتی طلبه ای در کنارمان حضور دارد، آرامش داریم.
نویسنده کتاب «آسمان نزدیک است»:
نویسنده کتاب «آسمان نزدیک است» با بیان این که روحانیت همیشه آثار و کارنامه بسیار سترگ و گران قدری از خود به یادگار گذاشته اند، گفت: مبارزات حق طلبانه و جهادگرانه حوزه های علمیه بیش از پیش در صفحات تاریخ به چشم می خورد.
رییس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی:
رییس مرکز فرهنگی هنری دفتر تبلیغات اسلامی گفت: اگر تاریخ و گفتمان حاکم را ثبت و ماندگار نکنیم، در بستر آثار ماندگار تاریخ را برای ما می نویسند و تحریف می کنند.
معاون ارتباطات بین الملل دفتر مقام معظم رهبری تأکید کرد؛
حجت الاسلام والمسلمین قمی گفت: نهضتی برای ترجمه خاطراتی که از حضور روحانیت در دفاع مقدس روایت شده، راه اندازی شود و اگر تدوین این آثار با تأخیر شروع شده، ترجمه آن به تأخیر نیفتد.
آیت الله کعبی در مدرسه فیضیه مطرح کرد؛
استاد درس خارج حوزه فقه زدایی از فرهنگ عمومی را دسیسه دشمنان دانست و تاکید کرد که اساتید، طلاب و نخبگان بسیجی باید بیش از پیش در مطرح کردن فقه در چرخه زندگی و تبدیل آن به فرهنگ عمومی تلاش کنند.
با حضور حجت الاسلام ذوالنور؛
نخستین سالگرد شهید مدافع حرم علیرضا جیلان همراه با آیین رونمایی از یادمان شهید با حضور حجت الاسلام ذوالنوری نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
با حضور سردار فدوی؛
یادواره شهید مهدی زین الدین و ۶ هزار شهید استان قم با حضور سردار فدوی معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گلزار شهدای قم برگزار شد.
قبلی۳بعدی