Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - جنس شعارهای معترضان با مطالبات اجتماعی سازگاری ندارد
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ Monday, April 23, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۹
شناسه خبر: ۵۴۵۹۴۸
 
مدیر ارتباطات حوزه علمیه همدان:
جنس شعارهای معترضان با مطالبات اجتماعی سازگاری ندارد
حجت الاسلام کاظمی گفت: از عنوان اقتصاد مقاومتی مشخص است که وقتی صحبت از اقتصاد مقاومتی می کنیم عرصه درگیری ما با مستکبران صرفا در حیطه نظامی نیست.

حجت الاسلام سعید کاظمی، مسؤول امور ارتباطات حوزه علمیه همدان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان، اظهار داشت: شیطنت کشورهای غربی و مرتجع مطقه در اتفاقات اخیر در کشور کاملا مشهود است.

استاد حوزه علمیه همدان خاطرنشان کرد: اعتراض بر مشکلات حق مردم است اما معترضان باید بدانند که باید در چارچوب قانون و در ساز و کارهای قانونی مراتب اعتراض خود را ابلاغ کنند.

وی افزود: لیدرهای حاکم بر این جریان از دولت های مرتجع منطقه حمایت می شوند تا به اهداف آنها دست پیدا کنند و آرامش و امنیت داخلی را هدف قرار داده اند.

حجت الاسلام کاظمی ادامه داد: به این معنا باید به بیگانگان در عرصه اقتصاد به عنوان یک دشمن نگاه کنیم به همین دلیل اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصادی که مبتنی بر دشمن شناسی باشد.

مسؤول ارتباطات حوزه علمیه همدان تصریح کرد: سیاست های اقتصاد مقاومتی کاملا روشن است و مبنای اقتصاد مقاومتی اقتصاد درون زا است و به جای قرار داد بستن با بیگانگان به کار گیری افراد در داخل کشور در دستور کار قرار می گیرد.

وی در پایان گفت: از نظر عموم کارشناسان سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب تنها راه است و به غیر این راهی برای علاج اقتصاد کشور نیست و ما هنوز در اجرای اقتصاد مقاومتی توفیقی جز گزارشات غیرواقعی به دست نیاورده ایم./۹۷۹/پ203/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱ + ۳
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۲/۲ - ۲۱:۵۳
مسؤول دفتر نهاد رهبری دانشگاه بوعلی سینا همدان:
اسلام از اشرافی گری و تجمل گرایی ضربه می خورد
مسؤول دفتر نهاد رهبری دانشگاه بوعلی سینا همدان گفت: خطر رفاه طلبی و تجمل گرایی برای جوامع خیلی مشکل آفرین است، سید الشهدا(ع) زمانی علیه حکومت یزید قیام کرد که از اسلام چیزی به جز ظواهر نمانده بود و خو...
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۷:۱۲
امام جمعه همدان:
امنیت اصل نخست در هر جامعه است
آیت الله طه محمدی گفت: یک شب مرزبانی یک نفر از کشور اسلامی ثوابش در محضر خدا بالاتر از هزار سال عبادت یک عابد است.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۱:۵۲
مدیر مدرسه علمیه شیخ علیخان زنگنه تبیین کرد؛
رابطه مستقیم تحول حوزه با تحول در جامعه
مدیر مدرسه علمیه شیخ علیخان زنگنه شهر تویسرکان گفت: یکی از حسن های حوزه علمیه نسبت به دیگر نهادها ارتباط مستقیم علما با مردم است و انقلابی گری و انقلابی ماندن حوزه های علمیه به معنای انقلابی ماندن جام...
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۲۰:۴۳
استاد حوزه علمیه:
باید از یا حسین گفتن به شور حسینی برسیم
استاد حوزه علمیه همدان گفت: از با حسین زیستن تا یا حسین گفتن فاصله زیادی است و باید از یا حسین گفتن به شور حسینی برسیم.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۷:۰۲
امام جمعه همدان:
امنیت ایران اسلامی به برکت نیروهای قدرتمند نظامی است
آیت الله طه محمدی گفت: امروز به برکت ولایت فقیه و رشادت های ایرانیان در عرصه جهاد، دشمنان خواب ورود به ایران را می بینند و همه اینها به برکت انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۵:۵۶
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:
برخی به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام هستند
خجسته گفت: مشکلاتی همچون جناح بازی های سیاسی سبب شده تا کلام رهبر معظم انقلاب در باب اقتصاد مقاومتی و مبارزه با قاچاق و عدالت اجتماعی محقق نشود و متاسفانه عده ای به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام هستن...
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۹:۵۷
آیت الله طه محمدی:
آمریکا به دنبال ضربه زدن به جبهه اسلام است
امام جمعه همدان گفت: دعوای بین مسلمانان و استکبار جهانی بر روی سلاح نیست بلکه دعوای امروز آمریکا و هم پیمانانش با ایران و مسلمانان منطقه بر سر حق و باطل است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۴:۵۷
حجت الاسلام رحیمی تشریح کرد؛
فعالیت های مدرسه علی ابن ابیطالب برای جذب طلبه
مدیر مدرسه علمیه علی ابن ابیطالب(ع) شهر ملایر گفت: مبلغان شهر ملایر اعم از کادر و اساتید مدرسه و طلاب و روحانیان شهر طی هماهنگی های انجام شده در اکثر مدارس آموزش و پرورش حضور پیدا کرده و به صورت چهره ...
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۲۲:۵۴
مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی:
دولت در سال ۹۷ با مفاسد اقتصادی مبارزه کند
مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) شهر همدان گفت: خارج کردن ارز از داخل کشور و حمایت از برندهای خارجی بزرگ ترین خیانت به اقتصاد داخلی است، مردم همیشه در حمایت کردن از بیانات رهبری سنگ تمام گذاشته ا...
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۸:۳۶
استاد حوزه علمیه:
حوزه های علمیه ادامه رسالت پیامبر اسلام است
استاد حوزه علمیه همدان گفت: مشرکان آیات الهی را نفی می کردند و به فرزندانشان می گفتند که آیات الهی را نشوند و پیامبر(ص) با از خودگشتگی در راه الهی این رسالت الهی را به ما رسانده است.
۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۷:۵۹
آیت الله طه محمدی:
آل سعود با ادعای مسلمانی به دنبال جنگ و خون ریزی در منطقه است
آیت الله طه محمدی گفت: آمریکا با بیان جنگ در سوریه می خواهد حیثیت رفته اش را در جنگ با جبهه مقاومت به دست بیاورد و کشورهایی همچون انگلستان و فرانسه نیز در این میان به دنبال اهداف پلید خود هستند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۳:۰۱
عضو هیأت رییسه موسسه سراج:
خرید کالای ایرانی به معنای شکوفایی جوان ایرانی است
عضو هیأت رییسه موسسه سراج گفت: مسؤولان باید از خواب غفلت بیرون بیایند و به فکر بازار داخل باشند زیرا توجه و تمرکز به بازار خارج  به حیثیت ملی و جوان ایرانی ضرر وارد می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۲:۰۵
مدیر مدرسه علمیه ولی عصر شهر سامن:
متقاضیان ورود به حوزه علمیه باید با حوزه و راه طلبگی آشنا شوند
حجت الاسلام نجفی گفت: اکتفا کردن به دوره های یک هفته ای و یک ماهه نمی تواند طلاب را با حوزه علمیه آشنا کند و همچنین مسؤولان حوزه نمی توانند به خوبی طلاب را در این مدت کم ارزیابی کنند، مساله اختبار و ...
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۲۳:۲۷
امام جمعه ملایر:
حمایت از کالای ایرانی تنها راه مبارزه با دشمنان در جنگ اقتصادی است
حجت الاسلام برقراری گفت: باید توجه داشته باشیم که دشمنان در هیچ زمانی از فعالیت دست نمی کشند، امروز دشمنان در کنار جنگ نرم وارد جنگ اقتصادی مستقیم با کشور ایران شده اند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۲۳:۱۳
امام جمعه همدان:
جامعه نیازمند انقلابی در عرصه قرآن است
امام جمعه همدان با بیان این مطلب که امروز جامعه نیازمند انقلابی در عرصه قرآن است، گفت: علما و نخبگان جامعه باید برای سعادت جامعه انقلابی قرآنی رقم بزنند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۱:۵۳
حجت الاسلام رضوی مهر:
حمایت از کالای ایرانی رمز ماندگاری نظام اسلامی است
حجت الاسلام رضوی مهر گفت: پیام سراسر تدبیر رهبر معظم انقلاب متکی  بر اصل خود کفایی داخلی در برابر نقشه های دشمنان اسلام بنا نهاده شده تا با حمایت از کالای ایرانی نظام اسلامی به خود کفایی حداکثری دست ی...
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۰۸:۰۵
تاملی در باب سبک زندگی اسلامی؛
تحلیل متافیزیکی حضور آیت الله نجفی همدانی در مسجد
بی شک توجه به سیره عملی علمای ربانی می‌تواند تا حد زیادی افراد را در رسیدن به مقصود راهنما باشد و در این میان آیت الله آقا نجفی همدانی از جمله افرادی است که می‌بایست با دقت سیره عملی زندگی ایشان را ب...
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۲۳:۳۶
رییس اوقاف و امور خیریه همدان:
طرح آرامش بهاری فرصت مناسبی برای تبلیغ دین است
حجت الاسلام حسنی گفت: یکی از مهم ترین ویژگی های طرح آرامش بهاری انس جوانان با مبلغان و روحانیان به شمار می رود.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶:۴۹
امام جمعه همدان:
آل سعود با حمایت از اسرائیل غاصب چهره واقعی خود را به جهانیان نشان داد
آیت الله طه محمدی گفت: عربستان به خوبی چهره خود را با حمایت از رژیم کودک کش اسرائیل به جهان نشان داد، از پیش نیز ما اعتقاد بر این داشتیم که آل سعود دست نشانده استکبار جهانی است.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۲:۱۱
امام جمعه همدان:
جلب رضایت مردم مهمترین وظیفه مسؤولان است
آیت الله طه محمدی گفت: مسؤولان پروژه های نیمه تمام را رها نکنند و اولویت های خود را در راستای رضایت مردم قرار دهند زیرا رضایت مردم از مهمترین وظایف مسؤولان است.