Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - اغتشاشات اخیر تنها دشمنان احمق و ساده ‌لوح را شاد کرد
سه شنبه ۱ آیان ۱۳۹۷ Tuesday, October 23, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۷:۲۹
شناسه خبر: ۵۴۵۹۴۴
 
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت:
اغتشاشات اخیر تنها دشمنان احمق و ساده ‌لوح را شاد کرد
مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت با بیان اینکه اغتشاشات اخیر مشکل آفرین نیستند، گفت: این حوادث تنها دشمن احمق و ساده ‌لوح که دنبال رؤیاها و نقشه ‌های خود است را شاد و خرسند می‌ کند.

حجت الاسلام جعفر علوی کیا، مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در اهواز، با اشاره به اینکه راهپیمایی باشکوه 13 دی در پاسخ به اغتشاشات اخیر برگزار شد، اظهار داشت: حوادث و اتفاقاتی که در چند روز اخیر شاهد آن بودیم دل مردم دوستدار نظام جمهوری اسلامی را آزرده است.

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت با اشاره به وحدت نظر همه مردم مبنی بر لزوم حرکت در چارچوب قانون و محکومیت هرگونه آشوب و اغتشاش بیان کرد: کسانی از خواص محکوم میکنند اما ای کاش که در سال 88 نیز محکومیت را جایگزین سکوت و همراهی با اغتشاشگران میکردند.

امام جمعه موقت آبادان تأکید کرد: اغتشاشات چند روز اخیر در حد و اندازهای نیست که برای کشور و نظام جمهوری اسلامی مشکل اساسی ایجاد و خطرآفرین باشد؛ این حوادث صرفا دشمن احمق و ساده لوح که دنبال رؤیاها و نقشه های خود است را شاد و خرسند می کند.

حجت الاسلام علوی کیا با بیان اینکه نظام از اهرم های قدرت و پایه های استوار برخودار و بنا شده و رؤیای کودکانه دشمن تعبیری جز پشیمانی و ناکامی برای دشمن را به همراه ندارد، عنوان کرد: در کشور سوء مدیریت، بیتوجهی به درد دردمندان و معیشت مردم وجود دارد و متأسفانه این قائله ها، گروهی از مدیران ارشد اجرایی بی لیاقت را شاد میکند چرا که بر اثر آنها مطالبات و خواسته های مردم به حاشیه خواهد رفت.

وی بیان کرد: در شرایط کنونی اگر برای نظام، امنیت کشور و جان و مال مردم مشکلی پیش بیاید، با وجود آنکه در تبلیغات انتخاباتی نیروهای مذهبی، سپاه و بسیج اقشار مختلف زیر سؤال برده شدند و اتهام هایی به آنها وارد شد اما جان خود را در کف دست می گیرند و از کیان نظام دفاع می کنند.

امام جمعه موقت آبادان عنوان کرد: آیا نیروهای مذهبی، سپاه و بسیجی که برای حفظ نظام و کشور جان میدهند و در برابر آشوبگران ایستادگی کردند، افراطگر هستند یا کسانی که بانک آتش میزند، ماشین آتشنشانی را رها می کند تا انسان های بیگناه کشته شوند؟.

مسؤول نهاد رهبری در دانشگاه صنعت نفت بیان کرد: مؤسسه های مالی و بعضی از بانک ها نفس مردم را به شُماره انداختند و در این میان بعضی ها صرفا شعار میدهند و برای مردم کاری انجام نمی دهند، برخی دیگر از ترس متهم شدن به مخالفت دولت سکوت کردند، هنگامی که جریان مذهبی، روحانیت و حزب الهی در این زمینه سکوت میکند و مردم در خیابان حضور پیدا میکنند دیگران مدیریت صحنه را به دست گرفته و بر این جریان سوار می شوند.

امام جمعه موقت آبادان خطاب به نیروهای مذهبی، روحانیت و تمامی دغدغه مندان نظام و انقلاب، تأکید کرد: اگر در زمانی دزدی، کمکاری یا تبعیض به وجود آمد این اقشار باید فریاد عدالت خواهی بزنند و از نظام و انقلاب دفاع کنند چرا که با این ظلم ها اهداف اساسی نظام زیر سؤال می رود.

حجت الاسلام علوی کیا با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی برای دفاع از حقوق مردم و حداقل معیشت آنها شعار داد و برنامه داشت، اظهار داشت: نیروهای مذهبی، انقلابی و حزب الهی در برابر مسؤولان کمکار و غرق شده در تجمل و اشرافیگری که با کارهای خود انقلاب را به خطر می اندازند باید عکس العمل نشان دهند.

وی گفت: قوه های مجریه، مقننه و قضائیه بدانند که مشکلات وجود دارد و مردم از آنها رنج می برند؛ نمی توان به بهانه امنیتی شدن موضوع و سکوت معترضین مشکلات را رها کنند.

این مقام مسؤول ادامه داد: مردم امروزه برای زندگی حداقلی دچار مشکل هستند اما بعضی از آقایان این مسائل را متوجه نیستند چرا که زندگی او و اطرفیانش صدها برابر با مردم فاصله و اختلاف دارد؛ هیچکس با اغنیا و ثروتمندان مخالف نیست بلکه موتور محرک اقتصاد هستند اما از میان این قشر مسؤولان و مدیران انتخاب نشوند برخی از این افراد منفعت خود را بر منافع ملی ترجیح می دهند.

حجت الاسلام علوی کیا با اشاره به اینکه هیچکس با اغنیا و ثروتمندان مخالف نیست و نباید کار و عرصه بر آنان تنگ شود، ادامه داد سیاست امام و رهبری آن است که مدیران ارشد و کارگزاران و تصمیم بگیران از آنها انتخاب نشود، زیرا درد مردم و توده مستضعف را نمیفهمند و در بسیاری از موارد منفعت خود را برا منافع ملی و عمومی ترجیح می دهند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعت نفت گفت: همگان بدانند ما می دانیم و خوب می فهمیم که دشمن اصلی نظام حاکم بر آمریکا و رژیم صهیونیستی است و دنباله های بی ارزش آنان مانند رژیم سعودی کوچکتر از آن هست که در نظر گرفته شود./9456/ت303/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۲
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۸/۱ - ۰۰:۲۹
از سوی مدرسه امام جعفرصادق صورت گرفت؛
قدردانی از فعالان فرهنگی مساجد اندیمشک
معاون تهذیب مدرسه امام جعفرصادق(ع) اندیمشک با اشاره به برگزاری سه شنبه های مسجدی، گفت: هر هفته یک مسجد در سطح شهر، انتخاب و از امام جماعت و هیأت امنا و فعالان فرهنگی، تقدیر و تشکر می شود.
۱۳۹۷/۸/۱ - ۰۰:۲۶
راه اندازی موکب حوزه علمیه امام جعفرصادق اندیمشک
موکب پایگاه مقاومت بسیج طلاب حوزه علمیه امام صادق(ع) اندیمشک به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات به زوار خواهد بود.
۱۳۹۷/۷/۳۰ - ۲۱:۵۹
آیت الله حیدری:
عشق به امام حسین مختص شیعیان نیست
آیت الله حیدری گفت: عشق و شور به امام حسین(ع) مختص شیعیان نیست؛ اهل سنت و حتی پیروان دیگر ادیان ارادت خاصی به اباعبدالله (ع) دارند.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۴:۳۹
رييس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان:
مواکب معرفتی از سوی شیعیان راه اندازی شود
حجت الاسلام سپهر گفت: از سوی دیگر دستگاه های دینی و فرهنگی شیعه باید موکب های معرفتی برای ارتقای سطح معرفتی زوار از اهل البیت(ع) مورد توجه قرار گیرد.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۴:۲۸
امام جمعه هویزه مطرح کرد؛
اربعین و ضرورت احیای شعائر اسلامی
حجت الاسلام نیسی گفت: موضوعیت اربعین برای احیای شعائر اسلامی و تبیین واقعیت کفر و الحاد استکبار آن روز بود.
۱۳۹۷/۷/۲۹ - ۱۲:۱۷
جانشین ستاد کاروان پیاده روی مشایه الاهواز خبر داد؛
حضور ۳۰ هزار نفر در کاروان سفینه النجاه اهواز
جانشین ستاد کاروان پیاده روی مشایه الاهواز از صف ۱۰ کیلومتری پیاده روی و شرکت بیش از ۳۰ هزار نفر در آن خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۳:۲۰
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان:
تبیین عملکرد انقلاب اسلامی نیازمند مدیران جهادی است
حجت الاسلام سپهر با اشاره به تأثیرگذاری انقلاب اسلامی در سطح جهانی، گفت: برای انتقال عملکرد انقلاب اسلامی نیازمند مدیریت جهادی، انقلابی و بادوام هستیم.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۲:۴۷
لطفی مطرح کرد؛
تلاش دشمنان برای جدایی مردم و مسؤولان
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: دشمن در تلاش برای جداسازی مردم از نظام اسلامی و مسؤولان است.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۲۲:۱۹
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
بی تدبیری ها و ضعف مدیریت ها نتیجه عمل نکردن به رهنمودهای رهبری است
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: بی تدبیری ها و ضعف مدیریت ها نتیجه عمل نکردن به رهنمودهای رهبری است.
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۴:۰۴
رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان:
انقلاب اسلامی به تشیع و اسلام جان دوباره داد
حجت الاسلام سپهر با اشاره به اینکه نهال انقلاب اسلامی امروزه به درختی تنومند تبدیل شده است، گفت: انقلاب اسلامی به تشیع و اسلام جان دوباره داد؛ از این رو روابط عمومی ها باید مردم و جهانیان را از عملکرد...
۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۱۳:۵۳
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
نیازمند وحدت عملی ملت و دولت هستیم
لطفی با اشاره به ضرورت تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، گفت: امروزه نیازمند وحدت و همدلی عملی ملت و دولت با وجود همه گرایش ها و سلایق سیاسی برای عبور از پیچ تاریخی...
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۳۹
مدیر حوزه علمیه خوزستان:
جنایت های آمریکا با حمایت سازمان های بین المللی صورت می گیرد
مدیر حوزه علمیه خوزستان گفت: جنایت های آمریکا با حمایت سازمان های بین المللی و اتحادیه اروپا و تحت عنوان تروریسم بین المللی صورت می گیرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۳۶
دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران:
اقتدار و امنیت کشور با اقدامات کور تروریستی خدشه‌دار نخواهد شد
انصاری با بیان اینکه اقتدار و امنیت کشور با اقدامات کور تروریستی خدشه‌دار نخواهد شد، گفت: حادثه خونبار اهواز انسجام و وحدت اقوام ایرانی با محوریت ایران بزرگ را دو چندان کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۳۴
آیت الله حیدری:
عشایر عرب در خط مقدم نبرد با دشمنان هستند
آیت الله حیدری گفت: عشایر عرب در جنگ تحمیلی در خط مقدم نبرد با بعثی ها بوده و با تقدیم ۱۲ هزارشهید بیشترین مقاومت و فداکاری را از خود نشان دادند.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۲۸
آیت الله کعبی مطرح کرد؛
دوگانگی آمریکا در برخورد با مقوله تروریسم
آیت الله کعبی با اشاره به اینکه آمریکا براساس میل و علاقه خود مصوبات شورای حقوق بشر را قبول و رد می کند، گفت: آمریکا از یک سو به محکومیت تروریست پرداخته و از سوی دیگر همراه آن است.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۲۵
کارشناس مسائل استراتژیک:
آمریکا برای حقوق بشر ارزشی قائل نیست
قدیری ابیانه با بیان اینکه دشمن دلش به حال ما نخواهد سوخت، گفت: آمریکا برای قومیت ها و حقوق بشر ارزشی قائل نیست.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۲۲
پاک آئین تشریح کرد؛
مؤلفه های افول آمریکا در سطح بین الملل
معاون بین الملل دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه اي مؤلفه های افول و انزوای آمریکا در ۱۵ سال اخیر را تشریح کرد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۲۲:۱۵
با حضور اندیشمندان استانی و کشوری؛
همایش ملی حادثه تروریستی اهواز نماد حقوق بشر آمریکایی برگزار شد
همایش ملی حادثه تروریستی اهواز نماد حقوق بشر آمریکایی با حضور علما و اندیشمندان کشوری در اهواز برگزار شد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۴:۰۸
از سوی مدرسه امام جعفرالوان؛
موکب شهدای گمنام شهرستان الوان برپا می شود
حجت الاسلام کعب عمیر از برپایی موکب شهدای گمنام شهرستان الوان برای خدمت رسانی به زوار در مسیر طریق الحسین خبر داد.
۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۴۲
برپایی موکب مدرسه علمیه رضویه هویزه در مرز چذابه
حجت الاسلام حمزه نژاد از برپایی موکب مدرسه علمیه رضویه هویزه در مرز چذابه خبر داد.