Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - گرفتن حيا از جامعه اسلامي يكي از توطئه هاي دشمنان است
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ Saturday, December 15, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۰:۳۲
شناسه خبر: ۵۸۱۸۹۱
 
رييس بسيج اساتيد حوزه علميه كاشان:
گرفتن حيا از جامعه اسلامي يكي از توطئه هاي دشمنان است
رييس بسيج حوزه علميه كاشان گرفتن حيا از جامعه اسلامي را يكي از توطئه هاي دشمنان اسلام و نظام دانست و گفت: امروز برخي از زنان بد حجاب و بي حجاب با دريافت دستمزد و پوشيدن لباس هاي نامناسب، بدحجابي و بي حجابي را در جامعه ترويج مي كنند تا حيا را از جامعه اسلامي بگيرند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري رسا در كاشان، حجت الاسلام مهدي بصيرتي چهارشنبه شب در مراسم عزاداري كه در هيات مهتدون كاشان برگزار شد، از وهابيت تكفيري و شيعه تكفيري به عنوان دو دشمن جدي كشور نام برد و گفت: اين دو دشمن جدي دو لبه تيز يك قيچي هستند كه دسته اين قيچي به دست آمريكا و صهيونيست است.

وي افزود: داعش و وهابيت و فرقه هاي تكفيري در عراق و سوريه براي ضربه زدن به اصل اسلام و نابودي اسلام به وجود آمده و با هم متحد شده اند.

حجت الاسلام بصيرتي يادآور شد: دركنار اين گروه ها برخي شيعيان در داخل با عنوان شيعه تكفيري كه در باطن هيچ اعتقادي به اعتقادات شيعه ندارند اما در ظاهر شعار مقدسات شيعه را دارند تأكيد مي كنند دركنار نام امام حسين(ع) هيچ نامي نبايد قرار داشته باشد.

به گفته وي، قرار نيست در عرض نام امام حسين(ع) كسي قرار داده شود اما در طول نام حسين(ع) قرار است برخي قرار بگيرند چرا كه ولايت را ولايت الله مي دانيم و از آن خدا است و در ولايت هيچ كس در كنار خدا قرار نمي گيرد، اما ولايت طولا به پيامبراكرم(ص) و در ادامه به اهل بيت(ع) واگذار و در زمان غيبت به ولايت به ولي فقيه مي رسد.

رييس بسيج حوزه علميه كاشان گفت: اين دروغ بزرگي است كه برخي مدعي شوند از امام حسين(ع) سال 61 هجري تبعيت مي كنيم اما نسبت به امام امروز انتخابي ندارم حرفي ندارم چرا كه انتخاب يا حق است يا باطل است و در بين اين دو گزينه ديگري وجود ندارد.

حجت الاسلام بصيرتي ادامه داد: درگيري بين جبهه حق و جبهه باطل از صدر اسلام وجود داشته و تا امروز نيز ادامه دارد و ادامه خواهد داشت، مسير به طرف نور و سقوط در مسير ظلمت هميشه بوده و هست و خواهد بود و هر انتخابي از ما در يكي از اين دو مسير خواهد بود.

وي اظهار داشت: امروز برخي سلبريتي ها كه جزء بزرگان جامعه هستند همين كه حرف از مقدسات نظام اسلام و سياست مي شود ورود به سياست را منع مي كنند اما همين افراد بچه خود را مهم تر از ملت ايران مي دانند و 80 ميليون نفر مردم ايران را فداي آسايش و رفاه طلبي فرزد خودش مي داند.

رييس دفتر نظارت و بازرسي شوراي نگهبان کاشان در ادامه گرفتن حيا از جامعه اسلامي را يكي از توطئه هاي دشمنان اسلام و نظام دانست و گفت: امروز برخي از زنان بد حجاب و بي حجاب با دريافت دستمزد و پوشيدن لباس هاي نامناسب، بدحجابي و بي حجابي را در جامعه ترويج مي كنند تا حيا را از جامعه اسلامي بگيرند.

حجت الاسلام بصيرتي همچنين حب به فرزند را سبب گمراهي انسان دانست و عنوان كرد: امروز برخي سلبريتي ها عنوان مي كنند براي خاطر فرزندم مي خواهم 80 ميليون جمعيت ايران نباشد چرا كه فرزند خود را به آمريكا فرستاده و خودش در ايران براي اينكه فرزندش تحت فشار نباشد حاضر نيست در قبال سياست هاي آمريكا موضع گيري كند.

به گفته وي، دشمن براي فرزندان برخي از مسؤولان برنامه دارد و فرزندان آنها را به انگلستان و آمريكا مي برد تا مسؤول ايراني نتواند در مقابل آمريكا عرض اندام كند و خيلي از مسؤولان با وجود سابقه طولاني انقلابي بودن به خاطر فرزندان خود همه چيز را زير پا گذاشتند.

رييس بسيج حوزه علميه كاشان در ادامه تصويب CFT را براي ورود به FATF تأسف آور خواند و گفت: رهبر معظم انقلاب قبل از آغاز مذاكرات هسته اي هشدار داد دشمن انرژي هسته را بهانه كرده تا در ادامه موشك هاي ايران و بعد از آن حمايت ايران از حزب الله لبنان را مطرح كند.

حجت الاسلام بصيرتي ادامه داد: آمريكا از برجام خارج شد اما نتوانست موشك هاي ايران را بگيرد، اما امروز با تصويب CFT حزب الله لبنان و مقاومت را نشانه گرفته است در حاليكه تنها تكيه گاه مقاومت ايران است و به بهانه مبارزه با تروريسم به دنبال قطع كمك هاي ايران به مقاومت و جدا كردن ايران از مقاومت است.

وي يادآور شد: حماس را گروه تروريستي معرفي مي كنند و از ايران مي خواهند از حماس حمايت نكند در حاليكه عربستان كه عضو اين كنوانسيون است به تروريست هاي داعش كمك مي كند.

به گفته وي، برخي در داخل كشور خواستار شفافيت هستند در حاليكه براي راي گيري اصرار به مخفي بودن راي دارند.

رييس بسيج حوزه علميه كاشان افزود: قانون FATF را فقط براي ايران نوشته اند و حزب الله را كه براي آزادي وطن خود مبارزه مي كند تروريست مي داند و خواستار عدم حمايت ايران از حزب الله هستند، اما حمايت دلارهاي نفتي عربستان سعودي عضو همين كنوانسيون از تروريست هاي داعش در سوريه و عراق را حمايت از تروريست نمي دانند.

حجت الاسلام بصيرتي گفت: مسؤولي كه CFT را امضا كرده  عنوان مي كند اگر امضا نمي كرد، تحريم هاي مالي آمريكا فرزند او را در خارج كشور با مشكل روبرو مي كرد، این افراد به جاي اينكه نگران كشور خود باشند نگران فرزند خود در خارج از كشور هستند./1307/پ203/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱ + ۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۳:۰۶
استاد حوزه علميه:
لازمه حيات طيبه قناعت است
استاد سطح عالي حوزه علميه لازمه رسيدن به حيات طيبه را قناعت دانست و گفت: خداوند حيات طيبه را به كسي مي دهد كه خدا باور بوده و ايمان به خدا و عمل صالح داشته باشد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۳:۰۲
آیت الله مهدوی تشریح کرد؛
تفاوت مُخلَص و مُخلِص
امام جمعه موقت اصفهان با انتقاد از نظر مفسران در تشریح مفهوم واژه های مُخلَص و مُخلِص، گفت: مُخلِص کسی است که در مسیر خالص شدن است ولی وقتی به اخلاص کامل می رسد هم مُخلَص است و هم مُخلِص.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۲:۵۵
آيت الله نمازي:
مهارت آموزي در رشد اقتصاد كشور موثر است
نماينده ولي فقيه در كاشان به نقش مهم و اساسي مهارت آموزي را در رشد اقتصادي کشور اشاره كرد و گفت: مهارت آموزي بايد همراه با انگيزه باشد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۲۰:۲۷
رییس پژوهشکده الهیات و خانواده دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
به دنبال طراحی کلان پروژه‌ها برای کشف تا حل مسائل هستیم
حجت الاسلام احمدیان با اشاره به رشد چشمگیر و قابل توجه فعالیت‌های پژوهشی در حوزه علوم انسانی و علوم اسلامی پس از پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: اگرچه فعالیت‌های خوبی در عرصه پژوهش داشته ایم اما هنوز در زم...
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۹:۴۴
حجت الاسلام صالحی:
صحیفه سجادیه همچون نگینی در کنار قرآن و نهج البلاغه می درخشد
معاون آموزش عقیدتی ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران صحیفه سجادیه را اثری گرانبها و نعمتی بی نظیر عنوان کرد و گفت: این کتاب همچون نگینی در کنار قرآن و نهج البلاغه می درخشد.
۱۳۹۷/۹/۲۴ - ۱۰:۳۸
امام جمعه موقت كاشان:
نماز نمونه اي از عهد و پيمان انسان با خدا است
امام جمعه موقت كاشان با اشاره به اينكه نماز نمونه اي از عهد و پيمان بين انسان و خدا است، گفت: در شبانه روز پنج نوبت ديدار و راز و نياز با خدا همان سر دادن شعار توحيد است، از اين رو امام راحل مي فرماي...
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۵:۴۸
خطیب جمعه اصفهان:
دشمن موفق به جدا کردن مردم از انقلاب اسلامی نخواهد شد
آیت الله مهدوی با اشاره به اهمیت حضور مردم در عرصه‌های مختلف نظیر تشییع شهدا و جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: دانش هسته‌ای، قدرت موشکی و نفوذ منطقه‌ای از داشته‌ها و توانمندی‌ها و موارد اقتدار کشور...
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۴:۵۵
آيت الله نمازي:
مردم و مسؤولان در مقابل توطئه هاي دشمنان هوشيار باشند
نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: مردم، جوانان و مسؤولان در مقابل توطئه هاي استكبار و در رأس آن آمريكا بيدار و هوشيار باشند و براي تقويت اقتصاد كشور و توليد ملي تلاش مضاعف داشته باشند.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۰۲
امام جمعه موقت اصفهان:
ظرف وجودی انسان با دریافت علوم مختلف گنجایش بیشتری پیدا می کند
آیت الله مهدوی گفت: سینه طالب علم استعداد بیشتری برای پذیرش علوم مختلف نسبت به دیگران دارد؛ این استعداد که در علم فلسفه به عنوان قوه از آن یاد می شود به معنای توانایی بالقوه شخص برای دریافت علوم بیشتر...
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۲:۵۳
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی:
كوچك شدن خانواده هاي ايراني برای جامعه آسيب و عوارض دارد
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خانواد هاي ايراني کوچکتر و کوچکتر شده اند و طبيعي است که کوچکتر شدن خانواده داراي عوارض است و آسيب هايي را براي جامعه به همراه دارد.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۲:۴۵
آیت الله مهدوی:
انسان کینه توز زندگی راحتی ندارد
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با استناد به روایات معصومین(ع) و با بیان این که انسان کینه توز در طول زندگی اش ناراحت است، گفت: ملازمت نفس در کسب حلم سبب دور شدن کینه از دل می شود.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۰۱:۰۶
با حضور وزير ارشاد؛
نخستين حوزه مجازي توليد محتوای کشور در كاشان افتتاح شد
نخستين حوزه مجازي توليد محتوای کشور با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان کاشان افتتاح شد.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۰۰:۰۰
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامی:
کتاب قديمي ترين و موثرترين رسانه است
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي با تاکيد بر اينکه سياليت و روح زنده هر شهري به فرهنگ و هنر پوياي آن است، گفت: کتاب ماناترين، قديمي ترين، نافذترين و موثرترين رسانه است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۲۳:۴۶
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي:
سهم بودجه فرهنگ و هنر ناچيز است
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي بودجه حوزه فرهنگ و هنر را اندك خواند و گفت: سهم محدود و اندكي از بودجه كشور به حوزه فرهنگ و هنر اختصاص داده شده است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۲۲:۰۶
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي:
جوهره انقلاب اسلامي در حوزه فرهنگ متبلور شد
صالحی با بیان این که جوهره انقلاب اسلامي در حوزه فرهنگ متبلور شد، گفت: هسته مركزي انقلاب اسلامي ايران در حوزه فرهنگ بود و انقلاب اسلامي با همين نگاه متولد شد و به پيروزي رسيد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۲۱:۵۷
آيت الله نمازي:
اداره امور کشور باید به اهل آن سپرده شود
نماينده ولي فقيه در كاشان گفت: ابتداي انقلاب نيروي با تجربه براي اداره كشور وجود نداشت اما امروز بعد از چهل سال از پيروزي انقلاب اسلامي با تربيت نيروهاي با تجربه امور اداره كشور را بايد به اهل آن داد.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۰۰:۰۲
ضرغامی مطرح کرد؛
منشأ شعارهای «نه شرقی، نه غربی»‏ و «مرگ بر آمریکا»‏ در دوران پهلوی
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با ذکر ماجرای شهادت ۳ دانشجوی دانشگاه تهران در اعتراض به آمریکا و ۳ سرباز ‏ارتش در ‏ایستادگی در برابر ارتش شوروی، منشأ شعارهای «نه شرقی، نه غربی»‏ و «مرگ بر آمریکا» را قبل...
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۲۳:۵۷
رييس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس:
براي حل مشكل اقتصادي به نيروهاي داخلي اعتماد كنيم
رييس كميسيون آموزش و تحقيقات مجلس گفت: براي حل مشكلات گراني و تورم بايد به نيروهاي داخلي اعتماد كنيم و از ظرفيت هاي داخلي و قدرت داخلي خود استفاده کرده تا بتوانيم با دشمن مقابله كنيم.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۲۳:۴۰
آیت الله مهدوی:
انسان نباید از تنهایی در طریق حق وحشت داشته باشد
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: امیرمؤمنان(ع) می فرمایند در طریق حق از تنهایی وحشت نداشته باشید و بدانید خداوند با شما است و به شما لطف می کند.
۱۳۹۷/۹/۲۱ - ۲۰:۴۴
امام جمعه موقت كاشان:
شهدا اجازه ندادند حرف امام راحل روي زمين بماند
امام جمعه موقت كاشان اشاره به اينكه شهدا در دوران زندگي خود هيچگاه اجازه ندادند حرف امام راحل روي زمين بماند، گفت: امروز ما نيز نبايد اجازه بدهيم حرف رهبر معظم انقلاب به روي زمين بماند.