Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - آغاز پایان رژیم صهیونیستی با تصمیم ترامپ/ امید ترامپ، عربستان و اسرائیل درباره ایران نقش برآب شد
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ Saturday, April 21, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۵۴
شناسه خبر: ۵۴۵۹۷۹
 
سید حسن نصرالله:
آغاز پایان رژیم صهیونیستی با تصمیم ترامپ/ امید ترامپ، عربستان و اسرائیل درباره ایران نقش برآب شد
دبیرکل حزب الله لبنان اعلام کرد که آنچه که در ایران می‏‎گذرد، قابل مقایسه با حوادث و رویدادهای سال ۲۰۰۹ (حوادث ۸۸) نیست.

به گزارش خبرگزاری رسا، سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان در مصاحبه با شبکه خبری المیادین به رویدادهای اخیر در ایران اشاره کرد.

وی در این مصاحبه گفت که اوضاع در ایران با آن چیزی که در سوریه روی داد متفاوت بوده و مشکل در ایران سیاسی نبوده است.

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: ملت ایران در انتخابات گذشته حضور گسترده ای داشت و در رویدادهای سال 2009 (1388) خطرات موضوع به این دلیل بود که درگیری ها ضمن جریان های داخل نظام بوده است.

نقش ترامپ و نتانیاهو و آل سعود در حوادث ایران

وی افزود: آغاز مشکلات در ایران از آنجایی آغاز شد که مجموعه ای از بانک ها به دلایل متعدد اعلام ورشکستگی کردند و آغاز مشکلات اقتصادی بوده است. پس از آن گروه های سیاسی که مترصد فرصت بودند از آن استفاده کرده و تظاهرات را به سمت و سوی سیاسی سوق دادند و اینجا بود که نظام با آرامش و بدون نگرانی با این رویداد تعامل کرد. از همان ابتدا نظام خواستار جدا شدن کسانی که خواسته های بر حق داشتند با آشوبگران شد و در پایان توانست اوضاع را تحت کنترل در آورد. 

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: اقدامات خرابکارانه و موضع گیری های خارجی بود که وضعیت شرایط بوجود آمده را مشخص کرد. ترامپ و معاونش و نتانیاهو وارد معرکه شده و عربستان نیز گمان کرد که این جنگ خودش بوده و اقدام به بزرگنمایی موضوع کرد. 

وی افزود: بحث بزرگی در ایران درباره موضوع اقتصادی وجود دارد و انقلاب اسلامی از زمان پیروی همواره تحت محاصره و تحریم بوده است. 

مقامات ایران خواسته معترضان را درک کردند

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: رشد جمعیت بزرگی در ایران وجود داشته و بخش عمده ای از ملت ایران را جوانان تشکیل می دهد و چالش بزرگی برای ایجاد فرصتهای شغلی برای آنان وجود دارد. مقامات ایران خواسته های معترضان در خیابان ها را درک کردند اما نباید به فرصت طلبان اجازه سوء استفاده از اوضاع را داد.

وی اضافه کرد: صحبت ها درباره حمایت ایران از حزب الله همواره وجود داشته است. تایید بزرگ ملت ایران از سیاست خارجی و موضوع قدس همواره بخشی از امنیت ملی آنها به شمار می آید. در سال های گذشته نیز صحبت هایی در ایران درباره موضوع سوریه بوجود آمد و امام خامنه ای این موضوع را تشریح کرد که اگر ایران به سوریه کمک نکند جنگ به داخل مرزهای ایران کشیده خواهد شد. 

ملت ایران به مقاومت ایمان دارد

نصرالله افزود: آن چیزی که طی روزهای گذشته در ایران وری داد تاثیری بر حمایت از مقاومت در منطقه نخواهد گذاشت و ملت ایران به مقاومت ایمان دارد. آرزوهای ترامپ و نتانیاهو و برخی مقامات ناامید شد و من به مردم محور مقاومت این اطمینان را می دهم که نگران نباشند. امروز گزارش هایی از سازمان اطلاعاتی آمریکایی و برآوردهایی از اسرائیلی ها می خواندم که گفته بودن که موضوع در ایران به پایان رسیده است. این برآوردهای اطلاعاتی است. 

وی در پاسخ به سوالی درباره مبلغی که ایران به حزب الله کمک می کند گفت: سوال در این باره نه جواب دارد و نه می توان درباره آن بحث کرد. 

ترامپ روند حل موضوع فلسطین را هدف قرار داد

دبیرکل حزب الله لبنان در ادامه این مصاحبه به اقدام ترامپ در معرفی کردن قدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی پرداخت و گفت: زمانی که از این اقدام با عنوان بالفور دوم یاد می کنیم این موضوع هشداری به ملت فلسطین به شمار می آید و این دعوتی برای تحمل مسؤولیت این موضوع و عدم اجازه دادن برای موفقیت آن است. زمانی که ترامپ این اقدام را اتخاذ کرد اسرائیل را وارد مسیر متفاوتی از مسیر حل این موضوع کرد که به اسرائیل اجازه می داد تا برای مدت زمان طولانی تری باقی بماند.

‎دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: اقدامی که ترامپ انجام داد به صور کامل روند حل موضوع فلسطین را هدف قرار دارد چون وی درباره یک موضوع تفصیلی صحبت نکرد بلکه درباره یک موضوع اساسی که همان موضوع قدس است صحبت کرد که این موضوع برای همه مسلمانان و مسیحیان و همه اعراب مهم است. ترامپ درباره موضوعی صحبت کرد که نقطه اجتماع همه فلسطینی هاست و در واقع روند صلح به پایان رسید. 

ایران رابطه مستقیمی با گروه های فلسطینی دارد

وی افزود: دیدارها با گروه های مختلف فلسطینی با هدف اتحاد و اجماع بوده و آخرین دیداری که انجام شد با جنبش فتح به ریاست سید عزام الاحمد بوده و در تمامی دیدارها بر اجماع تاکید داشتیم. 

نصرالله اضافه کرد: موضوع اساسی در زمان کنونی انتفاضه در داخل فلسطین بوده و حمایت از آن در خارج با تمامی شکل های مطلوب است.

دبیر کل حزب الله لبنان افزود: اگر یک کشور عربی همان چیزی را که ایران بدان اقدام می کرد مبادرت می ورزید در مقابل هر چکی که پرداخت می کرد یک جشن برگزار می کرد. 

وی گفت: ما میانجی در حمایت های مالی از گروه های فلسطینی نیستیم و ایران خود به وظیفه اش در حمایت از گروه های فلسطینی مبادرت می ورزد. ایران رابطه مستقیمی با گروه های فلسطینی دارد. 

محور مقاومت استوار است

نصرالله گفت: موضوع حمایت تسلیحاتی ما هرگز متوفق نشده است و این اقدام واکنشی به تصمیمات از اینجا و آنجا نیست و هر زمان که بتوانیم این کار را بکنیم در آن تردید نخواهیم کرد. 

وی افزود: محور مقاومت موجود و استوار است و در دیدارهای اخیر بر تحکیم این محور تمرکز کردیم. 

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: حضور جنبش فتح در خیابان ها اساسی بوده و این موضوعی است که همه گروه های فلسطینی به آن اذعان دارند. ترامپ همه ما را در برابر دو گزینه قرار داده است یا تسلیم شدن یا مقابله. 

ترامپ و نتانیاهو منطقه را به سوی جنگ هدایت می کنند

دبیر کل حزب الله لبنان درباره دیدار اخیر خود با مقامات جنبش فتح گفت: دیداری که با فرماندهان فتح انجام شد از طرف "محمود عباس" رییس تشکیلات خودگردان فلسطین بوده است. 

وی گفت: گزینه محور مقاومت جنگ کلاسیک نیست بلکه تخلیه دشمن و استفاده از وقت است. هدف ما مقاومت و نه جنگ است اما ترامپ و نتانیاهو منطقه را به سوی جنگ هدایت می کنند و کشورهای محور مقاومت باید خود را برای این جنگ آماده کنند. هدف جنگ ضربه زدن به محور مقاومت است و باید محور مقامت این تهدید را به یک فرصت تبدیل کند و ما خود را برای آن آماده می کنیم. 

نصرالله اضافه کرد: گفتم که ده ها هزار نفر در جنگ در کنار ما خواهند بود و مسؤولیت محور این است که خود را برای روزی که جنگ اتفاق افتاد آماده کند تا چگونه این تهدید را به یک فرصت تاریخی تبدیل کند که حتی فراتر از الخلیل باشد. آن چیزی که درباره قواعد درگیری می باشد تحت شرایط و رویدادها خواهد بود. 

جنگ در منطقه فرصتی برای آزادی فلسطین است

وی در پاسخ به سوالی در این باره که آیا حزب الله دارای موشک های ضد هواپیما است، گفت: همواره مهمترین عامل در جنگ با اسرائیل شگفت زده کردن است و این ویژگی مقابله با اسرائیل در جنگ تابستان بود. مقاومت همواره شب و روز در راستای دستیابی به هرگونه سلاحی که پیروزی را برایش محقق کند عمل می کند. باید دشمن را با سلاحی مهمتر از آن چیزی که در جنگ تابستان آنها را هدف قرار دادیم شگفت زده کنیم.

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: شعار "برای قدس میلیون ها شهدا رفته اند" را در کنار این عنوان قرار دهید که اگر ترامپ منطقه را به یک جنگ هدایت کند این جنگ فرصتی برای ازادسازی قدس خواهد بود. مقاومت در لبنان امروز از هر زمان دیگری قدرتمندتر است و سوریه با وجود جراحت ها به شرایط مقاومت باز می گردد.

نامه بدرالدین حوثی درباره آمادگی اعزام نیرو

نصرالله افزود که احتمال بروز جنگ به خصوص با وجود تفکر دولت آمریکا و پیشینه آن وجود دارد. ما باید تمامی گزینه ها را در برابر دیدگان خود قرار دهیم و این صحیح نیست که کسی به مردم بگوید که مطمئن باشید که منطقه در خیر و خوبی به سر می برد. احتمالات برای آماده سازی جبهه ها برای روزی که خواهد آمد، کافی است. 

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد که کشورهای محور مقاومت ایران و سوریه و عراق و فلسطین هستند و به این کشورها یمن را نیز اضافه کنید و سید الحوثی نامه ای را برای من ارسال کرد  و گفت که حتی در صورتی که جنگ عربستان علیه یمن متوقف نشود آمادگی اعزام ده ها هزار جنگجو را دارد. 

جنگ با تکفیری ها بسیار سخت تر از جنگ علیه اسرائیل است

وی گفت: ما به این موضوع رسیده ایم که امکان شکست دشمن اسرائیلی وجود دارد و و مهمترین دستاورد مقاومت این است که مقوله ارتشی که هرگز شکست نمی خورد را از بین برد. داعش بسیار از ارتش اسرائیل سخت تر است و کسی که داعش را شکست می دهد قادر است که اسرائیل را شکست دهد. جنگ با تکفیری ها بسیار سخت تر از جنگ علیه اسرائیل است. البته اگر حمایت آمریکا نبود می توانستیم بسیاری سریعتر داعش را شکست دهیم.

نصرالله افزود: سرباز اسرائیلی شکست خورده و ترسو بوده و قدرت جنگ و مبارزه را ندارد و وی هیچ گامی را بدون حمایت جنگنده ها و بالگردها بر نمی دارد. مشکل ارتش اسرائیل در نیروی انسانی و نه در تانک و جنگنده است. 

وی گفت: یکی از مهمترین عناصر قدرت ما این است که در جنگ بزرگ با صهیونیست ها، صدها هزار مبارز عاشق شهادت وجود خواهد داشت. عدم پاسخگویی ما به حملات اسرائیل در سوریه در راستای آماده سازی برای جنگی بزرگ است و اسرائیل نمی تواند مانع از توانایی و آماده سای مقاومت باشد.

اسرائیل در انتقال مخازن آمونیا مشکل دارد

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: موضوع جبهه جنوب سوریه از موضوعاتی که بهتر است درباره آن سکون کنیم و دشمن حق دارد که درباره آن نگران باشد. 

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: حضور ما در جنوب سوریه اسرائیل را نگران کرده است و مقاومت سوریه در جنوب سوریه حضور دارد. 

نصرالله افزود: اسرائیلی در انتقال مخازن آمونیا مشکل دارند و یکی از گزینه های آنها این است که مخازن را در کشتی در دریا نگه دارند. گزینه های اسرائیل در این زمینه آسان نیستند. 

وی گفت: اسرائیل همچنین از تعداد تولدها در فلسطین نگران هستند. مقاومت به صد هزار موشک برای شکست اسرائیل نیاز ندارد بلکه ده ها موشک دقیق برای زدن هدف کافی است. 

دبیر کل حزب الله لبنان اضافه کرد: توازن رعب موضوعی شخصی نبوده بلکه موضوعی است که مانع اسرائیل خواهد شد. اسرائیل با کمک آمریکا نوانسد عماد مغنیه را به شهادت برساند.

صلح با اسرائیل محال است

وی ادامه داد: از دیدگاه ما حق با گذر زمان باطل نمی شود. فلسطین از بحر تا نهر بوده و کسی حق ندارد حتی از یک ذره خاک فلسطین یا حتی یک قطره آب یا یک حرف از فلسطین کوتاه بیاید. 

نصرالله افزود: از دیدگاه ما صلح با اسرائیل محال بوده و حتی اگر همه جهان آن را برسمیت بشناسد ما آن را برسمیت نمی شناسیم. 

وی گفت: آمریکا ما را در لیست سازمان های تروریستی قرار داده اما همزمان تلاش دارد تا کانال های گفتوگو با ما را نیز باز کند. بعد از سال 2001 یک شخصی با اصالت لبنانی نزد ما آمد و یک نامه از سوی معاون رئیس جمهور آمریکا برای ما آورد. در این نامه آمده بود که آمریکا آماده است تا حزب الله را از لیست سازمان های تروریستی حذف کند و از مشارکت حزب الله در دولت ممانعت نخواهد شد و روابط دیپلماتیکی حزب الله با دنیا تسهیل خواهد شد. حتی به ما دو ملیارد دلار پیشنهاد شد و اعلام شد که می توانیم سلاح خود را نیز حفظ کنیم. در مقابل آمریکا از ما 3 موضوع را درخواست کرد. شلیک نکردن به سوی اسرائیل، عدم کمک به فلسطینی ها و سوم همکاری در یک موضوع.

دبیر کل حزب الله لبنان گفت: ما همکاری اطلاعاتی با بخشی از کشورهای اروپایی داریم و به آنها ثابت کردیم که تروریستی نیستیم.

خروج ما از سوریه به فرماندهی این کشور بستگی دارد

سید حسن نصرالله اضافه کرد: روابط میان حزب الله و حماس و همچنین روابط میان ایران و حماس هیچ روزی قطع نشده و امروز روابط بسیار بهتر از گذشته بوده و به روابط طبیعی همانند گذشته بازگشته ایم. همچنین درباره روابط میان حماس و سوریه را با رییس جمهور اسد صحبتی نکرده ایم  و همانطور که می دانم این موضوع در صورتی که در راستای منافع استراتژیک باشد قابل بحث است. 

وی درباره سپاه قدس گفت: سپاه قدس در آماده سازی برای جنگ بزرگ اساسی بوده و چند هفته پیش نیز با بشار اسد دیدار داشته ام. ما به یک پیروزی بزرگی دست پیدا کرده ایم اما نمی توانیم درباره پیروزی نهایی صحبت کنیم. این اشتباه است که فکر کنیم جنگ در سوریه در مرحله پایانی قرار دارد و اگر اوضاع به همین منوال پیش برود جنگ در سوریه یک الی دو سال دیگر به پایان خواهد رسید. 

نصرالله افزود: ما با هدف مشخصی وارد سوریه شدیم و زمانی که این هدف محقق شود حضور ما منتفی خواهد شد و تصمیم خروج ما از سوریه وابسته به فرماندهی این کشور است. 

‎دبیر کل حزب الله لبنان گفت: زمانی که درباره پیروزی بزرگ صحبت می کنیم در سوریه در درجه نخست عامل اساسی در پیروزی خود سوری ها و شخص بشار اسد و تیم وی بودند که نقش بزرگی را ایفا کردند. اسد هیچگاه نترسید و در اوایل حوادث با وی دیدار کردم در حالی که صدای خمپاره ها در دمشق زیاد بودند. در سال های نخست اسد دمشق را ترک نکرد و ساختار دولت و ارتش استوار باقی ماند.

نصرالله خاطرنشان ساخت: این رییس جمهور و ارتش و دولت در صورت نداشتن پایگاه مردمی نمی توانستند استقامت کنند. استواری دولت و ارتش عامل اصلی در پیروزی ها بود. دلایل پیروزی متشکل از اجزای مختلفی است.  برخی خبرها درباره شیعه کردن سوری ها هیچگونه واقعیتی نداشته و این اخباری دروغ است. 

وی افزود: ما به ارتش سوریه تجربه جنگ گروه ها را منتقل کرده و آنها نیز به ما تجربه های جنگ کلاسیک را منتقل کردند. اعدادی که درباره تعداد شهدای ما در سوریه مطرح می شود صحیح نیست./۹۸۰/ب۹۰۴/د

ارسال به شبکه های اجتماعی
کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۴ + ۲
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۸:۵۱
ائمه جمعه لبنان خواستار بصیرت مردم در انتخابات آینده پارلمان شدند
ائمه جمعه لبنان خاطرنشان کرد که برخی از نامزدان انتخابات آینده پارلمان در این کشور با حمایت از استعمارگران و سفارتخانه‎ها درپی ایجاد تفرقه در لبنان هستند.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۴:۰۷
شیخ نعیم قاسم وقوع جنگ فراگیر منطقه‌ای را بعید دانست
معاون دبیر کل حزب الله لبنان اعلام کرد که وقوع جنگ منطقه‌ای از نظر سیاسی دور از انتظار است، هرچند نمی‌توان آینده را پیش بینی کرد.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۴:۰۰
آماده‌باش رژیم صهیونیستی برای مقابله با چهارمین تظاهرات جمعه بازگشت
نظامیان صهیونیست از صبح امروز برای مقابله با چهارمین تظاهرات جمعه بازگشت فلسطینی‌ها در مرزهای نوار غزه با فلسطین اشغالی به حال آماده‌باش درآمده‌اند.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۳:۰۵
تهدید وزیر صهیونیست به ازسرگیری ترور سران حماس
وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی در واکنش به ویدئوی تک‌تیراندازهای جهاد اسلامی، تهدید کرد ترور سران حماس در غزه را از سر خواهند گرفت.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۸:۴۰
دیدار یکی از علمای عراق با اسقف ارتدوکس لبنان
رییس مرکز گفت‎وگو و همکاری «الکلمه» عراق با اسقف سریانی ارتدوکس لبنان دیدار کرد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۸:۳۳
دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت:
نشست‎های اسلامی پادزهر اقدامات فتنه جویانه آمریکا است
دبیرکل اتحادیه جهانی علمای مقاومت خاطرنشان کرد که نشست‎های اسلامی پادزهر اقدامات فتنه جویانه آمریکا برای ایجاد اختلاف میان مسلمانان است.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۶:۵۵
رسانه‌های رژیم صهیونیستی درحال آماده‌سازی و تحریک‌ افکار عمومی درباره جنگ با ایران
در حالی حجم هشدارها و تهدیدات مقامات رژیم صهیونیستی درباره واکنش ایران به حمله به پایگاه هوایی تی۴ افزایش یافته که رسانه‌های این رژیم تلاش می‌کنند افکار عمومی را برای آنچه آن را جنگ می‌نامند،‌ تحریک و...
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۶:۲۸
آیت الله قبلان بر حفظ فرهنگ همزیستی مسالمت آمیز تاکید کرد
رییس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان خاطرنشان کرد که مردم این کشور باید فرهنگ همزیستی مسالمت آمیز را گسترش دهند.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۵:۴۵
هتک حرمت مجدد مسجدالاقصی
یورش نظامیان صهیونیست به کرانه باختری و هتک حرمت چندباره شهرک نشینان این رژیم به مسجدالاقصی از جمله جدیدترین تحولات اراضی اشغالی به شمار می رود.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۵:۴۲
هراس صهیونیست‌ها از پاسخ ایران؛ اقدامات تنش‌آمیز تل‌آویو ادامه دارد
نتایج جدیدترین نظرسنجی حاکی است که صهیونیست‌ها از پاسخ ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی به فرودگاه نظامی تیفور در مرکز استان حمص سوریه در هراس و وحشت به سر می‌برند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۹:۴۵
مسؤول فرهنگی جنبش امل لبنان:
رژیم صهیونیستی چشم طمع به اراضی لبنان دوخته است
مسؤول فرهنگی جنبش امل لبنان خاطرنشان کرد که رژیم صهیونیستی چشم طمع به اراضی لبنان دوخته است بنابراین مردم این کشور باید نسبت به تحرکات این رژیم به ویژه در آستانه انتخابات هوشیار باشند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۹:۰۹
معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان:
مداخله‌گران خارجی در انتخابات لبنان راه‌ به جایی نمی‌برند
معاون دبیرکل حزب‌الله تأکید کرد که برخی سفارت‌ها از طریق عوامل خود در لبنان تلاش می‌کنند در روند انتخابات پارلمانی تأثیر‌گذار باشند اما آنها موفق نخواهند شد زیرا همه‌ چیز برای مردم نمایان شده است.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۴:۰۸
روایت روزنامه‌های لبنانی از ترس رژیم صهیونیستی نسبت به انتقام جبهه مقاومت
همزمان با تعرض‌های مکرر رژیم صهیونیستی به حریم سوریه و وارد کردن ضربات تحریک‌آمیز، محافلی در لبنان از حتمی‌بودن پاسخ ایران می‌گویند اما پاسخی در زمان و مکان مناسب؛ نه در شرایطی که آن رژیم می‌خواهد.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۲۰
صهیونیست ها مسجدالاقصی را مورد هتک حرمت قرار دادند
شهرک نشینان رژیم صهیونیستی در اقدامی هتاکانه ضمن یورش به صحن های مسجدالاقصی اقدام به سر دادن شعارهای ضد اسلامی کردند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۴:۳۱
گزارشی از تاثیرات راهپیمایی بازگشت فلسطینیان برای رژیم صهیونیستی
راهپیمایی‌های متوالی بازگشت فلسطین تاثیرات مخربی بر امنیت و آینده رژیم صهیونیستی داشته و مانع جدی در روند معامله قرن و عادی سازی روابط با این رژیم ایجاد می‌کند.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۴:۳۰
بهره برداری موساد از همکاری امنیتی با رژیم‌های عرب برای عملیات تروریستی
شبکه تلویزیونی الجزیره در گزارشی ویژه به بررسی میزان حضور شرکت‌های امنیتی رژیم صهیونیستی در کشورهای عربی پرداخت و از همکاری آنها با رژیم‌های عرب و کمک به سازمان موساد برای عملیات تروریستی پرده برداشت...
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۴:۲۳
معاون حزب‌الله لبنان:
حمله به سوریه تنها برای ابراز وجود بود، نه چیزی بیشتر
معاون دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه حملات موشکی آمریکا، فرانسه و انگلستان علیه سوریه، چیزی را در سوریه تغییر نداده است، گفت: حمله به سوریه تنها برای ابراز وجود بود و نه بیشتر.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۸:۰۱
«روز اسیر فلسطینی»؛ حقایق و آمارها
فلسطینیان خود را برای که در شرایطی سخت در بند رژیم صهیونیستی هستند و سابقه حبس برخی از آنها به بیش از ۳۰ سال می‌رسد.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۸:۳۵
عضو پارلمان لبنان:
آمریکا با تجاوز به سوریه درپی ضربه زدن به جبهه مقاومت است
عضو پارلمان لبنان خاطرنشان کرد که آمریکا به اهداف سیاسی و نظامی خود در سوریه دست نخواهد یافت.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۵:۴۱
جنبش توحید اسلامی لبنان:
تجاوز آمریکا به سوریه خللی در اراده محور مقاومت ایجاد نمی‎کند
جنبش توحید اسلامی لبنان خاطرنشان کرد که تجاوز آمریکا به سوریه خللی در اراده محور مقاومت در مقابله با رژیم صهیونیستی و تکفیری‎ها ایجاد نمی‎کند.