پنج شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶ Thursday, May 25, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۸:۱۲
شناسه خبر: ۴۸۱۶۴۶
 
آیت الله سلیمانی:
آیت الله هاشمی در حساس‌ترین مقاطع در خدمت انقلاب و نظام بود
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان گفت: آیت الله هاشمی از اصلی ترین افراد نهضت در دوران مبارزات انقلاب و قبل از انقلاب بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در زاهدان، آیت الله عباسعلی سلیمانی، نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان، در خطبه‌های نماز جمعه امروز زاهدان، گفت: مردم باید تمام تلاش خود را برای بهره بری از مجلسی که در ایام دهه فاطمیه انجام می‌شود، ببرند.

وی تصریح کرد: حضور در مجالس دهه فاطمیه به معنی میثاق مجدد با خاندان پیامبر و آگاهی به معارف اصیل اسلام ناب است.

آیت الله سلیمانی با بیان اینکه امشب یادواره ای برای شهید میر حسینی برگزار می شود، عنوان کرد: مقام معظم رهبری در سفر پر خیر و برکت خود در مقام تجلیل از این شهید برآمده است.

وی با اشاره به اینکه چهل روز از فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی گذشت، بیان کرد: او شخصیتی است که رهبر معظم انقلاب درباره او توصیف بلندی انجام داد؛ رهبر معظم انقلاب، آیت الله رفسنجانی را از برجستگان انقلاب و اصلی ترین افراد نهضت برشمرد.

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان ادامه داد: آیت الله هاشمی یک شخصیت انقلابی و روحانی است که از اصلی ترین افراد نهضت در دوران مبارزات انقلاب و قبل از انقلاب بوده است.

وی اظهار داشت: آیت الله هاشمی بعد از پیروزی انقلاب از موثرترین شخصیت های جمهوری اسلامی در کنار امام بود و پس از رحلت امام خمینی (ره) نیز در کنار رهبری ماند.

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب بارها گفته است که آیت الله هاشمی رفسنجانی تا مرز شهادت پیش رفته است، افزود: این مرد اموال خود را صرف انقلاب می کرد و آنها را به مبارزین می‌داده است.

آیت الله سلیمانی خاطرنشان کرد: آیت الله هاشمی رفسنجانی بعد از انقلاب مسؤولیت های سنگینی در کشور نظیر ریاست جمهوری و ریاست مجلس داشته؛ در طول انقلاب برای خود اندوخته ای درست نکرده است که این حقیقت ها را موظفیم بدانیم.

وی با اشاره به اینکه آیت الله هاشمی رفسنجانی در حساس ترین مقاطع در خدمت انقلاب و نظام بوده است، تصریح کرد: وی در تمام طول مدت زندگانی خود بر زندگی خود نیفزوده است./831/201/ب2

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۳
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۳/۳ - ۲۰:۰۰
فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور:
مردم به اقتدار نیروهای مسلح افتخار می‌کنند
سردار مارانی با تأکید بر اینکه اقتدار نیروهای مسلح برکتی است که مردم به آن افتخار می‌کنند، گفت: دشمن در حقیقت به دنبال گرفتن اسلام از ما بود یعنی در واقع در جنگ دین را نجات دادیم.
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۲۳
امام جمعه زابل:
شهیدان برای همیشه سایه جنگ را از سر کشور دور کردند
حجت الاسلام کیخا با تأکید بر اینکه شهیدان برای همیشه سایه جنگ را از سر کشور ما بردند گفت: مردم وسط میدان و گوش به فرمان ولی امر هستند؛ در تمام صحنه ها با نشاط حاضر بوده و راه شهدا و اهداف بلند امام را...
۱۳۹۶/۳/۳ - ۱۸:۱۰
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
فتح خرمشهر نتیجه پایمردی و مقاومت ملت ایران بود
آیت الله سلیمانی با اشاره به اینکه عملیات فتح خرمشهر یکی از ارزشمندترین عملیات‌های دفاع مقدس بود، گفت: این روز، روز نتیجه پایمردی و مقاومت ملت ایران بود که در برابر کفر جهانی جانانه ایستاد و پیروز شد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۲۲:۴۹
استاندار سیستان و بلوچستان:
مشارکت مردم ضامن امنیت انقلاب و مصون‌ساز است
هاشمی مشارکت مردم را ضامن امنیت انقلاب و مصون‌ساز دانست و گفت: در انتخابات هم نظام خوب امتحان داد و هم ملت خوب استفاده کرد.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۵۷
امام جمعه موقت اهل سنت خاش:
مرکز خدمات نقش مهمی در موفقیت طلاب دارد
مولوی حسین‌بر با بیان اینکه همواره علما و روحانیان در نظام جمهوری اسلامی در کشور و دنیا رتبه‌های علمی خوبی کسب کرده‌اند، گفت: توفیقات طلاب به واسطه برکات مرکز خدمات حوزه علمیه بوده است.
۱۳۹۶/۲/۳۱ - ۱۴:۳۳
معاون فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان:
ممتازین حوزه های علمیه آینده سازان انقلاب اسلامی هستند
حجت الاسلام مهدی‌نژاد با بیان اینکه ممتازین حوزه های علمیه آینده سازان انقلاب اسلامی هستند، گفت: تعداد ممتازین حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان به ۱۱۴۷ نفر رسیده است.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۹:۱۱
امام جمعه زاهدان:
ملت بصیر ایران نظام را در آزمون بزرگ انتخابات سربلند کرد
آیت الله سلیمانی با بیان اینکه انتخابات از بهترین حقوق انسان‌ها و از زیباترین میراث‌های حقوق اسلامی است که امام خمینی(ره) به یادگار گذاشت، گفت: ملت بصیر ایران تاکنون همواره مشارکت بسیار خوبی در عرصه ا...
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۳:۰۴
حماسه ۹۶/ پایتخت وحدت جهان اسلام خروش کرد؛
تجلی وحدت، اتحاد و انسجام مردم سیستان و بلوچستان در انتخابات ۹۶
مردم سیستان و بلوچستان همچون سایر ملت ایران با حضور باشکوه خود در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراها در حال رقم زدن صحنه های بی‌بدیلی هستند.
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۲:۴۱
حماسه ۹۶/ آیت الله سلیمانی:
حضور مردم نشان دهنده دلدادگی به نظام است/ دشمنان ایران؛ ناکام‌ترین افراد امروز
آیت الله سلیمانی حضور مردم در انتخابات را نشان دهنده دلدادگی به نظام دانست و گفت: امروز دشمن در تلاش است تا واگرایی مردم نسبت به انتخابات را نشان دهد اما ملت ما در مقابل با حضور گسترده خود دشمن را ناک...
۱۳۹۶/۲/۲۹ - ۱۱:۱۳
حماسه ۹۶/امام جمعه زابل:
مردم با حضور در پای صندوق رأی با خدا معامله کنند
حجت الاسلام کیخا گفت: مردم باید به این نکته توجه داشته باشند که انتخاب باید برای خدا باشد و درواقع انتخابشان خدایی باشد زیرا این عرصه نوعی معامله با خدا محسوب می‌شود.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲۳:۵۰
نماینده مجلس:
وحدت کلمه رمز پیروزی مردم در انتخابات/ وظیفه شیعه و سنی حضور پای صندوق‌های رأی است
دهمرده با بیان اینکه وحدت کلمه رمز پیروزی مردم در انتخابات است گفت: تفرقه همواره مایه یأس و ناامیدی است اما خوشبختانه همه نیروهای انقلابی حول محور ولایت با بصیرت، معنویت و آگاهی در انتخابات شرکت می‌کن...
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲۱:۲۳
نماینده مردم زاهدان در مجلس:
حضور حداکثری در انتخابات خاری در چشم بدخواهان نظام است
شهریاری با تأکید بر حضور حداکثری در انتخابات، گفت: رسالت مردم این است که با حضور حداکثری در پای صندوق‌های رأی حماسه ای دیگر خلق کنند و این حماسه خاری درچشم بدخواهان نظام است.
۱۳۹۶/۲/۲۸ - ۲۱:۱۸
امام جمعه اهل سنت شهرستان سرباز:
مردم به دور از قوم‌گرایی و گرایشات سیاسی مذهبی در انتخابات شرکت کنند
مولوی رسولی‌زاده گفت: مشکلات امروز جامعه ما برای همگان روشن بوده و مردم ما به خوبی مشکلات اقتصادی و سیاسی کشور را درک می کنند، پس لازم است تا به دور از هر گونه قوم گرایی و گرایشات سیاسی مذهبی در انتخا...
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۴:۴۴
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان تأکید کرد؛
اصلح کسی است که بازوی قوی رهبری باشد/ حضور پرشور درانتخابات؛ پشتوانه انقلاب
آیت الله سلیمانی گفت: فرد اصلح باید بازوی قوی رهبری قلمداد شود، چهره مردمی تمام عیارداشته باشد و صداقتش در گفتار به گونه ای باشد که شعار قابل اجرا را به زبان بیاورد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۲:۰۴
امام جمعه نیکشهر:
انتخاب درست انقلاب و اسلام را بیمه می کند/ مشارکت مردم سبب قوام انقلاب است
حجت الاسلام لطفیان سرگزی گفت: تقوای همه جانبه سیاسی و فرهنگی از مهمترین ویژگی های فرد اصلح است؛ از این رو اگر انتخاب درست انجام شود انقلاب و اسلام را بیمه خواهد کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۱:۲۴
مدیر حوزه‌های علمیه سیستان و بلوچستان:
انتخابات فرصتی ارزشمند برای انتخاب اصلح است
حجت الاسلام باقری با بیان اینکه انتخابات فرصتی ارزشمند برای انتخاب اصلح است، گفت: نتیجه آثار منفی را باید در عوارض شکننده انتخاب نادرست جستجو کرد.
۱۳۹۶/۲/۲۷ - ۱۱:۱۱
رییس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات سیستان و بلوچستان:
اجرای قانون شرافت و عزت انسان‌ها را به دنبال دارد
مجلسی گفت: ما باید در حوزه سیاست خود را موظف به قانون بدانیم؛ چرا که اجرای قانون شرافت وعزت انسان‌ها را به دنبال دارد.
۱۳۹۶/۲/۲۵ - ۲۰:۱۵
معاون فرهنگی مدرسه علمیه امام صادق زاهدان:
دولت در مسأله فرهنگ برنامه‌ای نداشته است
حجت الاسلام هادیانفر گفت: دولت کنونی در بحث فرهنگی فعالیت خاصی نداشته است که نتایج آن هم دیده می شود و دولت آینده باید برنامه ویژه ای در این باره داشته باشد.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۰:۳۶
حجت الاسلام مرادی:
انتخاب غلط از مهم‌ترین علل طلاق در جامعه است
حجت الاسلام مرادی گفت: انتخاب غلط همسر یکی از مهمترین علل طلاق در جامعه بوده که برای رفع این معضل باید به دنبال روش حل مسأله بود.
۱۳۹۶/۲/۲۳ - ۰۰:۲۹
رییس پژوهشکده مهدویت:
شرط یاری امام زمان، ظلم ستیزی است
حجت الاسلام ربانی گفت: اگر می‌خواهیم یار امام زمان باشیم باید ظلم ستیز باشیم یعنی اول ازخود آغازکنیم و بزرگترین ظلم که شرک است را رها کرده و گناه نکنیم.