Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - هوشیاری و بصیرت مردم دشمنان را ناامید می کند
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ Saturday, March 17, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۵:۳۶
شناسه خبر: ۴۹۲۷۶۳
 
امام جمعه موقت کرمان:
هوشیاری و بصیرت مردم دشمنان را ناامید می کند
امام جمعه موقت کرمان با بیان این که تمکین و حمایت از قانون وظیفه همه است، گفت: دشمن می خواهد از هر راهی به کشور و نظام جمهموری اسلامی آسیب بزند اما هوشیاری و بصیرت مردم دشمنان را ناامید می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کرمان، حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه موقت کرمان در خطبه های نماز جمعه این شهر در مصلی امام علی(ع) گفت: توصیه علما، صالحان و بزرگان این است که شیعیان خود را با سه کتاب قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه مانوس کنند.

وی با اشاره به نامه 31 نهج البلاغه اظهار داشت: زبان یک عضو مهم در بدن انسان است و نسبت به سایر اعضای دیگر ویژگی هایی دارد، زبان می تواند با رفتارهای خوب و پسندیده اشرف مخلوقات را به خدا نزدیک کند و همچنین می تواند با گناهان انسان را به دوزخ بفرستد.

امام جمعه موقت کرمان افزود: انسان باید مواظب زبان خود باشد، سکوت زبان سبب می شود تا انسان به آراستگی روح و تفکر بیشتر در رفتار های اجتماعی خود با دیگران بیندیشد.

وی ایراد کرد: دین اسلام مسلمانان را دعوت به اخلاق خوب کرده است؛ اخلاق و رفتار خوب سبب می شود که بیگانگان تمایل به دین اسلام پیدا کنند.

امام جمعه موقت کرمان بیان کرد: انتخابات یک اتفاق خوب برای کشور ما است و هر فردی که تمایل دارد خدمتی به مردم داشته باشد پا در صحنه می گذارد؛ در مرحله اول باید هم خود و هم طرفدارانش اخلاق خوب را سر لوحه کار خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: شورای نگهبان مسؤولیت سنگینی بر دوش دارد که به لطف خدا همیشه سربلند از این وظیفه بیرون می آید.

امام جمعه موقت کرمان عنوان کرد: در شروع ثبت نام برای ریاست جمهوری متاسفانه شاهد بی نظمی هایی هستیم که مسؤولان باید فکری به حال این مشکلات کنند؛ آبروی کشور بسیار مهم تر از ثبت نام است.

وی در پایان گفت: تمکین و حمایت از قانون وظیفه همه است؛ هیچ کاندیدایی، کاندید مقام معظم رهبری نیست، کاندید رهبر معظم انقلاب رای مردم ایران است؛ دشمنان می خواهند از هر طرقی که بتوانند به کشور و نظام جمهوری اسلامی آسیب بزنند و هوشیاری و بصیرت می تواند دشمنان را ناامید کند./۲۰۲/۹۷۲/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۷ + ۱۳
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۲۲
امام جمعه کرمان:
توسعه اقتصادی و خروج از رکود درگرو حمایت از تولید داخلی است
امام جمعه کرمان با تأکید بر این که خرید کالای ایرانی را در روزهای پایانی سال فراموش نکنیم، گفت: برای توسعه اقتصادی کشور و خروج از رکود، در خریدهای پایانی سال کالای تولید داخل را فراموش نکنیم.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۲:۳۶
امام جمعه ماهان:
ورود اجناس خارجی به کشور با سیاست های اقتصاد مقاومتی سازگاری ندارد
حجت الاسلام محمدزاده با اشاره به این که دولت در مبارزه با قاچاق جدی عمل کند، گفت: ورود اجناس خارجی به کشور با سیاست های اقتصاد مقاومتی سازگاری ندارد و دولت در زمینه جلوگیری از ورود کالای قاچاق در سال ...
۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۱۵:۳۹
معاون فرهنگی سپاه ثارالله کرمان:
روحانیان فرهنگ استفاده درست از فضای مجازی را به جوانان آموزش دهند
مسلمی با اشاره به این که حوزویان فرهنگ درست استفاده کردن از فضای مجازی را به جوانان یاد دهند، گفت: بازی های مستهجن، بی بند و باری، سرد شدن روابط خانوادگی و بدبین شدن به اسلام از اهدافی بوده که دشمنان ...
۱۳۹۶/۱۲/۱۸ - ۱۷:۳۲
امام جمعه کرمان:
قدرت دفاعی ایران قابل مذاکره نیست
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با اشاره به این که قدرت دفاعی ایران قابل مذاکره نیست، گفت: همه مسؤولان باید تحت فرمایشات رهبر انقلاب با قدرت کامل از آرمانهای انقلاب اسلامی دفاع کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۴۴
امام جمعه موقت کرمان:
مسجد پایگاه نشر اسلام است
​حجت الاسلام عربپور با اشاره به این که مسجد پایگاه نشر اسلام است، گفت: ترویج فرهنگ اسلام زمانی در کشور به وجود می آید که مساجد پایگاه نشر معارف اسلامی باشند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۸:۳۸
استاد حوزه علمیه کرمان:
دین اسلام به دنبال حفظ ارزش زن در جامعه است
استاد حوزه علمیه کرمان با اشاره به این که شرافت زن باید درجامعه حفظ شود، گفت: دین اسلام به دنبال حفظ ارزش زن در جامعه بوده و کسی که از سبک زندگی غربی پیروی می کند، نمی تواند ارزش زن را بفهمد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۵:۱۰
استاد درس خارج حوزه علمیه کرمان:
ولایت مداری و حمایت از امام علی نشانه ای از فضایل حضرت زهرا است
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با اشاره به این که ولادت حضرت زهرا یک معجزه الهی است، گفت: ولایت مداری حضرت زهرا در مقابل دشمنان و حمایت از امام علی نشانه دیگری از فضایل حضرت زهرا(س) است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۵
امام جمعه موقت کرمان:
مادران نقش موثری در تربیت فرزندان دارند
حجت الاسلام عرب پور با اشاره به این که مادران نقش موثری در تربیت فرزندان دارند، گفت: رسیدن به موقعیت های اجتماعی، سیاسی و موفقیت در قله های علمی زمانی برای انسان به وجود می آید که در زندگی به مادر خو...
۱۳۹۶/۱۲/۱۷ - ۰۰:۲۱
استاد درس خارج حوزه علمیه کرمان:
حفظ انقلاب اسلامی ایران مهمترین وظیفه مردم و مسؤولان است
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با بیان این که حفظ انقلاب اسلامی ایران مهمترین وظیفه مردم و مسؤولان است، گفت: دشمنان دین اسلام به دنبال از بین بردن انقلاب اسلامی ایران هستند و وظیفه مردم و مسؤولان است...
۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۳:۱۹
استاد حوزه علمیه کرمان:
نیکی به والیدن سپری برای خاموش کردن غضب الهی است
معین الدینی با بیان این که زندگی حضرت زهرا تمام نور بود، گفت: نیکی به پدر و مادر سپری محکم برای خاموش کردن غضب خداوند است.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۵۴
استاد حوزه علمیه کرمان:
زنان حضرت زهرا را در زندگی الگو قرار دهند
حجت الاسلام هنرمند با بیان این که راز موفقیت زندگی حضرت زهرا(س) همدل بودن با همسرش بود، گفت: زنان حضرت زهرا را در زندگی الگو قرار بدهند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۹
امام جمعه کرمان:
مردم در درختکاری مشارکت کنند
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با تأکید بر این که مردم باید به درختکاری اهمیت دهند، گفت: وضعیت منابع طبیعی در دنیا در وضع بحرانی قرار دارد و بعضی از مردم وظیفه خود را که نگهداری از طبعیت است، انجام...
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۱۳:۰۰
مدیر حوزه علمیه کرمان:
مردم و مسؤولان برای حفظ محیط زیست تلاش کنند
حجت الاسلام والمسلمین الله وردی با اشاره به این که منابع طبیعی نقش اساسی در زندگی سالم دارد، گفت: مردم و مسؤولان باید برای حفظ محیط زیست تلاش کنند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۳:۴۱
امام جمعه امین شهر:
تنها راه نجات از بیکاری و تورم، اهمیت دادن به تولیدات داخلی است
حجت الاسلام فلاحی با توجه به این که تنها راه نجات از بیکاری و تورم، اهمیت دادن به تولیدات داخلی است، گفت: اقتصاد مقاومتی زمانی در کشور اجرایی می شود که دولت مردان به تولید داخلی اهمیت دهند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۲۳:۱۱
معاون امور طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه کرمان:
معنویت به زندگی انسان آرامش می دهد
حجت الاسلام زمزم زاده با اشاره به این که معنویت به زندگی انسان آرامش می دهد، گفت: خانواده ای که ملاک زندگی خود را انجام دستورات خدا قرار داده، می تواند بهترین زندگی را در دنیا و آخرت داشته باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۶:۰۷
استاد درس خارج حوزه علمیه کرمان:
کمک کردن به فقیران در آخر سال فراموش نشود
استاد درس خارج حوزه علمیه کرمان با اشاره به این که کمک کردن به فقیران را مردم در آخر سال فراموش نکنند، گفت: روز نیکوکاری را مردم مغتنم شمارند و افرادی که در جامعه توانایی مالی و کمک کردن به فقیران و ت...
۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۲۲:۲۰
استاد حوزه علمیه کرمان:
ورود اجناس خارجی به کشور با سیاست های اقتصاد مقاومتی سازگاری ندارد
حجت الاسلام هدایتی با اشاره به این که ورود اجناس خارجی با سیاست های اقتصادی مقاومتی نمی سازد، گفت: بعضی از اعضای دولت اعتقاد دارند که تنها کشورهای خارجی هستند که به پیشرفت ایران کمک می کنند و به همین ...
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۲۳:۰۳
امام جمعه رفسنجان:
دولت مردان انگیزه ای برای اجرا کردن اقتصاد مقاومتی ندارند
حجت الاسلام رمضانی پور با اشاره به این که دولت مردان انگیزه ای برای اجرا کردن اقتصاد مقاومتی در کشور ندارند، گفت: اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی نیاز به جدیت و پشتکار دارد و دولتی که اعتقادی به تولید داخل...
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۹:۴۲
امام جمعه بم:
دولت در اجرایی کردن شعار سال نمره مناسبی ندارد
حجت الاسلام دانشی با اشاره به این که دولت در اجرایی کردن شعار سال نمره خوبی ندارد، گفت: باید دولت بداند اقتصاد مقاومتی زمانی در کشور اجرایی می شود که به تولیدات داخلی اهمیت دهد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۱۹:۲۰
امام جمعه موقت کرمان:
بانوان جامعه همسرداری و تربیت فرزند را از حضرت ام البنین بیاموزند
حجت الاسلام عرب پور با اشاره به این که بانوان در جامعه حضرت ام البنین را در همسرداری و تربیت فرزند الگوی خود قرار دهند، گفت: فرزندان صالح و وفادار به امام و ولایت، نشانگر خوب تربیت کردن مادر است.