Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - دولت برای رفع مشکلات معیشتی مردم برنامه ریزی کند
سه شنبه ۱ آیان ۱۳۹۷ Tuesday, October 23, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۸
شناسه خبر: ۵۴۵۹۵۷
 
امام جمعه بندرعباس:
دولت برای رفع مشکلات معیشتی مردم برنامه ریزی کند
آیت الله نعیم آبادی با تاکید بر اینکه مردم باید بیش از پیش دشمن را بشناسند، گفت: دولت برای رفع مشکلات معیشتی مردم برنامه ریزی کند و رفع مشکلات آنها را در اولویت نخست برنامه های خود قرار دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در هرمزگان، آیت الله غلامعلی نعیم آبادی نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس عصر امروز در راهپیمایی عظیم مردمی در حمایت از مقام معظم رهبری و آرمان های انقلاب اسلامی و همچنین محکوم کردن اعمال آشوبگران و هنجارشکنان در بندرعباس خطاب به دشمنان و در رأس آنها آمریکا و نوچه آن آل منحوس سعودی گفت: مگر ملت ایران را نشناختید؟ سیلی های فتنه 88 را فراموش کردید؟ در خیابان ها آشوب کردید و مردم سیلی های خود را محکم به روی شما نواختند، باز توبه نکردید.

وی در ادامه خطاب به دشمنان نظام و انقلاب افزود: فتنه همان فتنه و مردم نیز همان مردم غیور و ولایتمدار هستند، مملکت یکپارچه علیه شما قیام کرد و اگر باز فضولی کنید مردم همچنان قیام خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان همچنین خطاب به رییس جمهور نادان آمریکا تصریح کرد: ترامپ؛ واقعا این ملت را نشناختی؟ ملت ولایتمدار ایران اسلامی با رهبری اش پیمان دارد، این مردم ولایت فقیه را جان خود می دانند اگر به خیال خام خود می توانی این جان را از ملت ایران بگیری باید بگوییم کور خواندی.

آیت الله نعیم آبادی همچنین خطاب به استکبار ادامه داد: مردم یکپارچه مطیع رهبرشان هستند، ملت ایران ملتی ولایی است، ای دشمنان خجالت بکشید، هیچ غلطی نمی توانید بکنید، جز اینکه عرض خود می بری و زحمت ما می دارید، البته این فضولی هایتان ضمن اینکه ایجاد زحمت می کند برکاتی نیز برای ملت دارد و آن اینکه مردم دشمن خود را بهتر می شناسند.

وی اضافه کرد: ای دشمنان، دنیا ملت ایران را بهتر می شناسد و بعد از حدود 40 سال با یک گستاخی نسبت به رهبر معظم انقلاب، چگونه خونش به جوش آمده است، بنگرید و کور نباشید.

امام جمعه بندرعباس گفت: خطاب ما به استکبار جهانی این است که ملت ایران اسلامی، تا قدس را آزاد نکنیم و پا بر گلوی شما نفشاریم از راه مان جدا نمی شویم، این مهمترین پیام ما به استکبار است.

آیت الله نعیم آبادی با بیان اینکه جریان فتنه ادامه دارد و ممکن است فردا نیز اتفاق بیفتد افزود: فتنه گران هر زمان و هر مکان، بدانند و آگاه باشند که ایران اسلامی و مردم، انقلابی هستند و رهبرشان نیز جز سیدعلی خامنه ای، فرد دیگری نیست.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت دشمن شناسی مردم ایران اسلامی گفت: مردم باید بیش از پیش دشمن را بشناسند چراکه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی تاکیدات فراوانی بر دشمن شناسی دارند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان همچنین خطاب به رییس جمهور آمریکا اظهار داشت: ترامپ، رفتارهای ناشایست آشوبگران و هنجارشکنان در ایران اسلامی را فرماندهی می کنی؟ و شما ای آشوبگران، خجالت نمی کشید که به فرمان ترامپ عمل می کنید و خاندان کثیف پهلوی را فراموش نمی کنید؟

آیت الله نعیم آبادی همچنین افزود: طرفداری از رژیم دزد، منحوس و منحط و زورگوی پهلوی شرم دارد، آنان با پول مردم ایران ده ها سال در خارج از کشور زیباترین زندگی را دارند و اگر صدها سال هم بمانند باز با پول مردم ایران زنده اند.

وی، مردم را سرمایه انقلاب و نظام و پشتیبان ولایت فقیه خواند و گفت: دل رهبری به مردم خوش است، رهبری و مردم متعلق به هم هستند و شعار "این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده را شعاری زیبا و بجا است.

امام جمعه بندرعباس خطاب به دولت بیان کرد: مردم مشکلاتی دارند، حل مشکلات مادی مردم را اولویت نخست خود قرار دهید، مشکلات مردم را جدی بگیرید و برای رفع مشکلات معیشتی مردم، برنامه ریزی کنید، این خواسته رهبر و همه امت حزب الله است./851/پ203/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۱
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۷/۱۷ - ۱۳:۵۷
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
دولت مرزبانان و دریابانان را به تمامی امکانات مجهز کند
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با تاکید بر اینکه اقتدار کشور بستگی به اقتدار در دریا دارد گفت: دولت مرزبانان و دریابانان را به تمامی امکانات مجهز کند.
۱۳۹۷/۷/۱۵ - ۱۲:۲۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
تمرکز کلیدی دشمن در جنگ نرم تضعیف جایگاه ولایت فقیه است
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: تمرکز کلیدی دشمن در جنگ نرم تضعیف جایگاه ولایت فقیه است.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۲:۵۳
مدیر حوزه علمیه هرمزگان:
تحصیل در حوزه نباید متکی به زمان خاص باشد
حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه یکی از نقاط برجسته نظام آموزشی حوزه رابطه بین استاد و شاگرد است، گفت: آموزش و تحصیل در حوزه های علمیه نباید محدود به زمان خاص باشد.
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۱۱:۵۲
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
لبخند و خشم پلیس باید بجا و امیدبخش باشد
نماینده ولی فقیه در هرمزگان گفت: لبخند و خشم پلیس اگر بجا باشد موجب امید در جامعه می شود.
۱۳۹۷/۷/۴ - ۲۰:۱۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
فعالیت پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی ملموس و اثربخش باشد
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر اینکه رونق فعالیت‌های فرهنگی نیازمند کاهش فاصله‌ بین دستگاه‌های فرهنگی است، گفت: اثربخشی فعالیت‌های پایگاه‌های فرهنگی و اجتماعی محلات آسیب‌پذیر، باید برای مرد...
۱۳۹۷/۶/۲۵ - ۱۲:۵۲
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
حمله به سفره مردم آخرین تلاش استکبار است
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، نجات کشور از وابستگی‌ها و منطقی ساختن مصرف را نوعی بصیرت در مقطع کنونی خواند و گفت: حمله به سفره مردم، آخرین عربده استکبار است.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۴:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان تاکید کرد؛
ضرورت مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح در هیأت های مذهبی
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان بر مدیریت و برنامه‌ریزی صحیح در هیأت های مذهبی تاکید کرد و گفت: هیأت های مذهبی در برگزاری مراسم عزاداری شهادت امام حسین(ع) از حضور عالمان دینی و مداحان بهره ببرند.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۲:۵۲
مدیرکل تشکل‌های دینی سازمان تبلیغات اسلامی:
هیأت مذهبی تراز اسلامی باید سنگر اجتماعی باشد
مدیرکل تشکل‌های دینی و مراکز فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی با تاکید بر این‌که هیأت مذهبی تراز اسلامی باید سنگر اجتماعی باشد، گفت: هر هیات مذهبی در گام نخست باید دو مولفه اعم از معرفت و خدمت را در درون...
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۲:۴۵
رییس اوقاف بندرعباس:
مسجد و هیأت مذهبی نیازمند پشتوانه اقتصادی است
رییس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرعباس با بیان اینکه مسجد و هیأت مذهبی نیازمند پشتوانه اقتصادی است، گفت: ماه محرم بهترین فرصت برای ایجاد وقف دسته جمعی است.
۱۳۹۷/۶/۱۹ - ۱۲:۳۸
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان:
جامعه نیازمند تقوای اقتصادی است
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان با تاکید بر اینکه جامعه امروزی نیازمند تقوای اقتصادی است، گفت: مسؤولان، مردم و بازاریان سه ضلع تقوای اقتصادی هستند.
۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۲۳:۲۱
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان:
محرم فرصت با ارزشی برای ترویج باورهای دینی و اعتقادی است
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان گفت: محرم فرصت با ارزشی برای ترویج باورهای دینی و اعتقادی مردم جهت رشد فضائل اخلاقی و نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر است.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۳:۰۷
رییس ستاد اقامه نماز هرمزگان:
فرهنگ نماز، کم کاری و فساد اداری را از بین می برد
رئیس ستاد اقامه نماز استان هرمزگان با تاکید بر تلاش دبیران اقامه نماز بر ترویج فرهنگ نماز در بین کارکنان دستگاه های اجرایی به عنوان بدنه نظام، گفت: فرهنگ نماز، کم کاری و فساد اداری را از بین می برد.
۱۳۹۷/۶/۱۴ - ۱۳:۰۵
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان:
متولیان امر نماز بهترین الگو برای ترویج این فریضه الهی باشند
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان بر تقویت امر نماز در جامعه تاکید کرد و گفت: متولیان امر نماز باید در راستای ترویج نماز، خود بهترین الگو برای دیگران باشند.
۱۳۹۷/۶/۶ - ۱۱:۰۲
رییس تبلیغات اسلامی قشم تاکید کرد؛
ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی برای توسعه و ترویج دین
رییس تبلیغات اسلامی قشم بر ضرورت استفاده از ظرفیت فضای مجازی در راستای توسعه و ترویج دین تاکید کرد.
۱۳۹۷/۶/۵ - ۱۳:۱۹
در دهه امامت و ولایت؛
گارگاه ولایت شناسی در شهرستان سیریک برگزار شد
به مناسبت دهه امامت و ولایت گارگاه ولایت شناسی با حضور سرپرست فرمانداری سیریک و مدیران دستگاه های اجرایی با هدف شناسایی جایگاه ولی فقیه در زمان عصر غیبت، بررسی حکومت های اسلامی از صدر اسلام تا کنون و ...
۱۳۹۷/۶/۳ - ۲۲:۴۰
امام جمعه قشم:
مسؤولان مبارزه قاطع و قانونی با مفسدین را سرلوحه کار قرار دهند
امام جمعه قشم گفت: مسؤولان مبارزه قاطع و قانونی با مفسدین را سرلوحه کار قرار دهند و به یاد داشته باشند که عملکرد مطلوب یا نامطلوب آنان به پای تمام مسؤولان و نظام اسلامی نوشته خواهد شد.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۰۹:۵۹
استاد حوزه و دانشگاه:
پیروی از گفتمان انسانی و اسلامی و دوری از جهل لازمه عملیاتی کردن بصیرت است
استاد حوزه و دانشگاه گفت: پیروی از گفتمان انسانی و اسلامی و دوری از جهل و غفلت لازمه عملیاتی کردن بصیرت است.
۱۳۹۷/۶/۳ - ۰۹:۵۶
رییس ستاد دهه امامت و ولایت هرمزگان:
موقوفات جدید با موضوع غدیر در هرمزگان ایجاد شود
رییس ستاد دهه امامت و ولایت هرمزگان گفت: نیاز است که موقوفاتی در بخش غدیر داشته باشیم تا بتوانیم برنامه‌هایی را برای گسترش فرهنگ‌غدیر بصورت گسترده‌تر در استان اجرا کنیم.
۱۳۹۷/۶/۱ - ۲۱:۳۲
در هفته دولت انجام می شود؛
افتتاح ۸۲۱ پروژه با اعتبار ۱۹۳۶ میلیارد تومان در هرمزگان
استاندار هرمزگان گفت: در هفته دولت تعداد ۸۲۱ پروژه با اعتبار ۱۹۳۶ میلیارد تومان به بهره برداری می رسد که از این رقم ۲۱۳ میلیارد تومان بخش دولتی، ۱۰۵ میلیارد تومان منابع انسانی و مابقی هزینه توسط بخش خ...
۱۳۹۷/۵/۲۸ - ۱۰:۴۳
با حضور امام جمعه بندرعباس؛
دارالقرآن خیرساز روستای طبل در قشم افتتاح شد
مراسم بهره‌برداری از دارالقرآن روستای طبل قشم که با حضور نماینده ولی فقیه در هرمزگان و جمعی از مسؤولان استانی و شهرستانی برگزار شد.