سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ Tuesday, January 23, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۲۹
شناسه خبر: ۵۴۵۹۴۴
 
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت:
اغتشاشات اخیر تنها دشمنان احمق و ساده ‌لوح را شاد کرد
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت با بیان اینکه اغتشاشات اخیر مشکل آفرین نیستند، گفت: این حوادث تنها دشمن احمق و ساده ‌لوح که دنبال رؤیاها و نقشه ‌های خود است را شاد و خرسند می‌ کند.

حجت الاسلام جعفر علوی کیا، مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، با اشاره به اینکه راهپیمایی باشکوه 13 دی در پاسخ به اغتشاشات اخیر برگزار شد، اظهار داشت: حوادث و اتفاقاتی که در چند روز اخیر شاهد آن بودیم دل مردم دوستدار نظام جمهوری اسلامی را آزرده است.

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت با اشاره به وحدت نظر همه مردم مبنی بر لزوم حرکت در چارچوب قانون و محکومیت هرگونه آشوب و اغتشاش بیان کرد: کسانی از خواص محکوم میکنند اما ای کاش که در سال 88 نیز محکومیت را جایگزین سکوت و همراهی با اغتشاشگران میکردند.

امام جمعه موقت آبادان تأکید کرد: اغتشاشات چند روز اخیر در حد و اندازهای نیست که برای کشور و نظام جمهوری اسلامی مشکل اساسی ایجاد و خطرآفرین باشد؛ این حوادث صرفا دشمن احمق و ساده لوح که دنبال رؤیاها و نقشه های خود است را شاد و خرسند می کند.

حجت الاسلام علوی کیا با بیان اینکه نظام از اهرم های قدرت و پایه های استوار برخودار و بنا شده و رؤیای کودکانه دشمن تعبیری جز پشیمانی و ناکامی برای دشمن را به همراه ندارد، عنوان کرد: در کشور سوء مدیریت، بیتوجهی به درد دردمندان و معیشت مردم وجود دارد و متأسفانه این قائله ها، گروهی از مدیران ارشد اجرایی بی لیاقت را شاد میکند چرا که بر اثر آنها مطالبات و خواسته های مردم به حاشیه خواهد رفت.

وی بیان کرد: در شرایط کنونی اگر برای نظام، امنیت کشور و جان و مال مردم مشکلی پیش بیاید، با وجود آنکه در تبلیغات انتخاباتی نیروهای مذهبی، سپاه و بسیج اقشار مختلف زیر سؤال برده شدند و اتهام هایی به آنها وارد شد اما جان خود را در کف دست می گیرند و از کیان نظام دفاع می کنند.

امام جمعه موقت آبادان عنوان کرد: آیا نیروهای مذهبی، سپاه و بسیجی که برای حفظ نظام و کشور جان میدهند و در برابر آشوبگران ایستادگی کردند، افراطگر هستند یا کسانی که بانک آتش میزند، ماشین آتشنشانی را رها می کند تا انسان های بیگناه کشته شوند؟.

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت بیان کرد: مؤسسه های مالی و بعضی از بانک ها نفس مردم را به شُماره انداختند و در این میان بعضی ها صرفا شعار میدهند و برای مردم کاری انجام نمی دهند، برخی دیگر از ترس متهم شدن به مخالفت دولت سکوت کردند، هنگامی که جریان مذهبی، روحانیت و حزب الهی در این زمینه سکوت میکند و مردم در خیابان حضور پیدا میکنند دیگران مدیریت صحنه را به دست گرفته و بر این جریان سوار می شوند.

امام جمعه موقت آبادان خطاب به نیروهای مذهبی، روحانیت و تمامی دغدغه مندان نظام و انقلاب، تأکید کرد: اگر در زمانی دزدی، کمکاری یا تبعیض به وجود آمد این اقشار باید فریاد عدالت خواهی بزنند و از نظام و انقلاب دفاع کنند چرا که با این ظلم ها اهداف اساسی نظام زیر سؤال می رود.

حجت الاسلام علوی کیا با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برای دفاع از حقوق مردم و حداقل معیشت آنها شعار داد و برنامه داشت، اظهار داشت: نیروهای مذهبی، انقلابی و حزب الهی در برابر مسؤولان کمکار و غرق شده در تجمل و اشرافیگری که با کارهای خود انقلاب را به خطر می اندازند باید عکس العمل نشان دهند.

وی گفت: قوه های مجریه، مقننه و قضائیه بدانند که مشکلات وجود دارد و مردم از آنها رنج می برند؛ نمی توان به بهانه امنیتی شدن موضوع و سکوت معترضین مشکلات را رها کنند.

این مقام مسؤول ادامه داد: مردم امروزه برای زندگی حداقلی دچار مشکل هستند اما بعضی از آقایان این مسائل را متوجه نیستند چرا که زندگی او و اطرفیانش صدها برابر با مردم فاصله و اختلاف دارد؛ هیچکس با اغنیا و ثروتمندان مخالف نیست بلکه موتور محرک اقتصاد هستند اما از میان این قشر مسؤولان و مدیران انتخاب نشوند برخی از این افراد منفعت خود را بر منافع ملی ترجیح می دهند.

حجت الاسلام علوی کیا با اشاره به اینکه هیچکس با اغنیا و ثروتمندان مخالف نیست و نباید کار و عرصه بر آنان تنگ شود، ادامه داد سیاست امام و رهبری آن است که مدیران ارشد و کارگزاران و تصمیم بگیران از آنها انتخاب نشود، زیرا درد مردم و توده مستضعف را نمیفهمند و در بسیاری از موارد منفعت خود را برا منافع ملی و عمومی ترجیح می دهند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعت نفت گفت: همگان بدانند ما می دانیم و خوب می فهمیم که دشمن اصلی نظام حاکم بر آمریکا و رژیم صهیونیستی است و دنباله های بی ارزش آنان مانند رژیم سعودی کوچکتر از آن هست که در نظر گرفته شود./9456/ت303/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۶ + ۹
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۷:۳۸
به همت مدرسه علمیه امام خامنه ای اهواز صورت گرفت؛
برگزاری دوره تربیت استاد ویژه کتب شهید مطهری
حجت الاسلام جزایری از برگزاری دوره تربیت استاد ویژه کتب شهید مطهری در نیمسال اول تحصیلی خبر داد.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۶:۲۸
مدیر کل کتابخانه های عمومی خوزستان خبر داد؛
راه اندازی کتابخانه دیجیتال در سال ۹۷
کوهی رستمی با اشاره به اینکه در نهاد کتابخانه های استان ۱۲ پروژه عمرانی تعریف شده است، گفت: امیداوریم با اختصاص اعتبارات لازم، همه پروژه ها تا سال آینده مورد بهره برداری و استفاده عموم قرار گیرد.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۵:۴۶
پیام تشکر طلاب اهوازی از آیت الله موسوی جزایری
روحانیان و طلاب حوزه علمیه اهواز از موضع آیت الله موسوی جزایری در زمینه حمایت از پیام رسان ملی تقدیر و تشکر کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۱۵:۳۱
به همت معاونت پژوهش مدرسه ­علمیه­ آیت ­الله ­قاضی ­دزفول؛
دومین شماره نشریه افق پژوهش منتشر شد
معاون­ پژوهش­ مدرسه ­علمیه­ آیت ­الله ­قاضی ­دزفول با اشاره به چاپ شماره دو نشریه علمی ترویجی افق پژوهش، گفت: این نشریه در برگیرنده سه مقاله از اساتید و سه مقاله از طلاب پایه چهارم تا ششم است.
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۷:۱۷
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان:
عوامل آسیب زننده به سیاست های نظام از سوی سیاسیون بررسی شود
حجت الاسلام سپهر با اشاره به اینکه برای رشد و تعالی آرمان های انقلاب اسلامی باید تلاش های بسیاری صورت گیرد، گفت: عوامل آسیب زننده به سیاست های نظام اسلامی از سوی فعالان سیاسی و رسانه ای کاوش و مورد تح...
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۳:۱۳
مسؤول امور مبلغان و روحانیون تبلیغات اسلامی خوزستان خبر داد؛
برگزاری کارگاه های آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد
حجت الاسلام فردآقایی با اشاره به برگزاری کارگاه های آموزش پیشگیری اولیه از اعتیاد، گفت: در این کارگاه ها، راهکارهایی از طریق تعمیق ایمان و باورهای دینی برای دوری و رهایی از اعتیاد و مواد مخدر بیان می ...
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۲۷
کارشناس اعزام مبلغ دفتر تبلیغات اسلامی نمایندگی خوزستان خبر داد؛
توسعه فعالیت های تبلیغی دفتر تبلیغات به خارج از کشور
حجت الاسلام فرطوسی با اشاره به دیدار مسؤول فرهنگی حشد الشعبی عراق از دفتر تبلیغات اسلامی استان، گفت: دایره تبلیغات دفتر از دو ماه پیش گسترش یافته و تلاش داریم فعالیت ها را در برخی کشورهای عربی ادامه ...
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۸
چند خبر کوتاه از خوزستان
تعطیلی مدارس ۱۵ شهر خوزستان، آغاز جشنواره مردمی عمار با نمایش فیلم اشنوگل در اندیمشک، افتتاح نمایشگاه میراث هنر در هفتکل و دیدار مدیر ارشاد خوزستان با خانواده شهید مدافع حرم نادر حمید چند خبر کوتاه از...
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۰۱
تحلیلگر مسائل بین الملل مطرح کرد؛
پرداخت غرامت های کلان به بازماندگان حادثه ۱۱ سپتامبر
تحلیلگر مسائل بین الملل با اشاره به طرح شکایت خانواده های قربانیان حادثه ۱۱ سپتامبر از عربستان، گفت: غرامت های کلانی به بازماندگان قربانیان حادثه پرداخت و از آنها تعهد گرفته شد که در پی طرح مسائل حقوق...
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۱:۳۲
در پی گرد و خاک شدید؛
مدارس علمیه ۱۶ شهر خوزستان تعطیل شدند
در پی گرد و خاک شدید مدارس علمیه خوزستان در ۱۶ شهر استان تعطیل اعلام شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۱
آیت الله موسوی جزایری:
جوانان درگیر فضای مجازی را دریابیم | شبکه های اجتماعی بومی مورد توجه قرار گیرند
آیت الله موسوی جزایری با اشاره به اینکه افسار شبکه های اجتماعی در دست دشمن است، گفت: از آنجا که فرزندانمان در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی از سوی دشمنان تغذیه می شوند، باید گام هایی برای ساخت پیام رس...
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۵:۲۳
برای فتنه انگیزی در عراق؛
شانتاژ خبری از سوی رسانه های عبری عربی در دستور کار قرار گرفت
کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: رسانه های عربی عبری از طریق شانتاژ خبری اجازه آرامش را به عراقی ها نداده و تلاش زیادی برای آشوب و فتنه انگیزی در انتخابات پیش رو انجام خواهند داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۷
امام جمعه امیدیه عنوان کرد؛
فضای مجازی، فرصتی برای تبیین ماهیت صهیونیسم
امام جمعه امیدیه با بیان اینکه شکست رژیم صهیونیستی در جنگ نرم ممکن است، گفت: اگر بتوانیم در فضای رسانه ای واقعیت رژیم غاصب را برای کشورهای اسلامی بیان کنیم قطعا مسلمانان بیدار شده و شکست صهیونیست حتمی...
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۲:۰۴
آیت الله موسوی جزایری مطرح کرد؛
ضرورت فرهنگ سازی در مدارس
آیت الله موسوی جزایری با اشاره به اینکه در نظام جمهوری اسلامی برای فرهنگ سازی نخست باید از مدارس آغاز کرد، گفت: در این باره حوزه ها را مکلف به پشتیبانی از مساجد کردیم تا جوانان جذب شوند که به فضل الهی...
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۸
با حضور آیت الله موسوی جزایری؛
مراسم پیشواز ایام فاطمیه در اهواز برگزار می شود
مراسم پیشواز از ایام فاطمیه با حضور آیت الله موسوی جزایری در مسجد اعظم اهواز برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۸
امام جمعه موقت اهواز:
چهارشنبه سیاه اهواز از ایام الله است
امام جمعه موقت اهواز با اشاره به جنایت های مأموران رژیم شاه در چهارشنبه سیاه اهواز، این روز را از ایام الله دانست.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۲۲
سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان:
ماندگاری چهارشنبه سیاه اهواز به خاطر صبغه دینی و انقلابی آن است
حجت الاسلام سپهر با اشاره به اینکه ۲۷ دی ماه یک حرکت جامع انقلابی است، گفت: راز ماندگاری این حماسه به خاطر صبغه دینی و انقلابی و شهادت طلبی و هدایت و مدیریت قشر روحانیت است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۲
بیانیه روحانیت حوزه علمیه اهواز در اعتراض به سخنان اخیر رییس جمهور
اساتید، فضلا، و روحانیت حوزه علمیه اهواز در اعتراض به سخنان اخیر رییس جمهور در مورد جواز نقد نبی مکرم اسلام(ص) و امام عصر(عج) بیانیه ای صادر کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۲:۲۷
آیت الله موسوی جزایری:
ارتش جمهوری اسلامی ایران، افتخارآفرین و بی بدیل است
آیت الله موسوی جزایری با اشاره به اینکه وضعیت امروزی ارتش قابل مقایسه با دوران گذشته نیست، گفت: ارتش، جان بر کف و افتخار آفرین کشور و بی بدیل در جهان است و همچون خورشیدی در خاورمیانه می درخشد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۶:۱۲
با حضور آیت الله حیدری؛
کنگره بزرگداشت شیخ هاشم کعبی برگزار شد
کنگره بزرگداشت شیخ هاشم کعبی با حضور آیت الله حیدری و مقامات استان خوزستان در شادگان برگزار شد.