Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - نابودی اسرائیل غاصب زودتر از پیش بینی ها اتفاق خواهد افتاد
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ Thursday, April 19, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۹/۱۷ - ۱۳:۲۱
شناسه خبر: ۵۴۲۱۹۶
 
آیت الله علم الهدی:
نابودی اسرائیل غاصب زودتر از پیش بینی ها اتفاق خواهد افتاد
امام جمعه مشهد گفت: رهبر انقلاب اخیرا فرمودند که سقوط اسرائیل خیلی زودتر از آن ۲۵ سال اتفاق خواهد افتاد چرا که عمل صهیونیست ها در اعلام پایتختی قدس، به معنای عجز دشمن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در مشهد، آیت الله سید احمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه مشهد مقدس که در جوار بارگاه منور رضوی برگزار شد، با اشاره به پیروزی های محور مقاومت در ماه اخیر در برابر استکبار جهانی، اظهار کرد: نخستین پیروزی در شرایطی رقم خورد که 13 آبان سال جاری توطئه عربستان سعودی در قبال لبنان به عنوان کانون مقاومت در منطقه ایجاد شد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی افزود: قدرت های جهانی بر این مسأله تأکید داشتند که با بلایی که سر نخست وزیر لبنان به عنوان مزدور خود می آورند، اختلافی بین شیعه و سنی ایجاد کنند و کانون مقاومت در منطقه را به هم بریزند و تحت عنوان دخالت ایران و حزب الله لبنان در امور این کشور، درگیری ها را پایه ریزی کنند اما با افتضاحی مواجه شدند و این توطئه پایان یافت و نفوذ ایران و مقاومت در منطقه بیش از روز اول قرار گرفت.

پیروزی بر داعش، قدرت ضد تروریسم ایران را در جهان ثابت کرد

آیت الله علم الهدی پیروزی مقاومت اسلامی در کشور سوریه در برابر تروریست های تکفیری را دومین پیروزی منطقه ای ایران طی یک ماه اخیر خواند و گفت: غلبه اولیای خدا و در رأس آن ها یک سرباز مجاهد و فداکار به نام سردار سلیمانی بر کفر جهانی و جریان تکفیری داعش در 30 آبان به وجود آمد و قدرت ایران به عنوان قدرت ضد تروریسم در دنیا به ثبت رسید.

وی خاطرنشان کرد: دهم آذرماه نیز عربستان سعودی ناپاک به مزدوری آمریکا دست به توطئه جدیدی زد و آن جنگ داخلی یمن بین نیروهای انصارالله و مزدوران آمریکا در یمن بود که طی فاصله 2 الی 3 روز به پیروزی عزیزان انصارالله ختم شد و مزدور نا به کار آمریکا، علی عبدالله صالح، پس از یک عمر جنایت به هلاکت رسید.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی اظهار کرد: با بررسی یکایک این پیروزی ها می بینید تکیه گاه اصلی این پیروزی ها اقتدار و فکر و برنامه ریزی ما نبود بلکه عنایت امام زمان(عج) بود و کار ما فقط این بوده که با اقتدا به آیه شریفه «اشداء علی الکفار» مقاومت کردیم.

آیت الله علم الهدی تصریح کرد: ما باید معتقد باشیم که پشت این انقلاب قدرت فراتری وجود دارد که ایستادگی ها و مقاومت های ما در راستای جریان غیبی آسمانی ای است که به زودی در دنیا ظاهر می شود و خودش از پشت پرده تمام این قضایا را مدیریت می فرماید.

وی افزود: اصول این انقلاب و رهبری آن مورد تأیید و توجه خاص آن عزیز پس پرده نشین ماست و او این مسیر را پیش پای ما گذاشته و خودش پشتیبانی می فرماید و از همین رو کوچکترین تردیدی نمی تواند در این راه وجود داشته باشد.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با بیان این که پس از اقدام اخیر آمریکا و رژیم صهیونیستی در انتقال پایتختی اسرائیل غاصب از تل آویو به قدس، آن را مقدمه پیروزی چهارم محور مقاومت در منطقه قلمداد کرد و گفت: حرکت نا به کارانه رییس جمهور آمریکا که قدس را پایتخت دولت اشغالگر غاصب اسرائیل بشناسد و قبله اول مسلمانان را پایگاه آن ها قرار دهد، چاله هلاک کننده ای است که صهیونیست و استکبار جهانی برای خود ساخته است.

ایستادگی روی برجام فایده ای برای ایران ندارد

آیت الله علم الهدی گفت: ما هرچه می خواستیم دشمنی آمریکا با اسلام را به ثبت برسانیم جز با این عملی که خود آمریکا انجام داد، آشکار نمی شد و امروز همه فهمیدند که آمریکا در رأس اعداء اسلام است. عزیزان مسؤول ما بدانند؛ قدرتی که ثابت کرده در رأس تمام عداوت ها علیه اسلام است و قبله اول مسلمانان را پایتخت این ظالمان قرار داده است، چشم امید داشتن به چنین ظالمانی واقعا خیانت به پیامبر اکرم(ص) است.

وی خطاب به مسؤولان سیاست خارجی کشور یادآور شد: شما بعد از این که دیدید آمریکا در طی چهار دهه یعنی 40 سال مذاکرات اعراب و اسرائیل، آن ها را به پای مذاکره با آن ها کشاند و با وجود این که شرط اول مذاکرات این بود که قدس پایتخت اسرائیل نشود، امروز به تمام مذاکرات 40 ساله فاتحه خوانده اند، شما چگونه می توانید به آن ها چشم امید داشته باشید؟

امام جمعه مشهد مقدس با اشاره به احتمال بسیار قوی همکاری های پشت پرده اروپا با آمریکا در جریان برجام تصریح کرد: آیا اروپا با آمریکا فرق دارد؟ شما چرا روی برجام پوسیده ایستادگی کرده اید؟ همه مردم دنیا فهمیده اند که آمریکا عهدشکن است؛ پس چرا هنوز به آن ها امید داریم و در جلساتشان شرکت می کنیم؟ این کارها چه توجیهی برای مردم ما دارد؟

نابودی اسرائیل خیلی زودتر از پیش بینی ها اتفاق خواهد افتاد

آیت الله علم الهدی با یادآوری فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با شرکت کنندگان در کنفرانس وحدت اسلامی، اظهار کرد: دو روز قبل رهبر معظم انقلاب اعلامیه مسرت بخشی در رهنمودهای حکیمانه شان صادر کردند و اشاره کردند که سقوط اسرائیل خیلی زودتر از آن 25 سال اتفاق خواهد افتاد چرا که این عمل صهیونیست ها در اعلام پایتختی قدس، به معنای عجز دشمن است.

وی در پایان تأکید کرد: ترامپ می داند که وقتی چنین حرفی می زند، تمام مسلمانان از او متنفر می شوند اما کارش به جایی رسیده که با دو میلیارد مسلمان در می افتد و قبله اول آن ها را به عنوان پایتخت اسرائیل غاصب اعلام می کند./820/پ۲۰۱/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۲ + ۱۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۹:۳۰
مدیر مدارس علمیه حضرت مهدی:
تربیت بدون احساس اثرگذار نیست
مدیر مدارس علمیه حضرت مهدی(عج) درباره اینکه چرا با وجود تبلیغات فراوان این امر خروجی در تربیت انسان ها ندارد، گفت: در واقع همه این تبلیغات فقط آموزش است و تربیت نیست و تا زمانی که تبلیغات مذهبی اینگو...
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۹:۰۸
همایش تجلیل از فرزندان ممتاز طلاب حوزه علمیه خراسان رضوی برگزار شد
همایش تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی طلاب و روحانیان حوزه علمیه خراسان رضوی با رویکرد معرفی استعدادهای برتر برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۸:۴۶
با حضور آیت الله علم الهدی؛
مرکز مجازی حفظ قرآن کریم حضرت زینب افتتاح شد
مرکز مجازی حفظ قرآن کریم حضرت زینب(س) مشهد با حضور آیت الله علم الهدی افتتاح شد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۶:۰۱
آیت‌الله علم الهدی:
مردم در همه عرصه‌ها خود را باور کنند
آیت‌الله علم الهدی با بیان این‌که حضرت موسی(ع) در میان قوم بنی‌اسرائیل تولید باور کرد، گفت: امروز در جامعه باید به‌گونه‌ای رفتار کنیم که مردم در همه عرصه‌ها خود را باور کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۹:۵۸
آیت الله علم الهدی:
مناجات شعبانیه رازگویی عاشقانه با خدا است
امام جمعه مشهد مناجات شعبانیه را رازگویی عاشقانه ای با خدا دانست و گفت: این مناجات یکی از برکات ماه مبارک شعبان است که به عنوان توفیقی ارزشمند به بندگان دلداده خداوند اعطا شده است.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۴:۱۸
مدیر دفتر نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان:
اسلام قابلیت تطبیق بر هر دوره زمانی را دارد
مدیر دفتر نخبگان و استعدادهای برتر حوزه علمیه خراسان با بیان اینکه اشکالی ندارد که متدلوژی را از غرب بگیریم، گفت: اسلام می تواند بر هر دوره زمانی منطبق شود و از طرفی قابلیت تجویز را نیز دارد که همراه ...
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۲۰
عضو اتاق تبلیغ خراسان:
شعبان، ماه احیای سنت‌های نبوی است
عضو اتاق تبلیغ خراسان با اشاره به این‌که شعبان ماه احیای سنت‌های نبوی است، گفت: رزق مؤمنان در این ماه تقسیم می‌شود.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۲۲:۵۲
عضو اتاق تبلیغ خراسان:
شعبان، ماه مناجات و سحرخیزی است
حجت‌الاسلام‌ مقری با بیان این‌که ماه شعبان، ماه مناجات و سحرخیزی است، گفت: روزه در ماه رمضان واجب و در ماه شعبان مستحب است، اما اگر استغفار در کنار آن باشد، عبادت دیگری است.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۲۲:۳۵
آیت‌الله علم الهدی:
شعار انحلال ارتش، خواست آمریکایی‌ها بود
آیت‌الله علم الهدی با بیان این‌که شعار انحلال ارتش یک شعار آمریکایی بود، گفت: ارتش در جریان انقلاب اسلامی عامل پیروزی آن شد.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۲۲:۲۴
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی:
تفکر حوزه جدای از انقلاب و سیاست تهدید کننده است
تولیت آستان قدس رضوی گفت: این طرز تفکر که فقط حوزه ما حوزه علمی باشد و با انقلاب و سیاست کاری نداشته باشد تهدید کننده حوزه ها است.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۲۲:۱۷
زمزمه‎های مناجات شعبانیه در حرم رضوی طنین‌انداز می‎شود
همزمان با فرا رسیدن ماه شعبان المعظم؛ ماه عبادت‌های عاشقانه و نیایش‌های عارفانه، نوای ادعیه و مناجات شعبانیه در حرم مطهر علی بن موسی الرضا(ع) طنین انداز می‎شود.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۹:۱۴
بهره‌مندی بیش از ۴ میلیون نفر از کتابخانه‌های آستان ‌قدس در سطح کشور
کتابخانه‌‌هاي وابسته به آستان ‌قدس رضوی سطح کشور در سال ۱۳۹۶، پاسخگوي نياز افزون بر ۴ میلیون و ۸۳۵ هزار نفر بوده است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۹:۱۱
همزمان با حلول ماه مبارک شعبان؛
جشن اعیاد شعبانیه در حرم امام رضا برگزار می‌شود
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: هم‎زمان با حلول ماه شعبان ویژه برنامه‌هایی به مناسبت میلاد امام حسین(ع)، ‌امام سجاد(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) در حرم مطهر رضوی برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۱۱:۱۴
حجت الاسلام والمسلمین رجائی خراسانی:
مدارا و محبت شیوه رسول اکرم در مواجهه با بداخلاقی های مردم است
مدیر مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) مدارا و محبت را شیوه رسول اکرم در مواجهه با بداخلاقی های مردم دانست و گفت: ایشان فرمودند: «همانگونه که به من امر شده فرائض و واجبات را ادا کنم، همانگونه نیز مامور به مدارا...
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۳:۲۱
واعظی:
کنار هم بودن قرآن و اهل بیت و دعا از مهمترین دغدغه های مداحان است
مداح و ذاکر اهل بیت(ع) با بیان اینکه ما خدا را شاکریم که به ما نعمت ولایت داده است، گفت: کنار هم بودن قرآن و اهل بیت و دعا از مهمترین دغدغه های مداحان است.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۳:۱۴
رییس مرکز فقهی ائمه اطهار مطرح کرد؛
قرآن و عترت، معیار شناسایی انحراف/ ضرورت تربیت مبلغ اعتقادی
​آیت الله فاضل لنکرانی قرآن و عترت را معیار شناسایی انحراف و َمَثل اعلای خیر در عالم معرفی کرد و با بیان نیاز به تربیت مبلغ اعتقادی، آموزش گروه هایی مجهز به فن مناظره را لازم دانست.
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۳:۰۳
مداح و ذاکر اهل بیت:
مداحی شناخت جایگاه رفیع ستایشگری اهل بیت است
حجت الاسلام میرزا محمدی با بیان اینکه کسانی که روضه برای سیدالشهدا می خوانند در واقع لباس نوکری به تن کرده اند به شرط اینکه انجام این کار با هدف شهرت و تلاش برای در قله قرار گرفتن از سوی رسانه ها نب...
۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۲۳:۱۲
مداح و ذاکر اهل بیت:
برخی به دنبال ضدیت هیأت ها با انقلاب هستند
مداح و ذاکر اهل بیت(ع) گفت: در حال حاضر در کشور ما گروه هایی خزنده و زیرزمینی هستند تا هیأت ها را به سمت ضدیت با انقلاب هدایت کنند.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۲۳:۴۰
نشست «ضرورت شناخت فقه مذاهب اسلامی و تأثیر آن در اجتهاد» برگزار شد
نشست «ضرورت شناخت فقه مذاهب اسلامی و تأثیر آن در اجتهاد» با حضور آیت الله طبسی برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۳ - ۲۳:۱۱
با سخنرانی حجت الاسلام مومنی؛
گردهمایی عزاداران امام موسی بن جعفر در حرم رضوی برگزار شد
گردهمایی عزاداران امام موسی بن جعفر(ع) با حضور زائران و مجاوران در حرم رضوی و با سخنرانی حجت الاسلام مومنی برگزار شد.