Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - سیستم موشکی ایران به خوبی پاسخ یاوه گویی های آمریکایی ها را داده است
جمعه ۲۵ آیان ۱۳۹۷ Friday, November 16, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۸/۶ - ۱۹:۱۲
شناسه خبر: ۵۳۵۲۷۵
 
عضو هیأت رییسه مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم:
سیستم موشکی ایران به خوبی پاسخ یاوه گویی های آمریکایی ها را داده است
عضو هیأت رییسه مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم گفت: باید هرچه سریع تر کشور های غیر متعهد به صحنه بیایند و برای ترامپی که در حال ایجاد جنگ جهانی جدیدی است چاره ای بیاندیشند.

حجت الاسلام سید جلال رضوی مهر عضو هیأت رییسه مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در همدان با اشاره به اظهارات سخیف رییس جمهور آمریکا بیان داشت:  امروز شاهد این مساله ایم که هیأت حاکمه آمریکا گرفتار فرد بی منطقی شده اند که نه تنها خاورمیانه بلکه جهان را تهدید می کند.

وی تصریح کرد: رجز خوانی این فرد بی منطق تنها متوجه ایران نیست بلکه گاه و بی گاه این اظهارات سخیف شامل کشور های مستقل نیز می شود و این مساله از روی بی منطقی او است.

عضو هیأت رییسه مجمع نمایندگان حوزه علمیه قم گفت: باید هرچه سریع تر کشور های غیر متعهد به صحنه بیایند و برای ترامپی که در حال ایجاد جنگ جهانی جدیدی است چاره ای بیاندیشند.

وی در ادامه افزود: ملت آمریکا به خوبی می داند ترامپ اجیر شده اسراییل و اعراب منطقه است اما سیاست مداران آمریکایی باید این مساله را بدانند که ایران اسلامی در برابر خطوط قرمز خود شوخی ندارد.

حجت الاسلام رضوی مهر اظهار داشت: جواب اظهارات ترامپ را سرب سرخ سیستم موشکی ایران داد و یاوه گویی های ترامپ نمی تواند ایران اسلامی را از راه خود بازدارد.

وی در ادامه افزود: حمله نظامی از سوی نیروهای آمریکایی هیچ گاه متوجه ایران اسلامی نخواهد بود، و آمریکا این را بداند که تاب و تحمل ملت ایران اندازه ای دارد.

وی ادامه داد: باید حکام سعودی و اسراییل این مساله را آویزه گوش خود کنند این نا امنی های موجود در منطقه خاورمیانه و جهان قطعا گریبان گیر خود آمریکا و جیره خواران این کشور خواهد شد.

استاد حوزه علمیه قم یاد آور شد: منطق ضد حقوق بشری ترامپ به خود اجازه تشویق نسل کشی در میانمار و بی خانمان شدن کودکان یمنی را با بمب های خوشه ای  می دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ترامپ کوچک تر از آن است با تهدید های خود جلوی اهداف حکومت، دولت و ملت ایران اسلامی بایستد و خوشبختانه شاهد وحدتی یک پارچه از ناحیه ملت ایران درباره اظهارات ترامپ بودیم./979/ت۳۰۲/ب۲

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۱۲
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۵:۵۳
حجت الاسلام موسوی:
ملت ایران ذره ای از آرمان های انقلاب اسلامی کوتاه نمی آید
امام جمعه موقت همدان با بیان این که ملت ایران ذره ای از آرمان های انقلاب اسلامی کوتاه نمی آید، گفت: آمریکا و هم پیمانانش تنها صدایی که از کشور جمهوری اسلامی ایران خواهند شنید فریاد مرگ بر آمریکا خواهد...
۱۳۹۷/۸/۲۵ - ۱۲:۰۵
حجت الاسلام بیگلری:
اطاعت از ولی امر مسلمین جهان در زمان غیبت واجب است
استاد حوزه علمیه همدان گفت: در زمان غیبت امام زمان (عج) همه عالم چشم به راه ایشان هستند تا جهان را نجات دهند و در این زمان وظیفه مسلمانان اطاعت از ولی امر مسلمین جهان است که پرچم را به صاحب اصلی خود...
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۲۱:۴۶
سردار غیب پرور:
بسیج هر روز آماده تر می شود
فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: نیروهای بسیجی در این مدت تجربه بسیار زیادی کسب کرده اند و در ضمن آگاه تر شده و حساسیتشان نیز بیشتر شده است.
۱۳۹۷/۸/۲۳ - ۲۱:۴۲
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
حضور در مراسم شهدا از بزرگترین افتخارات است
آیت الله طه محمدی گفت: بنده افتخار می کنم در هر برنامه ای حتی در دورترین روستاهای استان اگر به نام شهیدی باشد شرکت می کنم چرا که این شهدا و خانواده های معززشان بر گردن همه ما بسیار حق دارند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۹:۵۰
نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری:
حضور روحانیان در بین مردم بالاترین تبلیغ است
آیت الله طه محمدی با بیان این که حضور روحانیان در بین مردم می تواند بالاترین تبلیغ برای تشیع باشد، گفت: دشمن بارها گفته است که باید کاری کنیم تا مردم لباس روحانیت را فقط در موزه ها ببینند.
۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۹:۴۴
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان:
مبلغان مردم را با فلسفه وقف آشنا کنند
حجت الاسلام کاروند گفت: اداره اوقاف باید جهت دهی و تلاش بیشتری برای ترویج فرهنگ وقف انجام دهد، به ویژه استفاده از ظرفیت اعزام مبلغ که نباید از کنار آن ساده عبور کرد.
۱۳۹۷/۸/۱۹ - ۱۴:۰۴
امام جمعه همدان مطرح کرد؛
ضرورت ترویج فرهنگ کتابخانی در کودکان
آیت الله طه محمدی گفت: میزان علم و دانش منوط به میزان مدرک اشخاص نیست بلکه میزان علم و دانش هرشخص بستگی به تعداد کتاب هایی است که مطالعه کرده است.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۶:۲۲
امام جمعه همدان:
جمهوری اسلامی اهل باج دادن به مستکبران نیست
نماینده ولی فقیه در استان همدان گفت: به برکت انقلاب، ایران اسلامی کشور اهل بیت، امروز قدرتمند ترین کشور در دنیا است چرا که به هیچ کسی تا به حال باج نداده ایم.
۱۳۹۷/۸/۱۸ - ۱۲:۰۲
حجت الاسلام مصباح:
اساتید باید همراه و در کنار طلاب باشند
امام جمعه فامنین گفت: اساتید باید در کنار طلبه ها باشند زیرا فردی که با دردها آشنا نیست و به دنبال حوائج خودش است نمی تواند مشکل طلاب را درک و آنها را برطرف کند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۶:۱۹
آیت الله طه محمدی:
مردم با رفتار نیکو جذب دین می شوند
آیت الله طه محمدی گفت: امروز کشور ما از نظر جایگاه علمی باید در جهان سرآمد باشد و این کار به عهده دانشجویان است که با ادب، رفتار و گفتار خود دیگران را جذب کنند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۶:۱۳
حجت الاسلام حسینی مجد:
رهبر انقلاب به بهترین نحو نظام را اداره می کنند
امام جمعه اسدآباد گفت: همان طور که امام راحل انتظار داشتند و این نهضت را شروع کردند رهبری معظم به بهترین وجه آن را اداره کرده اند و در این راه نیز بسیار موفق بوده اند.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۴:۳۳
حجت الاسلام کاروند مطرح کرد؛
تلاش اداره اوقاف همدان برای گسترش فرهنگ وقف
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: تمام تلاش بنده و همکارانم بر این است که بتوانیم فرهنگ وقف را در جامعه فراگیر کنیم.
۱۳۹۷/۸/۱۵ - ۱۴:۱۱
آیت الله طه محمدی تاکید کرد؛
لزوم آشنایی مردم با فرهنگ وقف
امام جمعه همدان گفت: اگر حقیقت وقف را در جامعه به طور صحیح معرفی کنیم که برای چه خداوند قانون وقف را قرار داده است، آمار موقوفات به مراتب خیلی بالاتر خواهد بود.
۱۳۹۷/۸/۱۳ - ۲۱:۴۱
حاجی بابایی:
قدرت جمهوری اسلامی ایران منحصر به فرد است
نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: به برکت انقلاب اسلامی جمهوری اسلامی با قدرت در حال حرکت رو به جلو و دارای قدرتی منحصر به فرد است.
۱۳۹۷/۸/۱۲ - ۲۲:۴۰
نماینده ولی فقیه در استان همدان:
مقاومت تنها راه غلبه بر استکبار جهانی است
امام جمعه همدان گفت: در جنگ ۸ ساله شرایط خیلی سخت تر از امروز بود و در آن زمان مردم با تحمل سختی ها توانستند دشمن را شکست دهند؛ امروز هم باید عاقلانه در مقابل دشمن ایستادگی کنیم.
۱۳۹۷/۸/۱۱ - ۱۵:۵۴
آیت الله طه محمدی:
توجه به کلام اهل بیت سبب دوری از انحرافات می شود
امام جمعه همدان گفت: باید خطبه های امام سجاد(ع) و حضرت زینب(س) جمله به جمله و کلمه به کلمه برای مردم شرح داده شود چرا که اگر مردم با این بیانات آشنا نشوند به بیراهه خواهند رفت.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۲۲:۲۹
آیت الله طه محمدی:
دشمن برنامه های فراوانی برای گمراه کردن فرزندان ما دارد
امام جمعه همدان گفت: فرماندهان بسیج باید از سن ۲ سالگی شروع به عضو گیری کنند چرا که دشمن برنامه های زیادی برای گمراه کردن بچه های ما دارد.
۱۳۹۷/۸/۹ - ۱۱:۴۲
حجت الاسلام مغیثی:
راهپیمایی اربعین زمینه ساز ظهور حضرت حجت است
امام جمعه نهاوند گفت: زیارت اربعین باید اتفاق می افتاد تا چهره و نام امام حسین(ع) جهانی شود و این حرکات زمینه ساز ظهور حضرت حجت باشد.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۱۵:۳۷
آیت الله طه محمدی:
اربعین راه نجات بشر است
امام جمعه همدان گفت: همه باید بدانند اربعین تضمین کننده رهایی بشریت از کفر، شرک و جهالت است.
۱۳۹۷/۸/۸ - ۰۰:۱۴
حجت الاسلام برقراری:
اربعین نبود، نهضت امام حسین ناقص می ماند
امام جمعه ملایر گفت: همان طور که اگر غدیر نبود بعثت ناقص می ماند اگر اربعین نبود نهضت امام حسین(ع) نیز ناقص باقی می ماند و این به معنای ظرفیت بزرگی است که در دل زیارت اربعین نهفته است.