Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - مسؤولان با پشتوانه مردم در جهت رفع مشکلات اقتصادی گام بردارند
سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۷ Tuesday, October 16, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۳۷
شناسه خبر: ۵۴۵۹۳۵
 
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
مسؤولان با پشتوانه مردم در جهت رفع مشکلات اقتصادی گام بردارند
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که خواسته ها و مطالبات مردم در حوزه اقتصادی به حق است و مسؤولان وظیفه دارند در جهت رفع این دغدغه ها تلاش کنند، گفت: متأسفانه برخی سیاست های نادرست اقتصادی سبب بروز نارضایتی های عمومی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در غرب مازندران، حجت الاسلام محمود مشایخ، عضو شورای حوزه علمیه مازندران امروز در راهپیمایی مردم نوشهر در محکوم کردن اقدامات چند روز اخیر اغتشاش گران، از مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: همان طور که امام خمینی(ره) فرمودند مردم ولی نعمت هستند.

وی به نقش و جایگاه مردم در پیروزی، استحکام و ماندگاری انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: این انقلاب عظیم از نخستین روز آغاز جرقه آغاز نهضت به دست توانای مردم همیشه در صحنه و با رهبری امام خمینی(ره) آغاز شد  و شکل گرفت.

امام جمعه نوشهر با بیان این که حضور در صحنه مردم همواره مهم ترین پشتوانه انقلاب اسلامی بوده است، تصریح کرد: این مردم در چهار دهه اخیر بحران ها و فتنه های متعددی را پشت سر گذاشتند تا خدای ناکرده لطمه ای به این انقلاب وارد نشود.

وی با اشاره به این که ایجاد توطئه در مسیر انقلاب یکی از مهم ترین اقداماتی بود که مردم کشورمان چهل سال است آن را تجربه کرده اند، گفت: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب با سناریوهای مختلف اعم از ایجاد اختلاف بین اقوام، اختلاف بین مردم و دولت در دوم خرداد، اسلام طالبانی و انحصارطلبی، مقابله با ولی‌فقیه و فتنه 88 دشمنی‌های خود را ابراز کردند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمنان باید بدانند که نگاه ملت ایران به ولایت فقیه اعتقادی است، تصریح کرد: بدخواهان انقلاب باید بدانند که مسائلی امروز در کشورمان می گذرد بر اعتقادات مردم هیچ تأثیری ندارد.

امام جمعه نوشهر با بیان این که دشمنان در سال 88 به بهانه تقلب در انتخابات آن فتنه را در کشور به وجود آوردند، بیان داشت: در آن مقطع دشمن اصل نظام و انقلاب را هدف گرفته بود که خوشبختانه با حضور حماسی مردم دشمن شکست خورد.

حجت الاسلام مشایخ با اشاره به این که امروز دشمن به بهانه مسائل اقتصادی قصد ایجاد بلوا و آشوب در کشور را دارد، گفت: بدخواهان انقلاب باید بدانند که مردم کشورمان برای همیشه در صحنه حاضر هستند و از اصل انقلاب و نظام دفاع خواهند کرد.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمنان پس از شکست های متعدد در منطقه تلاش کردند تا فتنه جدیدی را ایجاد کنند، گفت: به همین دلیل در نخستین گام فتنه کردستان را به وجود آوردند که با فتوای مرجعیت شیعه این فتنه خنثی شد.

وی با بیان این که این شکست ها عزم دشمنان را برای ایستادگی در برابر ملت ایران مصمم تر کرده است، افزود: اما دشمنان باید بدانند که ملت ایران هوشیار تر از هر زمان دیگری در صحنه دفاع از انقلاب حاضر هستند.

امام جمعه نوشهر به حمایت های دروغین رییس جمهور آمریکا از اغتشاش و ناامنی در کشورمان اشاره کرد و افزود: ترامپ کسی است که در برجام ملت ایران را تروریست نامید و تحریم‌های زیادی علیه ایران را تشدید و تمدید کرد و اکنون از اغتشاشات اخیر ایران حمایت می‌کند.

حجت الاسلام مشایخ در ادامه با بیان این که اعتراض با اغتشاش متفاوت است، افزود: اعتراض و نقد دلسوزانه باید در چارچوب قانون باشد و مسؤولان نیز باید به این اعتراض‌ها گوش دهند و آن‌ها را برطرف کنند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که خواسته ها و مطالبات مردم در حوزه اقتصادی به حق است و مسؤولان وظیفه دارند در جهت رفع این دغدغه ها تلاش کنند، بیان داشت: متأسفانه برخی سیاست های نادرست اقتصادی موجب بروز نارضایتی های عمومی شده است.

امام جمعه نوشهر با بیان این که مسؤولانی که امکانات و منابع کشور در اختیار آنها است نباید دغدغه ای جز خدمت به مردم و رسیدگی مشکلات آنها داشته باشند، خاطرنشان کرد: امروز مردم فهیم کشورمان در مسائل اقتصادی با مشکلات بسیاری مواجه هستند و مسؤولان باید به سرعت برای رفع این دغدغه ها تدبیر کنند.

حجت الاسلام مشایخ با اشاره به این که اگر هدف اعتراض ها بیان مشکلات باشد، حق است و باید گفته شود، بیان کرد: همه مسؤولان باید به دور از شعارگرایی در جهت رفع نگرانی های عمومی در حوزه اقتصادی اقدام کنند.

مسؤول حوزه علمیه شهید بهشتی نوشهر با بیان اینکه پیام بزرگ این راهپیمایی محکوم‌کردن اغتشاش و مطرود دانستن اغتشاشگران است، گفت: در این راهپمایی به مسؤولان نیز ثابت شد که با این پشتوانه مردمی و مدیریت جهادی باید مشکلات و خواسته‌های مردم را حل کنند./۹۵۰/د۱۰۳/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۶ + ۱۳
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۳:۰۸
آیت الله طبرسی:
پیاده روی اربعین پیام روشنی برای دشمنان و بدخواهان اسلام ناب دارد
آیت الله طبرسی با اشاره به این که پیاده روی میلیونی اربعین حسینی حاوی پیام روشنی برای دشمنان و بدخواهان اسلام ناب است، گفت: موج عظیمی که به واسطه پیاده روی اربعین حسینی ایجاد می شود کاخ های سست سلطه گ...
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۲:۱۶
امام جمعه نور:
اربعین نماد بزرگترین اجتماع شیعیان است
امام جمعه نور با اشاره به در پیش بودن اربعین حسینی، درک جایگاه اربعین حسینی را از صفات متقین دانست و گفت: اربعین نماد بزرگترین اجتماع شیعیان است.
۱۳۹۷/۷/۲۳ - ۱۲:۰۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
روحانیت اثرگذار و مطمئن ترین پشتیبان انقلاب اسلامی است
حجت الاسلام شکریان با بیان این که روحانیت اثرگذار و مطمئن ترین پشتیبان انقلاب اسلامی در عرصه ها و صحنه های مختلف بوده است، گفت: روحانیت همواره با بصیرت دهی و آگاهی بخشی خود به دفاع از انقلاب و آرمان ه...
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۳:۱۰
آیت الله طبرسی:
مردمی بودن مهمترین ویژگی نیروی انتظامی است
آیت الله طبرسی مردمی بودن را یکی از ویژگی های نیروی انتظامی کشورمان دانست و گفت: پلیس با تعامل و ارتباط سازنده تر با مردم می تواند در تقویت اعتماد و اطمینان مردم نسبت به خود اثرگذار تر باشد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۳:۰۲
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
دولت ضعیف است و نیاز به نیروی جهادی دارد
نماینده مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این که مدیران خسته و ناتوان فرصت را به دیگران واگذار کنند، گفت: متأسفانه دولت ضعیف است و نیاز به نیروی جهادی دارد.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۲۲:۵۵
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران:
حوزه منبع عظیم فقهی برای تأمین نیازهای روز جامعه است
حجت الاسلام غفاری با بیان این که حوزه علمیه با تکیه بر منبع عظیم دینی و فقهی ظرفیت بالایی برای تأمین نیازهای روز جامعه است، گفت: باید ورود حوزه به مسائل فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی جامعه بیشتر شود.
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۳:۴۰
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
پاسداری از اسلام، قرآن و معارف اهل بیت رسالت امروز حوزه است
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که حوزه و روحانیت همواره منادیان و مروجان فرهنگ و هویت دینی جامعه اسلامی بودند، گفت: حفظ و پاسداری از اسلام ناب، قرآن و معارف اهل بیت(ع) همواره جزء رسال...
۱۳۹۷/۷/۲۲ - ۱۲:۰۱
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
معاهده های بین المللی روزنه ای برای نفوذ و سلطه نظام استکبار است
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که این خواب غربی ها که در پوشش برخی کنوانسیون ها می توانند در کشورمان نفوذ کنند هیچ گاه تعبیر نخواهد شد، گفت: رهبری و ملت با بصیرت ایران اسلامی هوشیار و بیدا...
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۲۲:۲۲
امام جمعه بابل با تأکید بر ضرورت عبرت گیری از برجام:
کنوانسیون های بین المللی نباید بستر نفوذ دشمن به کشور را فراهم کند
امام جمعه بابل با بیان این که در بررسی و تصویب کنوانسیون های بین المللی باید از برجام عبرت بگیریم، گفت: باید مراقب باشیم کنوانسیون های بین المللی بستر نفوذ دشمن به کشورمان را فراهم نکند.
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۱:۳۵
مدیر مدرسه علمیه امام صادق قائمشهر:
تحول در حوزه به معنای فراموشی سنت های اصیل نیست
حجت الاسلام سلیمانی با تأکید بر این که تحول در حوزه به معنای فراموشی سنت ها نیست، گفت: باید در کنار حفظ سنت هایی که نشاط و رشد علمی حوزه به آنها وابسته است در جهت تحول این مرکز مهم علمی و دینی گام برد...
۱۳۹۷/۷/۲۱ - ۱۱:۳۰
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
اربعین حسینی سبب جهانی شدن فرهنگ عاشورا شده است
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که حضور افراد از ملیت های مختلف در مراسم اربعین حسینی نشان می دهد که امام حسین(ع) تنها متعلق به امت اسلامی نیست، گفت: امروز فرهنگ حسینی و مشی عاشورایی در سراس...
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۵:۳۶
آیت الله توکل:
برجام و FATF نتیجه نشناختن دشمن است| رفاقت با اروپا نشانه خامی است
آیت الله توکل رفاقت با اروپا را نشانه خامی دانست و گفت: وقتی بصیرت نباشد به طور یقین دشمن را دوست و دوست را دشمن خواهیم دید.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۵:۱۲
آیت الله طبرسی:
مشکلات کشور با مدیریت جهادی و راه حل های خردمندانه رفع می شود
امام جمعه ساری با تأکید بر این که همان طور که رهبر انقلاب نیز فرمودند این کشور بن بستی ندارد، گفت: همه مشکلات کشور را می توانیم با مدیریت جهادی، تفکر انقلابی و راه حل های خردمندانه رفع کنیم.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۵:۰۲
امام جمعه رشت:
دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال برجام موشکی هستند
امام جمعه رشت نسبت به برجام موشکی دشمنان هشدار داد و آن را یکی از برنامه ها علیه انقلاب اسلامی دانست و گفت: مسؤولان کشور باید بدانند عقب نشینی در مقابل زیاده خواهی های دشمن موجب شکست ما خواهد شد.
۱۳۹۷/۷/۲۰ - ۱۴:۵۹
حجت الاسلام والمسلمین ابوترابی:
دلارهای آل سعود و سلاح های اروپا و آمریکا منطقه را به آشوب کشید
امام جمعه موقت تهران با بیان این که سلطه گران داعش را خلق کردند و با دلارهای آل سعود و سلاح های اروپا و آمریکا منطقه را به آشوب کشیدند، گفت: دسیسه های دشمن نمی تواند به پیوند با عاشورا آسیب بزند.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۲۲:۲۸
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
توان نظامی ایران سبب عقب نشینی دشمن از مواضع سلطه جویانه است
حجت الاسلام والمسلمین معلمی با تأکید بر این که اقتدار نظامی ایران اسلامی سبب هراس و عصبانیت دشمنان شده است، گفت: توان نظامی ما سبب عقب نشینی دشمنان از مواضع سلطه جویانه علیه ملت ایران است.
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۳:۲۲
حجت الاسلام لائینی تأکید کرد؛
ضرورت تسهیل سفر زائران اربعین حسینی از سوی مسؤولان
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که زائران اربعین حسینی باید بدانند که هدف امروز دشمن ایجاد تفرقه و اختلاف میان امت اسلامی است، گفت: باید از هرگونه اقدامی که موجب اختلاف افکنی میان دو ملت می ...
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۳:۱۹
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران:
سعادت و پیشرفت کشور در گرو حفظ و حراست از انقلاب و ولایت است
حجت الاسلام شکریان با بیان این که انقلاب اسلامی به برکت خون شهدا، بصیرت ملت و تدبیر رهبری، رویش های زیادی داشته است، گفت: امروز همه باید قدردان نعمت بزرگ انقلاب و ولایت باشیم و از آن مراقبت کنیم چون س...
۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۱۳:۱۴
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
مدیر و اساتید نقش محوری در شکل گیری اخلاقی طلاب دارند
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که مدیران و اساتید به دلیل ارتباط مستمر با طلاب در شکل گیری اخلاقی طلاب نقش محوری را دارند، گفت: رفتار، اخلاق و اعمال مسؤولان یک مدرسه درس عملی اخلاقی برای طل...
۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۱۰:۵۹
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران:
هجرت طلاب و روحانیان باید به یک فرهنگ در حوزه تبدیل شود
معاون تبلیغ حوزه علمیه مازندران با بیان این که روحانیت باید مسأله هجرت را بیشتر مورد توجه قرار دهد، گفت: اگر این مسأله مورد تأکید رهبری و مراجع تقلید محقق شود بسیاری از نیازهای تبلیغی مناطق محروم و رو...