جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ Friday, December 15, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۴:۵۱
شناسه خبر: ۵۳۱۶۴۰
 
امام جمعه دورود:
تبیین سبک زندگی اسلامی راه مقابله با ضدارزش ها است
امام جمعه دورود با بیان اینکه تبیین سبک زندگی اسلامی راه مقابله با ضدارزش ها است، گفت: در این راستا مبلغان برای انجام وظیفه خود باید به علم روز و شیوه های نوین تبلیغی مجهز باشند.

حجت الاسلام رضا حقیان، امام جمعه دورود، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، با اشاره به شرایط جامعه کنونی و رواج آسیب های اجتماعی بیان داشت: مهم ترین راه مقابله با این آسیب ها بصیرت بخشی است.

وی با تأکید بر ضرورت حضور مبلغان در عرصه تبلیغ افزود: مبلغان، نهادهای آموزشی، فرهنگی و حوزه با بهره مندی از فرصت ها باید در جهت تبیین و ترویج آموزه های دینی در جامعه اقدام کنند.

امام جمعه دورود تبیین و ترویج آموزه های دینی را لازمه ارتقای اخلاق و معنویت خواند و گفت: در انجام فعالیت تبلیغی باید همواره سعه صدر داشت و با تکیه بر توانایی های علمی و دینی در جهت مقابله با هجمه های فرهنگی ایفای نقش کرد.

وی از مبلغان به عنوان بازوی توانمندی در جهت نهادینه سازی ارزش ها و مقابله با ضدارزش ها یاد کرد و ادامه داد: مبلغ با حضور بین اقشار مختلف به ویژه نسل جوان در تربیت دینی این قشر نقش آفرین است.

حجت الاسلام حقیان با تأکید بر ضرورت مقابله با هجمه های فرهنگی و جلوگیری از رواج آسیب های اجتماعی بیان کرد: تربیت دینی دانش آموزان راه مقابله با این هجمه ها است.

وی در ادامه تصریح کرد: در راستای تربیت نسیلی انقلابی و با ایمان و اراده قوی باید زمینه حضور مبلغان در مدارس و مکان های آموزشی فراهم شود و در این راستا و حوزه و آموزش و پرورش باید تعامل خود را تقویت کنند.

امام جمعه دورود بیان داشت: ارائه مشاوره دینی به دانش آموزان و روشنگری بین این قشر خنثی کننده هجمه های دشمنان در قالب جنگ نرم است.

وی با تدکید بر ضرورت غنی سازی برنامه ها و فعالیت های تبلیغی مبلغان بیان کرد: در این راستا مبلغان ما باید به علم روز مجهز و شیوه های تبلیغی نوین را فرا گیرند تا بتوانند با تبیین ارزشها و نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی در مقابله با ضد ارزشها به خوبی عمل کنند./9451/ت۳۰۲/ب۲

ارسال به شبکه های اجتماعی
کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۶ + ۱۰
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۶:۳۱
نماینده ولی فقیه در لرستان:
حضور مردم در صحنه های انقلاب نشانه ایستادگی آنها به پای نظام است
نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه حضور مردم در صحنه های انقلاب نشانه مردمی بودن نظام است، گفت: مردم با حضور در صحنه های انقلاب نشان می دهند که پای این نظام و آرمان های انقلاب ایستاده اند.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۶:۲۰
قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور:
حضور مردم در صحنه های انقلاب خنثی کننده توطئه های دشمن است
قائم‌ مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه مانور انسانی کارآمدترین مانور است، گفت: حضور مردم در صحنه های انقلاب خنثی کننده هجمه های دشمنان است و این حضور باید تقویت شود.
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۱۵:۵۸
سرپرست مدارس علمیه نورآباد:
تبیین فرهنگ ایثار و شهادت لازمه تربیت نسلی انقلابی با روحیه جهادی است
سرپرست مدارس علمیه نورآباد با تأکید بر ضرورت تبیین و ترویج فرهنگی ایثار و شهادت گفت: برگزاری یادواره شهدا فرصتی برای تبیین این مهم و تربیت نسلی مؤمن و انقلابی است.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۸:۵۹
نماینده ولی فقیه در لرستان:
آموزش آینده نگری، مهم ترین رسالت معلمان است
نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر ضرورت توجه معلمان به رسالت های خطیری که در تربیت و بصیرت بخشی دینی و سیاسی بین دانش آموزان بر عهده دارند، گفت: معلمان باید به نسل امروز آینده نگری را بیاموزند.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۸:۳۸
آیت الله بلندنظر:
داشتن هدف مهم ترین عامل موفقیت طلبه است
آیت الله بلندنظر از عالمان برجسته دینی در لرستان با تأکید بر اینکه طلاب برای موفقیت در مسیر طلبگی باید ابتدا هدف داشته باشند، گفت: برای موفقیت در این عرصه باید به دو بال علم و اخلاق توجه داشت.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۶:۴۲
نماینده ولی فقیه در لرستان:
پیروزی جبهه مقاومت خنثی کننده توطئه های آمریکا در منطقه بود
نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه آمریکا برای ضربه زدن به اسلام و انقلاب اسلامی دست به هر توطئه ای می زند، گفت: در سایه پیروزی جبهه مقاومت و شکست داعش نقشه های آمریکا در منطقه نقش بر آب شد.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۵:۵۶
رییس تبلیغات اسلامی دلفان:
تبلیغ، لازمه مقابله با خرافات و هجمه های فرهنگی است
رییس تبلیغات اسلامی دلفان با تأکید بر ضرورت حضور مبلغان در هیأت های مذهبی، گفت: این حضور برای تبلیغ چهره به چهره و روشنگری در برابر خرافات دینی و هجمه های فرهنگی مؤثر است.
۱۳۹۶/۹/۲۲ - ۱۵:۴۷
مدیر حوزه علمیه لرستان:
نابودی دشمنان جهان اسلام در گرو چنگ زدن به ریسمان وحدت است
مدیر حوزه علمیه لرستان با تأکید بر ضرورت تمسک مسلمانان جهان اسلام به ریسمان وحدت، گفت: حرکت حول محور وحدت رمز موفقیت مسلمانان در برابر چپاول گری دشمنان جهان اسلام است.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۶:۲۵
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران الشتر:
تحقق اقتصاد مقاومتی لازمه مقابله با تحریم اقتصادی دشمنان است
معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول الشتر تحقق اقتصاد مقاومتی را امری مهم برای مقابله با تحریم اقتصادی دشمنان خواند و گفت: برای تحقق این مهم باید به دور از شعار و در مقام عمل به مؤلفه های آن توجه داشت...
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۵:۴۷
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
برنامه های قرآنی با هدف پاسخگویی به چالش های اجتماعی برگزار شود
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با تأکید بر ضرورت برگزاری برنامه های قرآنی با هدف پاسخگویی به چالش های اجتماعی، گفت: مؤسسه های قرآنی با اجرای برنامه های اثرگذار تلاش کنند در امور خانواده ها و جامعه اثرگذ...
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۵:۴۴
مدیرکل اوقاف لرستان:
فعالیت های تبلیغی مبلغان بستر تقویت فرهنگ دینی است
مدیرکل اوقاف لرستان با اشاره به انجام فعالیت های تبلیغی مبلغان به صورت مستمر در بقاع متبرکه، گفت: انجام این فعالیت ها بستر تقویت فرهنگ دینی و تحکیم بخشیدن به باورهای دینی آحاد مردم در جامعه به ویژه بی...
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۲:۰۴
حجت الاسلام محمودی خبر داد؛
فعالیت ۳۶۰ مبلغ در شهرستان الیگودرز
رییس تبلیغات اسلامی الیگودرز با اشاره به اعزام مبلغان در طول سال و به مناسبت های مختلف در این شهرستان، گفت: از هفت ماه گذشته تاکنون ۳۶۰ مبلغ در مناطق تبلیغی شهری و روستایی الیگودرز فعالیت داشته اند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۱:۵۱
به مناسبت هفته پژوهش؛
حیات و پویایی حوزه علمیه در گرو تحقیق و پژوهش است
پژوهش اصلی اساسی در تحقق اهداف حوزه به شمار می آید و یک اصل در ارتقای حیات حوزه است؛ با تقویت و ارتقای فعالیت های پژوهشی می توان شاهد پویایی بیش از پیش حوزه های علمیه شد.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۱:۳۱
رییس تبلیغات اسلامی خرم آباد:
گفتمان ‌های دینی تأثیرگذارترین برنامه‌ های سازمان تبلیغات اسلامی است
رییس تبلیغات اسلامی خرم آباد تأثیرگذارترین برنامه‌ های سازمان تبلیغات اسلامی را برگزاری گفتمان ‌های دینی با موضوعات مختلف در سطح روستاها، مدارس، محافل دینی و دانشگاه‌ها عنوان کرد و گفت: برگزاری این نش...
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۱:۲۷
معاون فرهنگی اوقاف لرستان:
تحکیم کانون خانواده در گرو نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی است
معاون فرهنگی اوقاف لرستان با تأکید بر ضرورت نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی برای تحکیم کانون خانواده ها و کاهش ناهنجارهای اجتماعی، گفت: تبیین این مهم نیازمند آموزش و بصیرت بخشی است.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۸:۲۴
مدیر مدرسه علمیه برادران پلدختر:
تبلیغ دینی لازمه حفظ حیات و سلامت روحی جامعه است
مدیر مدرسه علمیه امام رضا(ع) پلدختر با بیان اینکه تبلیغ لازمه حفظ حیات و سلامت روحی جامعه است، گفت: نهادهای فرهنگی و مذهبی باید زمینه لازم برای فعالیت های تبلیغی مبلغان را فراهم سازند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۸:۲۲
امام جمعه پلدختر:
حوزه علمیه باید پاسخگوی نیازهای جامعه بین الملل باشد
امام جمعه پلدختر با اشاره به مسائل و مشکلات در جامعه و ضرورت حضور مبلغان در جامعه گفت: حوزه علمیه باید طلابی تربیت کرده و پرورش دهد که بتوانند با استدلال پاسخگوی نیازهای جامعه باشند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۷:۴۱
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران نورآباد:
بصیرت بخشی لازمه مقابله با آسیب های اجتماعی است
معاون فرهنگی مدرسه علمیه خواهران نورآباد با تأکید بر ضرورت بصیرت بخشی بین دانش آموزان برای جلوگیری از رواج آسیب های اجتماعی در جامعه و خانواده ها گفت: در این راستا طلاب مبلغ این مدرسه در مدارس آموزش و...
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۶:۵۲
مدیر حوزه علمیه لرستان مطرح کرد؛
تحصیل هزار و ۶۰۰ طلبه در مدارس علمیه برادران لرستان
مدیر حوزه علمیه لرستان از تحصیل هزار و ۶۰۰ طلبه در مدارس علمیه برادران لرستان خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۰۰ طلبه در ادارات و سازمان‌های دولتی مشغول خدمت هستند.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۶:۴۷
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه لرستان:
وحدت و انسجام رمز موفقیت جبهه مقاومت و نابودی داعش بود
مسؤول نمایندگی ولی ‌فقیه در سپاه ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه وحدت و انسجام رمز موفقیت جبهه مقاومت و نابودی داعش بود، گفت: این افتخار بزرگ نتیجه تفکر و روحیه بسیجی بود.