یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ Sunday, January 21, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۳۷
شناسه خبر: ۵۴۵۹۳۵
 
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
مسؤولان با پشتوانه مردم در جهت رفع مشکلات اقتصادی گام بردارند
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که خواسته ها و مطالبات مردم در حوزه اقتصادی به حق است و مسؤولان وظیفه دارند در جهت رفع این دغدغه ها تلاش کنند، گفت: متأسفانه برخی سیاست های نادرست اقتصادی سبب بروز نارضایتی های عمومی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در غرب مازندران، حجت الاسلام محمود مشایخ، عضو شورای حوزه علمیه مازندران امروز در راهپیمایی مردم نوشهر در محکوم کردن اقدامات چند روز اخیر اغتشاش گران، از مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: همان طور که امام خمینی(ره) فرمودند مردم ولی نعمت هستند.

وی به نقش و جایگاه مردم در پیروزی، استحکام و ماندگاری انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: این انقلاب عظیم از نخستین روز آغاز جرقه آغاز نهضت به دست توانای مردم همیشه در صحنه و با رهبری امام خمینی(ره) آغاز شد  و شکل گرفت.

امام جمعه نوشهر با بیان این که حضور در صحنه مردم همواره مهم ترین پشتوانه انقلاب اسلامی بوده است، تصریح کرد: این مردم در چهار دهه اخیر بحران ها و فتنه های متعددی را پشت سر گذاشتند تا خدای ناکرده لطمه ای به این انقلاب وارد نشود.

وی با اشاره به این که ایجاد توطئه در مسیر انقلاب یکی از مهم ترین اقداماتی بود که مردم کشورمان چهل سال است آن را تجربه کرده اند، گفت: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب با سناریوهای مختلف اعم از ایجاد اختلاف بین اقوام، اختلاف بین مردم و دولت در دوم خرداد، اسلام طالبانی و انحصارطلبی، مقابله با ولی‌فقیه و فتنه 88 دشمنی‌های خود را ابراز کردند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمنان باید بدانند که نگاه ملت ایران به ولایت فقیه اعتقادی است، تصریح کرد: بدخواهان انقلاب باید بدانند که مسائلی امروز در کشورمان می گذرد بر اعتقادات مردم هیچ تأثیری ندارد.

امام جمعه نوشهر با بیان این که دشمنان در سال 88 به بهانه تقلب در انتخابات آن فتنه را در کشور به وجود آوردند، بیان داشت: در آن مقطع دشمن اصل نظام و انقلاب را هدف گرفته بود که خوشبختانه با حضور حماسی مردم دشمن شکست خورد.

حجت الاسلام مشایخ با اشاره به این که امروز دشمن به بهانه مسائل اقتصادی قصد ایجاد بلوا و آشوب در کشور را دارد، گفت: بدخواهان انقلاب باید بدانند که مردم کشورمان برای همیشه در صحنه حاضر هستند و از اصل انقلاب و نظام دفاع خواهند کرد.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمنان پس از شکست های متعدد در منطقه تلاش کردند تا فتنه جدیدی را ایجاد کنند، گفت: به همین دلیل در نخستین گام فتنه کردستان را به وجود آوردند که با فتوای مرجعیت شیعه این فتنه خنثی شد.

وی با بیان این که این شکست ها عزم دشمنان را برای ایستادگی در برابر ملت ایران مصمم تر کرده است، افزود: اما دشمنان باید بدانند که ملت ایران هوشیار تر از هر زمان دیگری در صحنه دفاع از انقلاب حاضر هستند.

امام جمعه نوشهر به حمایت های دروغین رییس جمهور آمریکا از اغتشاش و ناامنی در کشورمان اشاره کرد و افزود: ترامپ کسی است که در برجام ملت ایران را تروریست نامید و تحریم‌های زیادی علیه ایران را تشدید و تمدید کرد و اکنون از اغتشاشات اخیر ایران حمایت می‌کند.

حجت الاسلام مشایخ در ادامه با بیان این که اعتراض با اغتشاش متفاوت است، افزود: اعتراض و نقد دلسوزانه باید در چارچوب قانون باشد و مسؤولان نیز باید به این اعتراض‌ها گوش دهند و آن‌ها را برطرف کنند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که خواسته ها و مطالبات مردم در حوزه اقتصادی به حق است و مسؤولان وظیفه دارند در جهت رفع این دغدغه ها تلاش کنند، بیان داشت: متأسفانه برخی سیاست های نادرست اقتصادی موجب بروز نارضایتی های عمومی شده است.

امام جمعه نوشهر با بیان این که مسؤولانی که امکانات و منابع کشور در اختیار آنها است نباید دغدغه ای جز خدمت به مردم و رسیدگی مشکلات آنها داشته باشند، خاطرنشان کرد: امروز مردم فهیم کشورمان در مسائل اقتصادی با مشکلات بسیاری مواجه هستند و مسؤولان باید به سرعت برای رفع این دغدغه ها تدبیر کنند.

حجت الاسلام مشایخ با اشاره به این که اگر هدف اعتراض ها بیان مشکلات باشد، حق است و باید گفته شود، بیان کرد: همه مسؤولان باید به دور از شعارگرایی در جهت رفع نگرانی های عمومی در حوزه اقتصادی اقدام کنند.

مسؤول حوزه علمیه شهید بهشتی نوشهر با بیان اینکه پیام بزرگ این راهپیمایی محکوم‌کردن اغتشاش و مطرود دانستن اغتشاشگران است، گفت: در این راهپمایی به مسؤولان نیز ثابت شد که با این پشتوانه مردمی و مدیریت جهادی باید مشکلات و خواسته‌های مردم را حل کنند./۹۵۰/د۱۰۳/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱۱/۱ - ۱۴:۰۹
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
القای ناکارآمدی نظام راهبرد دشمن علیه انقلاب است
حجت الاسلام والمسلمین معلمی ناامید کردن مردم از انقلاب و نظام اسلامی را یکی از راهبردهای دشمنان علیه انقلاب دانست و گفت: مسؤولان باید با رفع مشکلات و دغدغه های مردم در حوزه معیشتی تلاش دشمن در القای ن...
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۷:۴۲
آیت الله نظری:
دهه فجر پایه گذار سعادت ملت ایران است
آیت الله نظری خادم الشریعه به در پیش بودن ایام الله دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: دهه فجر پایه گذار سعادت ملت ایران است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۵
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی ساری:
استقلال مهمترین شاخصه حوزه های علمیه است
مسؤول مدرسه علمیه آیت الله صالحی(ره)، استقلال را مهم ترین ویژگی و شاخصه حوزه های علمیه شیعی در طول تاریخ برشمرد و گفت: همین ویژگی حوزه و روحانیت شیعه را در قیاس با دیگر مذاهب اسلامی متمایز کرده است.
۱۳۹۶/۱۰/۳۰ - ۱۶:۳۸
آیت الله طبرسی تأکید کرد؛
ضرورت شناسایی و احیای موقوفات حوزه های علمیه
رییس شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید بر شناسایی و احیای موقوفات حوزه های علمیه، گفت: اوقاف باید با همکاری مدیریت حوزه علمیه نسبت به احیای موقوفاتی که در گذشته مربوط به حوزه های علمیه بوده اقدام کند...
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۴:۲۲
خطیب جمعه ساری:
بیکاری، گرانی و اختلاس زخم جامعه امروز است
خطیب جمعه ساری با بیان این که بیکاری، گرانی و اختلاس زخم جامعه امروز ما است، گفت: دشمنان باید با هوشیاری و مدیریت صحیح ضمن رفع مشکلات و دغدغه های مردم مراقب توطئه دشمنان انقلاب باشند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۹ - ۱۱:۵۵
رضایی:
دشمن در ایستگاه اقتصاد سد راه انقلاب شده است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که امروز همه بخش های کشور باید مراقب توطئه های دشمنان علیه انقلاب باشند، گفت: دشمن در ایستگاه اقتصاد سد راه انقلاب شده و جوانان کشورمان باید بدانند که این صداها ...
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۸:۳۳
مسؤول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه:
برنامه های حوزه علمیه باید با فرهنگ بسیج آمیخته شود
مسؤول مرکز امور طلاب و دانش آموختگان حوزه های علمیه با تأکید براین که نگاه و فرهنگ بسیجی باید در همه برنامه های حوزه تقویت شود، گفت: یکی از مهم ترین طرح های برنامه ریزان حوزه آمیخته شدن برنامه های حو...
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۸:۲۶
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی:
دفاع از مشروعیت انقلاب رسالت امروز حوزه های علمیه است
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی با تاکید بر این که عده ای زیر پای مشروعیت انقلاب را خالی می کنند، گفت: حوزه های علمیه باید با تمام وجود از مشروعیت انقلاب دفاع کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۵:۰۰
آیت الله طبرسی:
مسؤولان به جای پرداختن به حاشیه ها مشکلات مردم را حل کنند
امام جمعه ساری با انتقاد از برخی مسائل طرح شده از سوی مسؤولان، گفت: به جای سخن گفتن در این گونه مسائل مشکلات مردم و بیکاری را حل کنید.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۲:۴۰
مدیر حوزه علمیه مازندران:
جهانی سازی انقلاب اسلامی مهمترین وظیفه حوزه علمیه است
مدیر حوزه علمیه مازندران با بیان این که بقای انقلاب اسلامی به صدور انقلاب و جهانی‌سازی آن است، گفت: یکی از مهمترین وظایف حوزه و روحانیت تولید فکر جهانی‌سازی انقلاب است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۲:۱۹
با حضور گسترده حوزویان؛
همایش حوزه انقلابی در ساری برگزار شد
همایش حوزه انقلابی با حضور مدیران مدارس علمیه، نمایندگان ولی فقیه در سپاه، فرماندهان پایگاه های بسیج طلاب مدارس علمیه و رؤسای بسیج طلاب سه استان مازندران، گلستان و سمنان در سپاه کربلا برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۲۱:۳۱
فردا در ساری برگزار می شود؛
همایش حوزه انقلابی با حضور مسؤولان مدارس علمیه ۳ استان شمالی
معاون حوزه علمیه مازندران از برگزاری همایش حوزه انقلابی با حضور مسؤولان مدارس علمیه سه استان شمالی فردا به میزبانی ساری خبر داد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۳:۰۸
مسؤول شورای هماهنگی مازندران:
دهه فجر فرصتی برای تقویت امید در جامعه است
مسؤول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران با تأکید بر این که باید از ظرفیت دهه مبارک فجر در جهت ایجاد فضای اعتماد آفرینی و امید بخشی در مردم بهره گرفت، گفت: مسؤولان باید تلاش کنند با اقدامات مناسب ض...
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ - ۱۲:۵۵
صبح امروز؛
پیکر آیت الله صادقی گلوردی در بهشهر تشییع شد
پیکر آیت الله حاج شیخ محمدعلی صادقی گلوردی، از علمای بنام شرق مازندران صبح امروز در بهشهر تشییع شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۲۰:۱۲
امام جمعه چالوس:
دهه فجر فرصتی برای آگاهی بخشی و معرفت افزایی در جامعه است
امام جمعه چالوس از دهه فجر به عنوان دهه آگاهی بخشی و معرفت افزایی یاد کرد و گفت: باید از این ایام در جهت تقویت روحیه انقلابی مردم به ویژه نسل جوان بهره گرفته شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۶:۲۷
امام جمعه محمود ‌آباد:
دشمنان انقلاب به دنبال سیاه نمایی از وضعیت کشور هستند
امام جمعه محمود آباد با بیان این که دشمنان انقلاب به دنبال سیاه نمایی از وضعیت و شرایط کشور هستند، گفت: مردم هوشیار و با بصیرت ایران اسلامی هیچ گاه به گونه توطئه های دشمنان توجهی نمی کنند و مسیر خود ر...
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۴۸
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
حقوق شهروندی، حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است
نماینده مجلس خبرگان با بیان این که حقوق شهروندی به معنای آزادی های بی حدوحصر، برگزاری کنسرت و ترویج ولنگاری های فرهنگی نیست، گفت: حقوق شهروندی به معنای حل مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۵
آیت الله صادقی گلوردی از علمای شرق مازندران درگذشت
آیت الله شیخ محمدعلی صادقی گلوردی از علمای بنام شرق استان مازندران صبح امروز بر اثر بیماری دعوت حق را لبیک گفت.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۲:۱۲
ابراز همدردی نماینده مجلس خبرگان با خانواده یکی از حادثه دیدگان نفتکش
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با حضور در منزل مرحوم عنایتی، یکی از جانباختگان حادثه کشتی سانچی با این خانواده داغدار ابراز همدردی کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۸
نائب رییس شورای حوزه علمیه مازندران:
عدم تحقق وعده های اقتصادی سبب بروز حوادث اخیر شد
نائب رییس شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که مسؤولان باید از این مسائل به وجود آمده درس بگیرند تا دیگر شاهد بروز این گونه مشکلات نباشیم، گفت: نباید کم کاری و بی توجهی برخی مدیران سبب بروز خسا...