Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - ترامپ به دلیل شکست‌های پیاپی در منطقه مانند گرگ ناامید زوزه می‌کشد
سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ Tuesday, May 22, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۴:۴۰
شناسه خبر: ۵۳۴۰۷۴
 
امام جمعه موقت بیرجند:
ترامپ به دلیل شکست‌های پیاپی در منطقه مانند گرگ ناامید زوزه می‌کشد
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر امروز ترامپ پشت درب‌های بسته جمهوری اسلامی ایران مانند گرگ ناامید زوزه می‌کشد به این دلیل است که آمریکا در منطقه شکست خورده است.

به گزارش خبرگزاری رسا از خراسان جنوبی، حجت الاسلام حسین مختاری، امام جمعه موقت بیرجند ظهر امروز در خطبه‌های نماز عبادی سیاسی جمعه اظهار داشت: اساس و پایه تمام خیرات و برکات ایمان واقعی به خدا و تقوای جامع و کامل است.

وی با بیان اینکه اگر کسی اهل ایمان و تقوا به معنای واقعی باشد از اولیاءالله خواهد بود، گفت: پیشرفت غرب از نظر صنعتی نتیجه بی‌تقوایی و عقب‌ماندگی ما در صنعت به دلیل تقوا نیست بلکه این معلول عوامل دیگری دارد.

امام جمعه موقت بیرجند افزود: آن‌ها اسباب رشد صنعت فراهم کردند و به پیشرفت رسیدند  اما کشور ما در فراهم کردن اسباب رشد و توسعه کوتاهی کرده است و دچار عقب ماندگی شده است.

پیشرفت صنعت دنیای غرب و عالم کفر هرگز پیشرفت مطلوب و ایده‌آلی نیست

حجت الاسلام مختاری تصریح کرد: پیشرفت صنعت دنیای غرب و عالم کفر هرگز پیشرفت مطلوب و ایده‌آلی نیست که مایه حسرت ما باشد و ما نباید حسرت آن‌ها را بخوریم.

وی ادامه داد: آن‌ها شاید از نظر زرق و برق پیشرفت کردند اما دچار انحطاط اخلاقی و افسردگی هستند و اخلاق، عدالت و انسانیت را قربانی می‌کنند.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه بعد اصلی و هویت اصلی انسان همان جان و روح انسان است، خاطرنشان کرد: زندگی انسان تنها زندگی دنیوی نیست بلکه یک زندگی اخروی هم است.

حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه آن‌ها هر چند در صنعت پیشرفت کردند اما از نظر روحی و اخلاقی دچار مشکل هستند، اظهار کرد: متاسفانه برخی از دوستان داخلی غرب و توسعه صنعتی غرب را به عنوان یک الگو مطرح می‌کنند و می‌خواهند توسعه صنعتی آن‌ها را حتی با منت و التماس بگیرند که این یک اشتباه بزرگ است.

وی افزود: توسعه صنعتی غرب مطلوب و ایده‌آل نیست، دنیای غرب از نظر صنعت پیشرفت کرده اما عدالت، پاکی، آزادی و انسانیت آن‌ها رشد نکرده است.

امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر در جامعه‌ای عدالت و عفاف و پاکدامنی رشد نکند و ظلم و ستم همه جا را فرابگیرد پیشرفت صنعتی آن جامعه مطلوب نخواهد بود.       

انسانیت لای چرخ‌های صنعت غرب له می‌شود

حجت الاسلام مختاری با بیان اینکه انسانیت در لای چرخ‌های صنعت غرب له می‌شود، عنوان کرد: همانطور که خودشان می‌گویند شایع‌ترین بلای قرن کنونی افسردگی است.

وی با بیان اینکه دست استکبار و آمریکا به خون مردم مظلوم دنیا آلوده است، تصریح کرد: امروز غرب اعتراف کرده که تمام امکانات را فراهم کرده اما نتوانسته آرامش را فراهم کند.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه جنبش ۹۹ درصدی نشان می‌دهد که بسیاری از مردم این کشور از نظر مادیات دچار مشکل هستند، گفت: در طول چهار دهه که از انقلاب اسلامی گذشته کارهای بسیار خوبی علی‌رغم تحریم‌های ظالمانه صورت گرفته و مردم متدین در بخش‌های مختلف معجزه آفریدند اما عدم رسیدن کشور به نقطه ایده‌آل به دلیل چند معلول است.

حجت الاسلام مختاری نخستین معلول را شیطنت‌ها و فتنه‌های دشمنان و استکبار نام برد و بیان کرد: ملت ایران روز به روز سرافرازتر می‌شود و علت دشمنی دشمنان این است که نمی‌خواهند جمهوری اسلامی ایران به پیشرفت برسد و الگوی دیگر کشورها شود.

وی دومین معلول را قصور و تقصیرهای که در دولت‌های گوناگون بوده دانست و افزود: ما در بخش ساختاری کشور دچار مشکل هستیم و نیروهای مخلص فراوانی را تاکنون از دست داده‌ایم و این تقصیرات سبب شده تا کارها پیش نرود و نتوانیم اقتصاد خوبی داشته باشیم.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه عزم ملی مردم سومین معلول است، اظهار کرد:  مردم باید یک عزم ملی داشته باشند، نباید مردم تحت تاثیر زرق و برق غربی‌ها قرار بگیرند و باید بر اساس الگوی ایران و اسلامی حرکت کرد.

دشمن تا ملت ایران را ضعیف نکند به دشمنی خود ادامه می‌دهد

حجت الاسلام مختاری اذعان داشت: دشمنان همواره دشمنی می‌کنند  و اینکه برخی به دنبال برقرار کردن ارتباط با دشمن هستند یک اشتباه است، دشمن تا ملت ایران را ضعیف نکند به دشمنی خود ادامه می‌دهد.

وی افزود: آن‌ها نمی توانند مشاهده کنند که آیین اسلام یک آیین مستقل و ایران  به عنوان یک قدرت برتر در منطقه است.
امام جمعه موقت بیرجند بیان کرد: برای اینکه تمدن جامع و کامل داشته باشیم و دنیا و آخرت و مادیات و معنویت تامین شود باید عزم ملی و همگانی و ایمان، تقوا، جهاد و ایثار در میان مسوولان و مردم وجود داشته باشد.

ححت الاسلام مختاری گفت: تمدن مادی دنیای غرب و استکبار رسوا شده و همه می‌دانند این تمدن جواب نمی‌دهد و تمام عالم را ظلم فراگرفته است.

وی افزود: نباید وقتی که آن‌ها به بن‌بست رسیدند ما تازه به دنبال بن‌بستی باشیم که آن‌ها گرفتار شده‌اند زیرا این خلاف عقلانیت است.
امام جمعه موقت بیرجند تصریح کرد: تجربیات ما بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب و تجرببات در مذاکرات برجام نشان می‌دهد که دشمن قابل اعتماد نیست و نباید دلبسته بیگانگان شویم. 

حجت الاسلام مختاری اذعان داشت: جمهوری اسلامی ایران بهره‌مند از منابع طبیعی و انسانی فراوانی است و جوانان مومن و انقلابی و متعهد بسیاری هستند، ما در کشور از شهید فهمیده تا شهید قاضی طباطبایی آماده رزم داریم. 

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در مقابل استکبار ایستادگی کرده است، خاطرنشان کرد: امروز نیز داعش در حال نابودی است و تنها کمتر از پنج درصد خاک سوریه  را در اختیار دارند.
 

ترامپ به دلیل شکست‌های پیاپی در منطقه مانند گرگ ناامید زوزه می‌کشد

امام جمعه موقت بیرجند ادامه داد: اگر امروز  ترامپ پشت درب‌های بسته جمهوری اسلامی ایران مانند گرگ ناامید زوزه می‌کشد به این دلیل است که آمریکا در منطقه شکست خورده است.

حجت الاسلام مختاری گفت: ملت ایران نیاز به مذاکره ذلیلانه و مذاکره‌ای که در آن منافع کشور تامین نشود و ارزش‌های انقلاب اسلامی به رسمیت شناخته نشود، ندارد.

وی عنوان کرد: ملت ایران از گرگ‌ها و کفتارهای بیرونی نمی‌ترسد بلکه باید از تفرقه و اختلافات و موریانه‌های داخلی ترسید، اگر بخواهیم کشور مستقل و قدرتمند در مسیر درست حرکت کند باید در داخل متعهد شویم.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه تمام جناح‌های سیاسی و مردم باید بر محوریت ولایت‌فقیه متعهد شوند، اظهار کرد: مسؤولان کشور صادقانه و دلسوزانه به مردم خدمت کنند و به وعده‌های انتخاباتی خود عمل کنند و سلامت اقتصادی داشته باشند.

حجت الاسلام مختاری افزود: نباید هر روز مردم بشنوند که در فلان مکان اختلاس و دزدی صورت گرفته چرا که این موضوعات دل مردم را به درد می‌آورد و اگر مسؤولان با مدیریت جهادی خدمت کنند مردم اعتماد خواهند کرد.

وی با بیان اینکه ما از درون ضربه می‌خوریم، تصریح کرد: پیشکسوتان مدیریت کشور که در حال خدمت کردن هستند باید میدان را برای جوانان متخصص و انقلابی باز کنند تا چرخه اقتصادی کشور به سمت جوانان متخصص بچرخد و مدیریت جوان کشور را اداره کنند.

امام جمعه موقت بیرجند به مباحث داخل استان اشاره کرد و گفت: در هفته گذشته شاهد دستگیری عده‌ای از فرقه های بهائیت بودیم که در حال تبلیغ بودند جای دارد از قوه قضائیه و نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات تشکر کنیم.

حجت الاسلام مختاری ادامه داد: باید مواظب فرقه‌های وهابیت، بهائیت و شیطان‌پرستی و عرفان‌های نوظهور باشیم زیرا این فرقه‌ها ممکن است مانند موریانه از داخل ما را نابود کنند.

وی اظهار کرد: بهائیت یک فرقه کافر و گمراه است که دست‌ساخته آمریکا و اسرائیل می‌باشد و آن‌ها از این فرقه حمایت می‌کنند.

خراسان‌جنوبی جایی برای فعالیت برخی از تشکیلات بهایی و تبلیغات بهائیت نیست
 

امام جمعه موقت بیرجند گفت: خراسان جنوبی استانی فرهنگی، مومن و متدین است و اینجا جایی برای فعالیت برخی از تشکیلات بهایی و تبلیغات بهائیت نیست.

حجت الاسلام مختاری تصریح کرد: این اقدام انقلابی که در هفته گذشته صورت گرفت باید ادامه داشته باشد و بابد با تبلیغات بهائیت برخورد جدی صورت بگیرد.

وی افزود: از آحاد مردم متدین و مؤمن استان درخواست داریم در مقابل فرقه‌های کافر و بهائیت حساسیت جدی داشته باشند و موضوعات مشکوک و تبلیغات بهائیت را به نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات گزارش دهند.

امام جمعه موقت بیرجند عنوان کرد: این فرقه‌های کافر با جاذبه‌های دروغین سعی در اغوای جوانان دارد و دشمن می‌خواهد از طریق این موریانه‌ها ضربه بزند./۸۸۰/پ۲۰۱/ب۲

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۱۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۲۳:۰۰
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی خبر داد؛
اعزام بیش از ۶ هزار زائراولی از خراسان جنوبی به مشهد مقدس
سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در خراسان جنوبی گفت: از ابتدای ایجاد دفتر نمایندگی آستان قدس در استان تاکنون بیش از ۶ هزار نفر زائر اولی به زیارت امام رضا(ع) مشرف شدند که سه روز در مشهد از خدمات ر...
۱۳۹۷/۲/۳۱ - ۱۷:۱۲
با حکم آیت الله جنتی؛
رییس شورای سیاست گذاری چهلمین سالگرد انقلاب در خراسان جنوبی معرفی شد
آیت‌ الله جنتی با صدور حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی، نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی را به سمت ریاست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خراسان جنوبی ...
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۲:۱۵
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی:
علم همواره بر جهل پیروز است
نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی گفت: علم به معنی صحیح آن همواره بر جهل پیروز است از این رو اگر تمام دنیا را ابوجهل‌ها پر کنند نیز هیچ‌گاه علم شکست نمی‌خورد.
۱۳۹۷/۲/۲۷ - ۱۰:۴۷
ریزش باران رحمت الهی در ماه رمضان | تلاش برای زدودن غبار دل‌ها در ماه رمضان
شعبان، رجب و رمضان در میان ماه‌های قمری از فضیلت بالایی برخوردار هستند اما ماه مبارک رمضان برتری بیشتری نسبت به سایر ماه‌ها دارد و باران رحمت الهی و برکات در این ماه به سوی بندگان خدا جاری می‌شود.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۱۰
مسؤول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی خبر داد؛
آمادگی ۷ گروه برای رؤیت هلال ماه رمضان در خراسان جنوبی
مسؤول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان جنوبی گفت: ۷ گروه استهلال از عصر امروز برای رویت هلال ماه رمضان در خراسان جنوبی مستقر می شوند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۴:۰۵
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی:
بانک اطلاعاتی بیش از هزار مسجد در خراسان جنوبی تکمیل شده است
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان جنوبی با بیان اینکه خیران علاقه مند به امر مسجدسازی نباید در پیچ و خم های اداری گرفتار شوند، گفت: در حال حاضر بانک اطلاعاتی یک هزار و ۵۰ مسجد در استان تکمیل شده ا...
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۳:۴۵
مدیرعامل مجمع خیرین مسجدساز خبر داد؛
ایجاد مجمع خیرین مسجد ساز در تمام استان های کشور
مدیرعامل مجمع خیرین مسجدساز گفت: خراسان‌جنوبی به عنوان سومین استان کشور در آن مجمع خیرین مسجدساز شکل گرفته است و امیدواریم این مجمع تا پایان سال جاری در تمام استان ها ایجاد شود.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۳۹
در ایام ماه مبارک رمضان؛
مراسم ۳۰ شب در محضر قرآن در خوسف برگزار می‌شود
رییس اداره تبلیغات اسلامی خوسف گفت: به مناسبت ایام ماه مبارک رمضان برنامه محوری ۳۰ شب در محضر قرآن با حضور باشکوه مردم و مسؤولان استانی و شهرستانی در خوسف برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۱۳
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی اعلام کرد؛
انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اقدامی خبیثانه علیه آزادی قدس است
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور بیانیه ای اعلام کرد که انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس اقدامی خبـاثت آمیـز علیه صلح و آزادی قدس شریف است.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۰۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
خیران برای احداث مسجد در خراسان جنوبی اقدام کنند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: استان خراسان‌جنوبی با خشکسالی‌های متعدد و محرومیت‌هایی رو به رو است و خیران باید برای احداث مسجد در این استان ورود کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۶ - ۱۲:۰۲
مدیرعامل مجمع خیرین مسجدساز تاکید کرد؛
لزوم ایجاد نهضت مردمی برای احداث مسجد در کشور
مدیرعامل مجمع خیرین مسجدساز کشور گفت: باید در جامعه نهضت مردمی برای احداث و ساخت مسجد ایجاد شود و مردم نیز رفع کمبودهای مساجد را از مسؤولان مطالبه کنند.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۵:۱۳
به مناسبت ماه رمضان صورت می گیرد؛
فعالیت بیش از ۱۰۰۰ مبلغ در نقاط مختلف خراسان جنوبی
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: در ایام ماه مبارک رمضان بیش از یک هزار مبلغ بومی و غیربومی به مناطق مختلف استان اعزام می شوند.
۱۳۹۷/۲/۲۴ - ۱۴:۵۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
فقر زیبنده جامعه اسلامی نیست
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه فقر در جامعه زیبنده نیست و ما نیز فقرنواز نیستیم چرا که خداوند فقیر نیافریده است، گفت: اگر جامعه ای می خواهد انسان پرور باشد باید به اصول دین و فروع دین ...
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۵:۰۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی مطرح کرد؛
ضرورت برخورد حکیمانه برای ارشاد مردم
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خطاب به دانشجویان، گفت: وقتی که می خواهید مردم را به راه خدا دعوت کنید باید ابتدا برخورد حکیمانه داشته باشید، حکیمانه به معنای حکمت است و حکمت نیز آن سخن و عملی است که...
۱۳۹۷/۲/۲۳ - ۱۴:۰۳
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی خبر داد؛
برگزاری طرح ضیافت الهی در ۵۳ بقعه متبرکه
معاون فرهنگی اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان در ۵۳ بقعه متبرکه استان از ۲۷ اردیبهشت ماه آغاز و تا ۲۶ خردادماه سال جاری نیز ادامه دارد.
۱۳۹۷/۲/۲۱ - ۲۳:۲۱
امام جمعه طبس منصوب شد
با حکم شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور حجت الاسلام محمدی به مدت سه سال به عنوان امام جمعه طبس منصوب شد.
۱۳۹۷/۲/۲۰ - ۱۳:۱۱
به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود؛
تظاهرات ضداستکباری و محکومیت عهدشکنی آمریکا در خراسان جنوبی
روز جمعه این هفته در استان خراسان جنوبی همزمان با سراسر کشور تظاهرات مردمی ضداستکباری و محکومیت عهدشکنی دولت مستکبر آمریکا به دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.
۱۳۹۷/۲/۱۹ - ۱۶:۴۷
مدیر حوزه‌ علمیه خراسان‌جنوبی:
معطل آمریکا و اروپا ماندن بزرگ‌ترین خطا است
مدیر حوزه‌ علمیه خراسان‌جنوبی گفت: انجام این مذاکرات عاقلانه نبود اما برخی فکر کردند با مذاکره مشکلات کشور حل می‌شود؛ ما نمی‌توانیم دوباره به آن‌ها اعتماد کنیم و این اعتماد یک اشتباه بزرگی است.
۱۳۹۷/۲/۱۸ - ۱۲:۳۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تاکید کرد؛
لزوم نیروی نظامی قوی برای ایجاد امنیت در جامعه
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر کشوری دارای نیروی نظامی ضعیف باشد، دشمنان به ناموس و مردم آن کشور تعدی می کنند از این رو باید همواره نیروی نظامی قوی برای ایجاد امنیت در جامعه وجود داشته باشد...
۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۵:۲۵
امام جمعه موقت بیرجند:
کلید حل مشکلات مردم و جامعه در حمایت از کالای ایرانی است
امام جمعه موقت بیرجند کلید حل مشکلات مردم و جامعه را تکیه بر اقتصاد مقاومتی، حمایت از کالای ایرانی و جلوگیری از کالای قاچاق دانست و گفت: به هیچ عنوان کلید حل مشکلات اقتصادی مردم در دست بیگانگان و اعتم...