Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - آغاز پایان رژیم صهیونیستی با تصمیم ترامپ/ امید ترامپ، عربستان و اسرائیل درباره ایران نقش برآب شد
پنج شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۷ Thursday, October 18, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۵۴
شناسه خبر: ۵۴۵۹۷۹
 
سید حسن نصرالله:
آغاز پایان رژیم صهیونیستی با تصمیم ترامپ/ امید ترامپ، عربستان و اسرائیل درباره ایران نقش برآب شد
دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد که آنچه که در ایران می‏‎گذرد، قابل مقایسه با حوادث و رویدادهای سال ۲۰۰۹ (حوادث ۸۸) نیست.

به گزارش خبرگزاری رسا، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مصاحبه با شبکه خبری المیادین به رویدادهای اخیر در ایران اشاره کرد.

وی در این مصاحبه گفت که اوضاع در ایران با آن چیزی که در سوریه روی داد متفاوت بوده و مشکل در ایران سیاسی نبوده است.

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: ملت ایران در انتخابات گذشته حضور گسترده ای داشت و در رویدادهای سال 2009 (1388) خطرات موضوع به این دلیل بود که درگیری ها ضمن جریان های داخل نظام بوده است.

نقش ترامپ و نتانیاهو و آل سعود در حوادث ایران

وی افزود: آغاز مشکلات در ایران از آنجایی آغاز شد که مجموعه ای از بانک ها به دلایل متعدد اعلام ورشکستگی کردند و آغاز مشکلات اقتصادی بوده است. پس از آن گروه های سیاسی که مترصد فرصت بودند از آن استفاده کرده و تظاهرات را به سمت و سوی سیاسی سوق دادند و اینجا بود که نظام با آرامش و بدون نگرانی با این رویداد تعامل کرد. از همان ابتدا نظام خواستار جدا شدن کسانی که خواسته های بر حق داشتند با آشوبگران شد و در پایان توانست اوضاع را تحت کنترل در آورد. 

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: اقدامات خرابکارانه و موضع گیری های خارجی بود که وضعیت شرایط بوجود آمده را مشخص کرد. ترامپ و معاونش و نتانیاهو وارد معرکه شده و عربستان نیز گمان کرد که این جنگ خودش بوده و اقدام به بزرگنمایی موضوع کرد. 

وی افزود: بحث بزرگی در ایران درباره موضوع اقتصادی وجود دارد و انقلاب اسلامی از زمان پیروی همواره تحت محاصره و تحریم بوده است. 

مقامات ایران خواسته معترضان را درک کردند

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: رشد جمعیت بزرگی در ایران وجود داشته و بخش عمده ای از ملت ایران را جوانان تشکیل می دهد و چالش بزرگی برای ایجاد فرصتهای شغلی برای آنان وجود دارد. مقامات ایران خواسته های معترضان در خیابان ها را درک کردند اما نباید به فرصت طلبان اجازه سوء استفاده از اوضاع را داد.

وی اضافه کرد: صحبت ها درباره حمایت ایران از حزب الله همواره وجود داشته است. تایید بزرگ ملت ایران از سیاست خارجی و موضوع قدس همواره بخشی از امنیت ملی آنها به شمار می آید. در سال های گذشته نیز صحبت هایی در ایران درباره موضوع سوریه بوجود آمد و امام خامنه ای این موضوع را تشریح کرد که اگر ایران به سوریه کمک نکند جنگ به داخل مرزهای ایران کشیده خواهد شد. 

ملت ایران به مقاومت ایمان دارد

نصرالله افزود: آن چیزی که طی روزهای گذشته در ایران وری داد تاثیری بر حمایت از مقاومت در منطقه نخواهد گذاشت و ملت ایران به مقاومت ایمان دارد. آرزوهای ترامپ و نتانیاهو و برخی مقامات ناامید شد و من به مردم محور مقاومت این اطمینان را می دهم که نگران نباشند. امروز گزارش هایی از سازمان اطلاعاتی آمریکایی و برآوردهایی از اسرائیلی ها می خواندم که گفته بودن که موضوع در ایران به پایان رسیده است. این برآوردهای اطلاعاتی است. 

وی در پاسخ به سوالی درباره مبلغی که ایران به حزب الله کمک می کند گفت: سوال در این باره نه جواب دارد و نه می توان درباره آن بحث کرد. 

ترامپ روند حل موضوع فلسطین را هدف قرار داد

دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه این مصاحبه به اقدام ترامپ در معرفی کردن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی پرداخت و گفت: زمانی که از این اقدام با عنوان بالفور دوم یاد می کنیم این موضوع هشداری به ملت فلسطین به شمار می آید و این دعوتی برای تحمل مسؤولیت این موضوع و عدم اجازه دادن برای موفقیت آن است. زمانی که ترامپ این اقدام را اتخاذ کرد اسرائیل را وارد مسیر متفاوتی از مسیر حل این موضوع کرد که به اسرائیل اجازه می داد تا برای مدت زمان طولانی تری باقی بماند.

‎دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: اقدامی که ترامپ انجام داد به صور کامل روند حل موضوع فلسطین را هدف قرار دارد چون وی درباره یک موضوع تفصیلی صحبت نکرد بلکه درباره یک موضوع اساسی که همان موضوع قدس است صحبت کرد که این موضوع برای همه مسلمانان و مسیحیان و همه اعراب مهم است. ترامپ درباره موضوعی صحبت کرد که نقطه اجتماع همه فلسطینی هاست و در واقع روند صلح به پایان رسید. 

ایران رابطه مستقیمی با گروه های فلسطینی دارد

وی افزود: دیدارها با گروه های مختلف فلسطینی با هدف اتحاد و اجماع بوده و آخرین دیداری که انجام شد با جنبش فتح به ریاست سید عزام الاحمد بوده و در تمامی دیدارها بر اجماع تاکید داشتیم. 

نصرالله اضافه کرد: موضوع اساسی در زمان کنونی انتفاضه در داخل فلسطین بوده و حمایت از آن در خارج با تمامی شکل های مطلوب است.

دبیر کل حزب الله لبنان افزود: اگر یک کشور عربی همان چیزی را که ایران بدان اقدام می کرد مبادرت می ورزید در مقابل هر چکی که پرداخت می کرد یک جشن برگزار می کرد. 

وی گفت: ما میانجی در حمایت های مالی از گروه های فلسطینی نیستیم و ایران خود به وظیفه اش در حمایت از گروه های فلسطینی مبادرت می ورزد. ایران رابطه مستقیمی با گروه های فلسطینی دارد. 

محور مقاومت استوار است

نصرالله گفت: موضوع حمایت تسلیحاتی ما هرگز متوفق نشده است و این اقدام واکنشی به تصمیمات از اینجا و آنجا نیست و هر زمان که بتوانیم این کار را بکنیم در آن تردید نخواهیم کرد. 

وی افزود: محور مقاومت موجود و استوار است و در دیدارهای اخیر بر تحکیم این محور تمرکز کردیم. 

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: حضور جنبش فتح در خیابان ها اساسی بوده و این موضوعی است که همه گروه های فلسطینی به آن اذعان دارند. ترامپ همه ما را در برابر دو گزینه قرار داده است یا تسلیم شدن یا مقابله. 

ترامپ و نتانیاهو منطقه را به سوی جنگ هدایت می کنند

دبیر کل حزب الله لبنان درباره دیدار اخیر خود با مقامات جنبش فتح گفت: دیداری که با فرماندهان فتح انجام شد از طرف "محمود عباس" رییس تشکیلات خودگردان فلسطین بوده است. 

وی گفت: گزینه محور مقاومت جنگ کلاسیک نیست بلکه تخلیه دشمن و استفاده از وقت است. هدف ما مقاومت و نه جنگ است اما ترامپ و نتانیاهو منطقه را به سوی جنگ هدایت می کنند و کشورهای محور مقاومت باید خود را برای این جنگ آماده کنند. هدف جنگ ضربه زدن به محور مقاومت است و باید محور مقامت این تهدید را به یک فرصت تبدیل کند و ما خود را برای آن آماده می کنیم. 

نصرالله اضافه کرد: گفتم که ده ها هزار نفر در جنگ در کنار ما خواهند بود و مسؤولیت محور این است که خود را برای روزی که جنگ اتفاق افتاد آماده کند تا چگونه این تهدید را به یک فرصت تاریخی تبدیل کند که حتی فراتر از الخلیل باشد. آن چیزی که درباره قواعد درگیری می باشد تحت شرایط و رویدادها خواهد بود. 

جنگ در منطقه فرصتی برای آزادی فلسطین است

وی در پاسخ به سوالی در این باره که آیا حزب الله دارای موشک های ضد هواپیما است، گفت: همواره مهمترین عامل در جنگ با اسرائیل شگفت زده کردن است و این ویژگی مقابله با اسرائیل در جنگ تابستان بود. مقاومت همواره شب و روز در راستای دستیابی به هرگونه سلاحی که پیروزی را برایش محقق کند عمل می کند. باید دشمن را با سلاحی مهمتر از آن چیزی که در جنگ تابستان آنها را هدف قرار دادیم شگفت زده کنیم.

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: شعار "برای قدس میلیون ها شهدا رفته اند" را در کنار این عنوان قرار دهید که اگر ترامپ منطقه را به یک جنگ هدایت کند این جنگ فرصتی برای ازادسازی قدس خواهد بود. مقاومت در لبنان امروز از هر زمان دیگری قدرتمندتر است و سوریه با وجود جراحت ها به شرایط مقاومت باز می گردد.

نامه بدرالدین حوثی درباره آمادگی اعزام نیرو

نصرالله افزود که احتمال بروز جنگ به خصوص با وجود تفکر دولت آمریکا و پیشینه آن وجود دارد. ما باید تمامی گزینه ها را در برابر دیدگان خود قرار دهیم و این صحیح نیست که کسی به مردم بگوید که مطمئن باشید که منطقه در خیر و خوبی به سر می برد. احتمالات برای آماده سازی جبهه ها برای روزی که خواهد آمد، کافی است. 

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد که کشورهای محور مقاومت ایران و سوریه و عراق و فلسطین هستند و به این کشورها یمن را نیز اضافه کنید و سید الحوثی نامه ای را برای من ارسال کرد  و گفت که حتی در صورتی که جنگ عربستان علیه یمن متوقف نشود آمادگی اعزام ده ها هزار جنگجو را دارد. 

جنگ با تکفیری ها بسیار سخت تر از جنگ علیه اسرائیل است

وی گفت: ما به این موضوع رسیده ایم که امکان شکست دشمن اسرائیلی وجود دارد و و مهمترین دستاورد مقاومت این است که مقوله ارتشی که هرگز شکست نمی خورد را از بین برد. داعش بسیار از ارتش اسرائیل سخت تر است و کسی که داعش را شکست می دهد قادر است که اسرائیل را شکست دهد. جنگ با تکفیری ها بسیار سخت تر از جنگ علیه اسرائیل است. البته اگر حمایت آمریکا نبود می توانستیم بسیاری سریعتر داعش را شکست دهیم.

نصرالله افزود: سرباز اسرائیلی شکست خورده و ترسو بوده و قدرت جنگ و مبارزه را ندارد و وی هیچ گامی را بدون حمایت جنگنده ها و بالگردها بر نمی دارد. مشکل ارتش اسرائیل در نیروی انسانی و نه در تانک و جنگنده است. 

وی گفت: یکی از مهمترین عناصر قدرت ما این است که در جنگ بزرگ با صهیونیست ها، صدها هزار مبارز عاشق شهادت وجود خواهد داشت. عدم پاسخگویی ما به حملات اسرائیل در سوریه در راستای آماده سازی برای جنگی بزرگ است و اسرائیل نمی تواند مانع از توانایی و آماده سای مقاومت باشد.

اسرائیل در انتقال مخازن آمونیا مشکل دارد

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: موضوع جبهه جنوب سوریه از موضوعاتی که بهتر است درباره آن سکون کنیم و دشمن حق دارد که درباره آن نگران باشد. 

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: حضور ما در جنوب سوریه اسرائیل را نگران کرده است و مقاومت سوریه در جنوب سوریه حضور دارد. 

نصرالله افزود: اسرائیلی در انتقال مخازن آمونیا مشکل دارند و یکی از گزینه های آنها این است که مخازن را در کشتی در دریا نگه دارند. گزینه های اسرائیل در این زمینه آسان نیستند. 

وی گفت: اسرائیل همچنین از تعداد تولدها در فلسطین نگران هستند. مقاومت به صد هزار موشک برای شکست اسرائیل نیاز ندارد بلکه ده ها موشک دقیق برای زدن هدف کافی است. 

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: توازن رعب موضوعی شخصی نبوده بلکه موضوعی است که مانع اسرائیل خواهد شد. اسرائیل با کمک آمریکا نوانسد عماد مغنیه را به شهادت برساند.

صلح با اسرائیل محال است

وی ادامه داد: از دیدگاه ما حق با گذر زمان باطل نمی شود. فلسطین از بحر تا نهر بوده و کسی حق ندارد حتی از یک ذره خاک فلسطین یا حتی یک قطره آب یا یک حرف از فلسطین کوتاه بیاید. 

نصرالله افزود: از دیدگاه ما صلح با اسرائیل محال بوده و حتی اگر همه جهان آن را برسمیت بشناسد ما آن را برسمیت نمی شناسیم. 

وی گفت: آمریکا ما را در لیست سازمان های تروریستی قرار داده اما همزمان تلاش دارد تا کانال های گفتوگو با ما را نیز باز کند. بعد از سال 2001 یک شخصی با اصالت لبنانی نزد ما آمد و یک نامه از سوی معاون رئیس جمهور آمریکا برای ما آورد. در این نامه آمده بود که آمریکا آماده است تا حزب الله را از لیست سازمان های تروریستی حذف کند و از مشارکت حزب الله در دولت ممانعت نخواهد شد و روابط دیپلماتیکی حزب الله با دنیا تسهیل خواهد شد. حتی به ما دو ملیارد دلار پیشنهاد شد و اعلام شد که می توانیم سلاح خود را نیز حفظ کنیم. در مقابل آمریکا از ما 3 موضوع را درخواست کرد. شلیک نکردن به سوی اسرائیل، عدم کمک به فلسطینی ها و سوم همکاری در یک موضوع.

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: ما همکاری اطلاعاتی با بخشی از کشورهای اروپایی داریم و به آنها ثابت کردیم که تروریستی نیستیم.

خروج ما از سوریه به فرماندهی این کشور بستگی دارد

سید حسن نصرالله اضافه کرد: روابط میان حزب الله و حماس و همچنین روابط میان ایران و حماس هیچ روزی قطع نشده و امروز روابط بسیار بهتر از گذشته بوده و به روابط طبیعی همانند گذشته بازگشته ایم. همچنین درباره روابط میان حماس و سوریه را با رییس جمهور اسد صحبتی نکرده ایم  و همانطور که می دانم این موضوع در صورتی که در راستای منافع استراتژیک باشد قابل بحث است. 

وی درباره سپاه قدس گفت: سپاه قدس در آماده سازی برای جنگ بزرگ اساسی بوده و چند هفته پیش نیز با بشار اسد دیدار داشته ام. ما به یک پیروزی بزرگی دست پیدا کرده ایم اما نمی توانیم درباره پیروزی نهایی صحبت کنیم. این اشتباه است که فکر کنیم جنگ در سوریه در مرحله پایانی قرار دارد و اگر اوضاع به همین منوال پیش برود جنگ در سوریه یک الی دو سال دیگر به پایان خواهد رسید. 

نصرالله افزود: ما با هدف مشخصی وارد سوریه شدیم و زمانی که این هدف محقق شود حضور ما منتفی خواهد شد و تصمیم خروج ما از سوریه وابسته به فرماندهی این کشور است. 

‎دبیر کل حزب الله لبنان گفت: زمانی که درباره پیروزی بزرگ صحبت می کنیم در سوریه در درجه نخست عامل اساسی در پیروزی خود سوری ها و شخص بشار اسد و تیم وی بودند که نقش بزرگی را ایفا کردند. اسد هیچگاه نترسید و در اوایل حوادث با وی دیدار کردم در حالی که صدای خمپاره ها در دمشق زیاد بودند. در سال های نخست اسد دمشق را ترک نکرد و ساختار دولت و ارتش استوار باقی ماند.

نصرالله خاطرنشان ساخت: این رییس جمهور و ارتش و دولت در صورت نداشتن پایگاه مردمی نمی توانستند استقامت کنند. استواری دولت و ارتش عامل اصلی در پیروزی ها بود. دلایل پیروزی متشکل از اجزای مختلفی است.  برخی خبرها درباره شیعه کردن سوری ها هیچگونه واقعیتی نداشته و این اخباری دروغ است. 

وی افزود: ما به ارتش سوریه تجربه جنگ گروه ها را منتقل کرده و آنها نیز به ما تجربه های جنگ کلاسیک را منتقل کردند. اعدادی که درباره تعداد شهدای ما در سوریه مطرح می شود صحیح نیست./۹۸۰/ب۹۰۴/د

ارسال به شبکه های اجتماعی
کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۸
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۹:۳۱
آیت الله قبلان:
صلح جهانی با نابودی رژیم صهیونیستی محقق می شود
رییس مجلس اسلامی شیعیان لبنان در دیدار با سفیر سوئیس گفت: صلح جهانی با نابودی رژیم صهیونیستی و حمایت از مردم فلسطین محقق می شود.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۸:۵۵
رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان:
ولیعهد عربستان جنایتکار است
رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان خاطرنشان کرد: محمد بن سلمان و تیمش مجرم و جنایتکار هستند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۴:۱۲
گروههای مقاومت فلسطین:
پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی حق مقاومت است
اتاق مشترک مقاومت فلسطین بر آمادگی خود برای مقابله با تجاوزگری رژیم صهیونیستی تاکید کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۴:۰۵
شهادت یک فلسطینی مجروح در درگیری های شمال غزه
یک فلسطینی که پیش از این در حمله نظامیان صهیونیست به راهپیمایی فلسطینی ها در شمال نوار غزه مجروح شده بود به شهادت رسید.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۱:۱۷
درجریان سرکوب راهپیمایی دریایی غزه رخ داد؛
زخمی شدن ۳۲ فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست
نظامیان صهیونیست شرکت کنندگان در راهپیمایی دریایی نوارغزه را به گلوله بسته و ۳۲ نفر از آنها را به شدت زخمی کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۱:۰۱
شهادت ۲۱۸ فلسطینی در زندان های صهیونیستی از سال ۱۹۶۷ تاکنون
منابع فلسطینی از شهادت ۲۱۸ فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی از سال ۱۹۶۷ تاکنون خبر دادند.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۰:۵۸
آمریکا حزب‌الله را متهم به جرایم سازمان یافته کرد
وزیر دادگستری آمریکا پنج گروه از جمله حزب‌الله لبنان را در فهرست گروه‌های مرتکب «جرایم سازمان‌یافته» قرار داد.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۰:۵۲
واکنش کوبنده حماس به تهدیدات لیبرمن
یکی از رهبران حماس به تهدیدات لیبرمن ضد حماس واکنش نشان داد و گفت: این تهدیدات ساکنان غزه را نمی ترساند.
۱۳۹۷/۷/۲۴ - ۱۰:۴۹
نخست وزیر رژیم صهیونیستی روابط این رژیم با کشورهای عربی را بسیار نزدیک توصیف کرد
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی تصریح کرد «تهدید ایران» رژیم او را به کشورهای عربی نزدیک کرده است.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۴:۴۰
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی:
مقاومت آماده هر گونه تجاوز احتمالی دشمن صهیونیستی است
دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فسطین امروز از آمادگی مقاومت برای مقابله با هر گونه تجاوز احتمالی رژیم صهیونیستی خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶:۴۳
هشدار «نتانیاهو» به «حماس» برای متوقف کردن «راهپیمایی بازگشت»
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی جنبش حماس در غزه را تهدید کرد که اگر اعتراضات در مرز نوار غزه پایان نیابد، «پاسخی دردناک» خواهد گرفت.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۶:۲۵
هراس شهرکنشینان صهیونیست از مقاومت مردم غزه و تلاش برای فرار از مناطق اشغالی
رسانه‌های رژیم صهیونیستی بالن‌های آتش زای فلسطینی‌ها را تهدیدی برای قلب فلسطین اشغالی دانستند و گفتند که صهیونیست‌ها در اندیشه فرار از شهرک های پیرامون نوار غزه هستند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۱:۴۴
رییس پارلمان لبنان:
جهان اسلام و عرب برای مقابله با «معامله قرن» متحد شوند
رییس پارلمان لبنان در نشست پارلمان‌های اسلامی بر ضرورت اتحاد کشورهای عربی و اسلامی برای مقابله با «معامله قرن» تأکید کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۱:۴۱
گزارشی از تازه‌ترین جنایت شهرک‌نشینان صهیونیست علیه فلسطینیان
نظامیان رژیم صهیونیستی امروز هم به مناطق مختلف کرانه باختری حمله کردند که طی آن ۱۱ فلسطینی را بازداشت کردند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۰:۴۸
شکست سکوت رسانه‌های رژیم صهیونیستی درباره جنایت اخیر سعودی
رسانه‌های رژیم صهیونیستی سکوت یک هفته ای خود درباره پرونده جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد عربستانی را شکستند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۰:۴۵
هنیه: غزه برای ساقط کردن معامله قرن مقاومت می کند
رییس دفتر سیاسی حماس تاکید کرد: هرکه با اشغالگران همکاری می کند در واقع به تکمیل معامله قرن خدمت می کند. غزه برای ساقط کردن معامله قرن مقاومت می کند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۰:۳۶
تمجید مقام لبنانی از سید حسن نصرالله برای حفظ کشور در برابر صهیونیست‌ها
وزیر خارجه لبنان با تمجید از سید حسن نصرالله، نقش جنبش مقاومت حزب‌الله در حفاظت از لبنان در برابر تهدیدهای صهیونیستی و تکفیری را بسیار مهم و اساسی خواند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۲۱
درخواست «خالد مشعل» از کشورهای اسلامی برای معادله‌ای متوازن در حمایت از فلسطین
رییس سابق دفتر سیاسی حماس ضمن به صدا درآوردن زنگ هشدار درباره خطرات کنونی علیه مسأله فلسطین، از متفکران و سیاستمداران جهان اسلام درخواست کرد معادله‌ای دقیق برای یاری فلسطین ایجاد کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳:۵۵
گزارشی از احتمال وقوع جنگی جدید در غزه
طی هفته ای که گذشت رسانه های رژیم صهیونیستی همواره از نزدیک بودن احتمال وقوع جنگ علیه غزه سخن گفتند ولی آیا واقعا جنگ جدیدی در راه است؟
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳:۱۰
نایب رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان:
هدف از ائتلاف آمریکا با عربستان چپاول این کشور است
نائب رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان گفت: هدف از ائتلاف آمریکا با عربستان چپاول این کشور است و کاری به جنایت های رژیم آل سعود در یمن ندارد.