Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - مسؤولان با پشتوانه مردم در جهت رفع مشکلات اقتصادی گام بردارند
دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ Monday, April 23, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۲۱:۳۷
شناسه خبر: ۵۴۵۹۳۵
 
عضو شورای حوزه علمیه مازندران:
مسؤولان با پشتوانه مردم در جهت رفع مشکلات اقتصادی گام بردارند
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید بر این که خواسته ها و مطالبات مردم در حوزه اقتصادی به حق است و مسؤولان وظیفه دارند در جهت رفع این دغدغه ها تلاش کنند، گفت: متأسفانه برخی سیاست های نادرست اقتصادی سبب بروز نارضایتی های عمومی شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در غرب مازندران، حجت الاسلام محمود مشایخ، عضو شورای حوزه علمیه مازندران امروز در راهپیمایی مردم نوشهر در محکوم کردن اقدامات چند روز اخیر اغتشاش گران، از مردم به عنوان صاحبان اصلی انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: همان طور که امام خمینی(ره) فرمودند مردم ولی نعمت هستند.

وی به نقش و جایگاه مردم در پیروزی، استحکام و ماندگاری انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: این انقلاب عظیم از نخستین روز آغاز جرقه آغاز نهضت به دست توانای مردم همیشه در صحنه و با رهبری امام خمینی(ره) آغاز شد  و شکل گرفت.

امام جمعه نوشهر با بیان این که حضور در صحنه مردم همواره مهم ترین پشتوانه انقلاب اسلامی بوده است، تصریح کرد: این مردم در چهار دهه اخیر بحران ها و فتنه های متعددی را پشت سر گذاشتند تا خدای ناکرده لطمه ای به این انقلاب وارد نشود.

وی با اشاره به این که ایجاد توطئه در مسیر انقلاب یکی از مهم ترین اقداماتی بود که مردم کشورمان چهل سال است آن را تجربه کرده اند، گفت: دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب با سناریوهای مختلف اعم از ایجاد اختلاف بین اقوام، اختلاف بین مردم و دولت در دوم خرداد، اسلام طالبانی و انحصارطلبی، مقابله با ولی‌فقیه و فتنه 88 دشمنی‌های خود را ابراز کردند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمنان باید بدانند که نگاه ملت ایران به ولایت فقیه اعتقادی است، تصریح کرد: بدخواهان انقلاب باید بدانند که مسائلی امروز در کشورمان می گذرد بر اعتقادات مردم هیچ تأثیری ندارد.

امام جمعه نوشهر با بیان این که دشمنان در سال 88 به بهانه تقلب در انتخابات آن فتنه را در کشور به وجود آوردند، بیان داشت: در آن مقطع دشمن اصل نظام و انقلاب را هدف گرفته بود که خوشبختانه با حضور حماسی مردم دشمن شکست خورد.

حجت الاسلام مشایخ با اشاره به این که امروز دشمن به بهانه مسائل اقتصادی قصد ایجاد بلوا و آشوب در کشور را دارد، گفت: بدخواهان انقلاب باید بدانند که مردم کشورمان برای همیشه در صحنه حاضر هستند و از اصل انقلاب و نظام دفاع خواهند کرد.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با بیان این که دشمنان پس از شکست های متعدد در منطقه تلاش کردند تا فتنه جدیدی را ایجاد کنند، گفت: به همین دلیل در نخستین گام فتنه کردستان را به وجود آوردند که با فتوای مرجعیت شیعه این فتنه خنثی شد.

وی با بیان این که این شکست ها عزم دشمنان را برای ایستادگی در برابر ملت ایران مصمم تر کرده است، افزود: اما دشمنان باید بدانند که ملت ایران هوشیار تر از هر زمان دیگری در صحنه دفاع از انقلاب حاضر هستند.

امام جمعه نوشهر به حمایت های دروغین رییس جمهور آمریکا از اغتشاش و ناامنی در کشورمان اشاره کرد و افزود: ترامپ کسی است که در برجام ملت ایران را تروریست نامید و تحریم‌های زیادی علیه ایران را تشدید و تمدید کرد و اکنون از اغتشاشات اخیر ایران حمایت می‌کند.

حجت الاسلام مشایخ در ادامه با بیان این که اعتراض با اغتشاش متفاوت است، افزود: اعتراض و نقد دلسوزانه باید در چارچوب قانون باشد و مسؤولان نیز باید به این اعتراض‌ها گوش دهند و آن‌ها را برطرف کنند.

عضو شورای حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که خواسته ها و مطالبات مردم در حوزه اقتصادی به حق است و مسؤولان وظیفه دارند در جهت رفع این دغدغه ها تلاش کنند، بیان داشت: متأسفانه برخی سیاست های نادرست اقتصادی موجب بروز نارضایتی های عمومی شده است.

امام جمعه نوشهر با بیان این که مسؤولانی که امکانات و منابع کشور در اختیار آنها است نباید دغدغه ای جز خدمت به مردم و رسیدگی مشکلات آنها داشته باشند، خاطرنشان کرد: امروز مردم فهیم کشورمان در مسائل اقتصادی با مشکلات بسیاری مواجه هستند و مسؤولان باید به سرعت برای رفع این دغدغه ها تدبیر کنند.

حجت الاسلام مشایخ با اشاره به این که اگر هدف اعتراض ها بیان مشکلات باشد، حق است و باید گفته شود، بیان کرد: همه مسؤولان باید به دور از شعارگرایی در جهت رفع نگرانی های عمومی در حوزه اقتصادی اقدام کنند.

مسؤول حوزه علمیه شهید بهشتی نوشهر با بیان اینکه پیام بزرگ این راهپیمایی محکوم‌کردن اغتشاش و مطرود دانستن اغتشاشگران است، گفت: در این راهپمایی به مسؤولان نیز ثابت شد که با این پشتوانه مردمی و مدیریت جهادی باید مشکلات و خواسته‌های مردم را حل کنند./۹۵۰/د۱۰۳/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۵ + ۶
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۲/۲ - ۲۱:۳۱
امام جمعه بابل:
روحیه جانبازی در راه ارزش ها باید در جامعه تقویت شود
حجت الاسلام والمسلمین روحانی بر لزوم قدردانی جامعه از جانبازان تاکید کرد و گفت: روحیه جانفشانی و ایستادگی در مسیر حق و حقیقت با الگوبرداری جامعه از جانبازان میسر می شود و برای تبیین این ارزش الهی باید...
۱۳۹۷/۲/۲ - ۲۱:۲۴
امام جمعه آمل:
توسعه خانه های عالم سبب تقویت فرهنگ دینی در روستاها می شود
حجت الاسلام مرتضوی گفت: توسعه فعالیت خانه های عالم سبب تقویت فرهنگ دینی در روستاها می شود که ضرورت دارد به این امر مهم توجه شود.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۲۱:۲۱
آیت الله طبرسی:
معاشرت های مجازی، کانون گرم خانواده را به فضای سرد و بی روح تبدیل کرده است
نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به رشد قارچ گونه فضای مجازی در کشور، گفت: متأسفانه امروز فضای مجازی به محل تحرک دشمنان دین و انقلاب تبدیل شده است.
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۶:۳۹
مدیر مدرسه علمیه امام علی ساری تأکید کرد؛
مدارس علمیه در مسیر نخبه پروری گام بردارند
حجت الاسلام سلیمانی نخپه پروری را از جمله مهمترین اهداف و برنامه های مدرسه علمیه امام علی(ع) ساری عنوان کرد و گفت: به همین دلیل در پذیرش طلاب برای تحصیل در این مدرسه علمیه ملاک ها و شاخصه های مهمی مور...
۱۳۹۷/۲/۲ - ۱۲:۲۲
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران:
زی طلبگی راه رسیدن طلاب به مدارج علمی و اخلاقی بالا است
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران با تأکید براین که زی طلبگی باید در همه شئون زندگی فردی و اجتماعی طلاب نهادینه شود، گفت: طلاب برای موفقیت در جامعه و همچنین جذب مردم به سوی خود باید اخلاق مدار باشند و ت...
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۷:۰۰
آیت الله طبرسی:
فضای مجازی به عرصه تاخت و تاز معاندان دین و انقلاب تبدیل شده است
آیت الله طبرسی با بیان این که متأسفانه امروز فضای مجازی به عرصه تاخت و تاز دشمنان و بدخواهان دین و انقلاب تبدیل شده است، گفت: باید با برنامه ریزی مناسب از آسیب های احتمالی این بخش کاسته و مسیر صحیح را...
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۳:۳۶
آیت الله سلیمانی تأکید کرد؛
ضرورت بهره گیری از ظرفیت حوزه علمیه برای پرکردن خلأهای معنوی جامعه
عضو شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که ظرفیت های فکری و معنوی موجود در حوزه علمیه یک پتانسیل بسیار قوی برای تأمین نیازهای جامعه است، گفت: امروز برای پر کردن خلأهای معنوی و عقیدتی جامعه باید ...
۱۳۹۷/۲/۱ - ۱۱:۳۷
امام جمعه لاریجان:
زمینه راه اندازی حوزه علمیه در لاریجان فراهم شود
حجت الاسلام شکری گفت: نیاز است تا شهر رینه مرکز نشر احکام دینی و اعزام طلاب برای تبلیغ به اطراف بخش لاریجان باشد از این رو راه اندازی حوزه علمیه در این شهر ضرورت دارد.
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۵:۲۹
آیت الله طبرسی:
سپاه همواره پشتیبان حقیقی دین، انقلاب و ملت بوده است
امام جمعه ساری به جایگاه ارزشمند سپاه پاسداران در حفظ و حراست از اسلام و انقلاب اشاره کرد و گفت: سپاه همواره پشتیبان حقیقی دین، انقلاب و ملت بوده و در این مسیر همه تهمت ها و فشارها را نیز تحمل کرده اس...
۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۴:۲۴
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
سپاه پاسداران دژ مستحکم انقلاب اسلامی است
نماینده مجلس خبرگان رهبری، تهمت ها و هجمه ها علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را بی انصافی و نادیده گرفتن خدمات صادقانه و بی منت این نیروی انقلاب به نظام و ملت ایران دانست و گفت: کسانی که بدون توجه به...
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۸:۳۴
معاون آموزش حوزه علمیه مازندران تأکید کرد؛
ضرورت تقویت و گسترش مراکز تخصصی حوزوی| افزایش کرسی رسمی درس خارج
معاون آموزش حوزه علمیه مازندران، تقویت مراکز تخصصی حوزوی در استان را یکی از برنامه های پیش روی این مدیریت اعلام کرد و گفت: ظرفیت و زیرساخت های لازم به منظور گسترش و تقویت این مراکز در استان فراهم شده ...
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۳:۰۳
امام جمعه آمل:
توجه به سرمایه گذاری با هدف حمایت از کالای ایرانی صورت گیرد
حجت الاسلام مرتضوی گفت: حمایت از سرمایه گذاری با هدف حمایت از کالای ایرانی صورت گیرد که برکات و دستاوردهای بسیاری در آن وجود دارد.
۱۳۹۷/۱/۳۰ - ۱۲:۳۳
عضو شورای حوزه علمیه مازندران تأکید کرد؛
حوزه جای اخذ مدرک نیست| ضرورت رعایت زی طلبگی از سوی طلاب
عضو شورای حوزه علمیه مازندران بر ضرورت رعایت زی طلبگی از سوی حوزویان تأکید کرد و گفت: حفظ شأن و قداست جایگاه روحانیت با رعایت زی طلبگی از سوی طلاب و حوزویان محقق خواهد شد.
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۹:۲۸
آیت الله طبرسی:
سال جدید سال تحول و شکوفایی حوزه علمیه مازندران خواهد بود
رییس شورای حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که سال جدید سال تحول و شکوفایی حوزه علمیه استان خواهد بود، گفت: مجموعه شورا و مدیریت استان برامه های متنوعی برای به منظور رونق علمی و آموزشی مدارس علمیه ...
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۹:۱۴
مدیر مدرسه علمیه سفیران ساری تأکید کرد؛
ضرورت تقویت مدارس علمیه برای جلوگیری از هجرت طلاب به قم
حجت الاسلام زارع با تأکید براین که نباید بگذاریم طلاب مدارس علمیه پس از گذراندن سطوح مقدماتی برای ادامه تحصیل به قم هجرت و مناطق مختلف استان از برنامه های تبلیغی محروم بمانند، گفت: اگر امکانات مناسب ت...
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۵:۴۳
حجت الاسلام طبرسی خبر داد؛
تربیت طلاب قرآنی، چشم انداز طرح های تربیتی مدارس علمیه مازندران
معاون تهذیب حوزه علمیه مازندران، اجرای طرح های قرآنی در مدارس علمیه را از جمله مهم ترین برنامه های تابستانه در مدارس علمیه مازندران عنوان کرد و گفت: در اجرای این برنامه انس و الفت بیشتر طلاب با کلام ا...
۱۳۹۷/۱/۲۹ - ۱۱:۰۸
مدیر حوزه علمیه مازندران مطرح کرد؛
حوزه انقلابی تمدن ساز است| تضعیف چهره انقلابی حوزه، هدف جریان های انحرافی
مدیر حوزه علمیه مازندران با اشاره به این که همان طور که رهبر انقلاب فرمودند اگر می خواهیم انقلاب همان اسلامی و انقلابی بماند حوزه باید انقلابی بماند، گفت: دشمنان قسم خورده این انقلاب در تلاش هستند با ...
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۲۲:۴۸
تولیت مدرسه علمیه امام حسین بابل:
استفاده از پیام رسان های داخلی مصداق حمایت از کالای ایرانی است
حجت الاسلام تقی پور حمایت مردم از پیام رسان های داخلی را نمونه عینی و بارز حمایت از کالای ایرانی دانست و گفت: حمایت از کالای ایرانی نیازمند فرهنگ باور و اعتماد ملی به تولید ایرانی است.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۲۲:۳۹
نماینده مجلس خبرگان رهبری:
وظیفه دولت در تحقق شعار سال نصایح اخلاقی نیست
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر این که وظیفه دولت نصیحت اخلاقی نیست، گفت: فرهنگ سازی برای حمایت از کالای ایرانی وظیفه نهادهای فرهنگی است، وظیفه دولت در این خصوص بسترسازی است.
۱۳۹۷/۱/۲۸ - ۱۷:۲۳
مدیر حوزه علمیه خوهران استان مازندران مطرح کرد؛
تعداد مدارس پاسخگوی نیازها نیست| کیفی سازی برنامه ها گام نخست در سال جدید
مدیر حوزه علمیه خواهران مازندران، شرایط استان از لحاظ جغرافیایی و همچنین فرهنگی را بسیار خاص توصیف کرد و گفت: تعداد مدارس علمیه خواهران فعال در استان پاسخگوی نیاز این منطقه نیست و باید شاهد تقویت و تو...