Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - رفتارهای معترضان با سیاست گذاری اقتصادی دولت رابطه مستقیم دارد
پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ Thursday, April 19, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۸
شناسه خبر: ۵۴۵۹۴۹
 
امام جمعه ملایر:
رفتارهای معترضان با سیاست گذاری اقتصادی دولت رابطه مستقیم دارد
حجت الاسلام برقراری گفت: گرانی اجناس سبب بدرفتاری مردم می شود بی شک در ایجاد رفتارهای خشونت آمیز در میان مردم با سیاست گذاری دولت ارتباط مستقیم وجود دارد.

حجت الاسلام محمدباقر برقراری امام جمعه ملایر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان، با اشاره به وظیفه دولت در قبال معترضان اظهار داشت: وظیفه دولت مردان دوچیز است نخست برطرف کردن دغدغه های معیشتی مردم و نکته دوم این که توجه کنند که مردم چه خواسته هایی دارند و از طریق قانونی خواسته های خود را دنبال کنند.

وی ادامه داد: دولت باید با معترضان و مجرمانی که به حقوق دیگران ضربه وارد می کنند، برخورد شدید و قانونی انجام دهد و نباید در این زمینه تساهل و تسامح داشته باشد.

امام جمعه ملایر ابراز داشت: مردم ایران مستحضر هستند که خواسته های درست و به جای آنها نباید از راه های نادرست دنبال شود و باید مطالبات خود را از طریق درست پیگیری کنند.

وی ادامه داد: مردم وقتی ببینند که به نام دفاع از حقوق مردم به اموال مردم آسیب می زنند باید صف خود را از آنها جدا کنند و نگذارند برای انقلاب و نظام هزینه ایجاد کنند.

حجت الاسلام برقراری گفت: در روایتی از امام صادق آمده است که گرانی اجناس سبب بدرفتاری مردم می شود بی شک در ایجاد رفتارهای خشونت آمیز در میان مردم با سیاست گذاری دولت ارتباط مستقیم وجود دارد.

وی ابراز داشت: ما از امام راحل یاد گرفتیم که می فرمود با نخست وزیری بازرگان موافق نبودم و با ریاست جمهوری بنی صدر موافق نبودم و این درسی برای ما است اگر مسؤولان در جایی اشتباه کردند اقرار کنند و در پی جبران آن باشند.

امام جمعه ملایر بیان کرد: هر کسی از قوای سه گانه و خواص که خودش را در ناآرامی ها دخیل می داند نخست خود را تزکیه، تهذیب و اصلاح کند و رفتار و برخورد خود را اصلاح کند تا نیازهای مردم و خواسته های آنان اجابت شود./979/ت303/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۴ + ۱۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۵:۵۶
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی:
برخی به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام هستند
خجسته گفت: مشکلاتی همچون جناح بازی های سیاسی سبب شده تا کلام رهبر معظم انقلاب در باب اقتصاد مقاومتی و مبارزه با قاچاق و عدالت اجتماعی محقق نشود و متاسفانه عده ای به دنبال ناکارآمد نشان دادن نظام هستن...
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۹:۵۷
آیت الله طه محمدی:
آمریکا به دنبال ضربه زدن به جبهه اسلام است
امام جمعه همدان گفت: دعوای بین مسلمانان و استکبار جهانی بر روی سلاح نیست بلکه دعوای امروز آمریکا و هم پیمانانش با ایران و مسلمانان منطقه بر سر حق و باطل است.
۱۳۹۷/۱/۲۷ - ۱۴:۵۷
حجت الاسلام رحیمی تشریح کرد؛
فعالیت های مدرسه علی ابن ابیطالب برای جذب طلبه
مدیر مدرسه علمیه علی ابن ابیطالب(ع) شهر ملایر گفت: مبلغان شهر ملایر اعم از کادر و اساتید مدرسه و طلاب و روحانیان شهر طی هماهنگی های انجام شده در اکثر مدارس آموزش و پرورش حضور پیدا کرده و به صورت چهره ...
۱۳۹۷/۱/۲۶ - ۲۲:۵۴
مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی:
دولت در سال ۹۷ با مفاسد اقتصادی مبارزه کند
مدیر مدرسه علمیه آیت الله دامغانی(ره) شهر همدان گفت: خارج کردن ارز از داخل کشور و حمایت از برندهای خارجی بزرگ ترین خیانت به اقتصاد داخلی است، مردم همیشه در حمایت کردن از بیانات رهبری سنگ تمام گذاشته ا...
۱۳۹۷/۱/۲۵ - ۱۸:۳۶
استاد حوزه علمیه:
حوزه های علمیه ادامه رسالت پیامبر اسلام است
استاد حوزه علمیه همدان گفت: مشرکان آیات الهی را نفی می کردند و به فرزندانشان می گفتند که آیات الهی را نشوند و پیامبر(ص) با از خودگشتگی در راه الهی این رسالت الهی را به ما رسانده است.
۱۳۹۷/۱/۲۴ - ۱۷:۵۹
آیت الله طه محمدی:
آل سعود با ادعای مسلمانی به دنبال جنگ و خون ریزی در منطقه است
آیت الله طه محمدی گفت: آمریکا با بیان جنگ در سوریه می خواهد حیثیت رفته اش را در جنگ با جبهه مقاومت به دست بیاورد و کشورهایی همچون انگلستان و فرانسه نیز در این میان به دنبال اهداف پلید خود هستند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۳:۰۱
عضو هیأت رییسه موسسه سراج:
خرید کالای ایرانی به معنای شکوفایی جوان ایرانی است
عضو هیأت رییسه موسسه سراج گفت: مسؤولان باید از خواب غفلت بیرون بیایند و به فکر بازار داخل باشند زیرا توجه و تمرکز به بازار خارج  به حیثیت ملی و جوان ایرانی ضرر وارد می کند.
۱۳۹۷/۱/۲۱ - ۲۲:۰۵
مدیر مدرسه علمیه ولی عصر شهر سامن:
متقاضیان ورود به حوزه علمیه باید با حوزه و راه طلبگی آشنا شوند
حجت الاسلام نجفی گفت: اکتفا کردن به دوره های یک هفته ای و یک ماهه نمی تواند طلاب را با حوزه علمیه آشنا کند و همچنین مسؤولان حوزه نمی توانند به خوبی طلاب را در این مدت کم ارزیابی کنند، مساله اختبار و ...
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۲۳:۲۷
امام جمعه ملایر:
حمایت از کالای ایرانی تنها راه مبارزه با دشمنان در جنگ اقتصادی است
حجت الاسلام برقراری گفت: باید توجه داشته باشیم که دشمنان در هیچ زمانی از فعالیت دست نمی کشند، امروز دشمنان در کنار جنگ نرم وارد جنگ اقتصادی مستقیم با کشور ایران شده اند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۲۳:۱۳
امام جمعه همدان:
جامعه نیازمند انقلابی در عرصه قرآن است
امام جمعه همدان با بیان این مطلب که امروز جامعه نیازمند انقلابی در عرصه قرآن است، گفت: علما و نخبگان جامعه باید برای سعادت جامعه انقلابی قرآنی رقم بزنند.
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۱۱:۵۳
حجت الاسلام رضوی مهر:
حمایت از کالای ایرانی رمز ماندگاری نظام اسلامی است
حجت الاسلام رضوی مهر گفت: پیام سراسر تدبیر رهبر معظم انقلاب متکی  بر اصل خود کفایی داخلی در برابر نقشه های دشمنان اسلام بنا نهاده شده تا با حمایت از کالای ایرانی نظام اسلامی به خود کفایی حداکثری دست ی...
۱۳۹۷/۱/۲۰ - ۰۸:۰۵
تاملی در باب سبک زندگی اسلامی؛
تحلیل متافیزیکی حضور آیت الله نجفی همدانی در مسجد
بی شک توجه به سیره عملی علمای ربانی می‌تواند تا حد زیادی افراد را در رسیدن به مقصود راهنما باشد و در این میان آیت الله آقا نجفی همدانی از جمله افرادی است که می‌بایست با دقت سیره عملی زندگی ایشان را ب...
۱۳۹۷/۱/۱۸ - ۲۳:۳۶
رییس اوقاف و امور خیریه همدان:
طرح آرامش بهاری فرصت مناسبی برای تبلیغ دین است
حجت الاسلام حسنی گفت: یکی از مهم ترین ویژگی های طرح آرامش بهاری انس جوانان با مبلغان و روحانیان به شمار می رود.
۱۳۹۷/۱/۱۷ - ۱۶:۴۹
امام جمعه همدان:
آل سعود با حمایت از اسرائیل غاصب چهره واقعی خود را به جهانیان نشان داد
آیت الله طه محمدی گفت: عربستان به خوبی چهره خود را با حمایت از رژیم کودک کش اسرائیل به جهان نشان داد، از پیش نیز ما اعتقاد بر این داشتیم که آل سعود دست نشانده استکبار جهانی است.
۱۳۹۷/۱/۱۶ - ۱۲:۱۱
امام جمعه همدان:
جلب رضایت مردم مهمترین وظیفه مسؤولان است
آیت الله طه محمدی گفت: مسؤولان پروژه های نیمه تمام را رها نکنند و اولویت های خود را در راستای رضایت مردم قرار دهند زیرا رضایت مردم از مهمترین وظایف مسؤولان است.
۱۳۹۷/۱/۱۵ - ۰۰:۰۴
حجت الاسلام دشتکی:
۸۰ درصد جمعیت اعتکاف سال ۹۷ را جوانان تشکیل می دهند
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان با اشاره به برنامه اعتکاف استان همدان، گفت: بیش از هفت هزار نفر در استان همدان در ۱۵۰ مسجد منتخب در برنامه عبادی اعتکاف شرکت داشته اند.
۱۳۹۷/۱/۱۴ - ۱۷:۴۹
امام جمعه همدان تاکید کرد؛
ضرورت ترویج فرهنگ کمک به مستمندان و نیازمندان
آیت الله طه محمدی با اشاره به ضرورت ترویج فرهنگ دستگیری از مستمندان، گفت: هر کسی در هر رده ای فعالیت می کند باید برای رضای باری تعالی به مستضعفان کمک کند و این کار او خدمت به کشور و اسلام محسوب می شود...
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۳
مدیرکل اوقاف استان همدان مطرح کرد؛
اجرای طرح گردشگری مذهبی در استان همدان همزمان با ایام نوروز
حجت الاسلام کاروند با اشاره به اجرای طرح گردشگری مذهبی در استان همدان همزمان با ایام نوروز، گفت: از ویژگی های امامزاده های شاخص در استان وسعت داشتن فضای بقاع متبرکه و همچنین محل رجوع بودن آنها است که ...
۱۳۹۶/۱۲/۲۳ - ۲۱:۱۴
حجت الاسلام والمسلمین محمدی قایینی:
درس خارج و اجتهاد برای غیر خدا کاری بیهوده است
استاد سطح عالی حوزه علمیه همدان گفت: تمامی علوم عقلی و معرفتی که در حوزه های علمیه تدریس می شوند به دنبال این برنامه ریزی شده تا یک طلبه با هدف خلقت و خدای تعالی آشنا شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۳:۲۶
امام جمعه رزن:
قاچاق کالا بزرگ ترین مشکل بر سر راه اقتصاد مقاومتی است
امام جمعه رزن با بیان اینکه از بدنه دولت تاکنون درباره اجرای اقتصاد مقاومتی فقط شعار و حرف شنیده شده، گفت: مبارزه با قاچاق کالا و جلوگیری از واردات بی‌ رویه از دیگر عوامل مهم در تحقق شعار سال جاری است...