Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - اغتشاشات اخیر تنها دشمنان احمق و ساده ‌لوح را شاد کرد
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ Monday, April 23, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۲۹
شناسه خبر: ۵۴۵۹۴۴
 
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت:
اغتشاشات اخیر تنها دشمنان احمق و ساده ‌لوح را شاد کرد
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت با بیان اینکه اغتشاشات اخیر مشکل آفرین نیستند، گفت: این حوادث تنها دشمن احمق و ساده ‌لوح که دنبال رؤیاها و نقشه ‌های خود است را شاد و خرسند می‌ کند.

حجت الاسلام جعفر علوی کیا، مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، با اشاره به اینکه راهپیمایی باشکوه 13 دی در پاسخ به اغتشاشات اخیر برگزار شد، اظهار داشت: حوادث و اتفاقاتی که در چند روز اخیر شاهد آن بودیم دل مردم دوستدار نظام جمهوری اسلامی را آزرده است.

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت با اشاره به وحدت نظر همه مردم مبنی بر لزوم حرکت در چارچوب قانون و محکومیت هرگونه آشوب و اغتشاش بیان کرد: کسانی از خواص محکوم میکنند اما ای کاش که در سال 88 نیز محکومیت را جایگزین سکوت و همراهی با اغتشاشگران میکردند.

امام جمعه موقت آبادان تأکید کرد: اغتشاشات چند روز اخیر در حد و اندازهای نیست که برای کشور و نظام جمهوری اسلامی مشکل اساسی ایجاد و خطرآفرین باشد؛ این حوادث صرفا دشمن احمق و ساده لوح که دنبال رؤیاها و نقشه های خود است را شاد و خرسند می کند.

حجت الاسلام علوی کیا با بیان اینکه نظام از اهرم های قدرت و پایه های استوار برخودار و بنا شده و رؤیای کودکانه دشمن تعبیری جز پشیمانی و ناکامی برای دشمن را به همراه ندارد، عنوان کرد: در کشور سوء مدیریت، بیتوجهی به درد دردمندان و معیشت مردم وجود دارد و متأسفانه این قائله ها، گروهی از مدیران ارشد اجرایی بی لیاقت را شاد میکند چرا که بر اثر آنها مطالبات و خواسته های مردم به حاشیه خواهد رفت.

وی بیان کرد: در شرایط کنونی اگر برای نظام، امنیت کشور و جان و مال مردم مشکلی پیش بیاید، با وجود آنکه در تبلیغات انتخاباتی نیروهای مذهبی، سپاه و بسیج اقشار مختلف زیر سؤال برده شدند و اتهام هایی به آنها وارد شد اما جان خود را در کف دست می گیرند و از کیان نظام دفاع می کنند.

امام جمعه موقت آبادان عنوان کرد: آیا نیروهای مذهبی، سپاه و بسیجی که برای حفظ نظام و کشور جان میدهند و در برابر آشوبگران ایستادگی کردند، افراطگر هستند یا کسانی که بانک آتش میزند، ماشین آتشنشانی را رها می کند تا انسان های بیگناه کشته شوند؟.

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت بیان کرد: مؤسسه های مالی و بعضی از بانک ها نفس مردم را به شُماره انداختند و در این میان بعضی ها صرفا شعار میدهند و برای مردم کاری انجام نمی دهند، برخی دیگر از ترس متهم شدن به مخالفت دولت سکوت کردند، هنگامی که جریان مذهبی، روحانیت و حزب الهی در این زمینه سکوت میکند و مردم در خیابان حضور پیدا میکنند دیگران مدیریت صحنه را به دست گرفته و بر این جریان سوار می شوند.

امام جمعه موقت آبادان خطاب به نیروهای مذهبی، روحانیت و تمامی دغدغه مندان نظام و انقلاب، تأکید کرد: اگر در زمانی دزدی، کمکاری یا تبعیض به وجود آمد این اقشار باید فریاد عدالت خواهی بزنند و از نظام و انقلاب دفاع کنند چرا که با این ظلم ها اهداف اساسی نظام زیر سؤال می رود.

حجت الاسلام علوی کیا با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برای دفاع از حقوق مردم و حداقل معیشت آنها شعار داد و برنامه داشت، اظهار داشت: نیروهای مذهبی، انقلابی و حزب الهی در برابر مسؤولان کمکار و غرق شده در تجمل و اشرافیگری که با کارهای خود انقلاب را به خطر می اندازند باید عکس العمل نشان دهند.

وی گفت: قوه های مجریه، مقننه و قضائیه بدانند که مشکلات وجود دارد و مردم از آنها رنج می برند؛ نمی توان به بهانه امنیتی شدن موضوع و سکوت معترضین مشکلات را رها کنند.

این مقام مسؤول ادامه داد: مردم امروزه برای زندگی حداقلی دچار مشکل هستند اما بعضی از آقایان این مسائل را متوجه نیستند چرا که زندگی او و اطرفیانش صدها برابر با مردم فاصله و اختلاف دارد؛ هیچکس با اغنیا و ثروتمندان مخالف نیست بلکه موتور محرک اقتصاد هستند اما از میان این قشر مسؤولان و مدیران انتخاب نشوند برخی از این افراد منفعت خود را بر منافع ملی ترجیح می دهند.

حجت الاسلام علوی کیا با اشاره به اینکه هیچکس با اغنیا و ثروتمندان مخالف نیست و نباید کار و عرصه بر آنان تنگ شود، ادامه داد سیاست امام و رهبری آن است که مدیران ارشد و کارگزاران و تصمیم بگیران از آنها انتخاب نشود، زیرا درد مردم و توده مستضعف را نمیفهمند و در بسیاری از موارد منفعت خود را برا منافع ملی و عمومی ترجیح می دهند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعت نفت گفت: همگان بدانند ما می دانیم و خوب می فهمیم که دشمن اصلی نظام حاکم بر آمریکا و رژیم صهیونیستی است و دنباله های بی ارزش آنان مانند رژیم سعودی کوچکتر از آن هست که در نظر گرفته شود./9456/ت303/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۱۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۲/۲ - ۲۱:۳۴
دیدار مسؤولان ستاد مرکز خدمات حوزه های علمیه با آیت الله موسوی جزایری
حجت الاسلام کلاه کج از دیدار مدیران و معاونان ستاد مرکز خدمات حوزه های علمیه با آیت الله موسوی جزایری خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۶:۵۷
اعزام مبلغ مدرسه علمیه امام صادق خرمشهر به خارج از کشور
مدیر حوزه علمیه امام صادق(ع) خرمشهر از اعزام مبلغان مدرسه به خارج از کشور در مناسبت های مذهبی خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۲۱:۴۸
در شب ولادت سیدالشهدا؛
۴ طلبه مدرسه سفیران بقیه الله شمال خوزستان معمم شدند
۴ طلبه مدرسه سفیران بقیه الله شمال خوزستان در شب ولادت سیدالشهدا به دستان آیت الله موسوی جزایری معمم شدند.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۲۱:۲۵
در تعطیلات سال نو؛
۲ هزار نفر در مدرسه سیدالشهدا خرمشهر مستقر شدند
مدیر مدرسه سیدالشهدا(ع) خرمشهر از استقرار ۲ هزار بازدید کننده از مناطق عملیاتی جنوب در مدرسه سیدالشهدا خرمشهر خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۶:۵۶
به همت مرکز خدمات حوزه علمیه خوزستان؛
کارگاه پیوندهای آسمانی برای ۲۸ زوج طلبه برگزار شد
مدیر مرکز خدمات حوزه علمیه خوزستان از برگزاری کارگاه پیوندهای آسمانی با همکاری مرکز مشاوره بین الملل و با حضور ۲۸ زوج جوان خبر داد.
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۶:۴۵
مدیر حوزه علمیه خوزستان:
تحقق اهداف رهبری در گرو همدلی و همراهی است
مدیر حوزه علمیه خوزستان با بیان اینکه انقلاب اسلامی و ارزش های آن برای ما ارزشمند هستند، گفت: با همراهی و همدلی و صلابت مردم و مسؤولان اهداف مدنظر رهبری تحقق پیدا می کند.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۸:۲۱
با محوریت زکات؛
فعالیت های تبلیغی طلاب مدرسه جزائریه شوشتر در روستاها آغاز شد
مدیر مدرسه علمیه جزائریه شوشتر گفت: در هفته پیش جلسه تبلیغی زکات با حضور ۳۲ روحانی برگزار شد و از امروز مسائل تبلیغی زکات را در روستاهای شعیبیه، میان آب و قسمت هایی از بخش شرافت پی خواهیم گرفت.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۸:۱۶
برگزاری دوره امامت در مدرسه علمیه سیدالشهدا خرمشهر
مدیر مدرسه علمیه سیدالشهدا(ع) خرمشهر از برگزاری دوره امامت برای طلاب این مدرسه خبر داد.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۵:۵۶
امام جمعه اهواز تأکید کرد؛
ضرورت برخورد با مفسدان اقتصادی
امام جمعه اهواز با اشاره به ضرورت برخورد با مفسدان اقتصادی، گفت: صیانت از پول ملی تکلیفی شرعی بر ملت ایران است و مسؤولان، بانک مرکزی، نهادهای امنیتی و اطلاعاتی و قوه قضائیه نیز در حفظ ارزش پول ملی وظی...
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۵:۳۷
امام جمعه جایزان:
نماز جمعه پایگاه وحدت و برادری است
امام جمعه جایزان گفت: نمازجمعه پایگاه وحدت و برادری و مهمترین قلعه در برابر دشمن است و چون از سنگرهای نظام و انقلاب اسلامی است، دشمن به آن چشم طمع دارد و عدم حضور در آن به هر بهانه ای، آب در آسیاب دش...
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۵:۳۲
امام جمعه برازجان تأکید کرد؛
ضرورت جذب جوانان برای حضور در نماز جمعه
امام جمعه برازجان با اشاره به جذب جوانان برای حضور در نماز جمعه، گفت: در این باره استفاده از روحانیان جوانی که نگاهی جدید و جوانگرایانه دارند، استفاده کنیم.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۵:۲۹
دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی مطرح کرد؛
گفتمان سازی حمایت از کالای ایرانی در مداس
دبیر کل اتحادیه انجمن های اسلامی گفت: در راستای حمایت از کالای ایرانی، دانش آموزان برنامه هایی را برای فرهنگ سازی و گفتمان سازی مصرف و حمایت از محصول ایرانی در مداس، خانواده ها و حتی در میان خود پیاده...
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۹:۲۱
نماینده ولی فقیه در ایلام:
دولت کارخانه های تعطیل شده را با تأمین اعتبار فعال کند
نماینده ولی فقیه در استان ایلام گفت: دولت در حمایت از کالای ایرانی کارخانه ها و بنگاه های تعطیل شده را با تأمین اعتبارات فعال کند و خود دولتمردان پیشگام استفاده از کالاهای ایرانی باشند که قطعا مردم نی...
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۷:۴۸
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه مطرح کرد؛
ضرورت هم اندیشی با ائمه جمعه برای ارتقای کیفیت نمازهای جمعه
رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بر ضرورت هم اندیشی با ائمه جمعه در رابطه با ارتقای کیفیت نمازهای جمعه تأکید کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۷:۴۵
آیت الله موسوی جزایری:
نماز جمعه قرارگاه محرومان و مستضعفان است
آیت الله موسوی جزایری نماز جمعه را سنگر ولایت، ارشاد و هدایت مردم و قرارگاه محرومان و مستضعفان ذکر کرد.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۷:۱۱
به میزبانی اهواز؛
اجلاسیه ائمه جمعه استان های خوزستان، ایلام و بوشهر برگزار شد
اجلاسیه ائمه جمعه استان های خوزستان، ایلام و بوشهر با حضور رییس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در اهواز برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۳:۵۲
با حضور امام جمعه اهواز؛
مراسم بزرگداشت روز ارتش در اهواز برگزار شد
مراسم بزرگداشت روز ارتش در اهواز با رژه نیروهای مسلح و با حضور آیت الله موسوی جزایری در اهواز برگزار شد.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۶:۴۷
امام جمعه بندر امام مطرح کرد؛
معرفی انقلاب اسلامی به عنوان الگوی استقلال طلبی، دستاورد قطع رابطه با آمریکا
امام جمعه بندر امام گفت: معرفی انقلاب اسلامی به عنوان الگوی استقلال طلبی و مبارزه با استکبار در سطح جهان از جمله دستاوردهای قطع رابطه با آمریکا است.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۵:۰۰
تحلیلگر مسائل بین الملل مطرح کرد؛
تثبیت جایگاه داخلی و منطقه ای بشار اسد پس از حمله موشکی
هانی زاده با اشاره به اینکه حمله سه جانبه انگلیس، آمریکا و فرانسه علیه دولت سوریه بی نتیجه بود، گفت: این حمله به تثبیت جایگاه داخلی و منطقه ای بشار اسد منجر شد.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۴:۵۶
مدیر مدرسه علمیه صاحب ‌الزمان ماهشهر خبر داد؛
تنظیم ۵۰ مقاله در نیمسال دوم/ جذب ۱۵ طلبه برای سال تحصیلی جدید
مدیر مدرسه علمیه صاحب ‌الزمان(عج) ماهشهر از تهیه ۵۰ مقاله در نیمسال دوم تحصیلی و پذیرش ۱۵ طلبه در سال تحصیلی جدید خبر داد.