Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - بهره مندی بیش از ۲۰۰ جوان و نوجوان از کلاس های اوقات فراغت
دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۷ Monday, December 10, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۷/۴/۱۰ - ۱۱:۱۹
شناسه خبر: ۵۶۹۹۹۹
 
حجت الاسلام محمودی خبر داد؛
بهره مندی بیش از ۲۰۰ جوان و نوجوان از کلاس های اوقات فراغت
رییس تبلیغات اسلامی شهرستان الیگودرز با اشاره به برپایی پایگاه های اوقات فراغت و حضور مبلغان در این پایگاه ها، گفت: بیش از ۲۰۰ جوان و نوجوان در این کلاس ها شرکت دارند.

حجت‌الاسلام محمد محمودی، رییس تبلیغات اسلامی شهرستان الیگودرز، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، بیان داشت: در راستای پر کردن بخشی از اوقات فراغت جوانان در سنین مختلف این اداره اقدام به برگزاری کلاس‌های متنوع فرهنگی، هنری و آموزشی کرده است و با استقبال خوب جوانان و نوجوانان همراه بوده است.

وی با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ نفر از طرح اوقات فراغت بهره مند می‌شوند، خاطرنشان کرد: شرکت ‌کنندگان در این کلاس‌ها با احکام شرعی و دینی، معارف اسلامی، اخلاق اسلامی و قرائت قرآن مجید به ویژه حفظ قرآن آشنا می شود.

حجت الاسلام محمودی با اشاره به اینکه اوقات فراغت مکمل درس های اصلی دانش آموزان است، عنوان داشت: هدف از اجرای طرح اوقات فراغت، مصون سازی دانش آموزان از آسیب ها و خطرات اجتماعی است.

رییس تبلیغات اسلامی الیگودرز در ادامه کم کردن فاصله دانش آموزان در ایام تابستان با دروس آموزشی و تربیتی مدارس را از دیگر اهداف برگزاری کلاس های اوقات فراغت عنوان کرد.

وی در ادامه کلاس های طرح اوقات فراغت را فرصت مناسبی برای تقویت آموزه های دینی برای دانش آموزان عنوان کرد و اظهار داشت: کلاس های این شهرستان در قالب پایگاه های اوقات فراغت تابستانه با طرح های تربیت مؤذن، مکبر، تربیت مجری، هسته های فرهنگی جوان، آموزش قرآن در مساجد و مکان های تبلیغی با حضور روحانیان و مبلغان در حال برگزاری است.

رییس تبلیغات اسلامی شهرستان الیگودرز در پایان یادآور شد: این فعالیت ها در چهار پایگاه هسته فرهنگی در سطوح یک تا سه در این شهرستان است./9451/ت303/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۸ + ۱۳
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۲۱:۴۹
حجت الاسلام شمسی فر:
بومی سازی نیروهای حوزوی و متخصص از اهداف حوزه لرستان است
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد با اشاره به بومی سازی نیروهای حوزوی در لرستان، گفت: در این راستا با شناسایی طلاب توانمند دوره های آموزشی و تخصصی برای آنان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۲۱:۴۷
حجت الاسلام گودرزی:
وحدت حوزه و دانشگاه در کاربردی تر شدن فعالیت های پژوهشی مؤثر است
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) بروجرد بر ضرورت کاربردی شدن فعالیت های پژوهشی و حمایت از اقدامات پژوهشگران در این راستا تأکید کرد و گفت: وحدت حوزه و دانشگاه در کاربردی تر شدن فعالیت های پژوهشی مؤثر است.
۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۲۱:۳۸
مدیرکل اوقاف لرستان:
ترویج وقف های تجمیعی از برنامه های اوقاف لرستان است
مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان با اشاره به برنامه های اوقاف در راستای تبیین و ترویج فرهنگ وقف، گفت: یکی از این برنامه ها ترویج وقف های تجمیعی است.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۲۱:۰۷
نماینده ولی فقیه در لرستان:
مطالبه گری شاخصه مهم دانشجویان است
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه روز دانشجو نماد استکبار ستیزی است، گفت: دانشجو با تکیه بر روحیه مطالبه گری باید جلوی انحرافات را بگیرد.
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۵:۰۴
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد:
پایبندی به زی طلبگی در توفیق های پژوهشی مؤثر است
مدیر مدرسه علمیه صادقیه خرم آباد به اهمیت فعالیت و ارتقای محتوایی آثار پژوهشی شاره کرد و گفت: پایبندی به زی طلبگی در توفیق های پژوهشی مؤثر است و طلبه ای در عرصه آثار پژوهشی موفق است که به دور از نگاه ...
۱۳۹۷/۹/۱۷ - ۱۵:۰۱
امام جمعه پلدختر:
محصول دانشگاه‌ها پرورش انسان های انقلابی باشد
امام جمعه پلدختر با بیان اینکه محصول دانشگاه ها باید پرورش انسان های انقلابی، محیطی بسیجی، علمی و ولایی باشد، گفت: دانشگاه باید پایگاه اصلی انقلاب باشد.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۵:۱۲
امام جمعه خرم آباد:
استکبار ستیزی شاخصه اصلی جنبش دانشجویی است
نماینده ولی فقیه در لرستان جنبش دانشجویی را موتور محرکه برای تحقق تمدن نوین اسلامی عنوان کرد و گفت: استکبار ستیزی شاخصه اصلی جنبش دانشجویی است.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۵:۰۹
استاندار لرستان در پیامی:
دانشجویان در ۱۶ آذر، درس استکبارستیزی و مقاومت به جهانیان دادند
استاندار لرستان در پیامی روز دانشجو را نماد حق طلبی و مبارزه با زیاده خواهی مستکبران عنوان کرد و گفت: در این روز دانشجویان درس استکبارستیزی و مقاومت را به گوش جهانیان رساندند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۲۰:۰۴
حجت الاسلام پیرمحمدی خبر داد؛
شرکت ۶۰ طلبه لرستانی در کارگاه تلبس
معاون تهذیب حوزه علمیه لرستان با اشاره به برگزاری کارگاه تلبس ویژه طلاب لرستانی، گفت: در این دوره آموزشی ۶۰ نفر از طلاب مدارس علمیه استان شرکت دارند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۹:۵۰
مدیر حوزه علمیه لرستان:
فعالیت های پژوهشی در لرستان بومی سازی می شود
مدیر حوزه علمیه لرستان از بومی سازی فعالیت های پژوهشی در استان خبر داد و گفت: این مهم در راستای هدایت فعالیت های پژوهشی به سمت نیازهای استان و ایجاد انگیزه و تقویت روحیه پژوهشی صورت می گیرد.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۶:۱۹
مدیر مدرسه علمیه ولی عصر بروجرد:
پژوهش محور شدن حوزه های علمیه یک امر ضروری است
مدیر مدرسه علمیه ولیعصر(عج) بروجرد فاصله گرفتن حوزه از سنت قدیمی را از مشکلات پیش روی حوزه در عرصه پژوهش خواند و گفت: این حرکت حوزه به سمت مراکز دانشگاهی مشکلاتی در پی دارد و یکی از آن مشکلات در عرصه ...
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۲۱
نماینده ولی فقیه در لرستان:
دانشگاه مبدأ تحول و دانشجو تحول آفرین است
نماینده ولی فقیه در لرستان دانشگاه را مبدأ تحول خواند و گفت: دانشجو نقش اساسی در پیشرفت توسعه آینده کشور دارد و در حوزه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و سبک زندگی می تواند تحول آفرین باشد.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۵:۵۱
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان:
نام نویسی ۷۸۰ مبلغ خواهر در سامانه سجام
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به ساماندهی مبلغان خواهر و برادر در سامانه سجام گفت: ۷۸۰ خواهر و بیش از ۸۰۰ روحانی مبلغ در این سامانه نام نویسی کرده اند.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۵:۵۰
حجت الاسلام پنام:
مسابقه کتابخوانی بین مدارس علمیه لرستان برگزار می شود
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان از برگزاری مسابقه کتابخوانی بین طلاب لرستانی خبر داد و گفت: این دوره از مسابقات با محوریت اعمال و مناسک اخلاقی برگزار می شود.
۱۳۹۷/۹/۱۳ - ۱۰:۳۰
نماینده ولی فقیه در لرستان:
جهت گیری رسانه و فضای مجازی در نقطه مقابل دشمن باشد
نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر اینکه جهت گیری رسانه باید صحیح، منطقی و انقلابی باشد، گفت: جهت گیری رسانه و فضای مجازی در نقطه مقابل دشمن باشد.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۱:۴۵
امام جمعه بروجرد:
اعتباری برای آزادسازی حریم امامزاده جعفر بروجرد نیست
امام جمعه بروجرد با اشاره به مطرح بودن طرح آزادسازی حریم امام زاده جعفر(ع) بروجرد، گفت: اعتباری برای آزادسازی حریم این امام زاده نیست.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۲۱:۳۱
حجت الاسلام کلانتری:
روحیه جهادی در پیشبرد هر کاری نقش آفرین است
معاون امور حقوقی اوقاف لرستان به طرح آزاد سازی حریم امام زاده جعفر(ع) بروجرد اشاره کرد و گفت: این طرح زمان بر بوده و نیازمند بیش از ۱۰ میلیارد تومان هزینه است؛ پیشبرد کارها نیازمند وحدت و همدلی و روحی...
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۷:۱۳
حجت الاسلام عباس زاده:
قدمت موقوفات لرستان به ۷۰۰ سال می رسد
معاون فرهنگی اوقاف لرستان با اشاره به قدمت ۷۰۰ ساله موقوفات استان گفت: ۷۰ درصد وقف‌های منفعتی استان با محوریت برپایی عزاداری سیدالشهدا(ع) است.
۱۳۹۷/۹/۱۱ - ۱۷:۱۲
حجت الاسلام غلامی مطرح کرد؛
برگزاری کارگاه های آموزشی با رویکرد دستاوردهای انقلاب در لرستان
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه خواهران مبلغ، هیأت های مذهبی، تشکل های دینی و ائمه جماعات خبر داد و گفت: این کارگاه ها با رویکرد بیان دستاوردها، موفقیت ها و اهداف ...
۱۳۹۷/۹/۱۰ - ۱۶:۲۶
حجت الاسلام والمسلمین مبلغی:
دین اسلام به ارتباطات جهانی توجه عمیق دارد
نماینده مجلس خبرگان رهبری با اشاره به توجه دین اسلام به ارتباطات جهانی، گفت: با توجه به عنصرهایی همچون فرهنگ، ارتباطات، هویت و تکنولوژی می توان ارتباطات جهانی را تقویت کرد.