آمریکا همه دنیا نیست
سر مقاله؛
چه ترامپ در کاخ سفید باشد و چه هم‌حزبی‌های «جان‌کری»؛ و چه آنکه اروپا به عهد خود وفا کند و چه نکند؛ ما باید نگاه‌مان به داخل باشد.
دورهمی تودهنی خوردگان در اجلاس لهستان
گزارش خبری تحلیلی؛
آمریکایی‌ها در جدیدترین حماقت و اشتباه محاسباتی خود از کارزار تحریم اقتصادی به برگزاری اجلاس با حضور تو دهنی خوردگان از انقلاب اسلامی رسیده‌اند.
گردن تحریم‌ها نیندازید!
یادداشت؛
فرصت‌ها به‌آسانی از دست می‌روند، اما هنوز جای امید است که مسؤولان در نگاه اقتصادی خود تجدیدنظر کنند تا معیشت همراه با عزت را برای مردم تأمین نمایند.
عد‌الت معیار و مقیاس
یادداشت؛
آیات مختلف قرآن کریم نشان می‌دهد عد‌الت محور حکومت و احکام شرعی است و حکومتی که بر پایه عد‌الت نباشد، حکومت و نظام اسلامی نیست.
‌نمی‌ترسیدند قشون‌کشی نمی‌کردند
یادداشت؛
وسط یک جنگ تمام‌عیاریم. یک طرف ایران و طرف دیگر آمریکا با تمام نوکرهایش. با کمال تاسف باید گفت، در این معرکه، رویکرد دولت، رویکرد متناسبی نبوده است.
دشمن‌شناسی
سر مقاله؛
ایران ۴۰ سال است که پس از دو هزار و ۵۰۰‌سال حکومت شاهان، به‌صورت جمهوری اداره می‌شود؛ جمهوری برآمده از رأی و خواسته مردمانی مسلمان.
نشست ورشو بهانه است!
یادداشت؛
برگزاری نشست «ائتلاف جدید ضد ایرانی» در لهستان در حالی برنامه‌ریزی‌شده که آمریکا از تشکیل ائتلاف‌های پیشین علیه جمهوری اسلامی طرفی نبسته است.
حالا نوبت رفتن ترامپ است
یادداشت؛
ترامپ تأکید کرده که افغانستان موجب شد اتحاد جماهیر شوروی تبدیل به روسیه شود و این موضع معانی روشنی در بر دارد.
اتهام به ایران و حمایت از تروریست‌ها نتیجه انفعال وزارت خارجه
گزارش خبری تحلیلی؛
بیش از ۸ ماه است که کشور‌های اروپایی با تاکتیک وقت‌کشی تلاش می‌کنند ایران را همچنان در برجام نگه دارند و خود را حامی این توافق نشان دهند.
قبلی۵بعدی