Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - دهه فجر نماد وحدت ملت ایران است
شنبه ۲۶ آیان ۱۳۹۷ Saturday, November 17, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۲۱:۳۰
شناسه خبر: ۵۵۱۹۶۸
 
رییس حوزه علمیه الشتر:
دهه فجر نماد وحدت ملت ایران است
امام جمعه الشتر گفت: دهه فجر نمادی از وحدت ملت ایران برای نظام است و با بهره مندی از این فرصت ها باید دستاوردهای انقلاب بازگو شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، حجت ‌الاسلام سید سجاد موسوی، رییس حوزه علمیه الشتر، بعد ازظهر امروز در جلسه ستاد هماهنگی دهه فجر این شهرستان گفت: ایام الله دهه فجر فرصتی مناسب برای بازگو کردن دستاوردهای انقلاب است.

وی با اشاره به توطئه های استکبار برای براندازی نظام جمهوری اسلامی افزود: در طول این دوران ها همواره آمریکا دچار ناامیدی شده است.

امام جمعه شهرستان الشتر با اشاره به شکست و ناامیدی آمریکا در راستای ضربه زدن به نظام جهموری اسلامی خاطرنشان کرد: امروز دشمنان نظام در پی  ایجاد تفرقه و جریانات داخلی در کشور و ضربه زدن به مقبولیت و مشروعیت نظام هستند.

وی با تأکید بر ضرورت هوشیاری و وحدت در برابر توطئه های استکبار و آمریکا بیان داشت: در سایه تدابیر حکیمانه رهبر معظم انقلاب و وحدت ملت ایران این توطئه های آمریکا در زمینه های مختلف همواره خنثی است.

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: مهم ترین علت ناکام ماندن آمریکا در طرح توطئه های مختلف علیه نظام جمهوری اسلامی وجود وحدت و اتحاد بین ملت ایران به پشتیبانی ولایت‌ فقیه است.

وی وحدت را مهم ترین عامل امیدآفرین بین مردم و مسؤولان خواند و تأکید کرد: در هر بخش و زمینه ای باید به حفظ و تقویت این وحدت که خار چشم دشمنان انقلاب است توجه شود.

رییس حوزه علمیه الشتر دهه فجر را نماد وحدت ملت برای نظام عنوان کرد و خاطرنشان کرد: در ایام الله دهه مبارک فجر با استفاده از ظرفیت ها و فرصت های موجود باید با بیان برکات نظام در تقویت این وحدت گام های مؤثری برداشته شود./9459/پ۲۰۳/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۳
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۵:۴۲
امام جمعه خرم آباد:
روحیه بسیجی راه حل رفع مشکلات کشور است
نماینده وی فقیه در لرستان به نقش و حضور مؤثر بسیج در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: بسیج در هر زمینه ای که ورود پیدا کرده موفق بوده و امروز پیشرفت هسته ای کشور مدیون تفکر بسیجی است.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۱:۱۷
حجت الاسلام ولی پور مطرح کرد؛
تبلیغ ۱۸۵ طلبه در قالب طرح های تبلیغی
معاون تبلیغ حوزه علمیه لرستان به برگزاری طرح های تبلیغی در استان اشاره کرد و گفت: ۱۸۵ طلبه در قالب این طرح ها در مناطق شهری و روستایی استان فعالیت دارند.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۱:۱۶
حجت الاسلام جعفرپور:
فعالیت مبلغان در مناطق محروم سدی در برابر آسیب های اجتماعی است
رییس تبلیغات اسلامی بروجرد به فعالیت تبلیغی مبلغان در جامعه اشاره کرد و گفت: فعالیت مبلغان در مناطق محروم سدی در برابر آسیب های اجتماعی است.
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۲۱:۰۵
حجت الاسلام منصوری:
مبلغان نقش مهمی در تربیت نسل انقلابی و نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی دارند
رییس تبلیغات اسلامی خرم آباد با اشاره به اعزام و فعالیت مبلغان در مدارس، گفت: این حضور در تربیت نسلی انقلابی و نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی مؤثر است و باید برای دانش آموزان فرهنگ سازی شود که در نهادی...
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۶:۳۷
حجت الاسلام موسوی:
هجرت روحانیت با توجه به نیاز جامعه پاسخگو نیست
رییس حوزه علمیه الشتر با اشاره به نیاز جامعه در راستای حضور ورحانیت در مناطق شهری و روستایی گفت: با توجه به بحث اعزام مبلغ به مناطق باز هم این نیاز احساس می شود و باید زمینه حضور و اعزام بیشتر روحانیت...
۱۳۹۷/۸/۲۴ - ۱۶:۰۳
امام جمعه شهرستان زاغه:
هجرت مراجع از قم و تقویت قطب علمی در شهرها زمینه ساز هجرت روحانیت است
امام جمعه شهرستان زاغه بر ضرورت فراهم ساختن زمینه حضور روحانیت در مناطق محروم و حمایت از این قشر تأکید کرد و گفت: مراجع قم با هجرت به استان های دیگر می توانند قطب علمی ایجاد کنند و با قوی سازی حوزه ها...
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۹:۴۶
حجت الاسلام طباطبایی:
احکام وقف برای مردم بازگو شود
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان گفت: برای تبیین فرهنگ وقف و توسعه موقوفات با بیان احکام وقف باید این مهم در جامعه تبیین شود.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۹:۳۸
حجت الاسلام نجفی:
احیای فرهنگ وقف لازمه رفع مشکلات جامعه است
رییس اوقاف و امور خیریه خرم آباد بر ضرورت احیای فرهنگ وقف تأکید کرد و گفت: این مهم برای رفع مشکلات جامعه در زمینه های مختلف نقش آفرین است.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۵:۴۳
حجت الاسلام امیدیان:
تحصیل ۱۵۰ طلبه در مدرسه علمیه خواهران نورآباد
مؤسس حوزه های علمیه نورآباد با اشاره به فعالیت مدرسه علمیه خواهران این شهرستان از سال ۹۰ گفت: هم اکنون ۱۵۰ طلبه در این مدرسه مشغول تحصیل هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۴:۴۳
حجت الاسلام عباس زاده:
وقف سنت حسنه ای ماندگار است
معاون فرهنگی اوقاف لرستان وقف را سنتی ماندگار خواند و گفت: ترویج این فرهنگ در رفع مشکلات جامعه نقش آفرین بوده و آثار و برکات وقف ماندنی است.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۳:۵۷
نگاهی به مدرسه علمیه بقیه الله اعظم نورآباد لرستان
حوزه علمیه برادران نورآباد با عنوان بقیه الله اعظم این شهرستان از سال ۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده است و هم اکنون با حضور ۱۳۰ طلبه در سطح یک، دو و سه حوزوی مشغول فعالیت است.
۱۳۹۷/۸/۲۱ - ۱۱:۰۶
حجت الاسلام محمودی:
فرهنگ قرآنی راه مقابله با مشکلات جامعه امروز است
رییس تبلیغات اسلامی دورود فرهنگ قرآنی را راه مقابله با مشکلات جامعه امروز عنوان کرد و گفت: با استفاده از ظرفیت های قرآنی و تبلیغی باید در تبیین و نهادینه سازی این مهم در جامعه به ویژه بین نسل جوان نقش...
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۶:۰۵
مدیرکل اوقاف لرستان خبر داد؛
ادغام دانشکده علوم قرآنی لرستان با همدان
مدیرکل اوقاف لرستان گفت: به دلیل در نظرنگرفتن زیرساخت ها از ابتدای راه اندازی دانشکده علوم قرآنی در استان، این دانشکده با مشکلاتی روبرو شد و این دانشکده با دانشکده علوم قرآنی همدان ادغام شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۵:۲۴
حجت الاسلام مهدوی مطرح کرد؛
ضرورت حفظ دستاوردهای انقلاب
مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان بر ضرورت حفظ و حراست از دستاوردهای انقلاب تأکید کرد و گفت: با اشاره به توطئه های دشمن در طول این سال ها برای ضربه زدن به انقلاب و جدایی مردم از آن گفت: با وجود مشکلات باز...
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۵۸
حجت الاسلام سیدیان:
فعالیت تبلیغی ۴۰ طلبه در شهرستان نورآباد
مدیر مدرسه علمیه بقیه الله اعظم نورآباد به فعالیت طلاب مبلغ در مدارس آموزش و پرورش این شهرستان اشاره و عنوان کرد: هم اکنون ۴۰ طلبه مبلغ در مدارس نورآباد فعالیت دارند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۳:۲۳
مدیر حوزه علمیه لرستان:
بومی پروری، از اقدامات مؤثر حوزه علمیه لرستان است
مدیر حوزه علمیه لرستان بومی پروری را از اقدامات مؤثر حوزه علمیه استان عنوان کرد و گفت: بالای ۵۰ درصد نیروهای حوزه علمیه لرستان بومی هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۰ - ۱۱:۵۵
حجت الاسلام محمودی مطرح کرد؛
برگزاری گفتمان های دینی فرصتی برای تربیت دینی نسل نو
رییس تبلیغات اسلامی دورود به برگزاری گفتمان های دینی در مدارس اشاره و عنوان کرد: برگزاری این گفتمان ها در تربیت دینی نسل نو و پرورش نسلی انقلابی نقش آفرین است.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۳:۱۳
پیام تسلیت مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز درپی شهادت نورخدا موسوی
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان الیگودرز در پیامی شهادت سیدنورخدا موسوی را تسلیت گفت.
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۲:۵۵
رییس حوزه علمیه خواهران دورود:
جزیره ای عمل کردن، از دلایل عدم مستقر شدن روحانیت در بلاد است
رییس حوزه علمیه خواهران دورود با اشاره به اینکه وجود چند متولی در اعزام مبلغ به شهرستان ها موجب موازی کاری می شود، گفت: عدم هجرت طلاب و روحانیت از قم به شهرستان ها حاصل جزیره ای عمل کردن و وجود ضعف ها...
۱۳۹۷/۸/۱۷ - ۱۱:۵۴
سردار اشتری:
امنیت امروز کشور به واسطه خون شهیدان است
فرمانده ناجا امنیت امروز کشور را به واسطه خون شهدا عنوان کرد و گفت: امروز رزمندگان اسلام، نیروهای مسلح، مسؤولان و مردم در رکاب رهبری آماده هستند تا هر توطئه دشمن را خنثی کنند.