چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ Wednesday, January 24, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۲۳:۴۴
شناسه خبر: ۵۳۱۲۱۳
 
مدیر مدرسه علمیه امام صادق ساوه:
والدین سبک زندگی اسلامی را برای فرزندان تبیین کنند
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) ساوه با بیان اینکه والدین سبک زندگی اسلامی را برای فرزندان تبیین کنند، گفت: دنیای امروز، دنیای اطلاعات است و اگر نظارت والدین دقیق و کارشناسی شده نباشد، سبب جدایی فرزندان از خانواده ها می شود.

حجت الاسلام سید قدرت الله سعیدی مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) ساوه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در استان مرکزی، گفت: والدین سبک زندگی اسلامی را برای فرزندان تبیین کنند.

نقش پدر و مادر در شکل گیری شخصیت فرزندان

حجت الاسلام سعیدی در رابطه با ابعاد و ساحت های نظارت تربیتی والدین بر فرزندان، ابراز کرد: نظارت والدین بر فرزندان دارای ابعاد متفاوتی است که از آن ها می توان به بحث های تربیتی، علمی، اجتماعی و فضای مجازی اشاره کرد.

مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) ساوه با اشاره به شرایط حال حاضر جامعه و نظارت تربیتی بیشتر خانواده ها بر فرزندان، بیان کرد: دنیای امروز، دنیای اطلاعات است و اگر نظارت والدین دقیق و کارشناسی شده نباشد، سبب جدایی فرزندان از خانواده ها می شود.

فضای مجازی مخل بستر تربیتی فرزندان

وی به نقش پدر و مادر در شکل گیری شخصیت فرزندان در گذشته اشاره کرد و افزود: در گذشته، فرزندان متناسب با شخصیت پدر و مادر رشد می کردند، امروزه فضای مجازی بستر تربیتی فرزندان را از خانواده گرفته است.

حجت الاسلام سعیدی در رابطه با اهمیت آگاهی هر چه بیشتر والدین در جامعه امروز بیان کرد: والدین باید به مطالب عصر خود آگاه بوده و دارای اطلاعاتی دقیق و کارشناسی شده باشد.

تاثیر تفکر دینی معلمان در تقویت علمی دانش آموزان

وی در رابطه با تاثیر تفکر دینی معلمان در تقویت علمی دانش آموزان و تربیت نسل ایده آل، تشریح کرد: آموزش و پروزش باید تحول عظیم علمی، تربیتی، اخلاقی و اقتصادی را در دستور کار خود قرار دهد و با برطرف کردن دغدغه مالی معلمان، آن ها را برای گسترش تفکر دینی در سطح جامعه اسلامی یاری کند.

مدیر مدرسه علمیه حضرت امام صادق(ع) ساوه در ادامه در رابطه با ثمرات وحدت رویه میان خانواده و آموزش و پرورش در کلان جامعه، افزود: وحدت رویه میان خانواده و آموزش و پرورش، سبب مصون ماندن جامعه از افراد دارای تضاد شخصیتی خواهد شد و سلامت جامعه اسلامی با آرمان های والای انقلابی را تضمین می کند.

حجت الاسلام سعیدی در ادامه با اشاره به برنامه های آموزشی مدرسه علمیه حضرت ولی عصر(عج) ساوه، بیان کرد: برنامه های آموزشی، کلاس های اخلاق و آموزش تخصصی تبلیغ، طبق بخشنامه حوزه علمیه در مدرسه امام صادق(ع) ساوه برگزار می شود./842/ت۳۰۲/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۱
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۴۱
مدیر حوزه علمیه استان مرکزی:
مسؤولان باید وقت خود را وقف مردم کنند
مدیر حوزه علمیه استان مرکزی گفت: مسؤولان باید وقت خود را وقف مردم کرده و از بصیرت و حضور به موقع آنان در راستای دفاع از ارزش های انقلابی، قدردانی کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۳۸
مدیر مدرسه علمیه امام صادق تفرش:
رسیدگی به خواسته های اولیه و رفع مشکلات حق طبیعی مردم است
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) تفرش رسیدگی به خواسته های اولیه مردم و رفع مشکلات را حق طبیعی آنان دانست و گفت: امروزه حقوق اولیه و حق طبیعی ملت ایران، به آمال و آرمان های آنان تبدیل شده و این امر دلیلی...
۱۳۹۶/۱۰/۲۵ - ۲۳:۳۵
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی خمین:
مسؤولان با از بین بردن نواقص، مانع از نفوذ دشمن شوند
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) خمین گفت: مسؤولان باید با از بین بردن نواقص و نقاط ضعف موجود، مانع از نفوذ دشمن شوند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۲:۲۱
مدیر مدرسه ولی عصر ساوه:
اشرافی گری مسؤولان، سبب ناامیدی مردم می شود
مدیر مدرسه ولی عصر(عج) ساوه گفت: اشرافی گری مسؤولان در کشور، سبب سوء ظن و ناامیدی مردم خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۹
مدیر مدرسه حاج محمد ابراهیم اراک:
رسانه ها پیشرفت جمهوری اسلامی ایران را به تصویر بکشند
مدیر مدرسه حاج محمد ابراهیم(ره) اراک گفت: رسانه عمومی باید در کنار کاستی های موجود، پیشرفت های جمهوری اسلامی ایران را به تصویر بکشد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۵
مدیر مدرسه علمیه امام صادق تفرش:
ملت بصیر ایران مانع از نفوذ دشمن در کشور هستند
مدیر مدرسه علمیه امام صادق(ع) تفرش گفت: ملت بصیر، مانع از نفوذ دشمن در ایران اسلامی شدند و در راستای حفظ نظام و ارزش های انقلابی راه خویش را از معاندان جدا کردند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۲
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی خمین:
بی توجهی مسؤولان به مطالبات مردم، سبب موفقیت دشمنان می شود
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) خمین گفت: بی توجهی مسؤولان به مطالبات مردم، سبب تشدید اعتراضات و موفقیت دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد شد.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۰
معاون آموزش حوزه علمیه استان مرکزی خبر داد؛
آغاز دوره های درس خارج آنلاین با شروع سال تحصیلی ۹۷-۹۶
معاون آموزش حوزه علمیه استان مرکزی گفت: آغاز دوره های درس خارج آنلاین با شروع سال تحصیلی ۹۷-۹۶ همراه و با تدریس اساتید مورد تایید شورای عالی حوزه علمیه برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۲:۰۶
مدیر حوزه علمیه استان مرکزی:
مسؤولان در مسیر خدمت به دین، اسلام و مردم گام بردارند
مدیر حوزه علمیه استان مرکزی گفت مسؤولان در مسیر خدمت به دین، اسلام و مردم گام بردارند و به عهدی که با مردم بسته اند عمل کنند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۴
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی اراک:
ملت ایران اسلامی با بصیرت مانع از سوء استفاده بیگانگان شوند
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: ملت ایران اسلامی باید در کیفیت طرح خواسته ها و انجام امور اجتماعی خویش، دقت کنند تا مانع از سوء استفاده بیگانگان شوند.
۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۷:۲۹
آیت الله دری نجف آبادی:
منافقان با حمایت آمریکا به دنبال ضربه به ایران اسلامی هستند
امام جمعه اراک با بیان اینکه منافقان با حمایت آمریکا به دنبال ضربه به نظام اسلامی ایران هستند، گفت: دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هر راهکاری در مسیر فریب جوانان و نوجوانان کشورمان...
۱۳۹۶/۱۰/۹ - ۱۳:۵۵
عضو هیأت رییسه مجمع بسیجیان استان مرکزی:
بصیرت مردم و رهبری حکیمانه، فتنه دشمن را خنثی کرده است
فخرالاسلام پیش امروز در مراسم گرامیداشت حماسه ۹ دی در پادگان ۴۲ قدر اراک در جمع پاسداران و سربازان گفت: حضور و بصیرت مردم و رهبری حکیمانه، تاکنون فتنه ها و توطئه ها را خنثی کرده است.
۱۳۹۶/۱۰/۸ - ۱۶:۰۰
آیت الله دری نجف آبادی:
حماسه ۹ دی نماد بصیرت و ولایتمداری ملت ایران اسلامی است
امام جمعه اراک با بیان اینکه حماسه ۹ دی نماد بصیرت و ولایتمداری ملت ایران است، گفت: دشمنان قصد داشتند در فتنه ۸۸ به نظام اسلامی آسیب برسانند و حماسه ۹ دی پاسخی دندان شکن به بدخواهان نظام بود.
۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۴:۴۸
معاون آموزش حوزه علمیه استان مرکزی خبر داد؛
برگزاری دوره آموزشی تکمیلی زبان ویژه طلاب استان مرکزی
معاون آموزش حوزه علمیه استان مرکزی گفت: دوره های آموزشی تکمیلی زبان خارج از کشور، با هدف برقراری ارتباط طلاب با مردم عرب زبان برگزار می شود.
۱۳۹۶/۱۰/۱ - ۱۵:۴۰
امام جمعه موقت اراک:
عدالت اجتماعی مهمترین آرمان نظام اسلامی است
امام جمعه موقت اراک با بیان اینکه عدالت اجتماعی مهمترین آرمان نظام اسلامی است، گفت: مسؤولان ایران اسلامی باید تحقق عدالت اجتماعی و مبارزه با فقر را از اهداف مهم خود بدانند و در این مسیر تلاش کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۲۳:۳۸
آیت الله دری نجف آبادی:
وحدت حوزه و دانشگاه نخستین گام تعالی در جامعه اسلامی است
امام جمعه اراک گفت: وحدت میان حوزه و دانشگاه، نخستین گام در راستای رسیدن به پیشرفت و تعالی در جامعه اسلامی است.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۲۳:۰۲
رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی:
وحدت حوزه علمیه و دانشگاه سبب پویایی جامعه اسلامی می شود
رییس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان مرکزی با بیان اینکه وحدت حوزه علمیه و دانشگاه سبب پویایی جامعه جامعه اسلامی می شود، گفت:‌ مسؤولان باید در مسیر پیشبرد وحدت حوزه و دانشگاه گ...
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۲۲:۳۹
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی اراک:
اتحاد حوزه و دانشگاه سبب مصونیت جامعه در برابر توطئه‌های دشمنان می شود
مدیر مدرسه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: حوزویان و دانشگاهیان در مقابل توطئه‌های دشمنان باید با وحدت و هوشیاری عمل کرده و نقشه های شوم آنان را نقش بر آب کنند.
۱۳۹۶/۹/۲۷ - ۲۲:۳۶
معاون پژوهش حوزه علمیه استان مرکزی:
شهید مفتح عامل وحدت میان حوزه علمیه و دانشگاه شد
معاون پژوهش حوزه علمیه استان مرکزی با بیان اینکه شهید مفتح، سبب ایجاد پیوند و اتحاد میان حوزه علمیه و دانشگاه شد، گفت: شهید مفتح حتی دانشجویان منحرف را هم مانند فرزندان خویش به آغوش می گرفت و آنان را ...
۱۳۹۶/۹/۲۶ - ۱۲:۴۵
مدیر حوزه علمیه حاج محمد ابراهیم اراک:
صداقت مسؤولان با مردم، سبب تبلور اتحاد در جامعه است
حجت الاسلام اسفندیاری با بیان اینکه ملت، بزرگ ترین پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی است، گفت: صداقت مسؤولان و سران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با مردم، سبب تبلور اتحاد در جامعه است.