سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ Tuesday, October 17, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۲:۱۳
شناسه خبر: ۵۳۰۲۱۰
 
نوبخت:
البرز گذرگاه مسافرتی کشور است
نوبخت پروژه آزادراه تهران به شمال را بسیار با اهمیت دانست و خواستار پیگیری‌های استانی و کشوری شد و گفت: البرز گذرگاه مسافرتی کشور است و مجموع طرح‌هایی که در سفر ریاست جمهوری تصویب شده برای استان پرداخت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری رسا در استان البرز، نوبخت معاون رییس‌جمهور و سخنگوی دولت امروز در بازدید از پروژه آزادراه "شهید همت" که تهران را به شمال کشور متصل می‌کند، اظهار داشت: از منظر زمانی و مکانی این بازدید به دلیل اینکه فاز دوم تخصیص‌های عمرانی سال 96  حداکثر تا پایان این ماه به خزانه ابلاغ می‌شود، اهمیت دارد.

وی افزود: 19 هزار و 100 میلیارد تومان بودجه سال 96 در فاز اول ابلاغ شد و برخی از اسناد خزانه باید پرداخت شود که در آینده نزدیک  به اتمام خواهد رسید.

نوبخت با بیان اینکه 17 هزار و 500 میلیارد اعتبار عمرانی تخصیص می‌یابد‌، خاطرنشان کرد: از خرداد ماه امسال کارهای بودجه انجام شده و تا 15 آذر ماه لایحه بودجه ارائه می‌شود و برنامه‌های که امسال در حال صورت‌دادن است باید هم اکنون انجام شود و مابقی به بودجه سال 97 ارجاع می‌شود.

درباره انتخاب استانداری البرز گفت‌وگوهای مفصلی صورت گرفت

سخنگوی دولت با تاکید بر اینکه سیاست دولت این است که البرز اهمیت راهبردی دارد، بیان کرد: بودجه های امسال و سال آینده برای استان البرز اهمیت زیادی دارد و در انتخاب استانداران رای‌گیری می‌شود و درباره انتخاب استانداری البرز گفت‌وگوهای مفصلی صورت گرفت.

معاون رییس‌جمهور با اشاره به اینکه این سفر برای بازدید از پروژه همت صورت گرفت، افزود: چند جلسه با پیمانکاران این پروژه صورت گرفت که اهمیت راهبردی این آزادراه را برای دولت نمایان می‌سازد و هر سفر بنده باعث ایجاد تخصیص ویژه به این پروژه شد.

وی ادامه داد: حدود 28 هزار میلیارد تومان اعتبارات سفرهای استانی رییس جمهور است که بیش از 21 هزار میلیارد اعتبارات این سفرها پرداخت شده و سازمان برنامه و بودجه مسئول پرداخت این تخصیص‌ها است.

34 هزار و 500 میلیار تومان بودجه سال آینده را اوراق مالی تشکیل می‌دهد

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه فعالیت‌های استانداری در زمینه تخصیص بودجه باید بیشتر شود، گفت: آزادراه تهران- شمال مستلزم این است که مشکل معارضان و اعتبارات و مشکلات پیمانکار برطرف شود و  نمایندگان مجلس نیز برای کمک به این پروژه اقدام مناسبی انجام می‌دهند.

سخنگوی دولت تصریح کرد: 34 هزار و 500 میلیار تومان بودجه سال آینده را اوراق مالی تشکیل می‌دهد و برای نقدینگی این اوراق و تحویل به پیمانکاران کارهایی انجام می‌گیرد.

نوبخت خبرهای دقیق و امیدوار کننده در رابطه با پروژه آزادراه تهران به شمال را بسیار با اهمیت دانست و خواستار پیگیری‌های استانی و کشوری شد و بیان کرد: البرز گذرگاه مسافرتی کشور است و مجموع طرح‌هایی که در سفر ریاست جمهوری تصویب شده برای استان پرداخت می‌شود./842/د۱۰۳/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۳ + ۴
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۲:۰۵
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز:
ایران اسلامی هراسی از تهدیدهای آمریکا ندارد
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه ایران اسلامی در مقابل تهدید های آمریکایی ها هراسی ندارد، گفت: ملت ایران اسلامی انرژی هسته ای را حق مسلم خود می دانند و با تمام توان در مقابل تهدید های آ...
۱۳۹۶/۷/۲۴ - ۱۰:۱۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز:
۱۴۰ مبلغ و راوی از استان البرز به کشور عراق اعزام می شوند
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان البرز با بیان اینکه کمیسیون فرهنگی، آموزشی اربعین تشکیل می شود، گفت: یکی از اهداف این کمیسیون اعزام ۱۴۰ مبلغ، مبلغه و راوی به کشور عراق است.
۱۳۹۶/۷/۲۳ - ۱۷:۱۵
مسؤول کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز:
۶۷۰ کانون فرهنگی هنری مساجد در استان البرز فعالیت می کنند
مسؤول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان البرز گفت: هزار مسجد در استان البرز وجود دارد که از این تعداد ۶۷۰ مسجد دارای کانون فرهنگی هستند.
۱۳۹۶/۷/۲۱ - ۱۶:۰۹
امام جمعه کرج:
دستگاه دیپلماسی باید با قاطعیت در مقابل گزافه گویی استکبار بایستند
امام جمعه کرج با بیان اینکه دشمنان سعی می کنند شاخصه های اقتدار را از ما بگیرند، گفت: با توجه به اینکه آمریکا قلدرمآبانه رفتار می کند عزیزان ما در دستگاه دیپلماسی باید با قاطعیت در مقابل گزافه گویی اس...
۱۳۹۶/۷/۲۰ - ۱۸:۱۳
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز:
خانواده ها در مقابله با آسیب های اجتماعی فرزندان نقش آفرینی کنند
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان البرز با تأکید بر اینکه خانواده ها در مقابله با آسیب های اجتماعی فرزندان نقش آفرینی کنند، گفت: تربیت اولیه فرزندان در خانواده صورت می گیرد و خانواده ها با تربیت صحیح می ت...
۱۳۹۶/۷/۱۶ - ۱۳:۵۶
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز خبر داد؛
خدمت رسانی ۳۳ موکب استان البرز در اربعین حسینی
مدیر کل اداره اوقاف و امور خیریه استان البرز با بیان اینکه استان البرز دارای ۳۳ موکب در کربلا، نجف اشرف و مسیر نجف اشرف به کربلا است، گفت: از این تعداد یک موکب از سوی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان...
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۲:۲۲
امام جمعه کرج مطرح کرد؛
جلو گیری از فساد اداری، شاخص ترین عوامل پیاده سازی دولت الکترونیک
نماینده ولی فقیه در استان البرز با بیان اینکه جلوگیری از فساد اداری، شاخص ترین عوامل پیاده سازی دولت الکترونیک است، گفت: دولت الکترونیک نقش مهمی در توسعه استان دارد و رضایت مندی مردم از خدمات ارائه ش...
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۲۲:۱۳
نوبخت:
البرز گذرگاه مسافرتی کشور است
نوبخت پروژه آزادراه تهران به شمال را بسیار با اهمیت دانست و خواستار پیگیری‌های استانی و کشوری شد و گفت: البرز گذرگاه مسافرتی کشور است و مجموع طرح‌هایی که در سفر ریاست جمهوری تصویب شده برای استان پرداخ...
۱۳۹۶/۷/۱۵ - ۰۰:۰۸
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز:
خانواده رکن بنیادین اجتماع بشری است
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: نخستین لازمه داشتن جامعه ای سالم و پویا، سلامت و پایداری خانواده است؛ زیرا نهاد خانواده رکن بنیادین اجتماع بشری است.
۱۳۹۶/۷/۱۴ - ۱۶:۰۶
امام جمعه کرج:
ایران اسلامی با قاطعیت در مقابل زورگویان و استکبار ایستادگی می کند
امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه ایران اسلامی با قاطعیت در مقابل زورگویان استکبار ایستادگی می کند، گفت: مردم انقلابی و مومن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ثابت کردند هر گاه کسی با زور با آنان سخن بگوید،...
۱۳۹۶/۷/۱۱ - ۱۵:۱۵
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان البرز:
۸۵ امامزاده و بقعه متبرکه ثبت شده در استان البرز وجود دارد
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان البرز گفت: تعداد ۸۵ بقعه متبرکه در سطح استان البرز وجود دارد که امسال در ۴۲ بقعه همایش بصیرت عاشورایی با حضور عموم مردم استان البرز در حال برگزاری است.
۱۳۹۶/۷/۹ - ۱۵:۴۰
همزمان با سراسر کشور؛
نماز ظهر عاشورا در کرج اقامه شد
نماز ظهر عاشورا، امروز همزمان با سراسر کشور با حضور مردم مومن و عزادار شهرستان کرج به امامت حجت الاسلام والمسلمین حسینی‌همدانی نماینده ولی فقیه در استان البرز در این شهر اقامه شد.
۱۳۹۶/۷/۹ - ۰۱:۲۷
امام جمعه کرج:
رابطه بین سبب و مسببات، یک قانون الهی است
نماینده ولی فقیه در استان البرز گفت: هر چیزی که در دنیا وجود دارد به واسطه رابطه سبب و مسببات است یعنی هر اتفاقی در دنیا می ­افتد سببی در آن وجود دارد و هیچ چیزی بدون ...
۱۳۹۶/۷/۸ - ۲۰:۲۱
مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز:
بیان کلام امام حسین از راه های احیای دین است
مدیرکل تبلیغات اسلامی البرز هدف امام حسین(ع) از قیام عاشورا احیای دین بوده است،که یکی از راه های احیای دین در مجالس سوگواری اباعبدلله الحسین (ع) بیان کلام اهل بیت (ع) است.
۱۳۹۶/۷/۸ - ۰۰:۳۲
امام جمعه کرج:
سکوت در مقابل معصیت از مقامات الهی نیست
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه مومن نسبت به معصیت اهل خرسندی و خشنودی نیست، گفت: در روایات وقتی نگاه می­ کنیم اگر سکوت در مقابل منکر و معصیت و کفر از مقامات الهی باشد این روایات هیچ می­...
۱۳۹۶/۷/۷ - ۱۵:۴۹
امام جمعه کرج:
ایران اسلامی با قدرت در مقابل دنیای استکبار ایستادگی می کند
امام جمعه کرج با تاکید بر اینکه ایران اسلامی با قدرت در مقابل دنیای استکبار ایستادگی می کند، گفت: ملت ما در مسیر حفظ ارزش های دین، اسلام و انقلاب سر می دهد، اما عزت خود را به هیچ قیمتی نمی فروشد.
۱۳۹۶/۷/۶ - ۲۳:۵۴
امام جمعه کرج:
رأس طاعت و بندگی رضای پروردگار است
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز گفت: رأس طاعت و بندگی، رضای پروردگار است و در احادیث نیز آمده است که رأس طاعت و بندگی خدا رضای بنده به آن چیزی که خدا برای او می­ خواهد است.
۱۳۹۶/۷/۵ - ۲۲:۵۶
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز:
افضل ایمان، رضای پروردگار است
امام جمعه کرج با تاکید براینکه افضل ایمان رضای پروردگار است، گفت: حضرت علی(ع) در رابطه با این موضوع فرموده است: افضل ایمان رضای پروردگار است یعنی فرد به آن چیزی که خدواند برایش تقدیر کرده رضا باشد و ...
۱۳۹۶/۷/۵ - ۱۱:۵۹
امام جمعه کرج:
توکل بر خدا افتخاری بزرگ برای بندگان است
نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با تاکید بر اینکه انسان ها نباید رضای نفس و تکیه بر نفس داشته باشند، گفت: بنده موحد فکرش در دنیا لقاء پروردگار است و تکیه بر خدا و موحد بودن افتخار بزرگی برای بندگان وا...
۱۳۹۶/۵/۲۶ - ۱۱:۴۷
رییس سازمان بسیج رسانه:
بی حجابی آرامش جامعه را سلب می کند
رییس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: دشمنان با استفاده از راهکارهای جذاب و تبلیغات بیش از حد فرهنگ غرب می‌خواهند بی‌عفتی را در جامعه اسلامی نهادینه کنند.