یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ Sunday, February 18, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۴:۵۰
شناسه خبر: ۴۹۲۷۶۰
 
نماینده ولی فقیه در ایلام:
شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها انقلابی عمل کرد
نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: این یک واقعیت انکار ناپذیر است که شورای نگهبان همواره در بررسی صلاحیت نامزدها بر اساس قانون و مصالح کشور با قاطعیت و انقلابی عمل می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در ایلام، حجت الاسلام والمسلمین محمدنقی لطفی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: شورای نگهبان در رد صلاحیت کسانی که با ولایت فقیه و رهبری زاویه دارند انقلابی عمل کرد.

وی افزود: کثرت نام نویسی نامزدهای ریاست جمهوری به ویژه اصلاح طلبان تمسخر و دهن کجی به نظام و قانون اساسی و آتش تهیه تبلیغاتی علیه شورای محترم نگهبان است. اساسا ثبت نام عمده زیادی از آنها و رد صلاحیت بیشتر این افراد مقدمه و بهانه ای برای تخریب جایگاه شورای نگهبان است.

امام جمعه ایلام ادامه داد: این یک واقعیت انکار ناپذیر است شورای نگهبان همواره در بررسی صلاحیت نامزدها بر اساس قانون و مصالح کشور با قاطعیت و انقلابی عمل می کند و جنجالهای تبلیغاتی رسانه ای دشمنان و مزدوران داخلی در عزم و اراده اعضای محترم شورای نگهبان بی اثر خواهد بود.

وی در ادامه به واگذاری سهام عدالت پرداخت و گفت: واگذاری سهام عدالت و پرداخت یارانه های نقدی به مدد جویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی در آستانه انتخابات شائبه تبلیغات انتخاباتی دارد. چرا در مدت چهارسال چنین کمک هایی رخ نداد.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی ابراز کرد: چرا برخی از مدیران پرداخت یارانه را عذاب الیم، گدا پروری و توهین به مردم عنوان می کردند اما در آستانه انتخابات در کیسه را باز کردند و ثانیا این نشان از بی عدالتی و جفا به سایر نامزدها است. گرچه کمک به طبقات نیازمند جامعه همواره کاری مطلوب و در خور تحسین است اما در آستانه برگزاری انتخابات یک نوع امتیاز و جلب آراء برای نامزد خاص است.

وی خاطر نشان کرد: این کار قطعا موجب اعتراض و انتقاد سایر نامزدها خواهد شد و این برخلاف روند تبلیغات سالم در کشور و یک سنت غلط و مردم نیز از شیوه تبلیغات انتخاباتی کاملا ناراضی و معترض خواهند بود.

خطیب جمعه ایلام به ۲۵ رجب که سالروز شهادت امام هفتم موسی بن جعفر علیه السلام است اشاره کرد و گفت: امام هفتم واجد تمامی صفات و کمالات انسانی بود.

وی عنوان داشت: اصولا پیشوایان معصوم علیهم السلام مظهر کامل فضائل و مکارم اخلاقی بودند و همه آنها در یک مکتب تربیتی پرورش یافته و از سرچشمه نظام وحیانی الهام گرفته اند. مکارم اخلاق و ویژگی های روحی پیشوای هفتم چنان چشمگیر بود که نه تنها دوستان بلکه سر سخت ترین دشمنان آن حضرت نیز بدان معترف بودند و خود را در برابر آن عظمت کوچک و حقیر می دانستند.

حجت الاسلام والمسلمین لطفی در ادامه به تهدیدات و تحریم های آمریکا علیه ملت ایران اشاره کرد و گفت: این تهدیدات و تحریم ها دلیلی روشن بر نقض و شکست برجام است و این خود ضعف و عقب نشینی دولت تدبیر و امید است.

وی ادامه داد: اصولا هر وقت اصلاح طلبان و دگر اندیشان گفتگو با آمریکا مدیریت اجرائی کشور را عهده دار شدند از گفتمان انقلابی امام و رهبری فاصله گرفتند. فشارها و تهدید و تحریم های دولت آمریکا علیه ایران در دوران ریاست جمهوری یکی از سران فتنه ۸۸ صد چندان شد و با وجود امتیاز دهی و عقب نشینی از مبانی انقلابی و فکری امام آمریکائی ها نه تنها امتیازی به ایران ندادند بلکه ایران را به عنوان محور شرارت معرفی کردند.

امام جمعه ایلام گفت: امروز هم که اصلاح طلبان در این دولت سکاندار مدیریت کلان کشور هستند با مساله برجام امتیازات فراوان به طرف های غربی داده و از خطوط قرمز عبور کردند و برجام را فتح الفتوح و خورشید تابان و بزرگتر از پیروزی خرمشهر دانستند اما پس از توافق و اجرا نه تنها مشکلات اقتصادی حل نشد نه تنها آمریکا از مواضع خصمانه خود عدول نکرد بلکه مشکلات اقتصادی بیشتر و گستاخی و تحریم ها علیه ملت ایران بیشتر شد که اگر به توصیه های حکیمانه رهبر معظم انقلاب عمل می شد قطعا کشور تا این حد خسارت نمی دید./۲۰۱/۸۷۹/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۱ + ۱۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱۱/۲۷ - ۲۱:۲۸
امام جمعه ایلام:
سخنان رییس جمهور در روز ۲۲ بهمن کام ملت را تلخ کرد
امام جمعه ایلام گفت: اظهارات تامل برانگیز رییس جمهور در راهپیمایی ۲۲ بهمن در تضاد با راه امام و آرمان‌های شهیدان بود و شکوه و عظمت حضور پرشور و حماسی مردم را با حرف‌های دشمن شادکن زیر سوال برد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۲۲:۱۰
مسؤول امور صیانتی طلاب حوزه علمیه استان ایلام:
تقوا سبب آرامش در زندگی فردی و اجتماعی می شود
مسؤول امور صیانتی طلاب حوزه علمیه استان ایلام گفت: تقوا و رعایت آن سبب آسایش در زندگی فردی و اجتماعی شخص خواهد شد از این رو بسیار مهم و با اهمیت است که فرد در کسب تقوا کوشا باشد.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۷
استاندار ایلام:
۸۰ درصد از محور ایلام به مهران جهت تردد زائران آماده بهره برداری است
استاندار ایلام گفت: در صدد هستیم از محل اعتبارات اربعین حسینی نسبت به تکمیل زیرساخت ها به ویژه در حوزه آبرسانی، پارکینگ ها، فرودگاه مهران و مرز چیلات اقدام کنیم.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۴
نماینده ولی فقیه در ایلام:
مسؤولان توجه ویژه ای به مرز چیلات داشته باشند
نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: یکی از ظرفیت های مهم استان ایلام مرز چیلات بوده و مسؤولان باید توجه ویژه ای به مرز چیلات داشته باشند و مسؤولان استانی آن را در اولولیت کاری قرار دهند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۲۱:۴۲
در تجلیل از فرزندان ممتاز تحصیلی حوزویان ایلام مطرح شد؛
انقلاب اسلامی هویت دینی و ایمانی را به مردم ایران باز گرداند
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه استان ایلام یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی را دستاورد فرهنگی دانست که یکبار دیگر مردم را به اصالت دینی و ایمانی خود بازگرداند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۲۱:۴۳
ایستاده پای انقلاب؛
انتظار مردم از مسؤولان مقابله با مفاسد اقتصادی است
امام جمعه ایلام گفت: کمرنگ کردن پیشرفت های انقلاب اسلامی توطئه جدید استکبار جهانی بود و همچنین پر رنگ کردن مشکلات اقتصادی ایران نیز از اهداف دشمنان برای تضعیف نظام است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۱۵:۱۰
ایستاده پای انقلاب؛
رمز پیروزی انقلاب وحدت کلمه است
معاون طرح و برنامه معاونت راهبردی قوه قضائیه گفت: رمز بقای انقلاب اسلامی ایران وحدت کلمه است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۲ - ۰۹:۲۰
ایستاده پای انقلاب؛
آغاز راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن در شهر ایلام
مردم شهر ایلام از پیر و جوان و زن و مرد همه در کنار هم و در مسیر ولایت و مبارزه با دشمنان شعار دشمن شکن مرگ بر آمریکا سر می دهند.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۳:۵۳
ایستاده پای انقلاب؛
تجدید بیعت با ولایت مهمترین پیام حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن است
معاون پژوهش حوزه علمیه ایلام گفت: همه پای انقلاب ایستاده ایم و در راه این نظام که هدیه خدا به ملت ایران است تا آخرین قطره خون خود دست از دفاع از آرمان ها و ارزش های آن نخواهیم کشید.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۶
ایستاده پای انقلاب؛
حضور حماسی مردم در ۲۲ بهمن امید دشمنان را به یأس تبدیل می کند
معاون آموزش حوزه علمیه استان ایلام گفت: این انقلاب که با خون هزاران شهید آبیاری شده، از سوی همین ملت فهیم و همیشه در صحنه پاسداری و نگهبانی می شود و بحمدالله تاکنون از گزند بدخواهان دور مانده است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۴
در بیانیه حوزه علمیه و جامعه روحانیت ایلام مطرح شد؛
اعلام وفاداری به انقلاب با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
حوزه علمیه و جامعه روحانیت استان ایلام، در بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن ۲۲بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، شرکت در این راهپیمایی را اعلام وفاداری به آرمان های انقلاب، شهدا، امام خمینی و امام خامنه ا...
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۸:۲۲
نماینده ولی فقیه در ایلام:
رمز ماندگاری انقلاب حضور همیشگی مردم است
نماینده ولی فقیه در ایلام گفت: هرکجا تفکر انقلابی اعمال شد پیروزی از آن ملت و نظام اسلامی شده است که این مسأله نشان می دهد مشکلات کشور با تکیه بر ظرفیت های داخلی قابل حل است.
۱۳۹۶/۱۱/۲۰ - ۱۳:۴۷
امام جمعه ایلام:
قدرت نظامی و پیروزی های منطقه ای از دستاوردهای انقلاب است
امام جمعه ایلام گفت: ۴۰ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی تنها با یک مقایسه کوچک بین دوران قبل و بعد انقلاب به پیشرفت های عظیم و شگرف کشور در طول انقلاب پی خواهیم برد.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۹
معاون آموزش مدرسه علمیه صاحب الزمان ایلام:
نفوذ یکی از راهکارهای مهم دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی است
معاون آموزش مدرسه علمیه صاحب الزمان(عج) ایلام گفت: نفوذ یکی از راهکارهای مهم دشمن برای ضربه زدن به نظام اسلامی است آنها حتی برای نفوذ به حوزه نیز طرح و برنامه دارند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۴:۵۲
امام جمعه ایلام:
وظیفه ملت پاسداری از انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام والمسلمین لطفی گفت: دستاوردهای علمی ایران با زمان طاغوت قابل مقایسه نیست و امروز ایران در باشگاه جهانی کشورهای اتمی است که همه اینها به برکت انقلاب اسلامی بوده و وظیفه همگانی است که پاسدار...
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۷:۱۶
امام جمعه ایلام:
دستگاه قضا با مفسدین سیاسی و اقتصادی بدون هیچگونه اغماضی برخورد کند
نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: دستگاه قضا با مفسدین سیاسی و اقتصادی باید بدون هیچگونه اغماضی برخورد و از دست درازی به بیت المال جلوگیری کند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۱۶:۴۰
امام جمعه ایلام:
انقلاب اسلامی ایران با خون هزاران شهید به ثمر نشست
امام جمعه ایلام گفت: جوانان و مردم ولایتمدار ایران در راه دین و ارزش های اسلامی جان خود را فدای اسلام کرده و در مقابل دشمنان ایستادند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۷:۰۰
نماینده ولی فقیه در ایلام:
اولویت طلاب کسب تقوا و تحصیل علم باشد
حجت الاسلام والمسلمین لطفی گفت: دغدغه و اولویت کاری طلبه باید کسب تقوا، تحصیل علم و تلاش در جهت به دست آوردن مکارم اخلاقی باشد و بدون این سه مولفه طلبگی معنا و مفهومی نخواهد داشت.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۲:۰۹
مدیر مدرسه علمیه شهرستان آبدانان:
انقلاب اسلامی هیمنه قدرت های استکباری را در هم شکست
مدیر مدرسه علمیه شهرستان آبدانان گفت: به برکات خون جوانان متعهد و انقلابی، رژیم شاهنشاهی برای همیشه ریشه اش خشکانده شد و این نهال انقلاب بود که هر روز تنومندتر از گذشته می شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۲۱:۴۶
معاون آموزش حوزه علمیه استان ایلام:
انقلاب اسلامی هدیه خداوند برای ملت است
حجت الاسلام تقوایی گفت: پیشرفت ها علمی جمهوری اسلامی در طول ۴۰ سال عمر پر برکت انقلاب بر احدی پوشیده نیست و امروز ایران به عنوان یکی از قدرت های خاورمیانه شناخته می شود که همه از برکات انقلاب است.