Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - حساب مطالبه گران وضعیت اقتصادی با اغتشاشگران جدا است
سه شنبه ۱ آیان ۱۳۹۷ Tuesday, October 23, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۵
شناسه خبر: ۵۴۵۹۴۷
 
نایب رییس مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه:
حساب مطالبه گران وضعیت اقتصادی با اغتشاشگران جدا است
استاد حوزه علمیه قم با اشاره به شیطنت برخی کشورهای عربی منطقه در حوادث اخیر، گفت: برخی دول عربی کوچکتر از آن هستند که برای ما مزاحمتی ایجاد کنند.

حجت الاسلام سید جلال رضوی مهر استاد حوزه علمیه قم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان، با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور اظهار داشت: اغتشاشات اخیر حاصل اتاق فکر صهیونیزم، آمریکا و عربستان بود.

وی ادامه داد: افراد نقاب زده با پول بهایی و نیرنگ منافقان و همکاری سلطنت طلب ها شهرهای کوچک را نشانه گرفته و با ضرب الاجل به ایجاد رعب، وحشت و خسارت به بیت المال و وارد کردن ضربه به مردم پرداخته اند.

عضو هیات رییسه مجمع عمومی جامعه مدرسین حوزه علمیه گفت: حساب مطالبه گران وضعیت اقتصادی با اغتشاشگران جدا است و مردم بصیر در هیچ شهری با اغتشاشگران همکاری نکرده اند و آشوب گران در اوج تنهایی مذلت خود را به نمایش گذاشته اند.

وی خاطرنشان کرد: توئیت ترامپ که حقارت آمریکا را به تصویر می کشید چون بچه ای یک بام و دوهوا امیدی برای مرتجعان منطقه شده است.

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به شیطنت برخی کشورهای عربی منطقه اظهار داشت: برخی دول عربی کوچکتر از آن هستند که برای ما مزاحمتی ایجاد کنند.

وی ادامه داد: همگان چشم خود را به کلام رهبری سپرده اند و هرگز لحظه ای انقلاب را تنها نمی گذارند و تحسین شهدا بر مردم ما از براهین غیر قابل انکار است./۹۷۹/پ203/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۹
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۹:۳۸
حجت الاسلام مولازاده:
طلاب باید تشنه کسب علم باشند
امام جمعه رزن گفت: اگر استاد احساس کند که طلبه تشنه یادگیری مطالب و معارف است قطعا در بحث ارائه مطالب و اخلاقیات آن چه که در کلاس و بیان مباحث نیاز است دریغ نخواهد کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۹:۲۶
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری:
امنیت حاکم در ایران نعمتی با ارزش است
آیت الله طه محمدی گفت: امنیت حاکم در ایران نعمت با ارزشی است که باید در همه حال شکرگزار آن باشیم اگر به درستی بخواهیم معنی امنیت موجود را درک کنیم کافی است خود را لحظه ای به جای مردم افغانستان، یمن، س...
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۵:۴۹
امام جمعه همدان:
راهپیمایی اربعین مانور قدرت اسلام است
آیت الله طه محمدی گفت: اربعین پیروزی اسلام و شکست ذلت بار دشمن است چرا که اهل بیت پس از آزادی از اسارت، فاتحانه به کربلا برگشتند.
۱۳۹۷/۷/۲۷ - ۱۴:۵۵
استاد حوزه علمیه:
موشک های سپاه پاسدارن پیام اقتدار جمهوری اسلامی است
حجت الاسلام احتشام کاشانی گفت: موشک های سپاه پاسدارن تنها برای یک عده داعشی بدبخت نبود بلکه این، پیام اقتداری برای آمریکا بود که بداند اگر ذره ای خطا کند سیلی محکمی از جمهوری اسلامی خواهد خورد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۰۷
امام جمعه همدان:
زندگی بر پایه عقیده و جهاد استوار است
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با اشاره به روایتی از امام حسین(ع)، گفت: زندگی بر پایه عقیده و جهاد استوار است به این معنی که همواره باید درحال کسب معرفت و عقیده راستین بوده و در امتداد آن حرکت کنیم...
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۵۲
آیت الله موسوی اصفهانی:
دشمن به دنبال جداکردن پیوند میان مردم و روحانیان است
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان با اشاره به تبلیغات دشمنان داخلی و خارجی برای جداکردن پیوند میان مردم و روحانیت، گفت: عده ای بدون اطلاع کافی مشکلات جامعه را به روحانیت نسبت می دهند که این منطقی و صح...
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۵۵
با پیگیری های مدیریت حوزه علمیه همدان؛
ضارب طلبه همدانی دستگیر شد
حجت الاسلام موسیوند گفت: ضارب طلبه همدانی و همسرش با تلاش نیروی انتظامی امروز دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۴۱
امام جمعه ملایر:
دولت و مجلس در تصویب لایحه CFT به نصایح مراجع تقلید توجه نکردند
امام جمعه ملایر گفت: آقایان دولتی اگر بنا است به سخنان مراجع تقلید و بزرگان حوزه توجه نکنند چرا به صورت ماهانه به دیدارشان می‌آیند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۳۷
معاون تهذیب حوزه علمیه همدان:
مستکبران جهان راهی به جز نابودی نخواهند داشت
حجت الاسلام ملیحی گفت: مسلمانان در صورتی می توانند در مقابل مشرکان پیروز شوند که مسلح به سلاح ایمان و عمل صالح شوند و در غیر این صورت مغلوب خواهند شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۳۲
مدیر حوزه علمیه آخوند همدان:
حوزه علمیه مسیر طولانی در ایجاد تحول پیش رو دارد
مدیر مدرسه علمیه آیت الله آخوند(ره) گفت: بخشی از تحول در حوزه‌های علمیه محقق شده اما هنوز تکمیل نشده و مسیر طولانی پیش رو است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۲:۲۹
امام جمعه مریانج:
اسرائیل غاصب نماد عینی و بارز تروریسم است
امام جمعه مریانج گفت: اسرائیل غاصب نماد عینی و بارز تروریسم است و باید از صفحه روزگار محو شود.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۱:۴۶
با حضور در بیمارستان بعثت همدان؛
آیت الله موسوی اصفهانی از طلبه مضروب همدانی عیادت کرد
آیت الله موسوی اصفهانی به همراه چند تن از مدیران حوزه علمیه همدان برای عیادت طلبه مضروب به بیمارستان بعثت همدان رفته و پس از عیادت، از روند درمانی وی مطلع شدند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۱:۳۳
حال عمومی طلبه مضروب همدانی و همسرش رو به بهبودی است
حجت الاسلام حسینی از طلاب حوزه علمیه همدان و همسرش بر اثر ضربات چاقوی فردی ناشناس مجروح شده و در بیمارستان بستری هستند.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۲:۵۷
آیت الله طه محمدی:
احتکار اجناس فشار مستقیم بر روی خانواده های مستضعف می آورد
امام جمعه همدان گفت: کسانی که احتکار می کنند بدانند احتکار اجناس فشار مستقیم را بر روی خانواده های مستضعف می آورد و بترسند از روزی که آه همین افراد دامن آنها را بگیرد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴:۵۸
آیت الله موسوی اصفهانی:
نمایندگان مجلس شهید مدرس را الگوی خود قرار دهند
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: متاسفانه مجلس ما مجلس شجاعی نیست، نمایندگان، امثال مدرس را باید الگوی خود قرار دهند که در زمان رضاخان شجاعانه ایستاد و مقاومت کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴:۲۹
آیت الله طه محمدی:
در رسیدگی به مناطق دور افتاده نیازسنجی مهمترین گام است
امام جمعه همدان گفت: در بعضی از مناطق با سختی امتیازاتی را در اختیار هموطنانمان قرار می دهیم در حالی که دسترسی به موضوعات دیگر برای آن ها واجب تر است.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۴:۰۰
مدیر کل اوقاف و امور خیریه همدان:
مسؤولان پاسخی قاطعانه به دشمنی های آمریکا دهند
حجت الاسلام کاروند با تأکید بر این که مسؤولان پاسخی قاطعانه به دشمنی های آمریکا دهند، گفت: آمریکا برای نابودی ایران از هیچ کاری دریغ نکرده است.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۲۶
مسؤول دفتر نظارت شورای نگهبان در همدان:
اقتصاد مقاومتی و نگاه به داخل نسخه شفابخش اقتصاد است
حجت الاسلام مرادی گفت: برخی نابسامانی های اقتصادی حاصل سوء مدیریت و عدم برخورد جدی با مفسدان است که راه برای کسانی که در صدد برهم ریختن کشور بوده هموار شود.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۱:۵۶
کارشناس فرهنگی:
مسؤولان جلوی زیاده خواهی های آمریکا بایستند
حجت الاسلام امینی گفت: با خروج آمریکا از برجام با وجود انجام همه تعهدات ما، منتظر اقدام مناسب و قاطعی از دولتمردان خود بوده تا به این شکل جلوی زیاده خواهی های آن ها گرفته شود.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۳:۲۳
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
اصلی ترین اقدام حضرت مهدی احیای امر به معروف است
آیت الله طه محمدی گفت: حضرت مهدی(عج) پس از ظهور درصدد احیا کردن سنت های حیات بخش فراموش شده و از بین بردن همه بدعت های شیطانی خواهد بود.