یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday, January 21, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۳۳
شناسه خبر: ۵۴۵۹۷۴
 
رییس عقیدتی سیاسی پدافند هوایی شهید نصراصفهانی:
دو قطبی کردن جامعه و درگیری طیف های مختلف هدف دشمن است
حجت الاسلام پرورش با اشاره به روش‌های دشمن در جنگ نرم برای پیشبرد اهداف خود علیه انقلاب اسلامی، گفت: دو قطبی کردن جامعه و درگیر کردن طیف های مختلف مردم با یکدیگر یک فتنه از قبل طراحی شده دشمن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اصفهان، حجت الاسلام حسن پرورش، رییس عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی، شامگاه امروز در جلسه آگاه سازی سیاسی ویژه کارکنان وظیفه منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی با اشاره به آیه 118 سوره مبارکه آل عمران گفت: دشمن همیشه و در همه حال به فکر ضربه زدن به نظام اسلامی و مشغول توطئه چینی علیه نظام مقدس اسلامی است.

وی با بیان اینکه موقعیت ژئوپلوتیک ایران و اهمیت این سرزمین از لحاظ سیاسی، جغرافیایی ودیگر شرایط ویژه باعث چشم داشت همیشگی دشمنان به این مرز و بوم است، اظهار کرد: پس از اینکه دشمن شکست خود را در جنگ سخت و نظامی قطعی دید به جنگ دیگری به نام جنگ نرم روی آورده است.

تزلزل در عقاید، از حربه‌های دشمن در جنگ نرم است

حجت الاسلام پرورش در ادامه افزود: جنگ نرم به معنای ایجاد تردید و تزلزل در عقیده است و در این بخش دشمن سعی می کند با استفاده از غول رسانه ای که در اختیار دارد اساسا وجود دشمن را انکار کرده و جنگ طلبی را به عنوان یک اتهام برای نظام اسلامی مطرح کند، یک مطالعه ضمنی در مورد تاریخ اسلام و تاریخ معاصر ایران به وضوح این مطلب را نشان خواهد داد که کدام طرف همواره در پی ایجاد جنگ بوده است.

رییس عقیدتی سیاسی منطقه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی، شناخت دشمن و شیوه های دشمنی او را امری لازم و ضروری برای نسل جدید برشمرد و تصریح کرد: نباید از این نکته غافل شد که مشکلات و نارسایی ها وجود دارد و قطعا اعتراض به کاستی ها و درخواست رفع مشکلات یک خواسته شرعی و قانونی ملت ایران است.

وی با اشاره به سوء استفاده دشمن از جو به وجود آمده در کشور به سود خود و در راستای اهداف توطئه آمیز خود، اظهار کرد: این مردم هستند که باید با بصیرت و هوشیاری اجازه سوء استفاده را از دشمن سلب نمایند، دلسوزی سران استکبار جهانی که سرکوب معترضان داخلی در کشور خودشان برای آنها یک موضوع عادی قلمداد می‌شود امری مضحک است، از همه عجیب تر دلسوزی نتانیاهو برای مشکلات ملت ایران است، شخصی که دستش آلوده به خون هزاران کودک بی گناه است.

شایعه پراکنی‌ها نشان دهنده عجز دشمنان است

حجت الاسلام پرورش شایعه پراکنی در فضای مجازی را نشانه عجز دشمنان در پیشبرد اهداف خود قلمداد کرد و گفت: جوانان بصیر ایران اسلامی با کمی تأمل و مطالعه در مواجهه با شبهات و شایعات می توانند بطلان ادعاهای دشمنان را به وضوح ببینند. در جنگ نرم اولین اقدام دشمن ایجاد تردید، تحیر و سرگشتگی درون جامعه  است که عدم زودباوری و مطالعه و تحقیق در مواجهه را شبهات دشمن در این زمینه نابود کننده این اقدام دشمن است.

رییس عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی شهید نصر اصفهانی، دومین اقدام دشمن در جنگ نرم را ایجاد اختلاف بین مؤمنین دانست و اظهار کرد: دو قطبی کردن جامعه و درگیر کردن طیف های مختلف مردم با یکدیگر یک فتنه از قبل طراحی شده دشمن است، شعار تفرقه بینداز و نابود کن شعار سرویس‌های اطلاعاتی آمریکاست.

وی جنگ روانی را از دیگر روش‌های دشمنان در جنگ نرم برشمرد و تصریح کرد: رییس جمهور آمریکا مدتی پیش مردم ایران را تروریست قلمداد کرد و حال با چهره دیگری به تحقیر ملت ایران پرداخته و در جمله‌ای بسیار تحقیر آمیز ملت بزرگ ایران ملتی گرسنه عنوان کرده است. شرم آور این است که بعضی با بی‌بصیرتی و کوردلی زمینه را برای این تحقیر از سوی دشمنان بین المللی فراهم آورده اند.

آمریکا همیشه وعده‌های دروغین می‌دهد

حجت الاسلام پرورش خاطرنشان کرد: شایعه، تضعیف باورهای دینی و دادن وعده های دروغین جزء اقدامات دشمن در زمینه جنگ نرم است، همین آمریکایی که به هیچ کدام از تعهدات خود در معاهده برجام عمل نکرد و پرونده ای سیاه نزد ملت ایران دارد باز سعی می کند عده ای را فریفته وعده های دروغ خود کند.

رییس عقیدتی سیاسی قرارگاه پدافند هوایی شهید نصراصفهانی، راه مقابله با دشمنی دشمنان را بنا به آیات قرآن که توصیه همیشگی رهبر انقلاب اسلامی نیز بوده است، استقامت و پایداری عنوان کرد و گفت: ان شاء الله گرد و غبار این فتنه نیز فرو خواهد نشست و نقاب از چهره منافقان برداشته خواهد شد چرا که یکی از برکات فتنه در کلام حضرت علی علیه السلام شناخت حق و باطل است./1304/پ۲۰۳/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۲ + ۹
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۲۱:۵۰
آيت الله نمازي:
نقد عملكرد امام معصوم معنا ندارد
نماينده ولي فقيه در كاشان نقد را ارزيابي دانست و با اشاره به اينكه ارزيابي عملكرد امام معصوم معنا ندارد، گفت: امام معصوم براساس هوا و هوس حرف نمي زند و سينه و قلب او آينه علم الهي و داراي علم لدني است...
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۴:۴۰
مسؤول بسيج اساتيد حوزه علميه كاشان:
نتوانسته ايم فرهنگ موقوفات حوزه را حفظ كنيم
مسؤول بسيج اساتيد حوزه علميه كاشان گفت: بحث موقوفات مدارس علميه از مباحثي است كه از قديم مرسوم بوده، اما نتوانسته ايم فرهنگ موقوفات مدارس علميه را حفظ كنيم.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۴:۳۶
مدير حوزه علميه كاشان:
موقوفات منابع مالي پايدار حوزه هاي علميه هستند
مدير حوزه علميه كاشان بر پيگيري احياي موقوفات به عنوان يكي از مسائل مهم منابع پايدار مدارس علميه تأكيد كرد و گفت: مدارس علميه اي كه داراي موقوفات هستند براي هزينه هاي جاري خود از منابع مالي پايدار بهر...
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۱:۳۰
آیت الله مظاهری:
انقلابی واقعی مطیع صد در صد رهبری است
رییس حوزه علمیه اصفهان تبعیت صددرصد از رهبری را شرط اصلی انقلابی واقعی دانست و گفت: رهبری تأکید فراوانی بر اتحاد دارند ولی عده ای تحت عنوان اصلاح طلب و اصول گرا در حال تفرقه افکنی هستند.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۱:۰۹
حجت الاسلام والمسلمین میردامادی:
معصومین هرگز قابل نقد نیستند
امام جمعه موقت اصفهان گفت: برخی که درس حوزوی را به درستی نخوانده اند با سیاسی بازی می خواهند همه چیز را به نقد بکشانند، معصومین(ع) که غیر از رضای الهی چیزی نمی گویند هرگز قابل نقد نیستند.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۱:۴۸
امام جمعه موقت کاشان:
حاكم شدن نظم عامل سلامت جامعه است
حجت الاسلام اسلامي تبار تبعیت از قانون و عمل به قانون را سبب ايجاد نظم در جامعه دانست و گفت: گفت: حاكم شدن نظم بر جامعه عامل مهم سلامت جامعه است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۷
آیت الله مهدوی:
هموطنان غیر مسلمان هم برای بارش باران دعا کنند
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: بنده به عنوان یک مسلمان خطاب به عزیزانی که مسلمان نیستند ولی هموطن ما هستند خواهش می کنم که در دعاهایشان از خداوند طلب بارش باران کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۵
آیت الله مهدوی:
تأخیر انداختن نماز اول وقت انسان را از رضوان الهی دور می کند
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: علامه میرجهانی می گفتند کسی که نماز اول وقتش را به تأخیر می اندازد، گناه می کند و زمانی که به نماز مشغول می شود گناهش بخشیده می شود ولی این نماز، رضوان ال...
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۱۲
آیت الله مهدوی:
آمر به منکر و ناهی از معروف گمراه ترین فرد جامعه است
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: بالاترین درجه گمراهی که در روایتی از پیامبر(ص) بیان شده این است که فرد گمراه به جایی می رسد که دیگران را به بدی امر و از خوبی نهی می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۸
آیت الله مظاهری:
پیروزی جامعه اسلامی در وحدت مسلمانان است
رییس حوزه علمیه اصفهان با تأکید بر این که پیروزی جامعه اسلامی در وحدت مسلمانان است، گفت: دشمن خواهان اختلاف بین مسلمانان است چرا که اختلاف سبب درگیری داخلی می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۵
با همکاری انجمن علمی کلام اسلامی حوزه علمیه؛
دوره های آموزشی کلامی حدیثی برگزار می شود
دوره های آموزشی کلامی حدیثی با همکاری انجمن علمی کلام اسلامی حوزه علمیه و مؤسسه نورالقرآن اصفهان برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۰
آیت الله مظاهری:
شیعه در دوران ظهور وارث دنیا خواهد شد
رییس حوزه علمیه اصفهان گفت: شیعه همچون فرزندی که با فوت پدرش از ثروت پدرش ارث می برد، با ظهور امام زمان(عج) وارث دنیا خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۹
آیت الله مهدوی تشریح کرد؛
اثرات دروغگویی در وجود انسان
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به روایات متعددی از معصومین(ع) به تشریح اثرات دروغگویی در وجود انسان دروغگو پرداخت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۰۰:۱۶
مدير حوزه علميه كاشان:
ضعف در برابر دشمن، تقويت دشمن است
مدير حوزه علميه كاشان گفت: از ابتداي پيروزي انقلاب اسلامي تا به امروز كه چهار دهه از پيروزي انقلاب گذشته است هركجا كه ضعف داشته ايم از همان جا دشمن ضربه زده است، بنابراين ضعف در برابر دشمن، تقويت دشمن...
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۰
آیت الله مظاهری:
درایت رهبری و حضور به موقع مردم آتش فتنه را خاموش کرد
رییس حوزه علمیه اصفهان با تأکید بر این که حضور مردم همواره استکبار جهانی را صحنه بیرون کرده است، گفت: رهبری با درایتی که به خرج دادند آتش فتنه را خاموش کردند و دشمن ضربه سنگینی خورد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۷
حجت الاسلام والمسلمین میردامادی:
حکومت در اسلام به معنای بهره برداری از بیت المال نیست
امام جمعه موقت اصفهان گفت: معنای حکومت در اسلام گرفتن حقوق های نجومی و داشتن خانه های چندین میلیاردی از طریق بیت المال نیست؛ فلسفه حکومت و ریاست در اسلام برای دستگیری از مستمندان است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۱:۳۴
حاجی بابایی:
ايران ميليون ها شهيد حججي براي دفاع از انقلاب اسلامي دارد
حاجی بابایی گفت: ملت ايران شهيد حججي را تربيت كرده است و اگر انقلاب در خطر باشد، ميليونها شهيد حججي آماده دفاع از انقلاب اسلامي ايران را دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۶
امام جمعه موقت كاشان:
مهمترين ويژگي شهيد نواب صفوي داشتن صفات حسيني بود
امام جمعه موقت كاشان يكي از ويژگي هاي شهيد نواب صفوي را داشتن صفات حسيني كه همان شجاعت است نام برد و گفت: ايمان قوي، بصيرت و شهادت طلبي از ديگر ويژگي‌هاي شهيد نواب صفوي و همرزمان او است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۶
رییس دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان:
ولایت فقیه بهترین الگوی تبیین دین است
حجت الاسلام قطبی با تأکید بر این که تولید انقلاب اسلامی برخاسته از مبانی ولایت فقیه، گفت: انقلاب اسلامی و نظام سیاسی حاکم بر جامعه ما با تمام ابعاد آن، ثمره ولایت‌فقیه است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۴۴
حجت الاسلام والمسلمین میردامادی:
برخلاف مبانی مکتب تشیع سخن گفتن، نشانه بی ظرفیتی یک مسؤول است
امام جمعه موقت اصفهان گفت: برخی از انسان ها ظرفیت رسیدن به جایگاه یک مسؤول را ندارند و زمانی که به یک مسؤولیت رسیدند همه چیز را فراموش می کنند حتی ممکن است سخنانی بگویند که با مکتبی که آن را پذیرفته ا...