سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ Tuesday, October 17, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۷/۶ - ۱۳:۲۵
شناسه خبر: ۵۲۸۷۵۸
 
فراخوان سوگواره مجازی بلاغ منتشر شد
فراخوان ارسال آثار به سوگواره مجازی بلاغ در بخش های متن، گرافیک، کلیپ صوتی و تصویری و بازی و نرم افزار از سوی دبیرخانه این سوگواره منتشر شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا، دبیرخانه سوگواره مجازی بلاغ، فراخوان شرکت در بخش های مختلف این سوگواره را منتشر کرد.

سبک زندگی حسینی، وحدت و عزت اسلامی، دشمن شناسی و بصیرت حسینی، محورهای پیشنهادی موضوعی این سوگواره هستند و شرکت کنندگان می توانند آثار خود در موضوعات یاد شده را در قالب های متن، گرافیک، کلیپ صوتی و تصویری و بازی و نرم افزار به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

بخش اصلی این سوگواره به تولید آثار در قالب های سوگواره تعلق دارد و بازنشر محتوا در فضای مجازی نیز بخش جنبی این سوگواره را شامل می شود و بخش ویژه این سوگواره نیز پذیرای تولیدات در زمینه تبلیغ تعاملی شرکت کنندگان است.

در بخش اصلی این سوگواره در هرکدام از قالب ها، به نفرات اول تا سوم به ترتیب دو، یک و نیم سکه بهار آزادی تعلق می گیرد و برگزیده چهارم نیز ربع سکه بهار آزادی به عنوان جایزه دریافت خواهد کرد.

در بخش ویژه نیز نفرات اول تا سوم، یک، نیم و ربع سکه بهار آزادی دریافت خواهند کرد و در بخش جنبی این سوگواره نیز نفرات اول تا پنجم ربع سکه و برگزیدگان ششم تا دهم نیز کارت هدیه دریافت می کنند.

گفتنی است مهلت ارسال آثار به این سوگواره تا 25 محرم است و شرکت کنندگان می توانند آثار خود را از طریق وبگاه بلاغ به نشانی www.balagh.ir به این سوگواره ارسال کنند./872/پ۲۰۳/س

 

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۱۲
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۳:۲۰
وضعیت اورژانسی تربیت کودک و نوجوان در عصر رسانه
سوال اصلی این است که امروز تربیت کودکان و نوجوانان ما توسط چه کسانی و در چه محیط هایی اتفاق می افتد. پاسخ شاید خیلی پیچیده نباشد. می توانیم ادعا کنیم که امروز رسانه ها تربیت کودکان و نوجوانان برعهده گ...
۱۳۹۶/۷/۲۵ - ۱۱:۵۸
عضو جامعه مبلغین برتر کشوری تأکید کرد؛
تربیت صحیح فرزندان نیازمند درک آموزه‌های دینی از سوی والدین
استاد حوزه و دانشگاه گفت: امروزه اینترنت و فضای مجازی به عنوان عوامل بازدارنده فرزندان، سبب غفلت آنان شده و پدر و مادر باید در سایه معارف دینی به حل این مسائل بپردازند.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۲۱:۵۴
کارشناس فرهنگی تبیین کرد؛
ویژگی سبک مقتدرانه در تربیت فرزند
حجت الاسلام درویشوند گفت: آموزه اسلامی سبک تربیت مقتدرانه را می‌پسندد که با تکریم فرزند همراه است در این سبک تربیت فرزند در سایه نظارت غیرمستقیم بر کارهای او صورت می‌گیرد.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۹:۳۰
سبک زندگی حسینی
مکتب عاشورا آیینه ای از بندگی خداوند است که تلألو نور معنویت عاشوراییان را در کربلا تاباند تا بشریت تا انتهای تاریخ از از این سرمایه بهره مند شود.
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۲:۰۰
گفت‌وگو؛
تردید تاریخی نخبگان؛ استقلال علمی یا استعمار علمی
عضو هیأت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی گفت: ما واقعا باید به این بصیرت تاریخی برسیم که دیگران به جای ما فکر نمی‌کنند، بلکه دیگران به دنبال بسط اهرم‌های قدرت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی خودشان هستند...
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۱:۰۲
استاد حوزه علمیه:
نشست‌های انجمن اولیا و مربیان از حالت کلیشه خارج شود
مدیر حوزه علمیه آل البیت(ع) بندرلنگه گفت: ارتباط مستمرو سازنده بین والدین و معلمان زمینه ساز تربیت دینی دانش آموزان است.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۳:۳۳
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک:
خانواده‌ها مکمل فعالیت‌های آموزشی مدارس هستند
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اراک با بیان اینکه سبک زندگی راهکار تربیت صحیح فرزندان است، گفت: تربیت و ارائه الگوی صحیح سبک زندگی به فرزندان باید توسط خانواده ها محقق می شود.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۲:۵۹
عدالت مهدوی در نهج البلاغه
انقلاب مهدوی شالوده و اساس ظلم و ستم را از بین خواهد برد و قفل های تاریخ را باز خواهد کرد و با شکل گیری نهضت مهدوی(عج) نظم جهانی سکولار از هم پاشیده خواهد شد.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۱:۲۳
یادداشت؛
تمدن اسلامی و علوم انسانی
حوزه و دانشگاه با وحدت و همسویی می‌توانند هم فکر تولید کرده و هم انسان تربیت کنند؛ زیرا انسان‌سازی و جامعه پردازی بر اساس ارزش‌های اسلامی، دو رسالت بزرگ حوزه و دانشگاه است.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۹:۲۹
چه کسانی به اطعام مجالس امام حسین شبهه می کنند
بیشتر کسانی که در اطعام مجالس سوگواری امام حسین شبهه پراکنی می‌‌کنند، نه اعتقاد درستی به امام حسین(ع) و عزای ایشان دارند، نه دغدغه واقعی برای فقرا دارند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۹:۱۱
پیش شرط‌های استقلال علمی در کشور
ضعف فعالیت علمی، ترس از مقابله با شکست‌ها در زمینه های علمی و تعطیل کردن فعالیت های علمی به بهانه عدم موفقیت، سم مهلک پیشرفت و استقلال علمی محسوب می شود.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۳:۴۳
کارشناس دینی:
والدین از نظارت صریح و مستقیم بر فرزندان پرهیز کنند
مدیر حوزه علمیه حاج محمد ابراهیم اراک گفت: نظارت صریح و مستقیم سبب دلزدگی فرزندان شده و والدین نمی توانند محبت و مدیریت خود را به درستی به فرزندان ابراز کنند.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۵۱
حجت الاسلام دعایی:
حذف اذن همسر برای خروج از کشور فتنه انگیز است
دبیر کل جبهه فرهنگی حجاب و عفاف گفت: بر اساس آیات قرآن مرد نسبت به زن حق ولایت دارد، طرح حذف اذن همسر برای خروج از کشور یک موضوع فتنه انگیز است.
۱۳۹۶/۷/۲۲ - ۱۰:۲۴
اسلام و یکسان سازی فرهنگی
فرهنگ اسلامی، فرهنگ توحیدمحور است و فرهنگ توحیدی همانند هر فرهنگی دارای چارچوب­ هایی است که مبتنی بر جهان بینی، معرفت شناسی و انسان شناسی است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۶:۴۸
کارشناس دینی و فرهنگی:
خانواده‌ها در سلامت معنوی فرزندان نقش آفرین باشند
مدیر جامعه المصطفی واحد آشتیان گفت: آموزش مستدل معارف دینی، تبدیل فراگرفته های دینی به باورهای قلبی و رفتار و کردار اهداف تربیتی دینی است.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۳:۵۰
گفت‌و‌گو؛
تربیت اسلامی دانش ‌آموزان در گرو همدلی خانواده و نهادهای آموزشی
مدیر حوزه های علمیه استان هرمزگان گفت: نقطه اتصال اولیاء و مربیان به عنوان دغدغه تربیت نسل آینده به لحاظ علمی و تربیتی باید به تربیت اسلامی منجر شود.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۶:۰۰
نائب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس تأکید کرد؛
بازسازی علوم بر اساس فرهنگ بومی شرط تحقق استقلال علمی
حجت‌الاسلام والمسلمین پژمان‌فر به تبیین موانع ایجاد استقلال علمی در کشور پرداخت و گفت: یکی از موانع متأسفانه نگاه‌هایی است که در ارتباط با این موضوع به صورت غلط میان افرادی که متولی امر هستند، وجود دا...
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۵:۳۴
کارشناس دینی:
خانواده و مدرسه در تربیت دانش ‌آموزان هماهنگ عمل کنند
حجت الاسلام قائدی با تأکید بر ضرورت بررسی چگونگی تربیت دینی در مدرسه و آسیب‌های احتمالی آن گفت: باید همه‌ عوامل مؤثر بر تربیت در مدرسه و خارج از آن به طور هماهنگ به تربیت دانش آموزان بپردازند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۱:۵۶
از محرمیت «سلبریتی‌ها» تا بازی با ادبیات دینی
نیاز است تا هنرمند انقلابی تربیت شود تا سخنگوی تفکر انقلاب باشد و الا وجود عده‌ای که آمال و آرزوهایشان در لاس وگاس و هتل‌های منهتن می‌چرخد، چه جای بیان تفکر دینی است.
۱۳۹۶/۷/۱۹ - ۲۰:۲۰
کارشناس علوم دینی مطرح کرد؛
سرمایه گذاری دینی زمینه ساز تربیت و آموزش مطلوب
حجت‌الاسلام هاشمی گفت: دغدغه اصلی در زمینه آموزش مسائل اعتقادی، تفکر دینی خود معلم است که در تقویت علمی دانش‌آموز و نسلی که برای آینده پرورش پیدا می‌کند، مؤثر است.