Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - جنس شعارهای معترضان با مطالبات اجتماعی سازگاری ندارد
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷ Friday, July 20, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۹
شناسه خبر: ۵۴۵۹۴۸
 
مدیر ارتباطات حوزه علمیه همدان:
جنس شعارهای معترضان با مطالبات اجتماعی سازگاری ندارد
حجت الاسلام کاظمی گفت: از عنوان اقتصاد مقاومتی مشخص است که وقتی صحبت از اقتصاد مقاومتی می کنیم عرصه درگیری ما با مستکبران صرفا در حیطه نظامی نیست.

حجت الاسلام سعید کاظمی، مسؤول امور ارتباطات حوزه علمیه همدان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان، اظهار داشت: شیطنت کشورهای غربی و مرتجع مطقه در اتفاقات اخیر در کشور کاملا مشهود است.

استاد حوزه علمیه همدان خاطرنشان کرد: اعتراض بر مشکلات حق مردم است اما معترضان باید بدانند که باید در چارچوب قانون و در ساز و کارهای قانونی مراتب اعتراض خود را ابلاغ کنند.

وی افزود: لیدرهای حاکم بر این جریان از دولت های مرتجع منطقه حمایت می شوند تا به اهداف آنها دست پیدا کنند و آرامش و امنیت داخلی را هدف قرار داده اند.

حجت الاسلام کاظمی ادامه داد: به این معنا باید به بیگانگان در عرصه اقتصاد به عنوان یک دشمن نگاه کنیم به همین دلیل اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصادی که مبتنی بر دشمن شناسی باشد.

مسؤول ارتباطات حوزه علمیه همدان تصریح کرد: سیاست های اقتصاد مقاومتی کاملا روشن است و مبنای اقتصاد مقاومتی اقتصاد درون زا است و به جای قرار داد بستن با بیگانگان به کار گیری افراد در داخل کشور در دستور کار قرار می گیرد.

وی در پایان گفت: از نظر عموم کارشناسان سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب تنها راه است و به غیر این راهی برای علاج اقتصاد کشور نیست و ما هنوز در اجرای اقتصاد مقاومتی توفیقی جز گزارشات غیرواقعی به دست نیاورده ایم./۹۷۹/پ203/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۶ + ۶
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۴/۲۷ - ۱۴:۴۷
آیت الله طه محمدی:
شغلی با ارزش تر از معلمی وجود ندارد
امام جمعه همدان گفت: تعلیم و تربیت به اندازه ای ارزشمند است که هیچ کسی نمی تواند ارزش کار معلم را با چیز دیگری در دنیا نشان دهد و قیاس کند.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۹:۴۳
آیت الله طه محمدی مطرح کرد؛
اهمیت کار مدیران کاروان حج
امام جمعه همدان گفت: هر کدام از مدیران کاروان به عنوان مسؤول و فرمانده یک عملیات هستند و اگر زحمات و خدمات آنها نباشد قطعا حجاج نمی توانند حجشان را سالم انجام دهند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۲۳:۰۵
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
ترس دشمن از پیشرفت های جمهوری اسلامی است
آیت الله طه محمدی گفت: دشمنان ما از رشد روز افزون انقلاب و روی گرداندن شرق و غرب از آنها و آمدن به سمت ایران می ترسند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۲۰:۰۹
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
رکود اقتصادی دست همه را بسته است
آیت الله طه محمدی گفت: رکود بازار متاسفانه دست افراد را برای کارهای اقتصادی بسته است.
۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۵:۵۶
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
اسلام واقعی همان دستورات پیامبر و حضرت علی است
آیت الله طه محمدی گفت: اسلام به عنوان خاتم همه ادیان، رهبری همچون حضرت علی اولین رهبر عالم تشیع دارد که در مقابل انجام گناه این طور قسم می خورد که اگر هفت اقلیم کره زمین را به نام ایشان بزنند هیچ گاه ...
۱۳۹۷/۴/۲۲ - ۱۵:۳۲
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
مردم دولت و مسؤولان را حمایت کنند
آیت الله طه محمدی گفت: مردم باید دولت و مسؤولان را حمایت کنند و در سایه این حمایت مسؤولان نیز شرایط فعلی را آرام آرام به وضعیت مطلوب تبدیل کنند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۲۰:۰۶
امام جمعه همدان:
با انتخاب موضوع مناسب باید مخاطب را جذب کرد
آیت الله طه محمدی گفت: باید کاری کنیم به قدری مطالب برای افراد جذابیت داشته باشد که مردم ذوب در سخنرانی شوند و با جان و دل به آن گوش دهند.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۱۸:۰۴
آیت الله موسوی اصفهانی:
حل مشکلات مردم در اولویت دولتمردان و مجلس قرار گیرد
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با اشاره به اهمیت توجه به مشکلات مردم، گفت: حل مشکلات مردم باید در اولویت کارهای دولتمردان و مجلس قرار گیرد.
۱۳۹۷/۴/۱۹ - ۰۰:۱۶
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:
انقلاب اسلامی سنگربان مقام امامت و ولایت است
آیت الله موسوی اصفهانی گفت: نظام اسلامی به عنوان سنگربان مقام امامت و ولایت در تجلیل از ائمه و افزایش معرفت امام شناسی هم در بین خودمان و هم برای نسل های آینده از هیچ تلاشی نباید دست بر دارد.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۰:۳۲
آیت الله طه محمدی:
عشق به خدمت ویژگی اعضای هلال احمر است
امام جمعه همدان گفت: تا انسان مشکلی برای او ایجاد نشود انگیزه ای برای همدردی ندارد اما اعضای هلال احمر فقط با عشق به خدمت جلو می روند و جز این چیزی در ذهن آن ها نیست.
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۲۰:۲۲
استاد حوزه علمیه:
مدیریت صحیح رهبری سبب محفوظ ماندن پیوند امام با مردم بوده است
استاد حوزه علمیه قم گفت: نکته مهمی که در طول این چند دهه باید به آن توجه کنیم پیوند معنوی مردم و رهبری و امام امت با امت است که مقام معظم رهبری به واسطه مدیریت درست و قدرت معنوی که دارند سبب محفوظ ما...
۱۳۹۷/۴/۱۳ - ۰۹:۵۵
نماینده ولی فقیه در استان همدان مطرح کرد؛
ضرورت ترویج فرهنگ ازدواج آسان در جامعه
امام جمعه همدان گفت: همه باید ترویج دهنده ازدواج آسان باشند زیرا اسلام با برگزاری مهمانی های مجلل و جهیزیه و مهریه سنگین هیچ ارتباطی ندارد.
۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۷:۱۷
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
عملکرد مسؤولان باید مرحمی بر زخم مردم باشد
آیت الله طه محمدی گفت: عملکرد مسؤولان باید مرحمی بر زخم مردم باشد به طور مثال وجود درمانگاه ها در مناطق فقیر نشین بسیار احساس می شود و دوری بیمارستان ها مشکلات زیادی را برای این عزیزان ایجاد کرده است.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۵:۱۹
امام جمعه همدان:
نیروهای نظامی سربازان لایق امام زمان هستند
آیت الله طه محمدی با اشاره به تلاش نیروهای نظامی برای امنیت کشور، گفت: نیروهای نظامی و انتظامی کشور سربازان لایق و ارزشی آقا امام زمان(عج) هستند.
۱۳۹۷/۴/۹ - ۱۴:۳۸
آیت الله طه محمدی مطرح کرد؛
لزوم حفظ وحدت در جامعه
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: باید همه برای اتحاد هم قسم شوند و کارها را بر اساس عقل و با تدبیر انجام دهیم.
۱۳۹۷/۴/۷ - ۱۶:۴۴
آیت الله موسوی اصفهانی:
رفع مشکلات اقتصادی، کمترین قدردانی مسؤولان از مردم است
آیت الله موسوی اصفهانی رفع مشکلات مردم را مهم ترین وظیفه مسؤولان دانست و گفت: مردم با حضور در صحنه مسؤولان فعلی را انتخاب کرده اند و مسؤولان نباید لطف مردم را با نمک نشناسی جواب دهند.
۱۳۹۷/۴/۵ - ۲۲:۰۸
استاد حوزه علمیه:
حضور علما سدی محکم در برابر فتنه های دشمنان است
استاد حوزه علمیه همدان گفت: کسی که از اصل دین برگردد تمام اعمالش تباه خواهد شد و تا زمانی که علما در بین مردم هستند اجازه این کار را به دشمنان اسلام نخواهند داد.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۸:۲۵
امام جمعه همدان:
قوه قضائیه دربرابر ناملایمات ایستادگی کند
آیت الله طه محمدی با اشاره به فضاسازی ها علیه قوه قضائیه، گفت: قضات باید با تحمل ناملایمات و اجرای آنچه را که باید انجام دهند در مقابل دشمنان اسلام بایستند.
۱۳۹۷/۴/۳ - ۱۷:۰۰
آیت الله طه محمدی:
مسؤولان پاسخگوی مردم باشند
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: هیچ مسؤولی حق ندارد درب اتاق خود را به روی مردمی که برای رفع مشکلاتشان به آن ها مراجعه می کنند ببندد چرا که اگر ما نفس می کشیم و سالم هستیم به برکت دعای مردم است.
۱۳۹۷/۳/۳۱ - ۲۳:۵۱
سردار روحانی:
موفقیت ما در جنگ نتیجه توجه رزمندگان به قرآن و اهل بیت بود
فرمانده ارشد سپاه پاسداران گفت: وقتی از رزمندگان دفاع مقدس دلیل توجه زیادشان به قران را جویا می شدم در پاسخ این نکته را تاکید می کردند که همه وجود ما و همه پیروزی های ما معجزه قرآن است.