Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - دشمن در پی نفوذ در حوزه برای ایجاد "آنتی تز انقلاب اسلامی" از قم است
جمعه ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ Friday, September 21, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۵:۰۲
شناسه خبر: ۵۵۳۶۲۴
 
حجت الاسلام مصلحی:
دشمن در پی نفوذ در حوزه برای ایجاد "آنتی تز انقلاب اسلامی" از قم است
وزیر سابق اطلاعات با اشاره به سرمایه گذاری ویژه دشمن بر نفوذ گفت: امام راحل بر اساس مأموریت های خود تز انقلاب را از قم پایه گذاری کردند و دشمن درصدد است که آنتی تز انقلاب را با نفوذ از قم آغاز کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات شنبه شب در نشست بصیرتی دهه فجر انقلاب اسلامی که به همت شورای هماهنگی اصولگرایان در مسجد چهارمردان قم برگزار شد، با اشاره به مأموریت های حضرت امام در انقلاب اسلامی گفت: حضرت امام می فرماید سه مأموریت برای خود در نظر گرفته بودند که یکی تشکیل حکومت اسلامی در ایران است.

وی افزود: البته دشمن تمام توان خود را به کار می گیرد تا حکومت اسلامی به نتیجه نرسید چون به نتیجه رسیدن آن برابر با نابودی استکبار است، در حال حاضر که در این مسیر هستیم نابودی استکبار در حال اتفاق افتادن است.

تشریح ۵ برنامه جدی دشمن برای ضربه به انقلاب با سرمایه گذاری های سنگین

وزیر سابق اطلاعات مأموریت دیگر حضرت امام را بیداری مسلمین در دنیای اسلام دانست و اظهار داشت: نمونه این بیداری در عراق، سوریه، یمن، بحرین و کشورهای دیگر است که البته هزینه دارد و چیزی نیست که به راحتی به دست آید.

وی ادامه داد: امنیتی که امروز در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد با هزینه های بسیار بوده و در هر زمینه ای که نیاز به موفقیت باشد باید هزینه پرداخت شود و بدون هزینه نمی شود، مأموریت دیگر بنیانگذار انقلاب نیز زمینه سازی برای ظهور امام عصر(عج) است؛ امام این مأموریت را طراحی کردند که امروز با رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به پیش می رود و در این مسیر دشمن و استکبار آرام ننشسته است و طراحی های بسیاری دارد.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که دشمن برای مقابله با انقلاب 5 برنامه طراحی کرده و به صورت سنگین بر آن ها سرمایه گذاری کرده است، ابراز داشت: در ابعاد گوناگون امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی و ابعاد دیگر دشمنان طراحی های دارد تا اجازه ندهد مأموریت های امام جامه عمل بپوشد چرا که انقلاب اسلامی هستی استکبار را هدف قرار داده است.

وی عنوان کرد: امروز اندیشمندان اروپایی وآمریکایی با وجود اسلام هراسی های سنگینی که در دنیا به راه انداختند وقتی به قرآن مراجعه می کنند می گویند این کتاب راه های خروج از بن بست را به انسان نشان می دهد، امروز غرب در مسائل تربیتی، فرهنگی و اقتصادی در بن بست است.

تلاش دشمنان و نفوذی ها برای ناکارآمد نشان دادن دین در جامعه جهت حاکم کردن سکولاریسم بر کشور

وزیر سابق اطلاعات خاطرنشان کرد: رییس جمهور آمریکا نیز به وجود این بن بست ها اعتراف کرده است، امرو استکبار در حال فروپاشی است؛ 14 میلیون مقاله درباره فروپاشی آمریکا و استکبار نوشته شده که اثر هیأت علمی های آمریکایی است، این مقاله ها تأکید می کنند که انقلاب اسلامی ایران آمریکا را در معرض فروپاشی قرار داده است.

وی اضافه کرد: نخستین برنامه مستکبران تلاش برای ناکارآمد نشان دادن دین در جامعه است، در حال حاضر در داخل کشور نیز عده ای با نفوذ دقیقا می خواهند این حرف را به کرسی بنشانند و بگویند دین نمی تواند جامعه را اداره کند تا سکولاریسم را در کشور حاکم کنند از این رو کوتاه می آیند و مقاومت دین را مبنا قرار نمی دهند و با مسائلی مانند اقتصاد مقاومتی بازی می کنند.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که کسانی که آمریکا را کدخدا می دانند امروز علیه آن صحبت می کنند، گفت: آیا این رفتار واقعی است؟ دقیقا به آمریکایی ها می گویند تمام تلاش ما این است که جمهوری اسلامی را به دنیای لیبرال و سکولاریسم و بی دینی وصل کنیم و شما چرا دراین مسیر مشکل ایجاد می کنید، چنین دعوایی دارند و الا بحث مقابله با استکبار نیست.

وی افزود: یکی از برنامه هایی که امروزه از سوی برخی دنبال می شود فریب افکار عمومی است، برخی می خواهند با fatf و 2030 جمهوری اسلامی را به فضای بی دینی وصل کنند؛ دشمن برای ناراکامد نشان دادن دین به صورت سنگین برنامه ریزی و هزینه کرده است، اگر دشمنان داعش را به وجود آورده و تمام هستی خود را پای کار می آورند در همین راستا است.

تقویت نخبگان غرب گرا برای ادغام جمهوری اسلامی در نظام سرمایه داری

وزیر سابق اطلاعات بسترسازی برای پذیرش نسخه های بیرونی و غیر بومی را از دیگر برنامه های دشمن عنوان کرد و اظهار داشت: این کار برای این است تا بگویند نظام اسلامی کارآمدی ندارد و باید طرح های بیرونی اجرا شود، رهبر انقلاب فریاد می زنند که باید بر داخل تکیه کرد اما عده ای توجه ندارند، سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی برنامه ای است که تمام طراحی های دشمن را خنثی می کند، برخی تصور می کنند این سیاست ها عملی نیست اما کارهای سنگین علمی بر آن صورت گرفته و تمام ابعاد داخلی و طرحی های دشمن پیش بینی و سپس طراحی شده است.

وی ادامه داد: برخی با اقتصاد مقاومتی که نسخه ای شفابخش است بازی می کنند اما وقتی بحث نسخه های بیرونی می شود تمام تلاش خود را برای اجرای آن به کار می گیرند، اینگونه نیست که نتوان مشکلات کشور را حل کرد بلکه باید با اقتصاد مقاومتی شرایط را سامان داد، اقتصاد مقاومتی یعنی این که در اقتصاد در جنگ قرار داریم و متناسب با موقعیت اقتصادی باید لباس رزم پوشید و با پشت میز نشینی و ریاست کردن نمی شود کار کرد.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که یکی از اقدامات در زمینه بسترسازی تلاش برای ادغام جمهوری اسلامی در نظام سرمایه داری است، ابراز داشت: برنامه دیگر تقویت نخبگان غرب گرا در ایران است،  تلاش برای منزوی کردن و به حاشیه بردن نخبگان و نیروهای اصیل انقلابی نیز در این راستا تعریف می شود.

وی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمان آتش به اختیار دادند چون می دانستند که می خواهند نیروهای انقلابی را از میدان به در کنند، بصیرت افزایی، کارهای فرهنگی و تبیین اهداف دشمن و نفوذی های داخلی باید در دستور کار باشد.

دشمن در پی نفوذ در حوزه برای ایجاد آنتی تز انقلاب اسلامی از قم است

وزیر سابق اطلاعات خاطرنشان کرد: دشمن سرمایه گذاری ویژه ای بر نفوذ کرده و رهبر انقلاب بارها نسبت به این مسأله هشدار داده اند، امام راحل بر اساس مأموریت های خود تز انقلاب را از قم پایه گذاری کرد و دشمن درصدد است که آنتی تز انقلاب را با نفوذ از قم آغاز کند، CIA بعد از فتنه 88 گزارشی می دهد که «اشتباه ما این بود که بعد از انقلاب تمام تلاش برای نفوذ را بر دانشگاه ها گذاشتیم و از حوزه غافل شدیم و باید بر حوزه سرمایه گذاری کنیم.»

وی اضافه کرد: رهبر انقلاب چندی پیش فرمودند که سابقا یک افسر انگلیسی در بیت مرجعی انسانی مورد اعتماد و امین بوده است، آیا می توان پذیرفت که سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی دشمنان بر حوزه ها سرمایه گذاری نکنند؟ دشمن امروز سرمایه گذاری ویژه ای کرده تا آنتی تز انقلاب را با نفوذ ایجاد کند.

روایت هایی عینی از پرونده های نفوذ در شخصیت ها با روش های گوناگون

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که در نفوذ با برنامه ریزی پیچیده در کنار شخصیت ها، افرادی قرار داده می شوند، گفت: زمانی که در وزارت بودم پرونده ای داشتیم که دستگاه جاسوسی انگلیس فردی را برای نفوذ در شخصیتی به کار گرفته بود و کاری می کرد تا افراد لایق و با عرضه وارد کار نشود.

وی افزود: پرونده ای دیگری در زمینه نفوذ وجود داشت که با 10 واسطه کاری کرده بودند تا بین دو نفر ازدواجی صورت گیرد تا از طریق آن به نتیجه ای که می خواهند برسند، متنظری کسی بود که در تلاش برای پیروزی انقلاب کم نگذاشت و زندان ها متحمل شد و بعد از انقلاب تا قائم مقامی رهبری بالا رفت که دشمن یک مهدی هاشمی کنار او گذاشت.

وزیر سابق اطلاعات با بیان این که رای ادغام جمهوری اسلامی در نظام سرمایه داری از طریق نخبگان غرب زده اقدام می شود، اظهار داشت: در دوران اصلاحات عده ای به دنبال اصلاحات آمریکایی بودند و هنوز هم هستند، عده ای را از داخل برای دکترا گرفتن به اروپا و آمریکا فرستادند تا بعد برگردند و خواسته آنان را دنبال کنند.

ایجاد شکاف بین مستضعفان و حاکمیت برنامه جدید استکبار برای مقابله با انقلاب

وی برنامه سوم دشمن را ایجاد مانع برای بازتاب و صدور انقلاب و جلوگیری از الگو شدن انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: ناآرامی های اخیر در همین راستا بود، آمریکایی ها و نوکران آن ها دیدند که داعش به دست مقاومت و انقلاب نابوده شده است، متأسفانه برخی در داخل با دشمنان همراهی و تحلیل آن ها را قبول کردند، فتح حلب مانند فتح خرمشهر امداد الهی بود و همان کسانی که حاضر نبودند با بشار تماس بگیرند سراغ احوال پرسی با او رفتند.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که برنامه دیگر دشمن ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است، ابراز داشت: امروزه برخی بحث نقد و اعتراض را مطرح می کنند آیا نیت خیر دارند؟ آیا حاضر به پذیرش نقد هستند یا می خواهند بین مردم و حاکمیت شکاف ایجاد کنند؟ مهم ترین چیزی که دنبال می شود شکاف مستضعفان با حاکمیت است.

وی عنوان کرد: جمع بندی دیگر دشمن بعد از فتنه 88 این بود که نتوانستند افراد متوسط به پایین را وارد کار کنند از این رو طراحی می کنند تا این کار را انجام دهند و برنامه نفوذ امروز در همین راستا است، چند ماه پیش فردی نفوذی با ارتباط با افراد و نهادهای مختلف اقدام به جمع آوری اطلاعات افراد نیازمند و مستضعف با عنوان هماهنگی برای کمک به نیازمندان می کرد، در فتنه اخیر درصدد بودند افراد پابرهنه را وارد کار کنند اما شکست خوردند.

وزیر سابق اطلاعات از تضعیف قدرت ملی و ساخت مستحکم درونی نظام به عنوان برنامه و هدف پنجم دشمن نام برد و خاطرنشان کرد: عقبه تمام حرکت های ملی رهبر انقلاب هستند که با برنامه ریزی دقیق انقلاب را به پیش می برند.

وی اضافه کرد: مدیریت انقلاب کار ساده ای نیست و در راستای رسالت انبیا به شمار می رود، همانگونه که امروز عده ای دنبال اروپا و آمریکا هستند در زمان پیامبر نیز عده ای به دنبال یهود و نصارا بودند؛ انقلاب روز به روز جلوتر می رود و پیشرفت می کند.

این فعال سیاسی تأکید کرد: امروز دشمن تمام تلاش خود را بر مسأله اقتصاد گذاشته و می خواهد کشور را در این عرصه زمین بزند، جمع بندی دشمن این است که تنها از طریق اقتصاد می توانند ایران را زمین گیر کنند اما کور خواندند، اغتشاشات اخیر را راه انداختند تا موفقیت های بین المللی ایران را از بین ببرند.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که امروز به بصیرت و مقاومت در همه عرصه ها نیاز داریم، گفت: اگر رهبر معظم انقلاب بارها بر اجرای اقتصاد مقاومتی تأکید می کنند برای  این است که تنها اقتصاد مقاومتی می تواند کشور را نجات دهد و نیروهای ارزشی باید فکر کنند تا در زمینه اقتصاد کاری صورت گیرد.

وی افزود: مسؤولان نیز باید در این راستا عمل کنند و بدانند زمان مدام سؤال کردن تمام شده و وقت پاسخگویی است، امروز دیگر دو قطبی درست کردن در کشور جواب نمی دهد، امروز آنچه که دشمن را به زانو در آورده وحدت مردم و نیروهای انقلاب است./1323/

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۷ + ۱۳
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۵:۳۵
امام جمعه پردیسان:
پیوند ایران و عراق به نابودی رژیم صهیونیستی منجر می‌شود
حجت الاسلام والمسلمین قوامی گفت: تمام تلاش آمریکا و رژیم صهیونیستی در راستای ایجاد تفرقه میان این دو کشور است، چراکه به خوبی ‌دانسته‌اند که پیوند این دو کشور، سبب نابودی اسراییل خواهد شد.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۴:۳۰
واکنش آیت الله اعرافی به قتل روحانی مشهدی؛
مسؤولان نسبت به ایجاد ناامنی در جامعه حساس باشند و برخورد قاطع کنند| روحانیت همواره در کنار مردم بوده و خواهند ماند
امام جمعه قم با بیان این که روحانیت همواره در کنار مردم بوده و خواهند ماند، از مسؤولان خواست که برای تحکیم امنیت جامعه نسبت به ایجاد ناامنی ها به ویژه در جریان قتل روحانی مشهدی برخورد قاطع داشته باشند...
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۴:۱۵
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی فرد:
زمان خداحافظی رژیم صهیونیستی فرا رسیده است| رهنمودهای رهبری به نقشه راه تبدیل شود
امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: آقای نتانیاهو سرویس های اطلاعاتی رژیم غاصب صهیونیستی می دانند که زمان خداحافظی اسرائیل فرا رسیده است.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۱:۵۸
حجت الاسلام والمسلمین کلانتری:
توجه به مسائل روز و سیاست ذات و ماهیت هیأت است| هیأت سکولار ابزار دست دشمن می شود
نماینده خبرگان با بیان این که یک هیأت تراز اسلامی به هیچ وجه نمی تواند سکولار باشد، گفت: ماهیت نهضت حسینی سیاسی است، بر این اساس نمی توان گفت هیأت از مسائل سیاسی و مباحث روز جامعه جدا باشد.
۱۳۹۷/۶/۳۰ - ۱۰:۰۰
آیت الله اراکی:
شکرگزار نعمت ولایت فقیه باشیم| ملتی که می خواهد عزیز باشد باید هزینه کند
نماینده خبرگان با اشاره به نعمت بی بدیل ولایت فقیه در جمهوری اسلامی و لزوم شکرگزاری برای این نعمت بزرگ گفت: رهبری ولایت فقیه به معنای یاری مردم توسط فقیه است که مردم را در مسیر الهی قرار می دهد.
۱۳۹۷/۶/۲۹ - ۱۸:۲۴
همزمان با عاشورای حسینی؛
مراسم عزاداری شهادت امام حسین با حضور مراجع تقلید برگزار شد
مراسم سوگواری و عزاداری شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) با حضور علما، طلاب، روحانیان و اقشار مختلف مردم در بیوت مراجع تقلید برگزار شد.
۱۳۹۷/۶/۲۹ - ۱۸:۲۰
محیط ولایت دشمنان اهل بیت در دنیا است| هرکس به امام گره بخورد باقی می ماند
نماینده خبرگان گفت: محیط ولایت دشمنان اهل بیت(ع) در دنیا است که محیط لهو و لعب به شمار می رود و محیط ولایت دشمنان اهل بیت(ع) از کودکی تا پیری بازی و بیهوده است.
۱۳۹۷/۶/۲۹ - ۱۰:۱۵
آیت الله اراکی:
راه سعادت انسان همراهی با امام است| قدر ولایت و نظام ولایی را بدانیم
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم راه سعادت انسان را همراهی با امام دانست و تأکید کرد که باید قدر ولایت و نظام ولایی را بدانیم که جمع مسلمین را یکی می کند و زمینه ساز ظهور امام زمان(عج) است.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۱۳:۰۷
پیام تسلیت آیت الله هاشمی شاهرودی در پی حادثه کاشان
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام درگذشت تعدادی از هموطنان در سانحه تصادف اتوبوس مسافربری با تانکر حامل سوخت در محور نطنز-کاشان را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۱۳:۰۶
حجت‌الاسلام ابوترابی فرد:
عاشورا راه را برای تحقق اراده ملت هموار کرد
امام جمعه موقت تهران قیام عاشورا را موجب استقرار نظام شایسته سیاسی در کشورهای اسلامی دانست و گفت: قیام عاشورا راه برای اراده ملت و نظام سیاسی شایسته را هموار کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۱۲:۱۴
آیت الله میرباقری:
مؤمن در زمان خطر برای دین خدا در حاشیه امن قرار نمی گیرد| نباید زمام سرپرستی نشاط مؤمنان به دست کفار باشد
نماینده خبرگان با بیان این که نباید زمام سرپرستی نشاط مؤمنان به دست کفار باشد، گفت: اگر کفار شادی های مؤمنان را مدیریت کردند ولایت بر روح ما پیدا می کنند که بدترین نوع ولایت است.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۰۹:۳۹
آیت الله اراکی:
ترویج جدایی دین از سیاست ناشی از عدم فهم معنای دین و سیاست است| همه امامان فعالیت سیاسی و حکومت داشتند
دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب با بیان این که بر اساس عقاید مسلم مسلمانان خدا تنها فرمانروای سیاسی است، گفت: کسی که تصور کند دین از سیاست جدا است معنای دین و سیاست را نمی فهمد.
۱۳۹۷/۶/۲۸ - ۰۸:۵۸
آیت الله سعیدی:
منویات رهبری ملاک عملکرد مسؤولان و جامعه قرار گیرد| مقاومت در برابر استکبار متأثر از فرهنگ عاشورا است
امام جمعه قم با اشاره به این که منویات رهبر معظم انقلاب باید خط کش عملکرد همه مسؤولان و افراد جامعه قرار گیرد، گفت: باید سعی کنیم موضع گیری ها و سکوت هایمان در مسیر تبعیت از ولایت قرار داشته باشد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۷:۵۹
دستور رییس دستگاه قضا برای رسیدگی به پرونده حادثه کاشان
آیت الله آملی لاریجانی با صدور پیامی درگذشت تعدادی از هموطنانمان در حادثه کاشان را تسلیت گفت و به رییس دادگستری اصفهان دستور رسیدگی به این پرونده را داد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۷:۱۵
آیت الله میرباقری:
فساد در جامعه ای که بر محور محبت امام باشد وجود ندارد| کار جریان نفاق قطع کردن رابطه جامعه با امام است
نماینده خبرگان رهبری با بیان این که تمام روابط حزب الله بر مدار محبت امام است، گفت: کار جریان نفاق این است که ارتباط با امام را قطع می کند و در این صورت جامعه دچار فساد می شود.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۱:۰۰
آیت الله میرباقری:
مدیر مادی جامعه را مادی گرا خواهد کرد| آمریکا درپی نابودی عناصر قدرت انقلاب است
نماینده خبرگان با بیان این که آمریکا درصدد نابودی عناصر قدرت انقلاب است، بر ضرورت هوشیاری مسؤولان و مردم نسبت به توطئه های دشمنان تأکید کرد.
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۱۰:۱۵
آیت الله اراکی:
رهبر انقلاب و رهبران مقاومت منادی عدل و ایستادگی در برابر ظلم هستند
عضو جامعه مدرسین با اشاره به رهبری داهیانه رهبر انقلاب و مجاهدت رهبران مقاومت گفت: آیا تصادفی است که بعد از گذشت ۱۴۰۰ سال از شهادت حضرت زهرا(س) فرمانروایان عدل، مقاومت و ایستادگی در برابر ظلم و استکبا...
۱۳۹۷/۶/۲۷ - ۰۹:۴۳
آیت الله سعیدی:
دشمن ولایتمداری مردم را نشانه گرفته است| تلاش بدخواهان برای فراموشی ارزش های انقلاب
امام جمعه قم با اشاره به تفاوت ولایتمداری با ولایت شعاری گفت: دشمن درصدد آن است که ولایتمداری مردم را از بین ببرد.
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۲۳:۰۶
آیت الله مکارم شیرازی در دیدار حجت الاسلام رستمی:
فعالیت نهاد نمایندگی رهبری امیدوار کننده است | مراقب باشید فرهنگ سکولار غربی در کتب دانشگاهی نفوذ نکند
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با بیان توصیه هایی مهم خطاب به رییس نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های کشور، تاکید کرد که اجازه ندهید فرهنگ سکولار غربی در کتب دانشگاهی نفوذ کند
۱۳۹۷/۶/۲۶ - ۲۰:۵۱
آیت الله نوری همدانی:
اساتید انقلابی در دانشگاه ها به کار گرفته شوند | نگذاریم فرهنگ غرب بر دانشگاه سیطره پیدا کند
حضرت آیت الله نوری‌همدانی با اشاره به ضرورت توجه جدی به سه عنصر متون درسی، استاد و شاگرد در دانشگاه تأکید کرد که نباید اجازه دهیم فرهنگ غربی بر دانشگاه ها سیطره پیدا کند.