یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ Sunday, September 24, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۲/۲۸ - ۱۵:۴۲
شناسه خبر: ۴۸۷۸۱۴
 
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عمل به قانون راه حل مشکلات معیشتی مردم است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر بخواهیم وحدت مردم حفظ شود باید در راستای قانون عمل کنیم، اگر به قانون عمل شود مشکلات معیشتی مردم نیز حل خواهد شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ظهر امروز در دیدار با نمایندگان مردم خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از مجمع نمایندگان استان که با هماهنگی و وحدت در جهت رفع مسائل عمرانی و زیرساختی تلاش می‌کنند تشکر می‌کنم.

وی گفت: برای مجمع نمایندگان استان وظیفه‌ دیگری به دلیل ناکارآمدی برخی مسؤولان اجرایی درست کرده‌اند و کارهای مردم که بر زمین مانده است را باید نمایندگان استان این کارهای بر زمین مانده را بردارند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی افزود: اگر تمام مسؤولان کارهای خود را به خوبی انجام دهند آن وقت کار مردم نیز حل خواهد شد و مشکلات نمایندگان استان کمتر می‌شود و بهتر می‌توانند به کارهای اصلی خود برسند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی تصریح کرد: نباید در استان خراسان جنوبی مسائل حاشیه‌ای داشته باشیم چون که اگر وقت خود را در مسائل حاشیه‌ای هدر بدهیم نمی‌توانیم به مسائل اصلی در استان بپردازیم.

همان‌هایی که می‌گویند نباید جامعه دوقطبی شود استارت مسائل حاشیه‌ای را در استان می‌زنند

وی ادامه داد: همان‌هایی که هیچگونه دغدغه‌ای ندارند و می‌گویند نباید جامعه دوقطبی شود استارت مسائل حاشیه‌ای را در استان می‌زنند، این‌ها همان‌هایی هستند که ایجاد تفرقه در بین مردم می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: جالب است همین افرادی که حاشیه درست می‌کنند از مردم طلبکار هم هستند و می‌گویند جامعه نباید دوقطبی شود؛ اما برعکس از قانون اساسی پیروی نمی‌کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه محور تمام آرمان‌های دینی و انقلاب اسلامی ولایت فقیه است، اظهار کرد: همان کسانی که تخلف می‌کنند جامعه را به سمت دوقطبی بودن هدایت می‌کنند.

وی ادامه داد: اگر بخواهیم وحدت مردم حفظ شود باید در راستای قانون عمل کنیم، اگر به قانون عمل شود مشکلات معیشتی مردم نیز حل خواهد شد و مشکلات مردم نابسامان نخواهد بود که عده‌ای نان شب برای خوردن نداشته باشند و عده‌ای هم حقوق‌های نجومی به جیب بزنند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اینکه مسؤولان بر خلاف قانون عمل کنند و شعار بدهند اما کسی در مقابل حرکت‌های خلاف قانون آن‌ها اعتراض نکند وحدت بر باطل خواهد بود و به طور قطع این وحدت بر باطل قابل قبول نیست.

برخی از مسؤولان آنقدر فنی حرف می‌زنند که کمتر کسی باشد تا حرف‌های آن‌ها را باور نکند

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه باید آرمان‌های دینی و انقلابی استان حفظ شود، عنوان کرد: برخی از مسؤولان به قانون پایبند نیستند و بسیار پررو هستند و داغ حرف می‌زنند و آنقدر فنی حرف می‌زنند که کمتر کسی باشد تا این حرف‌های آن‌ها را باور نکند.

وی ادامه داد: مردم وقتی که مشاهده می‌کنند شرایط یک بام و دو هوا است و برخی به مسائل حاشیه‌ای می‌پردازند به طور قطع تحمل نخواهند کرد و اعتراض می‌کنند اما همین کسانی که حاشیه درست می‌کنند آنقدر پررو هستند که به مردم اعتراض می‌کنند و آن‌ها را خفاش می‌خوانند و کارهای آن‌ها را غیرقانونی می‌دانند.

راه‌آهن و انتقال آب از دریای عمان 2 پروژه بزرگ استان است/مردم چنانچه احساس کنند فرهنگ دینی آن‌ها به غارت می‌رود هرگز سکوت نخواهند کرد

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار گفت: نگاه نمایندگان استان نگاه کلان است، هر نقطه از استان که پیشرفت کند در مابقی نقاط استان هم تأثیر می‌گذارد.

وی گفت: بحث راه‌آهن و انتقال آب از دریای عمان 2 پروژه مهم و بزرگ استان است که از دولت انتظار می‌رفت این پروژه‌ها را از چند سال قبل آغاز کند اما تاکنون هیچگونه کار عملیاتی صورت نگرفته است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: خط آب از دریای عمان کشیده خواهد شد و 3 استان سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی و جنوبی از این خط آب بهره‌مند می‌شوند.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: مردم استان از فرهنگ دینی بالایی برخوردار هستند و این فرهنگ دینی نعمت بزرگی است که برای ما میراث گذاشته شده است و چنانچه مردم احساس کنند این میراث آن‌ها به غارت می‌رود هرگز سکوت نخواهند کرد، مردم می‌خواهند بر آنچه که دارند افزوده شود نه اینکه چیزی را از دست بدهند.

وی عنوان کرد: از تمام زحمات علما و روحانیون که در چند هفته گذشته نسبت به فرهنگ دینی خود حساسیت نشان دادند تشکر می‌کنم و قدردانی خود را از آن‌ها اعلام می‌کنم.

چرا مدیران استانی مشکلات مردم را حل نمی‌کنند؟

امیرحسنخانی، نماینده مردم طبس، بشرویه، سرایان و فردوس در مجلس شورای اسلامی در این دیدار افزود: مردم خراسان جنوبی در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی سنگ تمام گذاشتند و مسؤولان در مقابل مردم کم آورده‌اند.

وی با بیان اینکه شرکت مردم استان در انتخابات بالای 90 درصد است، گفت: با اینکه مشکلات در روستاها زیاد است ولی مردم به ما می‌گویند شما فقط به آرمان‌های امام راحل و شهدا عمل کنید چیز دیگری از شما نمی‌خواهیم.

نماینده مردم طبس، بشرویه، سرایان و فردوس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مشکلات معیشتی مردم و بیکاری آن‌ها مورد توجه قرار بگیرد، افزود: باید در جهت حفظ آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام حرکت کنیم.

حسنخانی تصریح کرد: مردم حق زیادی به گردن مسؤولان دارند، متأسفانه طوری با مردم برخورد می‌کنیم که دغدغه‌های آن‌ها مورد توجه قرار نمی‌گیرد.

وی ادامه داد: چرا مدیران استانی مشکلات مردم را حل نمی‌کنند؟ چرا برخی‌ها به دنبال حاشیه هستند؟ باید از مسائل حاشیه‌ای پرهیز شود و تمام تفکر و بحث استان روی مسائل اصلی باشد.

نماینده مردم طبس، بشرویه، سرایان و فردوس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مسؤولان گاهی وقت‌ها راه را گم می‌کنند به این دلیل از مسائل اصلی غافل می‌شوند و به دنبال مسائل حاشیه‌ای می‌روند، خاطرنشان کرد: متأسفانه کشور ما در آمار دچار نقض است و آمارهایی داده می‌شود که وجود ندارد، نرخ بیکاری در استان زیاد است اما این نرخ بیکاری در آمارها کم است./880/ 200/ص

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۱۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۷/۱ - ۲۲:۵۳
آیت الله حسینی بوشهری:
آیت الله راستی کاشانی تامدت ها محور مجموعه های انقلابی بود/ تا پایان عمر در کنار امام، انقلاب و رهبری بود
عضو هیأت رییسه خبرگان تأکید کرد: آیت الله راستی کاشانی از زمانی که امام را شناخت تا روزی که دعوت حق را لبیک گفت همواره در کنار امام، انقلاب و رهبری بود.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۲۱:۳۹
با حضور گسترده مراجع تقلید و علما؛
مراسم ترحیم آیت الله راستی کاشانی از سوی رهبر انقلاب برگزار شد
مراسم ترحیم مرحوم آیت الله راستی کاشانی از سوی رهبر معظم انقلاب و با حضور گسترده مراجع تقلید و علما در مسجد اعظم قم برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۹:۰۸
با حضور دو تن از مراجع تقلید؛
مراسم عزاداری دومین روز محرم در دفتر آیت‌الله صافی برگزار شد
مراسم عزای دومین روز از محرم الحرام با حضور دو تن از مراجع تقلید در دفتر حضرت آیت‌ الله صافی گلپایگانی برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۸:۵۷
آیت الله شاهرودی خبر داد؛
تشکیل هیأت اندیشه ورز در دستور کار هیأت رییسه مجلس خبرگان
نایب رئیس­ مجلس خبرگان رهبری از پیگیری ایده رهبر معظم انقلاب برای تشکیل هیأت اندیشه ورز این مجلس ازجانب هیئت رئیسه خبرگان خبر داد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۷:۳۲
حجت الاسلام والمسلمین غرویان:
آیت الله راستی کاشانی همواره در خدمت امام، انقلاب و رهبری بود
استاد حوزه علمیه گفت: آیت الله راستی کاشانی و خانواده وی از ابتدا در خدمت امام، رهبری و انقلاب بوده اند و نقش وی در همراهی با امام و انقلاب، نشان دهنده جایگاه این عالم بزرگ در نظام اسلامی است.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۷:۲۹
آیت الله مکارم شیرازی:
آیت الله راستی مجاهدی خستگی ناپذیر در مسیر انقلاب و امام بود
حضرت ‌آیت الله مکارم گفت: آن عالم ربانى عمرى را در تربيت طلاب و خدمت به مكتب اهل بيت(ع) پرداخت و در انقلاب به عنوان يكى از مجاهدان مخلص مى‌درخشيد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۷:۲۷
آیت الله مکارم شیرازی:
مداحان و هیأت ها از کارهای موجب وهن مذهب در عزاداری پرهیز کنند
حضرت ‌آیت الله مکارم شیرازی در توصیه ای خطاب به هیأت های عزاداری گفت: از كارهايى كه موجب وهن مذهب در نظر دوست و دشمن مى‌شود، مخصوصاً قمه زدن و اعمالى مانند آن بپرهيزند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۷:۲۵
آیت الله هاشمی شاهرودی:
سخنان سخیف رییس جمهور آمریکا ناشی از درماندگی است
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، با سخیف و بی‌ارزش توصیف کردن سخنان اخیر رئیس جمهوری آمریکا در سازمان ملل متحد، گفت: بنا به فرموده رهبری معظم انقلاب، این سخنان ناشی از ضعف، عصبانیت و درماندگی است.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۷:۰۹
آیت‌الله طباطبایی نژاد مطرح کرد؛
همراهی با امام و انقلاب ویژگی برجسته آیت الله راستی
نماینده مردم اصفهان در خبرگان، همراهی با امام و انقلاب را از ویژگی های برجسته آیت الله راستی کاشانی دانست و از خدمات ایشان تجلیل کرد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۶:۵۹
پیام تسلیت آیت الله جوادی آملی در پی ارتحال آیت‌الله راستی کاشانی
حضرت آیت الله جوادی آملی در پیامی ارتحال آیت الله حسین راستی کاشانی را تسلیت گفت.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۶:۴۵
مراسم تشییع آیت‌الله راستی کاشانی در قم برگزار شد
مراسم تشییع و خاکسپاری آیت‌الله راستی کاشانی از اعضای فقید جامعه مدرسین با حضور علما، روحانیان، طلاب و اقشار مختلف مردم در قم برگزار شد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۶:۲۵
آیت الله نمازی:
آیت‌‌‌ الله راستی کاشانی تا آخرین لحظات عمر خود پای انقلاب و نظام ایستاد
امام جمعه کاشان، برخی از سخنان مطرح شده درباره شخصیت آیت الله راستی کاشانی را دور از واقعیت خواند و گفت: برخی می خواهند از جایگاه این عالم فقید برای اهداف سیاسی انحرافی خود سوء استفاده کنند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۶:۱۲
آیت الله حسینی بوشهری:
آیت‌الله راستی کاشانی از وفاداران با اخلاص حضرت امام و رهبری بود
عضو جامعه مدرسین با اشاره به وفاداری مرحوم ‌آیت الله راستی کاشانی نسبت به انقلاب اسلامی و امام و رهبری گفت: آیت الله راستی کاشانی از وفاداران به نهضت حضرت امام بودند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۶:۰۶
آیت الله عبداللهی:
دغدغه جدی آیت‌الله راستی تثبیت مواضع امام و رهبری بود
نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مرحوم آیت‌الله راستی کاشانی در تثبیت مواضع امام راحل و پس از ایشان برای تثبیت مواضع مقام معظم رهبری دغدغه بسیار زیادی داشت.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۶:۰۴
آیت الله خاتمی:
عربده کشی های ترامپ ناشی از شکست‌های پی در پی آمریکا در منطقه است
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری، عربده کشی های رئیس جمهور آمریکا در سازمان ملل را ناشی از شکست های پی در پی آنان در منطقه از جمهوری اسلامی دانست.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴:۵۲
آیت الله فقیهی:
وظیفه روحانیت مبارزه با انحرافات در ابعاد گوناگون است/ انقلابی بودن حوزه به معنای احساس وظیفه طلاب است
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که بعد انقلابی باید در کنار ابعاد علمی و اخلاقی در حوزه علمیه وجود داشته باشد، گفت: انقلابی بودن به معنای این است که طلاب احساس وظیفه کنند و وظیفه شرعی خود ر...
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۴:۱۱
آیت الله جوادی آملی:
مجالس عزا نباید با داستان های بی مغز اداره شود/ منابر و مجالس علمی باشد
حضرت آیت الله جوادی آملی با تأکید بر علمی بودن مجالس عزاداری، گفت: در مجالس باید مطالب برهانی، قرآنی، حق‌‌مداری، پرهیز از باطل، گرایش به حق و صداقت نهضت امام حسین(ع) در جامعه مطرح شود.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۱۳:۵۹
آیت الله صافی گلپایگانی:
دانش آموزان امانت الهی در دست معلمان هستند/ در تربیت صحیح دینی و علمی دانش آموزان بکوشید
حضرت آیت الله صافی گفت: دانش آموزان امانت الهی در دست معلمان هستند که باید آن ها را با معارف دینی و قرآنی و اخلاق صحیح اسلامی آشنا کرد.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۹:۳۱
واکاوی ابعاد شهادت جانسوز حضرت علی اصغر از منظر آیت الله مکارم
حضرت آ‌یت الله مکارم گفت: سيطره جهل بر جامعه اسلامى در عصر بنى اميّه غیر قابل انکار است؛مسلمانان در دوران بنى اميّه عموماً و در عصر حاكميّت معاويه و يزيد خصوصاً دشمن شناس نبودند.
۱۳۹۶/۷/۱ - ۰۸:۵۰
با صدور پیامی؛
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری درگذشت آیت‌الله راستی کاشانی را تسلیت گفت
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی درگذشت آیت‌الله راستی کاشانی را تسلیت گفت.