جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ Friday, December 15, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۲:۱۳
شناسه خبر: ۵۳۰۲۱۰
 
نوبخت:
البرز گذرگاه مسافرتی کشور است
نوبخت پروژه آزادراه تهران به شمال را بسیار با اهمیت دانست و خواستار پیگیری‌های استانی و کشوری شد و گفت: البرز گذرگاه مسافرتی کشور است و مجموع طرح‌هایی که در سفر ریاست جمهوری تصویب شده برای استان پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری رسا در استان البرز، نوبخت معاون رییس‌جمهور و سخنگوی دولت امروز در بازدید از پروژه آزادراه "شهید همت" که تهران را به شمال کشور متصل می‌کند، اظهار داشت: از منظر زمانی و مکانی این بازدید به دلیل اینکه فاز دوم تخصیص‌های عمرانی سال 96  حداکثر تا پایان این ماه به خزانه ابلاغ می‌شود، اهمیت دارد.

وی افزود: 19 هزار و 100 میلیارد تومان بودجه سال 96 در فاز اول ابلاغ شد و برخی از اسناد خزانه باید پرداخت شود که در آینده نزدیک  به اتمام خواهد رسید.

نوبخت با بیان اینکه 17 هزار و 500 میلیارد اعتبار عمرانی تخصیص می‌یابد‌، خاطرنشان کرد: از خرداد ماه امسال کارهای بودجه انجام شده و تا 15 آذر ماه لایحه بودجه ارائه می‌شود و برنامه‌های که امسال در حال صورت‌دادن است باید هم اکنون انجام شود و مابقی به بودجه سال 97 ارجاع می‌شود.

درباره انتخاب استانداری البرز گفت‌وگوهای مفصلی صورت گرفت

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه سیاست دولت این است که البرز اهمیت راهبردی دارد، بیان کرد: بودجه های امسال و سال آینده برای استان البرز اهمیت زیادی دارد و در انتخاب استانداران رای‌گیری می‌شود و درباره انتخاب استانداری البرز گفت‌وگوهای مفصلی صورت گرفت.

معاون رییس‌جمهور با اشاره به اینکه این سفر برای بازدید از پروژه همت صورت گرفت، افزود: چند جلسه با پیمانکاران این پروژه صورت گرفت که اهمیت راهبردی این آزادراه را برای دولت نمایان می‌سازد و هر سفر بنده باعث ایجاد تخصیص ویژه به این پروژه شد.

وی ادامه داد: حدود 28 هزار میلیارد تومان اعتبارات سفرهای استانی رییس جمهور است که بیش از 21 هزار میلیارد اعتبارات این سفرها پرداخت شده و سازمان برنامه و بودجه مسئول پرداخت این تخصیص‌ها است.

34 هزار و 500 میلیار تومان بودجه سال آینده را اوراق مالی تشکیل می‌دهد

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه فعالیت‌های استانداری در زمینه تخصیص بودجه باید بیشتر شود، گفت: آزادراه تهران- شمال مستلزم این است که مشکل معارضان و اعتبارات و مشکلات پیمانکار برطرف شود و  نمایندگان مجلس نیز برای کمک به این پروژه اقدام مناسبی انجام می‌دهند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: 34 هزار و 500 میلیار تومان بودجه سال آینده را اوراق مالی تشکیل می‌دهد و برای نقدینگی این اوراق و تحویل به پیمانکاران کارهایی انجام می‌گیرد.

نوبخت خبرهای دقیق و امیدوار کننده در رابطه با پروژه آزادراه تهران به شمال را بسیار با اهمیت دانست و خواستار پیگیری‌های استانی و کشوری شد و بیان کرد: البرز گذرگاه مسافرتی کشور است و مجموع طرح‌هایی که در سفر ریاست جمهوری تصویب شده برای استان پرداخت می‌شود./842/د۱۰۳/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۹/۲۳ - ۲۳:۴۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز:
عربستان، مجری دستورات غرب در منطقه است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز گفت: عربستان، مجری دستورات غرب در منطقه است و سیاست های آنان را دنبال می کند.
۱۳۹۶/۹/۲۱ - ۱۵:۴۴
امام جمعه کرج:
تقویت سرمایه‌های معنوی؛ مهم‌ترین هدف حلقه‌های صالحین
حجت الاسلام و المسلمین حسینی همدانی گفت: هدف اصلی حلقه‌های صالحین، تقویت سرمایه‌های معرفتی و معنوی افراد جامعه است.
۱۳۹۶/۹/۲۰ - ۱۵:۴۸
رییس ستاد اقامه نماز کشور:
نباید اجازه دهیم فضاهای مجازی تفکر خود را بر نسل جوان قالب کنند
حجت‌الاسلام و المسلمین قرائتی گفت: نباید اجازه دهیم فضای مجازی و رسانه‌های ماهواره‌ای تفکر خود را بر نسل جوان قالب کنند و با نهادینه کردن فرهنگ نماز در این افراد می‌توان به زندگی آن‌ها نظم بخشید.
۱۳۹۶/۹/۱۰ - ۱۶:۱۳
امام جمعه کرج:
مسلمانان با حفظ وحدت و هوشیاری توطئه های دشمن را خنثی کنند
امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه مسلمانان با حفظ وحدت و هوشیاری توطئه های دشمن را خنثی کنند، گفت: دشمنان و بدخواهان با برنامه ریزی برای تفرقه افکنی، وحدت مسلمانان را نشانه گرفته اند.
۱۳۹۶/۹/۳ - ۱۶:۰۷
امام جمعه کرج:
اتحاد و یکپارچگی مسلمانان سبب نابودی داعش شد
امام جمعه کرج با بیان اینکه اتحاد و یکپارچگی مسلمانان سبب نابودی داعش شد، گفت: هدایت رهبر انقلاب و مرجعیت و همراهی و مجاهدت رزمندگان اسلام سبب نجات منطقه از دست داعش شد.
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۸:۰۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز:
مردم برای پیشرفت در تمامی امور نیازمند مطالعه هستند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه کتاب سرمایه ای بزرگ و دوست ارزشمند انسان ها است، گفت: نکته برداری از کتب موجود در کتابخانه ها آسان تر است؛ زیرا در محل هایی که دسترسی به اینترنت وجود ند...
۱۳۹۶/۸/۳۰ - ۱۷:۴۰
مسؤول دبیرخانه کانون های مساجد البرز تأکید کرد؛
ضرورت نقش آفرینی بیشتر خانواده ها در ترویج و تشویق کتابخوانی
مسؤول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز با بیان اینکه خانواده ها در ترویج و تشویق کتابخوانی نقش آفرینی کنند، گفت: یکی از زیر ساخت های فرهنگی که می تواند در گسترش فرهنگ کتابخوانی در کشور...
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۲۳:۱۲
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز:
سیره امام رضا نماد اخلاق الهی و فضایل انسانی است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه سیره امام رضا(ع) نماد اخلاق الهی و فضایل انسانی است، گفت: طریقه برخورد امام رضا(ع) در تاریخ ایران، نشانگر درایت و سیاست ارزشمند ایشان در امور سیاسی و اج...
۱۳۹۶/۸/۲۷ - ۱۱:۳۳
امام جمعه کرج:
انس جوانان با قرآن توطئه دشمنان را خنثی می کند
امام جمعه کرج با بیان اینکه انس جوانان با قرآن کریم توطئه های دشمنان را خنثی می کند، گفت: مردم باید با تمسک به آن، به سوی کمالات والای انسانی هدایت شوند.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۶:۰۲
امام جمعه کرج:
عدم وابستگی به غرب ناجی اقتصاد کشور است
امام جمعه کرج با بیان اینکه عدم وابستگی به غرب ناجی اقتصاد کشور است، گفت: امروز نباید نیازمند بیگانگان باشیم که در این زمینه تغییر تفکر وابسته به غرب نجات دهنده اقتصاد کشور است.
۱۳۹۶/۸/۲۶ - ۱۲:۰۱
امام جمعه کرج:
بینش رسول خدا نگاهی توحیدی در حد اعلی است
امام جمعه کرج گفت: بینش رسول خدا یک نگاه توحیدی در حد اعلی است و ایشان تمامی فیض ها را از سوی پروردگار می دانستند.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۵:۰۰
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز:
وقف فرهنگی و مذهبی راهکاری برای مقابله با نفوذ دشمنان است
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: وقف فرهنگی و مذهبی و اجرای دقیق نیت ها از سوی متولیان، راهکاری برای مقابله با نفوذ و تهاجم دشمنان دین مبین اسلام و جامعه اسلامی است.
۱۳۹۶/۸/۲۴ - ۱۴:۴۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز:
۲۰۰ مرکز قرآنی در استان البرز فعالیت می کنند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه بیش از ۲۰۰ مرکز قرآنی در استان البرز فعالیت می کنند، گفت: مراکز قرآنی استان البرز در مدت زمان یک ماهه توانسته اند بیش از ۱۸۰ نفر را تحت آموزش قرار دهند....
۱۳۹۶/۸/۱۹ - ۱۶:۰۴
امام جمعه کرج:
اربعین حسینی مقدمه نابودی اسراییل است
امام جمعه کرج با بیان اینکه گردهمایی عظیم اربعین سبب نابودی دشمنان و توطئه های بدخواهان شده است، گفت: اربعین حسینی مقدمه نابودی اسراییل تا کمتر از ۲۵ سال دیگر است.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۳:۰۴
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز:
زائران اربعین حسینی، سفیران قیام عاشورا هستند
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: زائران اربعین حسینی سفیران قیام عاشورا، سیدالشهدا(ع) و نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
۱۳۹۶/۸/۱۸ - ۱۲:۵۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز:
اربعین، نماد عزت و انسجام جهان اسلام است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه همایش بزرگ اربعین، نماد عزت و انسجام جهان اسلام است، گفت: کنگره عظیم اربعین نماد اقتدار، قدرت، همبستگی و وحدت مسلمانان است.
۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۱۲:۰۸
اربعین؛
اربعین حسینی تجلی شکوه شیعیان در سراسر جهان است
مسؤول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز گفت: گردهمایی عظیم اربعین حسینی تجلی شکوه شیعیان در سراسر جهان است.
۱۳۹۶/۸/۱۲ - ۱۶:۴۰
امام جمعه کرج:
ایران اسلامی هرگز تسلیم آمریکایی ها نخواهد شد
امام جمعه کرج گفت: آمریکا به دنبال تسلیم کردن جمهوری اسلامی است؛ اما باید بدانند که ایران اسلامی از اعتقادات خود در زمینه مقابله با استکبار عقب نشینی نمی کند و هرگز تسلیم آمریکایی ها نخواهد شد.
۱۳۹۶/۸/۵ - ۱۶:۳۵
امام جمعه کرج:
راه نفوذ آمریکا به کشور بسته شده است
امام جمعه کرج گفت: ما راه نفوذ سیاسی، اقتصادی و اجتماعی آمریکا در کشور را با تمام توان بسته ایم، با تمام توان با آمریکا مقابله خواهیم کرد و اجازه نفوذ آن را به کشور نخواهیم داد.
۱۳۹۶/۸/۳ - ۱۵:۵۶
اربعین؛
اربعین حسینی نماد عظمت و اقتدار شیعیان جهان است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با اشاره به اهمیت اجتماع بزرگ اربعین، گفت: اجتماع میلیونی اربعین حسینی نماد عظمت شیعیان و امت اسلامی است.