Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - دشمن در پی نفوذ در حوزه برای ایجاد "آنتی تز انقلاب اسلامی" از قم است
شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ Saturday, March 24, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۰۵:۰۲
شناسه خبر: ۵۵۳۶۲۴
 
حجت الاسلام مصلحی:
دشمن در پی نفوذ در حوزه برای ایجاد "آنتی تز انقلاب اسلامی" از قم است
وزیر سابق اطلاعات با اشاره به سرمایه گذاری ویژه دشمن بر نفوذ گفت: امام راحل بر اساس مأموریت های خود تز انقلاب را از قم پایه گذاری کردند و دشمن درصدد است که آنتی تز انقلاب را با نفوذ از قم آغاز کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، حجت الاسلام حیدر مصلحی وزیر سابق اطلاعات شنبه شب در نشست بصیرتی دهه فجر انقلاب اسلامی که به همت شورای هماهنگی اصولگرایان در مسجد چهارمردان قم برگزار شد، با اشاره به مأموریت های حضرت امام در انقلاب اسلامی گفت: حضرت امام می فرماید سه مأموریت برای خود در نظر گرفته بودند که یکی تشکیل حکومت اسلامی در ایران است.

وی افزود: البته دشمن تمام توان خود را به کار می گیرد تا حکومت اسلامی به نتیجه نرسید چون به نتیجه رسیدن آن برابر با نابودی استکبار است، در حال حاضر که در این مسیر هستیم نابودی استکبار در حال اتفاق افتادن است.

تشریح ۵ برنامه جدی دشمن برای ضربه به انقلاب با سرمایه گذاری های سنگین

وزیر سابق اطلاعات مأموریت دیگر حضرت امام را بیداری مسلمین در دنیای اسلام دانست و اظهار داشت: نمونه این بیداری در عراق، سوریه، یمن، بحرین و کشورهای دیگر است که البته هزینه دارد و چیزی نیست که به راحتی به دست آید.

وی ادامه داد: امنیتی که امروز در جمهوری اسلامی ایران وجود دارد با هزینه های بسیار بوده و در هر زمینه ای که نیاز به موفقیت باشد باید هزینه پرداخت شود و بدون هزینه نمی شود، مأموریت دیگر بنیانگذار انقلاب نیز زمینه سازی برای ظهور امام عصر(عج) است؛ امام این مأموریت را طراحی کردند که امروز با رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای به پیش می رود و در این مسیر دشمن و استکبار آرام ننشسته است و طراحی های بسیاری دارد.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که دشمن برای مقابله با انقلاب 5 برنامه طراحی کرده و به صورت سنگین بر آن ها سرمایه گذاری کرده است، ابراز داشت: در ابعاد گوناگون امنیتی، اقتصادی، فرهنگی و سیاسی و ابعاد دیگر دشمنان طراحی های دارد تا اجازه ندهد مأموریت های امام جامه عمل بپوشد چرا که انقلاب اسلامی هستی استکبار را هدف قرار داده است.

وی عنوان کرد: امروز اندیشمندان اروپایی وآمریکایی با وجود اسلام هراسی های سنگینی که در دنیا به راه انداختند وقتی به قرآن مراجعه می کنند می گویند این کتاب راه های خروج از بن بست را به انسان نشان می دهد، امروز غرب در مسائل تربیتی، فرهنگی و اقتصادی در بن بست است.

تلاش دشمنان و نفوذی ها برای ناکارآمد نشان دادن دین در جامعه جهت حاکم کردن سکولاریسم بر کشور

وزیر سابق اطلاعات خاطرنشان کرد: رییس جمهور آمریکا نیز به وجود این بن بست ها اعتراف کرده است، امرو استکبار در حال فروپاشی است؛ 14 میلیون مقاله درباره فروپاشی آمریکا و استکبار نوشته شده که اثر هیأت علمی های آمریکایی است، این مقاله ها تأکید می کنند که انقلاب اسلامی ایران آمریکا را در معرض فروپاشی قرار داده است.

وی اضافه کرد: نخستین برنامه مستکبران تلاش برای ناکارآمد نشان دادن دین در جامعه است، در حال حاضر در داخل کشور نیز عده ای با نفوذ دقیقا می خواهند این حرف را به کرسی بنشانند و بگویند دین نمی تواند جامعه را اداره کند تا سکولاریسم را در کشور حاکم کنند از این رو کوتاه می آیند و مقاومت دین را مبنا قرار نمی دهند و با مسائلی مانند اقتصاد مقاومتی بازی می کنند.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که کسانی که آمریکا را کدخدا می دانند امروز علیه آن صحبت می کنند، گفت: آیا این رفتار واقعی است؟ دقیقا به آمریکایی ها می گویند تمام تلاش ما این است که جمهوری اسلامی را به دنیای لیبرال و سکولاریسم و بی دینی وصل کنیم و شما چرا دراین مسیر مشکل ایجاد می کنید، چنین دعوایی دارند و الا بحث مقابله با استکبار نیست.

وی افزود: یکی از برنامه هایی که امروزه از سوی برخی دنبال می شود فریب افکار عمومی است، برخی می خواهند با fatf و 2030 جمهوری اسلامی را به فضای بی دینی وصل کنند؛ دشمن برای ناراکامد نشان دادن دین به صورت سنگین برنامه ریزی و هزینه کرده است، اگر دشمنان داعش را به وجود آورده و تمام هستی خود را پای کار می آورند در همین راستا است.

تقویت نخبگان غرب گرا برای ادغام جمهوری اسلامی در نظام سرمایه داری

وزیر سابق اطلاعات بسترسازی برای پذیرش نسخه های بیرونی و غیر بومی را از دیگر برنامه های دشمن عنوان کرد و اظهار داشت: این کار برای این است تا بگویند نظام اسلامی کارآمدی ندارد و باید طرح های بیرونی اجرا شود، رهبر انقلاب فریاد می زنند که باید بر داخل تکیه کرد اما عده ای توجه ندارند، سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی برنامه ای است که تمام طراحی های دشمن را خنثی می کند، برخی تصور می کنند این سیاست ها عملی نیست اما کارهای سنگین علمی بر آن صورت گرفته و تمام ابعاد داخلی و طرحی های دشمن پیش بینی و سپس طراحی شده است.

وی ادامه داد: برخی با اقتصاد مقاومتی که نسخه ای شفابخش است بازی می کنند اما وقتی بحث نسخه های بیرونی می شود تمام تلاش خود را برای اجرای آن به کار می گیرند، اینگونه نیست که نتوان مشکلات کشور را حل کرد بلکه باید با اقتصاد مقاومتی شرایط را سامان داد، اقتصاد مقاومتی یعنی این که در اقتصاد در جنگ قرار داریم و متناسب با موقعیت اقتصادی باید لباس رزم پوشید و با پشت میز نشینی و ریاست کردن نمی شود کار کرد.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که یکی از اقدامات در زمینه بسترسازی تلاش برای ادغام جمهوری اسلامی در نظام سرمایه داری است، ابراز داشت: برنامه دیگر تقویت نخبگان غرب گرا در ایران است،  تلاش برای منزوی کردن و به حاشیه بردن نخبگان و نیروهای اصیل انقلابی نیز در این راستا تعریف می شود.

وی عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمان آتش به اختیار دادند چون می دانستند که می خواهند نیروهای انقلابی را از میدان به در کنند، بصیرت افزایی، کارهای فرهنگی و تبیین اهداف دشمن و نفوذی های داخلی باید در دستور کار باشد.

دشمن در پی نفوذ در حوزه برای ایجاد آنتی تز انقلاب اسلامی از قم است

وزیر سابق اطلاعات خاطرنشان کرد: دشمن سرمایه گذاری ویژه ای بر نفوذ کرده و رهبر انقلاب بارها نسبت به این مسأله هشدار داده اند، امام راحل بر اساس مأموریت های خود تز انقلاب را از قم پایه گذاری کرد و دشمن درصدد است که آنتی تز انقلاب را با نفوذ از قم آغاز کند، CIA بعد از فتنه 88 گزارشی می دهد که «اشتباه ما این بود که بعد از انقلاب تمام تلاش برای نفوذ را بر دانشگاه ها گذاشتیم و از حوزه غافل شدیم و باید بر حوزه سرمایه گذاری کنیم.»

وی اضافه کرد: رهبر انقلاب چندی پیش فرمودند که سابقا یک افسر انگلیسی در بیت مرجعی انسانی مورد اعتماد و امین بوده است، آیا می توان پذیرفت که سرویس های جاسوسی و اطلاعاتی دشمنان بر حوزه ها سرمایه گذاری نکنند؟ دشمن امروز سرمایه گذاری ویژه ای کرده تا آنتی تز انقلاب را با نفوذ ایجاد کند.

روایت هایی عینی از پرونده های نفوذ در شخصیت ها با روش های گوناگون

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که در نفوذ با برنامه ریزی پیچیده در کنار شخصیت ها، افرادی قرار داده می شوند، گفت: زمانی که در وزارت بودم پرونده ای داشتیم که دستگاه جاسوسی انگلیس فردی را برای نفوذ در شخصیتی به کار گرفته بود و کاری می کرد تا افراد لایق و با عرضه وارد کار نشود.

وی افزود: پرونده ای دیگری در زمینه نفوذ وجود داشت که با 10 واسطه کاری کرده بودند تا بین دو نفر ازدواجی صورت گیرد تا از طریق آن به نتیجه ای که می خواهند برسند، متنظری کسی بود که در تلاش برای پیروزی انقلاب کم نگذاشت و زندان ها متحمل شد و بعد از انقلاب تا قائم مقامی رهبری بالا رفت که دشمن یک مهدی هاشمی کنار او گذاشت.

وزیر سابق اطلاعات با بیان این که رای ادغام جمهوری اسلامی در نظام سرمایه داری از طریق نخبگان غرب زده اقدام می شود، اظهار داشت: در دوران اصلاحات عده ای به دنبال اصلاحات آمریکایی بودند و هنوز هم هستند، عده ای را از داخل برای دکترا گرفتن به اروپا و آمریکا فرستادند تا بعد برگردند و خواسته آنان را دنبال کنند.

ایجاد شکاف بین مستضعفان و حاکمیت برنامه جدید استکبار برای مقابله با انقلاب

وی برنامه سوم دشمن را ایجاد مانع برای بازتاب و صدور انقلاب و جلوگیری از الگو شدن انقلاب اسلامی دانست و ادامه داد: ناآرامی های اخیر در همین راستا بود، آمریکایی ها و نوکران آن ها دیدند که داعش به دست مقاومت و انقلاب نابوده شده است، متأسفانه برخی در داخل با دشمنان همراهی و تحلیل آن ها را قبول کردند، فتح حلب مانند فتح خرمشهر امداد الهی بود و همان کسانی که حاضر نبودند با بشار تماس بگیرند سراغ احوال پرسی با او رفتند.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که برنامه دیگر دشمن ایجاد شکاف بین مردم و حاکمیت است، ابراز داشت: امروزه برخی بحث نقد و اعتراض را مطرح می کنند آیا نیت خیر دارند؟ آیا حاضر به پذیرش نقد هستند یا می خواهند بین مردم و حاکمیت شکاف ایجاد کنند؟ مهم ترین چیزی که دنبال می شود شکاف مستضعفان با حاکمیت است.

وی عنوان کرد: جمع بندی دیگر دشمن بعد از فتنه 88 این بود که نتوانستند افراد متوسط به پایین را وارد کار کنند از این رو طراحی می کنند تا این کار را انجام دهند و برنامه نفوذ امروز در همین راستا است، چند ماه پیش فردی نفوذی با ارتباط با افراد و نهادهای مختلف اقدام به جمع آوری اطلاعات افراد نیازمند و مستضعف با عنوان هماهنگی برای کمک به نیازمندان می کرد، در فتنه اخیر درصدد بودند افراد پابرهنه را وارد کار کنند اما شکست خوردند.

وزیر سابق اطلاعات از تضعیف قدرت ملی و ساخت مستحکم درونی نظام به عنوان برنامه و هدف پنجم دشمن نام برد و خاطرنشان کرد: عقبه تمام حرکت های ملی رهبر انقلاب هستند که با برنامه ریزی دقیق انقلاب را به پیش می برند.

وی اضافه کرد: مدیریت انقلاب کار ساده ای نیست و در راستای رسالت انبیا به شمار می رود، همانگونه که امروز عده ای دنبال اروپا و آمریکا هستند در زمان پیامبر نیز عده ای به دنبال یهود و نصارا بودند؛ انقلاب روز به روز جلوتر می رود و پیشرفت می کند.

این فعال سیاسی تأکید کرد: امروز دشمن تمام تلاش خود را بر مسأله اقتصاد گذاشته و می خواهد کشور را در این عرصه زمین بزند، جمع بندی دشمن این است که تنها از طریق اقتصاد می توانند ایران را زمین گیر کنند اما کور خواندند، اغتشاشات اخیر را راه انداختند تا موفقیت های بین المللی ایران را از بین ببرند.

حجت الاسلام مصلحی با بیان این که امروز به بصیرت و مقاومت در همه عرصه ها نیاز داریم، گفت: اگر رهبر معظم انقلاب بارها بر اجرای اقتصاد مقاومتی تأکید می کنند برای  این است که تنها اقتصاد مقاومتی می تواند کشور را نجات دهد و نیروهای ارزشی باید فکر کنند تا در زمینه اقتصاد کاری صورت گیرد.

وی افزود: مسؤولان نیز باید در این راستا عمل کنند و بدانند زمان مدام سؤال کردن تمام شده و وقت پاسخگویی است، امروز دیگر دو قطبی درست کردن در کشور جواب نمی دهد، امروز آنچه که دشمن را به زانو در آورده وحدت مردم و نیروهای انقلاب است./1323/

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۱۰
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۱/۴ - ۰۲:۵۲
آیت الله جوادی ‌آملی:
محور اساسی سعادت یک ملت عقل و اندیشه است | تصدیق و تکذیب انسان باید محققانه باشد
حضرت آیت الله جوادی آملی با بیان این که محور اساسی سعادت یک ملت عقل و اندیشه است، تأکید کرد: جامعه ای به احسن الاحوال می رسد که قبول و نکول او محققانه باشد.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۵:۳۰
امام جمعه پردیسان:
قوای سه گانه برای حمایت از تولید داخلی برنامه ریزی جدی کنند
حجت الاسلام والمسلمین قوامی گفت: دولت بایستی کالاهای موجود را ایرانی کند و سه قوه هم با اتحاد و به‌صورت محکم از تولیدکننده‌ها حمایت کنند، تولید کننده‌ها هم به فکر مصرف‌کننده‌ها باشند و کالاهای استاندا...
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۴:۴۵
آیت الله سعیدی:
اعتماد به بیگانگان مانع پیشرفت کشور می شود | باور به قدرت و توانایی جوانان برای برخی از مدیران سخت است
امام جمعه قم با بیان این که اسیر شدن در برخی از کنوانسیون ها و معاهده ها و اعتماد به بیگانگان مانع پیشرفت کشور است، گره زدن اقتصاد کشور به برجام و مانند آ‌ن را اشتباهی بزرگ دانست.
۱۳۹۷/۱/۳ - ۱۴:۳۰
حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد:
نهاد دولت مانعی در برابر اقتصاد ملی است | مسؤولان خرید کالای غیرایرانی در دستگاه ها را ممنوع کنند
خطیب نماز جمعه تهران با بیان این‌که امروز نهاد دولت در خدمت اقتصاد ملی نیست، بلکه مانعی فراروی اقتصاد ملی است، گفت: دولت باید همه موانع پیش روی اقتصاد مقاومتی و رشد اقتصاد خصوصی را بردارد.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۵:۵۱
حجت الاسلام والمسلمین دیرباز در گفت وگو با رسا:
حمایت از کالای ایرانی مقدمه تحقق اقتصاد مقاومتی است
نماینده خبرگان با تأکید بر این که عمده مشکلات کشور با اجرای اقتصاد مقاومتی قابل حل است، گفت: حمایت از کالای ایرانی از مقدمات تحقق اقتصاد مقاومتی به شمار می‌آید.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۴:۵۵
حجت الاسلام والمسلمین علیمرادی در گفت وگو با رسا:
راه افتادن چرخه اقتصاد در گرو مبارزه جدی با قاچاق است | مجلس موانع تولید را برطرف کند
نماینده خبرگان با تأکید بر ضرورت برخورد دولت با معضل قاچاق در کشور، گفت: نباید توقع داشته باشیم که از یک سو در‌های بازار را به روی کالاهای غیرضروری بیگانگان بگشاییم و از سوی دیگر چرخه اقتصاد نیز بچرخد...
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۴:۴۱
آیت الله هاشمی شاهرودی:
مسؤولان و دلسوزان در جهت رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم گام‌های جدی بردارند
رییس مجمع تشخیص با اشاره به نامگذاری سال جدید به«حمایت از کالای ایرانی» خواستار برداشتن گام های جدی از سوی مسؤولان و دلسوزان برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه شد.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۲:۴۸
آیت الله نوری همدانی:
مسؤولان و مردم در عمل برای تحقق شعار سال جدید تلاش کنند
حضرت آ‌یت الله نوری همدانی با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ به سال«حمایت از کالای ایرانی» از سوی رهبر انقلاب، از همه مسؤولان و مردم خواست شعار سال را جدی بگیرند و در عمل کمک کنند تا این موضوع محقق شود.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۱:۴۱
سیره و شخصیت امام هادی در بیان آ‌یت الله سبحانی
حضرت هادی(ع) مقام عظیمی در جهان آن روز داشت، به قدری که علناً دانشمندان اسلام، حتی کسانی که شیعه‌ی اثنی‌عشری نبودند، از عظمت و دستگیری حضرت سخن می‌گفتند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۳:۳۴
آیت الله جنتی در پیام نوروزی:
مسؤولان با اعتماد به ظرفيت‌های داخلی گره‌های اقتصادی را بگشایند
رییس مجلس خبرگان ابراز امیدواری کرد که مسؤولان به ویژه متولیان امور اقتصادی با تدبیر، تلاش و همت مضاعف، تكيه و اعتماد به ظرفيت‌های داخلی بتوانند گره‌های اقتصادی را گشوده و معيشت مردم عزيز را بهبود ب...
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۲۳:۱۴
بلندای معارف دعای رجبیه در بیان آیت الله جوادی آملی
دعای هر روز ماه رجب كه محمد بن عثمان بن سعید آخرین نایب خاص حضرت ولی عصر (عج) از ناحیه مقدسه آن حضرت نقل كرده، با مضامین بلند خود به تبیین برخی از مقامهای معنوی ائمه اطهار(ع) پرداخته است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۹:۱۶
آیت الله کعبی:
سپاه طراحی های نفوذ دشمن را در سطوح گوناگون خنثی کرده است
عضو هیأت رییسه خبرگان از خدمات سپاه پاسداران در مقابله با نفوذ دشمنان تقدیر کرد و گفت: سپاه طراحی های نفوذ دشمن را در سطوح گوناگون خنثی کرده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۶:۰۵
آیت الله مکارم عنوان کرد؛
جشن احسن الحال؛ بستری برای تحقق حیات طیبه در جامعه اسلامی
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با تبیین آ‌ثار و کارکردهای اجتماعی عید نوروز گفت: رمز دست یابی به احسن الحال و تحقق حيات طيّبه اعمال صالح است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۶
از سوی رییس قوه قضاییه صورت گرفت؛
ابلاغ دستورالعمل نحوه تشكيل و فعاليت مراكز مشاوره خانواده
آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه، دستورالعمل " نحوه تشكيل و فعاليت مراكز مشاوره خانواده" را ابلاغ کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۸:۲۲
حجت الاسلام والمسلمین دیرباز مطرح کرد؛
تفرقه بین ‌مسلمین و تضعیف ولایت فقیه؛ اهداف اصلی فعالیت های شیعه انگلیسی
نماینده خبرگان با اشاره به اقدامات تشیع انگلیسی برای آسیب زدن به اسلام گفت: نتایج فعالیت‌های جریان شیرازی تفرقه بین ‌مسلمین، تضعیف ولایت فقیه و جمهوری اسلامی و انحراف سنت صحیح عزاداری است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۸
از سوی رییس قوه قضاییه؛
آيين‌نامه اجرايی ايجاد دفاتر خدمات الكترونيك قضايی ابلاغ شد
با صدور بخشنامه‌ای از سوی رئیس قوه قضاییه، "آيين نامه اجرايی ايجاد دفاتر خدمات الكترونيك قضايي و كانون آنها" ابلاغ شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۰
رییس جمهور قانون بودجه سال ۹۷ را برای اجرا ابلاغ کرد
رییس جمهور طی نامه ای قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۷
تکذیب شایعات حساب بانکی آیت الله مکارم از سوی بانک ملی
به دنبال انتشار شایعاتی از سوی رسانه های معاند و ضد انقلاب درباره وجود حسابی میلیاردی متلعق به حضرت آیت الله مکارم شیرازی، بانک ملی ایران با صدور اطلاعیه ای این شایعه را تکذیب کرد و آن را غیر واقعی خو...
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۹:۲۶
آیت الله مکارم شیرازی:
مسؤولان اجرای اقتصاد مقاومتی را اصل قرار دهند | لزوم پیشگیری از آسیب‌‌های اجتماعی
حضرت آ‌یت الله مکارم شیرازی با تأکید بر این که اجرای اقتصاد مقاومتی باید اصل باشد، گفت: امروزه برخی نیازها و توقعات در جامعه کاذب است و باید افراد را به زندگی ساده دعوت کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۹:۰۳
آیت الله جوادی آملی:
ویژگی های عاطفی و گرایش معنوی سرمایه زنان برای پیمودن مسیر معنویت است
حضرت آیت الله جوادی آملی با اشاره به تفاوت مبنایی دیدگاه اسلام و غرب درباره مقام و منزلت زن، ویژگی های عاطفی و گرایش معنوی را سرمایه زنان برای پیمودن مسیر معنویت دانست.