ورشو، نقاشی تانک‌ها
یادداشت؛
نشست ضد ایرانی ۲۴ و ۲۵ بهمن ورشو کاملاً بیانگر ضعف آمریکا در مواجهه با قدرت منطقه‌ای جمهوری اسلامی است.
زمان ناامیدی نیست
یادداشت؛
وضعیت عمومی کشور برای تغییر موقعیت‌های نامطلوب فعلی از حیث پتانسیل‌ها فراهم است. تنها به یک عزم ملی برای کمک به فضای تولیدی کشور نیاز داریم.
نقش مردم در مقابله با توطئه تحریم
یادداشت؛
رسیدن انقلاب اسلامی ایران به مرز ۴۰ سالگی و عبور از سد توطئه‌ها و دشمنی‌های گوناگون، نشان دهنده استحکام انقلاب و نظام مردمی برآمده از آن می‌باشد.
بازی تازه برای فرار از بن‌بست
گزارش خبری تحلیلی؛
با مشاهده رفتار مدعیان اصلاحات مشخص می‌شود مثلث اعتدال، کارگزاران و اصلاحات امروز به بن‌بست رسیده و تکلیف خود را با آنچه به بار آورده نمی‌داند!
تکلیف ما و اروپای در حال گذار
یادداشت؛
جهت مواجهه هوشمندانه و منطقی با اروپای واحد، لازم است ضمن بازتعریف دوباره این مجموعه در حوزه سیاست خارجی، صرفاً بر روی " اروپای واقعی" متمرکز شویم.
خطر گرایش به اشرافی‌گری
یادداشت؛
اگر تا دیروز اشرافیت خود را مزورانه پنهان می‌کرد، این بار آشکارا در اتاق مدیران اجرایی لانه کرده و این بیماری روزبه‌روز دامن تعدادی بیشتر را می‌گیرد.
ایستگاه تقویت فشار اینجاست
یادداشت؛
در چهل‌سالگی انقلاب، اگر با وجود همه موفقیت‌ها، هنوز از نقطه آرمانی فاصله داریم، علت را باید در تحمیل آدرس دروغین پیشرفت به جامعه جست‌وجو کرد.
دعوا نکنید، همه شما مسؤولید
سرمقاله؛
آنچه باید به همه کوچک و بزرگ جریان اصلاحات گفت آن است که شما همه در وضعیت فعلی کشور شریک و مسؤولید، دعوا‌ها را کنار بگذارید و مسؤولیت‌تان را بپذیرید.
بازگشت مصلحتی دشمنان به دمشق
یادداشت؛
وجه مهم بازگشت دشمنان سوریه به این کشور مربوط می‌شود به مقوله بازسازی و اینکه جامعه جهانی در این جریان می‌تواند چه نقشی داشته باشد.
قبلی۴بعدی