یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday, January 21, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۲:۱۶
شناسه خبر: ۵۴۵۹۶۸
 
مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان:
دولت به مطالبات مردم توجه کند
مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان با تاکید بر اینکه مردم مطالبات به حقی دارند، گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی، زمینه بیان نظرات، مطالبات و خواسته های به حق مردم ایران را منطبق با قوانین و مقررات فراهم کند.

حجت الاسلام محمد عبادی زاده مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در هرمزگان، با اشاره به هنجارشکنی های اخیر در برخی نقاط کشور گفت: همیشه در طول تاریخ، هر زمان که دشمنان شاهد اقتدار ملت ایران و انقلاب اسلامی بوده و موفقیت هایی نصیب نظام مقدس جمهوری اسلامی شده به گونه ای که اذهان عمومی جهان را به خود جلب کرده است، بیکار ننشته و با بحران سازی و ایجاد برخی فتنه ها در سطح کشور، زمینه را بری خوراک تبلیغاتی دشمنان فراهم کرده است.

وی در ادامه افزود: موفقیت جریان مقاومت در منطقه و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا و جلب اذهان عمومی به این موفقیت ها و اقتدار، دشمن، این سناریو را با پول عربستان طراحی می کند و با حمایت های رژیم غاصب اسرائیل و آمریکای جنایتکار و با کمک های سازمان منافقین و برخی از فریب خوردگان داخلی کشور، خوراکی را برای رسانه های بیگانه تهیه می کنند.

مدیر حوزه علمیه هرمزگان با اشاره به هنجارشکنی های اخیر در کشور تصریح کرد: اعترافات برخی از افراد هنجارشکن، نشان دهنده کاری سازماندهی و منسجم است، البته ما این را نادیده نمی گیریم که مردم مطالبات به حقی دارند.

حجت الاسلام عبادی زاده ادامه داد: امید است که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، زمینه را برای بیان نظرات، مطالبات و خواسته های به حق مردم ایران در سطح منطبق با قوانین و مقررات فراهم کند تا بهانه ای به دست هنجارشکنان ندهند که با برپایی آشوب، زمینه تخریب بیت المال و تضعیف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را فراهم کنند، این همان کاری است که امروزه در دنیا مرسوم بوده و همه به صورت مشخص آن را دنبال می کنند.

وی با تاکید بر ضرورت دشمن شناسی و مقابله با دشمن بیان داشت: بصیرت بخشی وظیفه ای همگانی است، بصیرت به معنای تشخیص حق از باطل و حضور در لحظه ها به این معنا که اگر انسان در وقت و لحظه حساس ورود نکند بی فایده است.

مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان، یکی از ارکان جدی بصیرت، شناخت دوست از دشمن دانست و تاکید کرد: ما باید بتوانیم دشمن را از دوست تشخیص دهیم و بدانیم که دشمن هیچ وقت خیرخواه ما نیست.

حجت الاسلام عبادی زاده تاکید کرد: این مهم را به جوانان و نوجوانانی که تجربیات گذشته انقلاب اسلامی و دشمنی های استکبار به ویژه آمریکا را ندارند تاکید می کنم که اگر موفق شدید دوست را از دشمن تشخیص دهید هرگز در دام توطئه ها و زمینه هایی که دشمن فراهم می کند گرفتار نخواهید شد./۸۵۱/ت۳۰۳/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۱۰
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۰:۵۱
مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان:
شبهات مجازی اعتقادات افراد را زیر سؤال می برد
مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان با تاکید بر اینکه باید مراقب توطئه های دشمن در فضای مجازی باشیم گفت: شبهات، اعتقادات افراد را زیر سؤال می برد و فرد را نسبت به امام عصر(عج) بدبین می کند.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۲۱:۳۰
با حضور امام جمعه بندرعباس؛
مراسم گرامیداشت جان باختگان نفتکش سانچی برگزار شد
مراسم گرامیداشت یاد و خاطره جان‌ باختگان حادثه نفتکش ایرانی سانچی با حضور امام جمعه بندرعباس و جمعی کثیری از مردم و مسؤولان در مسجد جامع بندرعباس برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۴:۱۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
طرح ۶۰ پایگاه در ۶۰ مسجد در استان هرمزگان اجرا می شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان از اجرای طرح ۶۰ پایگاه در ۶۰ مسجد با محوریت روحانیون خبر داد و گفت: روحانیون مستقر در مناطق آسیب‌پذیر باید آموزش‌های لازم را فراگیرند.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۳:۳۱
مدیرکل امور فرهنگی رسانه سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد؛
ضرورت آشنایی مبلغان با فضای مجازی و رسانه‌ها در راستای تبلیغات دینی
مدیرکل امور فرهنگی رسانه و فناوری‌های نو سازمان تبلیغات اسلامی بر ضرورت آشنایی مبلغان با فضای مجازی و رسانه‌ها در راستای تبلیغات دینی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳
رییس تبلیغات اسلامی قشم:
گسترش استفاده از شبکه های فارسی زبان دشمن در کشور نگران کننده است
رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قشم گسترش شبکه های فارسی زبان در کشور به ویژه مناطق مرزی را نگران کننده دانست و بر تولید محتوا و ارائه آن با زبان هنر از طریق رسانه های داخلی تاکید کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۱
امام جمعه بندرعباس:
دولت تاکنون هیچ کمکی به احداث مسجد جامع بندرعباس نکرده است
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: دولت تاکنون هیچ کمکی به احداث و ساخت مسجد جامع بندرعباس نکرده است، جز همین قطعه زمین که آن هم در دولت قبلی به ساخت این مسجد اختصاص یافت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۰:۲۴
مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
جلسات آموزشی با هدف توانمندسازی بانوان فرهیخته برگزار می‌شود
مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان از برگزاری جلسات آموزشی با هدف توانمندسازی اعضای جمعیت بانوان فرهیخته خبرداد و گفت: تولیدات فرهنگی و فکری فاخر بانوان حمایت می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۲۲:۴۰
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف:
رشد جامعه دینی نیازمند شناخت و نهادینه کردن فرهنگ انتظار است
معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه، رشد، تکامل و پویایی جامعه دینی را نیازمند شناخت، تبیین و نهادینه کردن فرهنگ انتظار دانست و گفت: مهدویت عامل رشد و تکامل جوامع در همه عرصه ها اعم از اجتم...
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۴
امام جمعه بندرعباس:
رشوه مهمترین مانع اجرای قانون است
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس با تاکید بر اینکه رشوه، حق حساب و یا شیرینی نیست، گفت: رشوه مهمترین مانع اجرای قانون است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۱۳
رییس مجمع اساتید گفتمان دینی هرمزگان:
بانک اطلاعاتی اساتید گفتمان دینی هرمزگان راه اندازی می شود
رییس مجمع اساتید گفتمان دینی هرمزگان با تاکید بر فعال تر شدن مدیران دفاتر تبلیغات اسلامی در شهرستان ها گفت: مدیران مربوطه در راستای تکمیل بانک اطلاعاتی اساتید گفتمان دینی همکاری لازم را با مجمع اساتید...
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۱۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان:
پیشگیری و مهار اعتیاد نیازمند برنامه ریزی جامع و مستمر است
مدیرکل تبلیغات اسلامی هرمزگان گفت: پیشگیری و مهار آسیب اجتماعی اعتیاد نیازمند برنامه ریزی جامع، مدون و مستمر است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۲:۱۹
نماینده آیت الله سیستانی در مشهد:
نقش روحانیت در شکل گیری انقلاب اسلامی انکارناپذیر است
نماینده حضرت آیت الله سیستانی در مشهد به نقش انکارناپذیر روحانیت در قبل از انقلاب اسلامی و شکل گیری این انقلاب ناب اشاره داشت و گفت: فتوای میرزای شیرازی، قدرت انگلیس را تضعیف کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۳
رییس سازمان بسیج طلاب هرمزگان تاکید کرد؛
رونق تولید، اشتغال و درآمدزایی با اجرای اقتصاد مقاومتی
رییس سازمان بسیج طلاب هرمزگان با اشاره به تاثیر اجرای اقتصاد مقاومتی در رفع مشکلات معیشتی مردم گفت: رونق تولید، ایجاد اشتغال و درآمدزایی از ‌آثار و برکات اجرای اقتصاد مقاومتی است.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۳۱
مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان:
زمینه تحقیق و پیشرفت طلاب با مطالعه فراهم می شود
مدیر حوزه علمیه خواهران هرمزگان با تاکید بر اینکه کتاب شناسی برای طلاب یک دانش محسوب می شود، گفت: زمینه تحقیق و پیشرفت طلاب با مطالعه کتب مختلف فراهم می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۲۸
با هدف ترویج فرهنگ انتظار؛
برنامه «عطر عاشقی» در بندر عباس برگزار می شود
معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان از برگزاری برنامه «عطر عاشقی» در بندرعباس خبرداد و گفت: این برنامه با هدف ترویج فرهنگ انتظار در صحن متبرک امامزاده سیدمظفر(ع) برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۸ - ۱۹:۲۵
به همت ادارات کل ارشاد و اوقاف هرمزگان؛
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم در هرمزگان برگزار می شود
رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان گفت: آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم به همت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه هرمزگان، دهم اسفندماه برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۲۰:۲۳
نماینده ولی فقیه در هرمزگان:
برخورد با مفاسد اقتصادی سبب امیدواری مردم و ناامیدی دشمن می‌شود
نماینده ولی فقیه در هرمزگان رفع کمبودها و برطرف شدن مشکلات اقتصادی را مسلتزم همکاری دولت و مردم دانست و گفت:  برخورد با مفاسد اقتصادی و شفاف‌سازی سبب امیدواری مردم و نا امیدی دشمن می‌شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۵
مدیر دفتر قرآن و عترت حوزه علمیه هرمزگان خبر داد؛
حفظ قرآن و نهج البلاغه از سوی ۱۵۰ طلبه هرمزگانی
مدیر دفتر قرآن و عترت حوزه علمیه هرمزگان از اشتغال به تحصیل بیش از هزار و ۲۰۰ طلبه در ۱۰ مدرسه علمیه استان هرمزگان خبرداد و گفت: از این تعداد بیش از ۱۵۰ طلبه به امر مهم حفظ قرآن و نهج البلاغه مشغولند....
۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۱
مدیرکل امور مبلغین سازمان تبلیغات اسلامی خبرداد؛
ثبت نام بیش از ۷۰ هزار مبلغ در سامانه سجام
مدیرکل امور مبلغین و مساجد سازمان تبلیغات اسلامی گفت: بیش از ۷۰ هزار مبلغ در سامانه سجام ثبت نام کرده اند و این آمار به تدریج افزایش می یابد.
۱۳۹۶/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۷
آیت الله نعیم آبادی:
بصیرت مردم ایران طومار فتنه ۹۶ را درهم پیچید
امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه مردم ولایتمدار ایران طومار فتنه ۹۶ را با بصیرت درهم پیچیدند، گفت: دشمنان انقلاب همواره در صدد ضربه زدن به ارکان نظام هستند اما هربار حضور مردم آن‌ها را ناکام می‌کند.