Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - گرفتن حيا از جامعه اسلامي يكي از توطئه هاي دشمنان است
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ Monday, October 15, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۰:۳۲
شناسه خبر: ۵۸۱۸۹۱
 
رييس بسيج اساتيد حوزه علميه كاشان:
گرفتن حيا از جامعه اسلامي يكي از توطئه هاي دشمنان است
رييس بسيج حوزه علميه كاشان گرفتن حيا از جامعه اسلامي را يكي از توطئه هاي دشمنان اسلام و نظام دانست و گفت: امروز برخي از زنان بد حجاب و بي حجاب با دريافت دستمزد و پوشيدن لباس هاي نامناسب، بدحجابي و بي حجابي را در جامعه ترويج مي كنند تا حيا را از جامعه اسلامي بگيرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري رسا در كاشان، حجت الاسلام مهدي بصيرتي چهارشنبه شب در مراسم عزاداري كه در هيات مهتدون كاشان برگزار شد، از وهابيت تكفيري و شيعه تكفيري به عنوان دو دشمن جدي كشور نام برد و گفت: اين دو دشمن جدي دو لبه تيز يك قيچي هستند كه دسته اين قيچي به دست آمريكا و صهيونيست است.

وي افزود: داعش و وهابيت و فرقه هاي تكفيري در عراق و سوريه براي ضربه زدن به اصل اسلام و نابودي اسلام به وجود آمده و با هم متحد شده اند.

حجت الاسلام بصيرتي يادآور شد: دركنار اين گروه ها برخي شيعيان در داخل با عنوان شيعه تكفيري كه در باطن هيچ اعتقادي به اعتقادات شيعه ندارند اما در ظاهر شعار مقدسات شيعه را دارند تأكيد مي كنند دركنار نام امام حسين(ع) هيچ نامي نبايد قرار داشته باشد.

به گفته وي، قرار نيست در عرض نام امام حسين(ع) كسي قرار داده شود اما در طول نام حسين(ع) قرار است برخي قرار بگيرند چرا كه ولايت را ولايت الله مي دانيم و از آن خدا است و در ولايت هيچ كس در كنار خدا قرار نمي گيرد، اما ولايت طولا به پيامبراكرم(ص) و در ادامه به اهل بيت(ع) واگذار و در زمان غيبت به ولايت به ولي فقيه مي رسد.

رييس بسيج حوزه علميه كاشان گفت: اين دروغ بزرگي است كه برخي مدعي شوند از امام حسين(ع) سال 61 هجري تبعيت مي كنيم اما نسبت به امام امروز انتخابي ندارم حرفي ندارم چرا كه انتخاب يا حق است يا باطل است و در بين اين دو گزينه ديگري وجود ندارد.

حجت الاسلام بصيرتي ادامه داد: درگيري بين جبهه حق و جبهه باطل از صدر اسلام وجود داشته و تا امروز نيز ادامه دارد و ادامه خواهد داشت، مسير به طرف نور و سقوط در مسير ظلمت هميشه بوده و هست و خواهد بود و هر انتخابي از ما در يكي از اين دو مسير خواهد بود.

وي اظهار داشت: امروز برخي سلبريتي ها كه جزء بزرگان جامعه هستند همين كه حرف از مقدسات نظام اسلام و سياست مي شود ورود به سياست را منع مي كنند اما همين افراد بچه خود را مهم تر از ملت ايران مي دانند و 80 ميليون نفر مردم ايران را فداي آسايش و رفاه طلبي فرزد خودش مي داند.

رييس دفتر نظارت و بازرسي شوراي نگهبان کاشان در ادامه گرفتن حيا از جامعه اسلامي را يكي از توطئه هاي دشمنان اسلام و نظام دانست و گفت: امروز برخي از زنان بد حجاب و بي حجاب با دريافت دستمزد و پوشيدن لباس هاي نامناسب، بدحجابي و بي حجابي را در جامعه ترويج مي كنند تا حيا را از جامعه اسلامي بگيرند.

حجت الاسلام بصيرتي همچنين حب به فرزند را سبب گمراهي انسان دانست و عنوان كرد: امروز برخي سلبريتي ها عنوان مي كنند براي خاطر فرزندم مي خواهم 80 ميليون جمعيت ايران نباشد چرا كه فرزند خود را به آمريكا فرستاده و خودش در ايران براي اينكه فرزندش تحت فشار نباشد حاضر نيست در قبال سياست هاي آمريكا موضع گيري كند.

به گفته وي، دشمن براي فرزندان برخي از مسؤولان برنامه دارد و فرزندان آنها را به انگلستان و آمريكا مي برد تا مسؤول ايراني نتواند در مقابل آمريكا عرض اندام كند و خيلي از مسؤولان با وجود سابقه طولاني انقلابي بودن به خاطر فرزندان خود همه چيز را زير پا گذاشتند.

رييس بسيج حوزه علميه كاشان در ادامه تصويب CFT را براي ورود به FATF تأسف آور خواند و گفت: رهبر معظم انقلاب قبل از آغاز مذاكرات هسته اي هشدار داد دشمن انرژي هسته را بهانه كرده تا در ادامه موشك هاي ايران و بعد از آن حمايت ايران از حزب الله لبنان را مطرح كند.

حجت الاسلام بصيرتي ادامه داد: آمريكا از برجام خارج شد اما نتوانست موشك هاي ايران را بگيرد، اما امروز با تصويب CFT حزب الله لبنان و مقاومت را نشانه گرفته است در حاليكه تنها تكيه گاه مقاومت ايران است و به بهانه مبارزه با تروريسم به دنبال قطع كمك هاي ايران به مقاومت و جدا كردن ايران از مقاومت است.

وي يادآور شد: حماس را گروه تروريستي معرفي مي كنند و از ايران مي خواهند از حماس حمايت نكند در حاليكه عربستان كه عضو اين كنوانسيون است به تروريست هاي داعش كمك مي كند.

به گفته وي، برخي در داخل كشور خواستار شفافيت هستند در حاليكه براي راي گيري اصرار به مخفي بودن راي دارند.

رييس بسيج حوزه علميه كاشان افزود: قانون FATF را فقط براي ايران نوشته اند و حزب الله را كه براي آزادي وطن خود مبارزه مي كند تروريست مي داند و خواستار عدم حمايت ايران از حزب الله هستند، اما حمايت دلارهاي نفتي عربستان سعودي عضو همين كنوانسيون از تروريست هاي داعش در سوريه و عراق را حمايت از تروريست نمي دانند.

حجت الاسلام بصيرتي گفت: مسؤولي كه CFT را امضا كرده  عنوان مي كند اگر امضا نمي كرد، تحريم هاي مالي آمريكا فرزند او را در خارج كشور با مشكل روبرو مي كرد، این افراد به جاي اينكه نگران كشور خود باشند نگران فرزند خود در خارج از كشور هستند./1307/پ203/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۹
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۳:۱۱
حجت الاسلام موسوی:
دشمنان از اتحاد مسلمانان در هراس هستند
رییس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با اشاره به وجود مشترکات وحدت آفرین در میان امت اسلامی، گفت: استکبار جهانی از اتحاد مسلمانان بسیار بیمناک و وحشت زده است.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۲:۱۹
آیت الله مهدوی:
زیاده روی دراستفاده از لذت ها اراده را ضعیف می کند
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: از ضررهایی که به دنبال زیاده روی در استفاده از لذت ها به وجود می آید ضعیف شدن اراده است و چنین فردی نمی تواند در انجام کارهای خوب یک تصمیم جدی بگیرد.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۲:۱۰
دبير جامعه روحانيت كاشان مطرح کرد؛
ضرورت توجه به سبك زندگي معاد محور
دبير جامعه روحانيت كاشان با اشاره به سبك زندگي با رويكرد معادمحوري گفت: ما بايد تلاش كنيم تا زندگي خود را معادباور و معادمحور كنيم.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۲۳:۱۵
امام جمعه موقت كاشان:
زمان شناسي از عوامل هدايت انسان است
امام جمعه موقت كاشان مسؤوليت انسان عاقل را زمان شناسي دانست و گفت: از عوامل مهم در هدايت انسان زمان شناسي است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۲۲:۱۱
تأكيد آيت الله نمازي بر فعاليت فرهنگي موكب هاي اربعين
نماينده ولي فقيه در كاشان بر فعاليت فرهنگي موكب هاي اربعين تأكيد كرد و گفت: در كنار فعاليت خدماتي و خدمت رساني به زائران امام حسين(ع) يكي از فعاليت هاي اساسي و مهم موكب هاي اربعين فعاليت هاي فرهنگي اس...
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۰:۴۹
آیت الله مهدوی:
زهد در دنیا فکر انسان را برای آخرت آزاد می کند
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: باید فکر و وقتمان برای تقرب به خداوند و رسیدن به کمال باز باشد و تمام وقتمان را برای لذت های دنیایی پر نکنیم، یکی از اهداف مهم زهد در دنیا آزاد شدن دل و ف...
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۰:۴۶
امام جمعه موقت كاشان:
شعار مومن عمل است
امام جمعه موقت كاشان با اشاره به اينكه شعار مومن عمل است و آنكه حرف مي زند و عمل نمي كند باطل است، گفت: حق مانند آب زلال مفيد و مايه حيات است، اما باطل مانند كف روي آب است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۰:۲۳
دبير جامعه روحانيت كاشان:
مشكلات سد راه انقلاب سبب استقامت و پايداري ملت است
دبير جامعه روحانيت كاشان گفت: مشكلات سد انقلاب اسلامي سبب استقامت و استواري و پايداري ملت ايران و نشانه قرار داشتن در مسير حق است.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۵:۲۸
آيت الله نمازي:
دانش آموزان مهمترين ثروت و سرمايه كشور هستند
نماينده ولي فقيه در كاشان دانش آموزان را مهمترين ثروت و سرمايه كشور دانست و از خانواده ها، معلمان، آموزگاران، مربيان و اساتيد خواست مراقب دانش آموزان باشند كه سعادت خانواده و جامعه در گرو داشتن فرزندا...
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۵:۲۵
امام جمعه اصفهان:
اربعین مانور سیاسی شیعیان جهان است
آیت الله طباطبایی نژاد با اشاره به مانور بزرگ سیاسی اربعین حسینی، گفت: اربعین مانور سیاسی شیعیان جهان است.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۲:۴۰
حجت الاسلام فرحزاد:
بزرگترين پيام عاشورا و كربلا روشنگري است
حجت الاسلام فرحزاد بزرگترين پيام عاشورا و كربلا را روشنگري دانست و گفت: اگر حضرت رقيه سه ساله در شام داراي گنبد و بارگاه است اما هيچ اثري از يزيد و معاويه نيست براي اين است كه بزرگترين پيام عاشورا و ك...
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۲:۲۹
رييس بسيج اساتيد حوزه علميه كاشان:
جلوه ايمان در عمل صالح است
رييس بسيج حوزه علميه كاشان ايمان و عمل صالح را مکمل يکديگر دانست و با تأكيد بر اينكه جلوه ايمان در عمل صالح است، گفت: داشتن ايمان هم انسان را به انجام کارهاي خير هدايت مي‌کند و هم عمل صالح سبب حفظ ايم...
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۲:۱۷
امام جمعه موقت كاشان:
فقر فرهنگي و جهالت بدترين فقرها است
امام جمعه موقت كاشان انساني كه از سرمايه ولايت برخوردار است و آن را با هيچ ثروتي در دنيا عوض نمي كند را انسان غني دانست و گفت: فقير واقعي فقير فرهنگي است و فقر فرهنگي و جهالت بدترين فقرها است.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۲:۱۰
آیت الله مهدوی:
غضب و شهوت عقل را کم و نفس را تقویت می کند
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: انسان در حالات شهوت و غضب عقلش کم و نفسش تقویت شده و کلمات زشتی به زبان جاری می کند و اعمال نا معقولی انجام می دهد.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۲۳:۵۹
حاجی دلیگانی:
بی‌تدبیری خودی‌ها سبب تصویب CFT شد
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با بیان این که بی‌تدبیری خودی‌ها سبب تصویب CFT شد، گفت: لایحه cft خطرناکترین لایحه‌ای است که مورد بررسی و پذیرش قرار گرفته است.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۴:۱۱
نویسنده کتاب روزنامه عاشورا:
متون کهن باید با کتاب‌های کهن بررسی شود
جهانبخش با تأکید بر ضرورت دقت و تأمل بیشتر در متون کهن برای ترجمه و تصحیح و تبیین آنها، گفت: لازم است که برای درک هر متن کهن به کتب مختلفی که دارای سابقه و کهن هستند رجوع کرد.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۴:۰۷
مؤلف کتاب یوم الطف:
کتاب یوم الطف برگی از زندگی امام حسین در یک روز است
مؤلف کتاب یوم الطف گفت: کتاب یوم الطف گزارش یک روز از حیات امام حسین(ع) است، داستان ایشان پیش از روز عاشورا و حتی پس از روز عاشورا بسیار مفصل است، یعنی این کتاب یک برگ از زندگی پربرکت امام حسین(ع) است...
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۳:۵۹
حجت الاسلام مهدوی راد:
مطالعه رجزها و رزم سرودهای عاشورا سبب تعظیم انسان می‌شود
دبیر جایزه کتاب سال ایران با اشاره به ویژگی‌های کتاب روزنامه عاشورا، گفت: پیوند میان ترجمه جدید و امروزی با ترجمه‌های کهن قرآن کریم از ویژگی‌های سبک ترجمه مترجم کتاب روزنامه عاشورا است.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۳:۳۹
آيت الله نمازي:
مردم از اختلاس و ناکارآمدی مدیران ناراحت هستند
نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: امروز مردم از وجود اختلاس ها، سوء استفاده ها، رقابت ها و درگيري هاي سياسي ناراحت هستند و اينها موضوعات مهمي است كه در شأن مديران نظام توحيدي نيست.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۳:۳۵
اسفندیاری:
نویسنده کتاب روزنامه عاشورا فریب معانی اولیه لغات را نخورده
عاشورا پژوه برجسته کشور با اشاره به ویژگی‌های کتاب روزنامه عاشورا و ترجمه صحیح از کتاب یوم الطف، گفت: مترجم یوم الطف در ترجمه تحقیق کرده و فریب معانی نخست کلمات را نخورده است و معانی ثانوی کلمات را در...