Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - نابودی اسرائیل غاصب زودتر از پیش بینی ها اتفاق خواهد افتاد
دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷ Monday, October 15, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۳:۲۱
شناسه خبر: ۵۴۲۱۹۶
 
آیت الله علم الهدی:
نابودی اسرائیل غاصب زودتر از پیش بینی ها اتفاق خواهد افتاد
امام جمعه مشهد گفت: رهبر انقلاب اخیرا فرمودند که سقوط اسرائیل خیلی زودتر از آن ۲۵ سال اتفاق خواهد افتاد چرا که عمل صهیونیست ها در اعلام پایتختی قدس، به معنای عجز دشمن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه مشهد مقدس که در جوار بارگاه منور رضوی برگزار شد، با اشاره به پیروزی های محور مقاومت در ماه اخیر در برابر استکبار جهانی، اظهار کرد: نخستین پیروزی در شرایطی رقم خورد که 13 آبان سال جاری توطئه عربستان سعودی در قبال لبنان به عنوان کانون مقاومت در منطقه ایجاد شد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی افزود: قدرت های جهانی بر این مسأله تأکید داشتند که با بلایی که سر نخست وزیر لبنان به عنوان مزدور خود می آورند، اختلافی بین شیعه و سنی ایجاد کنند و کانون مقاومت در منطقه را به هم بریزند و تحت عنوان دخالت ایران و حزب الله لبنان در امور این کشور، درگیری ها را پایه ریزی کنند اما با افتضاحی مواجه شدند و این توطئه پایان یافت و نفوذ ایران و مقاومت در منطقه بیش از روز اول قرار گرفت.

پیروزی بر داعش، قدرت ضد تروریسم ایران را در جهان ثابت کرد

آیت الله علم الهدی پیروزی مقاومت اسلامی در کشور سوریه در برابر تروریست های تکفیری را دومین پیروزی منطقه ای ایران طی یک ماه اخیر خواند و گفت: غلبه اولیای خدا و در رأس آن ها یک سرباز مجاهد و فداکار به نام سردار سلیمانی بر کفر جهانی و جریان تکفیری داعش در 30 آبان به وجود آمد و قدرت ایران به عنوان قدرت ضد تروریسم در دنیا به ثبت رسید.

وی خاطرنشان کرد: دهم آذرماه نیز عربستان سعودی ناپاک به مزدوری آمریکا دست به توطئه جدیدی زد و آن جنگ داخلی یمن بین نیروهای انصارالله و مزدوران آمریکا در یمن بود که طی فاصله 2 الی 3 روز به پیروزی عزیزان انصارالله ختم شد و مزدور نا به کار آمریکا، علی عبدالله صالح، پس از یک عمر جنایت به هلاکت رسید.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی اظهار کرد: با بررسی یکایک این پیروزی ها می بینید تکیه گاه اصلی این پیروزی ها اقتدار و فکر و برنامه ریزی ما نبود بلکه عنایت امام زمان(عج) بود و کار ما فقط این بوده که با اقتدا به آیه شریفه «اشداء علی الکفار» مقاومت کردیم.

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: ما باید معتقد باشیم که پشت این انقلاب قدرت فراتری وجود دارد که ایستادگی ها و مقاومت های ما در راستای جریان غیبی آسمانی ای است که به زودی در دنیا ظاهر می شود و خودش از پشت پرده تمام این قضایا را مدیریت می فرماید.

وی افزود: اصول این انقلاب و رهبری آن مورد تأیید و توجه خاص آن عزیز پس پرده نشین ماست و او این مسیر را پیش پای ما گذاشته و خودش پشتیبانی می فرماید و از همین رو کوچکترین تردیدی نمی تواند در این راه وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با بیان این که پس از اقدام اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتختی اسرائیل غاصب از تل آویو به قدس، آن را مقدمه پیروزی چهارم محور مقاومت در منطقه قلمداد کرد و گفت: حرکت نا به کارانه رییس جمهور آمریکا که قدس را پایتخت دولت اشغالگر غاصب اسرائیل بشناسد و قبله اول مسلمانان را پایگاه آن ها قرار دهد، چاله هلاک کننده ای است که صهیونیست و استکبار جهانی برای خود ساخته است.

ایستادگی روی برجام فایده ای برای ایران ندارد

آیت الله علم الهدی گفت: ما هرچه می خواستیم دشمنی آمریکا با اسلام را به ثبت برسانیم جز با این عملی که خود آمریکا انجام داد، آشکار نمی شد و امروز همه فهمیدند که آمریکا در رأس اعداء اسلام است. عزیزان مسؤول ما بدانند؛ قدرتی که ثابت کرده در رأس تمام عداوت ها علیه اسلام است و قبله اول مسلمانان را پایتخت این ظالمان قرار داده است، چشم امید داشتن به چنین ظالمانی واقعا خیانت به پیامبر اکرم(ص) است.

وی خطاب به مسؤولان سیاست خارجی کشور یادآور شد: شما بعد از این که دیدید آمریکا در طی چهار دهه یعنی 40 سال مذاکرات اعراب و اسرائیل، آن ها را به پای مذاکره با آن ها کشاند و با وجود این که شرط اول مذاکرات این بود که قدس پایتخت اسرائیل نشود، امروز به تمام مذاکرات 40 ساله فاتحه خوانده اند، شما چگونه می توانید به آن ها چشم امید داشته باشید؟

امام جمعه مشهد مقدس با اشاره به احتمال بسیار قوی همکاری های پشت پرده اروپا با آمریکا در جریان برجام تصریح کرد: آیا اروپا با آمریکا فرق دارد؟ شما چرا روی برجام پوسیده ایستادگی کرده اید؟ همه مردم دنیا فهمیده اند که آمریکا عهدشکن است؛ پس چرا هنوز به آن ها امید داریم و در جلساتشان شرکت می کنیم؟ این کارها چه توجیهی برای مردم ما دارد؟

نابودی اسرائیل خیلی زودتر از پیش بینی ها اتفاق خواهد افتاد

آیت الله علم الهدی با یادآوری فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با شرکت کنندگان در کنفرانس وحدت اسلامی، اظهار کرد: دو روز قبل رهبر معظم انقلاب اعلامیه مسرت بخشی در رهنمودهای حکیمانه شان صادر کردند و اشاره کردند که سقوط اسرائیل خیلی زودتر از آن 25 سال اتفاق خواهد افتاد چرا که این عمل صهیونیست ها در اعلام پایتختی قدس، به معنای عجز دشمن است.

وی در پایان تأکید کرد: ترامپ می داند که وقتی چنین حرفی می زند، تمام مسلمانان از او متنفر می شوند اما کارش به جایی رسیده که با دو میلیارد مسلمان در می افتد و قبله اول آن ها را به عنوان پایتخت اسرائیل غاصب اعلام می کند./820/پ۲۰۱/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۱ + ۶
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۸:۳۴
حجت الاسلام والمسلمین قرائتی:
نخبگان جوان در سلوک علمی خود به امام خمینی اقتدا کنند
رییس ستاد اقامه نماز گفت: امام خمینی(ره) با نیت قربت اقدام به تغییر جامعه و برانگیختن مردم کردند،نخبگان ما نیز باید با همین نیت اقدام به ایجاد تحول کنند.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۳:۳۲
رییس دانشگاه علوم اسلامی رضوی:
توسل ها و عبادات بر مبنای معرفت افزایی باشد
رییس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: ما باید در توسلات به دنبال معرفت باشیم، توحید در عبادات داشته باشیم چرا که توحید در قانون گذاری داریم و دیگر موارد را به خوبی انجام می دهیم اما در توحید افعالی می لن...
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۲:۳۵
سخنران حرم رضوی:
شعار«مرگ با عزت از زندگى ننگین بهتر است» از مهمترین پیام‌هاى عاشورا است
خطیب حرم مطهر رضوی گفت: شعار «مرگ با عزت از زندگى ننگین بهتر است» از مهمترین پیام‎هاى عاشوراست، پیامى که مى‎تواند سراسر تاریخ بشر را روشن سازد و به استعمار و استثمار و بردگى انسان‌ها پایان دهد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۳:۴۵
آیت الله علم الهدی:
حضرت رقیه نماد قیام های عاشورایی علیه ظلم است
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: بررسی قرائن نشان می دهد که امام حسین(ع) حضرت رقیه(س) را به عنوان نمادی انقلاب ساز برای قیام های عاشورایی بعد از خود تربیت کرده بودند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۲۱:۵۸
رییس سابق مرکز اسناد انقلاب اسلامی:
پذیرش تبلیغات دینی به صورت دستوری از سوی جوانان انتظار نادرستی است
حجت الاسلام روحانی گفت: ائمه جماعات مساجد نباید انتظار داشته باشند که تبلیغات دینی ما به صورت دستوری از سوی جوانان پذیرفته شود که اگر مسؤول و مبلغ درد جوانان را به درستی درک کند و بشناسد می تواند کارآ...
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۲۱:۵۲
به همت معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان صورت می گیرد؛
فعالیت تبلیغی طلاب در جمع زائران پیاده حرم رضوی
معاون تبلیغ حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه امسال مسؤولیت تبلیغی ایام دهه آخر صفر برای زائران پیاده حرم مطهر رضوی بر عهده معاونت تبلیغ حوزه علمیه خراسان است، گفت: برادران و خواهرانی که مایل به انجام ف...
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۲۱:۴۸
مدیرعامل بنیاد بین المللی امام رضا خبر داد؛
برگزاری سوگواره «فیروزه فرات» با عنوان اشعار عاشورایی از دیدگاه امام رضا
برازش گفت: هدف برگزاری سوگواره فیروزه فرات ارتقای جایگاه فرهنگی، هنری مشهد مقدس تحت عنوان پایتخت معنوی کشور، ترویج شعائر رضوی هم سو با واقعه عاشورا در آینه شعر رضوی و تاکید بر پیوستگی تعالیم و سیره ا...
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۵:۰۱
رییس اداره مخطوطات آستان قدس رضوی خبر داد؛
وجود کتب کهن از امام محمدباقر در کتابخانه آستان ‌قدس
بیش از یک هزار و ۵۰۰ نسخه خطي و چاپ سنگي ارزشمند با موضوع امام محمد باقر(ع)، در کتابخانه مرکزي آستان ‌قدس‌ رضوي نگهداری می‌شود که قدمت برخی نسخه‌ها به قرن هفتم برمی‌گردد.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۵۹
تولیت آستان قدس رضوی:
دوران دفاع مقدس تاریخ ایستادگی، شجاعت و مقاومت یک ملت است
تولیت آستان قدس رضوی در دیدار راوی و نویسنده کتاب «فرنگیس»، گفت: دوران دفاع مقدس تاریخ ایستادگی، شجاعت و مقاومت یک ملت است.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۴:۵۸
مسؤول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین:
خدمت رسانی۸۰ موکب فرهنگی با حضور ۱۰۰۰ مبلغ در عراق
مسؤول کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین گفت: ۱۰۰۰ مبلغ روحانی از خراسان رضوی برای حضور در ۸۰ موکب فرهنگی در عراق برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین سازماندهی شده‌اند.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۷:۳۵
آیت الله علم الهدی:
تصویب CFT ضد آموزه های زینبی و حسینی بود/ وظیفه ما گرفتن بهانه از آمریکا نیست
امام جمعه مشهد گفت: آمریکا آنجایی که بهانه داشته است جنایت کرده و اگر بهانه نداشته به دروغ بهانه تراشیده است.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۲۳:۵۳
آیت الله سیدان:
تعارضی میان عقل و وحی نیست
استاد سطح عالی حوزه علمیه گفت: در موضوعاتی که از دسترس عقل بیرون است، وحی به کمک آن می آید و با استدلالات خود عقل را متوجه صحت و درستی آن موضوعات می کند.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۲۳:۱۶
آیت الله سیدان:
مؤمن کم اشتباه است
استاد سطح عالی حوزه علمیه گفت: مومن اشتباهات کمی دارد و اینگونه نیست که مدام در حال عذرخواهی به خاطر اشتباهات خود باشد و مراقب لغزش های خود است.
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۳:۲۸
کارشناس مسائل سیاسی:
FATF تغییرات در ساختار انقلاب را دنبال می کند
استاد دانشگاه گفت: غربی ها می گویند ایران لازم است با تغییرات بنیادین در ساختار قدرت داخلی شروع کند تا از سمت ایالات متحده آمریکا با خطری مواجه نشود و این مشکلات زیادی برای ما به وجود می آورد و این که...
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۲۲:۵۸
رییس بنیاد سلامت آستان قدس رضوی خبر داد؛
درمان بیش از ۳۰ هزار زائر اربعین در بیمارستان صحرایی آستان قدس
رییس بنیاد سلامت رضوی گفت: هدف بیمارستان صحرایی نجات جان و حفاظت از جان زائران در طول پیاده روی است که شاهد مثال ما نیز درمان بیش از ۳۰ هزار زائر در سال گذشته و در مسیر پیاده روی از نجف تا کربلا بوده ...
۱۳۹۷/۷/۱۶ - ۱۵:۰۴
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان:
مخالفت با برخی قراردادها براساس واقعیت بینی و بدعهدی های سابق است
حجت الاسلام والمسلمین پناهیان گفت: برخی نمی بینند که آمریکا تنها عقل تجربی دارد و در چهل سال اخیر انقلاب اسلامی با وجود تحریم ها توانسته استکبار را ضعیف تر کند و نمی دانند که اگر می گفتیم برجام نه بر...
۱۳۹۷/۷/۱۴ - ۲۲:۵۵
سخنران حرم رضوی:
امام حسین عقلانیت را در دینداری احیا کردند
حجت الاسلام مهدوی ارفع با تأکید بر این مطلب که امام حسین(ع) عقلانیت را در دینداری احیا کردند، گفت: دلیل ماندگاری کربلا حضور ۷۲ تن از یاران نخبه انقلابی که عاقل و عارف و مومن بودند، است.
۱۳۹۷/۷/۱۳ - ۱۵:۳۰
امام جمعه مشهد:
هماهنگی قوای سه گانه درکاهش قیمت ها نشانه عدم بن بست است
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: کاهش قیمت ارز و طلا با یک اقدام به جای قوای سه گانه نظام ثابت کرد به بن بست نرسیدیم.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۲۳:۵۱
سخنران حرم رضوی مطرح کرد؛
طراحی بنی امیه برای تضعیف جایگاه ولایت اهل بیت
حجت الاسلام مهدوی ارفع گفت: دستگاه بنی امیه طراحی روانی برای تبدیل مودت حضرت علی(ع) به نفرت و کینه داشتند.
۱۳۹۷/۷/۱۲ - ۱۴:۰۰
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی:
مشکلات با اعتماد به جوانان حل می شود/ روحیه انقلابی از مؤلفه های اقتدار است
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام روحیه انقلابی را از مؤلفه های قدرت نظام دانست و گفت: میدان دادن به جوانان در عرصه های مختلف سبب شکوفایی و اعتلای ایران اسلامی خواهد شد.