Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - نابودی اسرائیل غاصب زودتر از پیش بینی ها اتفاق خواهد افتاد
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷ Tuesday, July 17, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۳:۲۱
شناسه خبر: ۵۴۲۱۹۶
 
آیت الله علم الهدی:
نابودی اسرائیل غاصب زودتر از پیش بینی ها اتفاق خواهد افتاد
امام جمعه مشهد گفت: رهبر انقلاب اخیرا فرمودند که سقوط اسرائیل خیلی زودتر از آن ۲۵ سال اتفاق خواهد افتاد چرا که عمل صهیونیست ها در اعلام پایتختی قدس، به معنای عجز دشمن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه مشهد مقدس که در جوار بارگاه منور رضوی برگزار شد، با اشاره به پیروزی های محور مقاومت در ماه اخیر در برابر استکبار جهانی، اظهار کرد: نخستین پیروزی در شرایطی رقم خورد که 13 آبان سال جاری توطئه عربستان سعودی در قبال لبنان به عنوان کانون مقاومت در منطقه ایجاد شد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی افزود: قدرت های جهانی بر این مسأله تأکید داشتند که با بلایی که سر نخست وزیر لبنان به عنوان مزدور خود می آورند، اختلافی بین شیعه و سنی ایجاد کنند و کانون مقاومت در منطقه را به هم بریزند و تحت عنوان دخالت ایران و حزب الله لبنان در امور این کشور، درگیری ها را پایه ریزی کنند اما با افتضاحی مواجه شدند و این توطئه پایان یافت و نفوذ ایران و مقاومت در منطقه بیش از روز اول قرار گرفت.

پیروزی بر داعش، قدرت ضد تروریسم ایران را در جهان ثابت کرد

آیت الله علم الهدی پیروزی مقاومت اسلامی در کشور سوریه در برابر تروریست های تکفیری را دومین پیروزی منطقه ای ایران طی یک ماه اخیر خواند و گفت: غلبه اولیای خدا و در رأس آن ها یک سرباز مجاهد و فداکار به نام سردار سلیمانی بر کفر جهانی و جریان تکفیری داعش در 30 آبان به وجود آمد و قدرت ایران به عنوان قدرت ضد تروریسم در دنیا به ثبت رسید.

وی خاطرنشان کرد: دهم آذرماه نیز عربستان سعودی ناپاک به مزدوری آمریکا دست به توطئه جدیدی زد و آن جنگ داخلی یمن بین نیروهای انصارالله و مزدوران آمریکا در یمن بود که طی فاصله 2 الی 3 روز به پیروزی عزیزان انصارالله ختم شد و مزدور نا به کار آمریکا، علی عبدالله صالح، پس از یک عمر جنایت به هلاکت رسید.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی اظهار کرد: با بررسی یکایک این پیروزی ها می بینید تکیه گاه اصلی این پیروزی ها اقتدار و فکر و برنامه ریزی ما نبود بلکه عنایت امام زمان(عج) بود و کار ما فقط این بوده که با اقتدا به آیه شریفه «اشداء علی الکفار» مقاومت کردیم.

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: ما باید معتقد باشیم که پشت این انقلاب قدرت فراتری وجود دارد که ایستادگی ها و مقاومت های ما در راستای جریان غیبی آسمانی ای است که به زودی در دنیا ظاهر می شود و خودش از پشت پرده تمام این قضایا را مدیریت می فرماید.

وی افزود: اصول این انقلاب و رهبری آن مورد تأیید و توجه خاص آن عزیز پس پرده نشین ماست و او این مسیر را پیش پای ما گذاشته و خودش پشتیبانی می فرماید و از همین رو کوچکترین تردیدی نمی تواند در این راه وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با بیان این که پس از اقدام اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتختی اسرائیل غاصب از تل آویو به قدس، آن را مقدمه پیروزی چهارم محور مقاومت در منطقه قلمداد کرد و گفت: حرکت نا به کارانه رییس جمهور آمریکا که قدس را پایتخت دولت اشغالگر غاصب اسرائیل بشناسد و قبله اول مسلمانان را پایگاه آن ها قرار دهد، چاله هلاک کننده ای است که صهیونیست و استکبار جهانی برای خود ساخته است.

ایستادگی روی برجام فایده ای برای ایران ندارد

آیت الله علم الهدی گفت: ما هرچه می خواستیم دشمنی آمریکا با اسلام را به ثبت برسانیم جز با این عملی که خود آمریکا انجام داد، آشکار نمی شد و امروز همه فهمیدند که آمریکا در رأس اعداء اسلام است. عزیزان مسؤول ما بدانند؛ قدرتی که ثابت کرده در رأس تمام عداوت ها علیه اسلام است و قبله اول مسلمانان را پایتخت این ظالمان قرار داده است، چشم امید داشتن به چنین ظالمانی واقعا خیانت به پیامبر اکرم(ص) است.

وی خطاب به مسؤولان سیاست خارجی کشور یادآور شد: شما بعد از این که دیدید آمریکا در طی چهار دهه یعنی 40 سال مذاکرات اعراب و اسرائیل، آن ها را به پای مذاکره با آن ها کشاند و با وجود این که شرط اول مذاکرات این بود که قدس پایتخت اسرائیل نشود، امروز به تمام مذاکرات 40 ساله فاتحه خوانده اند، شما چگونه می توانید به آن ها چشم امید داشته باشید؟

امام جمعه مشهد مقدس با اشاره به احتمال بسیار قوی همکاری های پشت پرده اروپا با آمریکا در جریان برجام تصریح کرد: آیا اروپا با آمریکا فرق دارد؟ شما چرا روی برجام پوسیده ایستادگی کرده اید؟ همه مردم دنیا فهمیده اند که آمریکا عهدشکن است؛ پس چرا هنوز به آن ها امید داریم و در جلساتشان شرکت می کنیم؟ این کارها چه توجیهی برای مردم ما دارد؟

نابودی اسرائیل خیلی زودتر از پیش بینی ها اتفاق خواهد افتاد

آیت الله علم الهدی با یادآوری فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با شرکت کنندگان در کنفرانس وحدت اسلامی، اظهار کرد: دو روز قبل رهبر معظم انقلاب اعلامیه مسرت بخشی در رهنمودهای حکیمانه شان صادر کردند و اشاره کردند که سقوط اسرائیل خیلی زودتر از آن 25 سال اتفاق خواهد افتاد چرا که این عمل صهیونیست ها در اعلام پایتختی قدس، به معنای عجز دشمن است.

وی در پایان تأکید کرد: ترامپ می داند که وقتی چنین حرفی می زند، تمام مسلمانان از او متنفر می شوند اما کارش به جایی رسیده که با دو میلیارد مسلمان در می افتد و قبله اول آن ها را به عنوان پایتخت اسرائیل غاصب اعلام می کند./820/پ۲۰۱/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۴ + ۱۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۶:۳۱
مأخذشناسی توصیفی حوزه علمیه خراسان منتشر شد
حجت الاسلام کرامتی از تهیه و انتشار مأخذشناسی توصیفی حوزه علمیه خراسان خبر داد و در ادامه اهداف، منابع تهیه آن و محورهای اصلی و جانبی طرح را تبیین کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۶:۱۶
رییس سازمان بسیج مستضعفان:
شاکله مدیریتی کشور متوجه تهدیدات ترکیبی دشمن باشد
سردار غیب پرور با بیان اینکه تهدیدات علیه نظام جمهوری اسلامی تک بعدی نیست بلکه ترکیبی است، گفت: در عین حال شاکله مدیریتی اداره کشور در بخش های مختلف باید متوجه این تهدیدات ترکیبی دشمن باشد.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۲:۰۸
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات خراسان رضوی:
اصلاح طلبی و اصولگرایی ملاک رد یا تایید صلاحیت نیست
حجت الاسلام محرابی با بیان تاریخچه قانون اساسی و جایگاه شورای نگهبان به تبیین وظایف شورا پرداخت و ضمن اشاره به رد صلاحیت ها و هجمه ها به این نهاد از لزوم اصلاح قانون انتخابات و الکترونیکی کردن آن گفت.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۲۰:۰۰
در دومین روز از کارگاه فقه پژوهی مشق اجتهاد؛
مباحث شیوه نگارش مقاله علمی ارائه شد
دومین روز کارگاه فقه پژوهی پس از انتخاب موضوع به شیوه نگارش مقاله علمی رسید و سیر نوشتن یک مقاله علمی به تفصیل بیان شد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۲:۴۶
همزمان با دهه کرامت صورت گرفت؛
اختصاص دو رواق در حرم مطهر رضوی برای استراحت شبانه زائران
معاون اماکن متبرکه و امور زائران آستان قدس رضوی گفت: همزمان با دهه کرامت فضایی برای استراحت شبانه عموم زائران در دو رواق حرم مطهر رضوی فراهم شد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۲:۴۳
برنامه‌های دهه کرامت رضوی در میقات الرضا تشریح شد
همزمان با آغاز دهه کرامت رضوی آستان حضرت حسین بن موسی الکاظم(ع) برنامه‌های متنوعی را ویژه زائران و مجاوران برگزار می‌کند.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۲:۲۹
حجت الاسلام پژمانفر:
دفاع از باورهای دینی با انس بیشتر با قرآن میسر می‌شود
نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی گفت: دفاع از باورهای دینی با انس بیشتر با قرآن کریم میسر خواهد شد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۱:۵۴
سخنران حرم رضوی:
تأخیر در ازدواج سبب اضطراب معنوی و روحی در فرد و جامعه است
عضو اتاق تبلیغ خراسان با اشاره به این که آرامش در گروی ازدواج است، گفت: برخی از خانواده ها سرگرم آداب و رسوم دست و پا گیر هستند که این امر سبب تأخیر ازدواج جوانان ودر نتیجه فساد در جامعه می شود چرا که...
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۱:۴۵
مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان:
مسابقات قرآنی مقدمه ای برای فهم، درک و عمل به قرآن کریم است
حجت الاسلام احمدزاده مسابقات سراسری قرآن را مسابقات رسمی نظام جمهوری اسلامی ایران با حضور همه اقشار جامعه معرفی کرد و به ارائه آمار و اطلاعات آن پرداخت.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۱:۳۸
رییس مرکز فقهی جوادالائمه:
مضجع شریف حضرت معصومه مرکز خیر و برکات است
حجت الاسلام تقوی حضرت معصومه(س) را مصداقی از خیر کثیر در قرآن دانست و به بیان عظمت و کرامت و ارزش زیارت ایشان پرداخت و مضجع شریف ایشان را به نقل از مقام معظم رهبری مرکز خیر و برکات معرفی کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۱۱:۲۳
از سوی حجت الاسلام والمسلمین مبلغی تبیین شد؛
مباحث «آفاق فقه پژوهی» و «فقه و محور مختص مقاله»
نماینده مجلس خبرگان رهبری در طرح «مشق اجتهاد» به بیان تقسیمات سه گانه فقه بر اساس نظریه خویش پرداخت و از فقه رشته ای و روشی و تقسیمات فقه روشی گفت.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۹:۵۰
با حضور ۸ هزار دختر؛
جشن‌های «مثل معصومه» در ۲۱ استان در حال برگزاری است
مدیر عامل موسسه جوانان آستان قدس رضوی گفت: در نخستین روز از دهه کرامت، بیش از ۸ هزار دختر از ۲۱ استان در جشن‌های «مثل معصومه» شرکت کردند.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۹:۴۷
همزمان با دهه کرامت انجام می‌شود؛
ارسال محصولات فرهنگی آستان قدس رضوی به ۱۱۰۰ مؤسسه فرهنگی جهان
مدیر امور زائران غیر ایرانی آستان قدس رضوی گفت: در ایام مبارک دهه کرامت رضوی محصولات فرهنگی این آستان مقدس از طریق ارسال پستي، به ۱۱۰۰ مؤسسه فرهنگی در سراسر جهان ارسال می‌شوند.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۹:۴۶
برگزاری ۲۲۰ برنامه سخنرانی به مناسبت دهه کرامت در حرم رضوی
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی از برگزاری ۲۲۰ برنامه سخنرانی در دهه کرامت رضوی در حرم امام رضا(ع) خبر داد.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۹:۳۴
آیت الله مصباح یزدی:
مهمترین برنامه دشمن، تغییر باورها و ارزش‌ها است
آیت الله مصباح یزدی گفت: بزرگترین عامل موثر در تربیت، آموزش و پرورش است که چه چیزهای یاد بدهد و چه چیزهایی را ترویج کند.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۹:۰۰
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان:
فعالیت های دهه کرامت با شعار خدمت کریمانه به رسم اهل بیت آغاز می شود
مروارید دهه کرامت را فرصتی برای عرض ارادت و تکریم شعائر دینی دانست و شعار امسال در اجرای برنامه ها را خدمت کریمانه به رسم اهل بیت(ع) عنوان کرد.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۸:۵۵
مدیرعامل بنیاد بین‌المللی فرهنگی و هنری امام رضا:
جشنواره امام رضا بزرگترین فعالیت فرهنگی هنری کشور محسوب می شود
برازش از همکاری همه استان های کشور در بخش های مختلف جشنواره امام رضا(ع) خبر داد و در ادامه قائم مقام وی در بنیاد از تغییر در برگزاری اختتامیه با هدف کاهش هزینه ها نسبت به شرایط خاص اقتصادی کشور گفت.
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۲:۱۶
نماینده ولی فقیه در سوریه:
زیارت ظرف و زمینه ای برای ارتباط امت با امام است
نماینده ولی فقیه در سوریه با تأکید بر این که زیارت ظرف و زمینه ای برای ارتباط با امت و جامعه با رهبر است، گفت: با توجه به سخنان ائمه اطهار(ع) زیارت زمینه پیوند است و درعین حال شفاعت و اجابت دعا می آو...
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۲:۰۹
برپایی جشن باشکوه میلاد حضرت معصومه در حرم امام رضا
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: همزمان با سالروز ولادت با سرسعادت حضرت فاطمه معصومه(س)، خواهر بزرگوار امام هشتم شیعیان(ع) و آغاز دهه کرامت مراسم جشن میلاد این بانوی بزرگوار در حرم مطهر رضوی ب...
۱۳۹۷/۴/۲۳ - ۱۲:۰۸
همزمان با دهه کرامت رضوی صورت می‌گیرد؛
اعزام ۳۰۰ گروه جهادی برای خدمت رسانی به ۴۳ دهستان کشور
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی از اعزام ۳۰۰ گروه جهادی در قالب طرح «جهاد خدمت» همزمان با دهه کرامت رضوی به مناطق محروم کشور خبر داد.