یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday, January 21, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۹
شناسه خبر: ۵۴۵۹۴۸
 
مدیر ارتباطات حوزه علمیه همدان:
جنس شعارهای معترضان با مطالبات اجتماعی سازگاری ندارد
حجت الاسلام کاظمی گفت: از عنوان اقتصاد مقاومتی مشخص است که وقتی صحبت از اقتصاد مقاومتی می کنیم عرصه درگیری ما با مستکبران صرفا در حیطه نظامی نیست.

حجت الاسلام سعید کاظمی، مسؤول امور ارتباطات حوزه علمیه همدان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان، اظهار داشت: شیطنت کشورهای غربی و مرتجع مطقه در اتفاقات اخیر در کشور کاملا مشهود است.

استاد حوزه علمیه همدان خاطرنشان کرد: اعتراض بر مشکلات حق مردم است اما معترضان باید بدانند که باید در چارچوب قانون و در ساز و کارهای قانونی مراتب اعتراض خود را ابلاغ کنند.

وی افزود: لیدرهای حاکم بر این جریان از دولت های مرتجع منطقه حمایت می شوند تا به اهداف آنها دست پیدا کنند و آرامش و امنیت داخلی را هدف قرار داده اند.

حجت الاسلام کاظمی ادامه داد: به این معنا باید به بیگانگان در عرصه اقتصاد به عنوان یک دشمن نگاه کنیم به همین دلیل اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصادی که مبتنی بر دشمن شناسی باشد.

مسؤول ارتباطات حوزه علمیه همدان تصریح کرد: سیاست های اقتصاد مقاومتی کاملا روشن است و مبنای اقتصاد مقاومتی اقتصاد درون زا است و به جای قرار داد بستن با بیگانگان به کار گیری افراد در داخل کشور در دستور کار قرار می گیرد.

وی در پایان گفت: از نظر عموم کارشناسان سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب تنها راه است و به غیر این راهی برای علاج اقتصاد کشور نیست و ما هنوز در اجرای اقتصاد مقاومتی توفیقی جز گزارشات غیرواقعی به دست نیاورده ایم./۹۷۹/پ203/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۲ + ۵
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۶:۰۷
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
همه مردم نسبت به تبلیغ دین مسؤول هستند
آیت الله طه محمدی با اشاره به این که تبلیغ دین الهی باید در تمامی اقشار جامعه انجام شود گفت: تبلیغ دین الهی تنها بر عهده روحانیت نیست؛ بلکه همه مردم نسبت به دین الهی موظف اند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۷:۱۱
حجت الاسلام موسوی:
بانکداری اسلامی سبب از بین رفتن مشکلات اقتصادی می شود
امام جمعه موقت همدان گفت: امروزه باید بانک ها از نظر علما و مراجع تقلید تبعیت داشته باشند زیرا مشکلات اقتصادی داخلی با بانکداری اسلامی از بین خواهد رفت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۸
حجت الاسلام عبدی:
روحانیان نباید از برنامه‌های دشمن غافل شوند
مدیر مدرسه علمیه شهرستان فامنین با بیان اینکه باید همواره درمقابل نظام استکبار ایستاد و مبارزه کرد، گفت: روحانیان نباید هیچ‌ گاه از برنامه‌های دشمن غافل شوند و باید مردم را در این جهت با خود همراه کنن...
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۲۱:۵۴
مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی همدان:
دولت درصدد بازکردن گره‌های مردم باشد
حجت الاسلام رسولی گفت: همه به خوبی می‌دانیم که مردم دارای مشکلات اقتصادی هستند اما با این وجود از جهاد و دفاع از حریم الهی دست برنمی‌دارند و به همین دلیل است که رهبر انقلاب بر قدردانی از مردم تأکید ک...
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۰۲:۱۶
آیت الله موسوی اصفهانی:
رفع فیلتریگ تلگرام تهدید بزرگی برای جوانان به شمار می رود
مدیر حوزه علمیه همدان گفت: جامعه مدرسین که شامل ۴۵ نفر مجتهد قریب الاجتهاد دلسوز انقلاب است نسبت به آسیب های شبکه های اجتماعی موجود به رییس جمهور اخطار داده اند؛ از این رو مسؤولان دولتی و مجلسی باید ن...
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۴:۱۸
آیت الله طه محمدی:
مسؤولان و مدرسان قرآن به فکر ترویج معارف قرآنی باشند
امام جمعه همدان گفت: نکته حائز اهمیت این است که تشکل های قرآنی باید به دنبال تبیین مفاهیم قرآن کریم باشند و در کنار مسائل حفظ و قرائت قرآن به دنبال ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه باشند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۰۹
حجت الاسلام تراشیون:
برنامه ریزی در زندگی مشترک سبب موفقیت زوجین می شود
استاد حوزه و دانشگاه گفت: اگر پدر و مادر مشکلات خود را حل نکنند نمی‌توانند نسل خوبی را تربیت کنند بنابراین یکی از راه‌های ایجاد ارتباط مؤثر این است که وقت‌های طلایی باید صرف انرژی دادن به هم باشد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۴۸
امام جمعه همدان:
تفکیک حق و باطل در جامعه امری ضروری است
آیت الله طه محمدی گفت: امروز فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه از بین رفته است و مسؤولان باید برای احیای آن برنامه ریزی دقیق داشته باشند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۰۰:۳۸
آیت الله موسوی اصفهانی:
طلاب زندگی خود را برپایه خدامحوری مستحکم کنند
مدیر حوزه علمیه همدان گفت: طلبه ای که خدامحور درس خواند و خدامحور تبلیغ کرد به نتیجه مطلوب خواهد رسید، خوشا به حال کسی که در راه خداوند متعال قدم گذاشته و نفس خود را خدامحور تربیت کرده است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۳
رییس ستاد اقامه نماز استان همدان:
موج ترویج فرهنگ نماز در جامعه ایجاد شود
رییس ستاد اقامه نماز استان همدان گفت: باید در جامعه موج ترویج فرهنگ نماز ایجاد شود و فرهنگ نماز باید در ادارات، دانشگاه ها، مدارس آموزش و پرورش و حتی در فضای مجازی تبلیغ شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۰:۰۱
مدیر مدرسه آیت الله آخوند:
گرانی و عدم شفافیت در سیستم اقتصادی سبب اعتراضات مردمی شده است
حجت الاسلام خزایی گفت: دشمنان اسلام با تحریک عده ای و نفوذ عناصر خود اهداف شومی را دنبال می کردند که حضور مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی سبب باطل شدن نقشه های آنها شد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۸
آیت الله موسوی اصفهانی مطرح کرد؛
ضرورت حضور نیروهای انقلابی در رسانه های اجتماعی
آیت الله موسوی اصفهانی گفت: دشمنان اسلام درپی این هستند که جدایی دین از سیاست را در فرهنگ عمومی مردم نهادینه کنند از این رو خلأ مؤسسات و خبرگزاری های انقلابی در جامعه حس می شود که باید متولیان امور نس...
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۷
آیت الله طه محمدی:
آشوب گران برای اهداف استکبار تمام توان خود را به کار گرفته اند
امام جمعه همدان با اشاره به شیطنت دشمنان برای از بین بردن امنیت کشور، گفت: آشوب گران به دنبال امنیت و آرامش مردم و کشور نیستند و برای اهداف آمریکا و صهیونیزم تمام توان خود را به کار گرفته اند.
۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۱۴:۱۰
امام جمعه بهار:
مسؤولان به فکر اشتغال جوانان باشند
حجت الاسلام حاتم نیا گفت: ما قبول داریم که مشکل بیکاری و اقتصادی در کشور وجود داشته و باید مسؤولان نسبت به این مساله چاره اندیشی کنند اما کسی که پرچم کشور را پاره می کند و یا آتش می زند و به اموال عمو...
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۸
امام جمعه ملایر:
رفتارهای معترضان با سیاست گذاری اقتصادی دولت رابطه مستقیم دارد
حجت الاسلام برقراری گفت: گرانی اجناس سبب بدرفتاری مردم می شود بی شک در ایجاد رفتارهای خشونت آمیز در میان مردم با سیاست گذاری دولت ارتباط مستقیم وجود دارد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۹
مدیر ارتباطات حوزه علمیه همدان:
جنس شعارهای معترضان با مطالبات اجتماعی سازگاری ندارد
حجت الاسلام کاظمی گفت: از عنوان اقتصاد مقاومتی مشخص است که وقتی صحبت از اقتصاد مقاومتی می کنیم عرصه درگیری ما با مستکبران صرفا در حیطه نظامی نیست.
۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۵
نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه:
حساب مطالبه گران وضعیت اقتصادی با اغتشاشگران جدا است
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به شیطنت برخی کشورهای عربی منطقه در حوادث اخیر، گفت: برخی دول عربی کوچکتر از آن هستند که برای ما مزاحمتی ایجاد کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۲۳:۱۱
آیت الله طه محمدی:
بصیرت افزایی در جامعه بر عهده نخبگان است
امام جمعه همدان گفت: امروز تکلیف همه اساتید دانشگاه بصیرت بخشی به جامعه است، این مساله ای است که چه بخواهیم و چه نخواهیم در قبال آن باید پاسخگو باشیم.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۹:۳۸
رییس بسیج طلاب و روحانیان استان همدان:
اردوهای جهادی به تقویت روحیه مردم و رفع فقر فرهنگی کمک می کند
رییس بسیج طلاب و روحانیان استان همدان گفت: اردوهای جهادی دارای آثار و برکات فراوانی از جمله تقویت روحیه مردم، رفع فقر فرهنگی و شناخت ظرفیت های مناطق محروم و روستایی است.
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۹:۲۹
نماینده ولی فقیه در سپاه انصار الحسین همدان:
ولایت فقیه و مردمی بودن جمهوری اسلامی دو رکن پایداری انقلاب است
حجت الاسلام گنجعلی گفت: دشمن از اول انقلاب تا کنون به این نتیجه رسیده است که جنگ سخت با ایران کار ساز نیست و اگر به ولایت و مردمی بودن حکومت ضربه وارد کند می تواند به انقلاب اسلامی ضربه وارد سازد.