Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - هوشیاری و بصیرت مردم دشمنان را ناامید می کند
شنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۷ Saturday, December 15, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۵:۳۶
شناسه خبر: ۴۹۲۷۶۳
 
امام جمعه موقت کرمان:
هوشیاری و بصیرت مردم دشمنان را ناامید می کند
امام جمعه موقت کرمان با بیان این که تمکین و حمایت از قانون وظیفه همه است، گفت: دشمن می خواهد از هر راهی به کشور و نظام جمهموری اسلامی آسیب بزند اما هوشیاری و بصیرت مردم دشمنان را ناامید می کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در کرمان، حجت الاسلام محمد صباحی امام جمعه موقت کرمان در خطبه های نماز جمعه این شهر در مصلی امام علی(ع) گفت: توصیه علما، صالحان و بزرگان این است که شیعیان خود را با سه کتاب قرآن، نهج البلاغه و صحیفه سجادیه مانوس کنند.

وی با اشاره به نامه 31 نهج البلاغه اظهار داشت: زبان یک عضو مهم در بدن انسان است و نسبت به سایر اعضای دیگر ویژگی هایی دارد، زبان می تواند با رفتارهای خوب و پسندیده اشرف مخلوقات را به خدا نزدیک کند و همچنین می تواند با گناهان انسان را به دوزخ بفرستد.

امام جمعه موقت کرمان افزود: انسان باید مواظب زبان خود باشد، سکوت زبان سبب می شود تا انسان به آراستگی روح و تفکر بیشتر در رفتار های اجتماعی خود با دیگران بیندیشد.

وی ایراد کرد: دین اسلام مسلمانان را دعوت به اخلاق خوب کرده است؛ اخلاق و رفتار خوب سبب می شود که بیگانگان تمایل به دین اسلام پیدا کنند.

امام جمعه موقت کرمان بیان کرد: انتخابات یک اتفاق خوب برای کشور ما است و هر فردی که تمایل دارد خدمتی به مردم داشته باشد پا در صحنه می گذارد؛ در مرحله اول باید هم خود و هم طرفدارانش اخلاق خوب را سر لوحه کار خود قرار دهند.

وی تاکید کرد: شورای نگهبان مسؤولیت سنگینی بر دوش دارد که به لطف خدا همیشه سربلند از این وظیفه بیرون می آید.

امام جمعه موقت کرمان عنوان کرد: در شروع ثبت نام برای ریاست جمهوری متاسفانه شاهد بی نظمی هایی هستیم که مسؤولان باید فکری به حال این مشکلات کنند؛ آبروی کشور بسیار مهم تر از ثبت نام است.

وی در پایان گفت: تمکین و حمایت از قانون وظیفه همه است؛ هیچ کاندیدایی، کاندید مقام معظم رهبری نیست، کاندید رهبر معظم انقلاب رای مردم ایران است؛ دشمنان می خواهند از هر طرقی که بتوانند به کشور و نظام جمهوری اسلامی آسیب بزنند و هوشیاری و بصیرت می تواند دشمنان را ناامید کند./۲۰۲/۹۷۲/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۶ + ۹
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۵۴
امام جمعه کرمان:
دشمنان به دنبال فتنه اقتصادی در کشور هستند
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با بیان این که نخستین نقشه استکبار جهانی، هدف گرفتن اقتصاد ایران است، گفت: دشمنان با هدف گرفتن معیشت مردم، به دنبال فتنه جدیدی علیه ملت ایران هستند.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۱۶
مدیر حوزه علمیه استان کرمان:
مرکز مدیریت حوزه علمیه قم زمینه هجرت طلاب را فراهم کند
حجت الاسلام والمسلمین الله وردی با بیان این که مرکز مدیریت قم زمینه هجرت طلاب از قم را فراهم کند، گفت: تقویت کردن درس خارج و وجود مدارس تخصصی در شهرستان ها زمینه را برای هجرت طلاب از قم فراهم می کند.
۱۳۹۷/۹/۲۳ - ۱۳:۱۲
امام جمعه امین شهر:
دشمن به دنبال نفوذ در کشور است
حجت الاسلام فلاحی با توجه به این که دشمن به دنبال نفوذ در کشور است، گفت: نفوذ در مسؤولان و تفرقه بین مردم از اهداف دشمن در کشور است.
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۰:۴۹
امام جمعه رفسنجان:
دولت به شعار و وعده های خود عمل کند
حجت الاسلام رمضانی پور با اشاره به این که دولت حتی به شعار و وعده های خود عمل نمی کند، گفت: تدبیر و امید شعاری بوده که دولت مردان برای خود انتخاب کرده بودند اما امروزه مردم ایران بی تدبیری و ناامیدی د...
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۰:۱۶
معاون تهذیب حوزه علمیه ماهان:
برهم زدن اقتصاد کشور از اهداف مهم دشمنان است
حجت الاسلام شاه حیدری با اشاره به این که برهم زدن اقتصاد از اهداف دشمن در کشور است، گفت: دشمن برای برهم زدن اقتصاد برنامه دارد و مسؤولان باید با برنامه ریزی و بصیرت کامل جلوی توطئه های دشمن را بگیرند....
۱۳۹۷/۹/۲۲ - ۱۰:۰۲
امام جمعه ماهان:
غفلت،‌ سبب نفوذ دشمن در کشور می شود
حجت الاسلام محمدزاده با بیان این که غفلت از دشمن مساوی با نفوذ دشمن در کشور است، گفت: غفلت از دشمن یکی از نکاتی بوده که رهبر انقلاب در سخنرانی های خود بیان می کنند.
۱۳۹۷/۹/۱۶ - ۱۵:۴۵
امام جمعه کرمان:
تنها راه نجات از مشکلات اقتصادی، حمایت از تولید داخلی است
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با تأکید بر این که دشمنی آمریکا تمام شدنی نیست، گفت: تنها راه نجات از مشکلات داخلی، حمایت از جوانان با تجربه و انقلابی و تولیدات داخلی است.
۱۳۹۷/۹/۱۵ - ۱۰:۳۳
امام جمعه رفسنجان:
عمل کردن به رهنمودهای رهبری مهمترین وظیفه مردم و مسؤولان است
حجت الاسلام رمضانی پور با بیان این که مهمترین شاخصه انقلابی بودن حرکت در راه ولی فقیه است، گفت: عمل کردن به رهنمودهای رهبری مهمترین وظیفه مردم و مسؤولان است.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۵:۲۹
مدیر حوزه علمیه کرمان:
آل سعود به مسلمان کشی در جهان عادت کرده است
حجت الاسلام والمسلمین الله وردی با توجه به این که آل سعود به مسلمان کشی در جهان تبدیل شده است، گفت: مردم ایران همیشه از مظلومان جهان همچون مردم یمن دفاع می کند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۲:۱۱
امام جمعه امین شهر:
دیدگاه سکولار خطری برای حوزه های علمیه محسوب می شود
حجت الاسلام فلاحی با بیان این که دیدگاه سکولار خطری برای حوزه های علمیه محسوب می شود، گفت: دشمنان اسلام در کشور به دنبال اجرایی کردن فرهنگ سکولار در حوزه های علمیه هستند.
۱۳۹۷/۹/۱۴ - ۱۱:۵۸
استاد حوزه علمیه کرمان:
حوزه علمیه باید پژوهش محور شود
حجت الاسلام هدایتی با بیان این که حوزه علمیه باید پژوهش محور شود، گفت: حوزه علمیه زمانی می تواند در کشور موفق باشد، که به امر پژوهش اهمیت دهد.
۱۳۹۷/۹/۱۲ - ۱۲:۳۴
زاهدی:
مردم نباید دغدغه امکانات درمانی داشته باشند
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری‌های انجام شده، سه دستگاه دیالیز به کلینیک جوادالائمه(ع) کرمان اختصاص یافته و آماده واگذاری به این مرکز است.
۱۳۹۷/۹/۹ - ۱۴:۴۴
امام جمعه موقت کرمان:
مسؤولان از تولیدات داخلی حمایت کنند
حجت الاسلام والمسلمین شیخ بهایی با بیان این که مسؤولان به دنبال تولید داخلی در کشور باشند، گفت: حمایت از تولید داخلی مهم ترین کار مسؤولان در کشور شناخته می شود.
۱۳۹۷/۹/۲ - ۱۴:۵۲
امام جمعه کرمان:
کشور ایران همیشه از مظلومان جهان دفاع می کند
حجت الاسلام والمسلمین علیدادی با بیان این که کشور ایران همیشه از مظلوم دفاع می کند، گفت: دفاع کردن از مظلومان جهان همچون مردم یمن و فلسطین از مهم ترین وظایف شیعیان شمرده می شود.
۱۳۹۷/۹/۱ - ۱۱:۱۵
تولیت آستان قدس رضوی:
خدمت فرهنگی مهم ترین هدف آستان قدس رضوی است
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی با بیان این که مهم ترین کار آستان قدس رضوی، خدمت فرهنگی است، گفت: دشمن به دنبال دور کردن جوانان از دین اسلام است.
۱۳۹۷/۸/۳۰ - ۲۳:۴۲
تولیت آستان قدس رضوی با امام جمعه کرمان دیدار کرد
حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در جریان سفر دو روزه به استان کرمان با حجت‌الاسلام والمسلمین علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان دیدار و گفت و گو کرد.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۲:۰۲
معاون فرهنگی سپاه پاسداران:
انقلاب اسلامی ایران به تنهایی مقابل زورگویی‌های مستکبران ایستاده است
سردار نقدی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران به تنهایی مقابل زورگوئی‌های دنیا ایستاده، گفت: هیچ کشوری توان مقابله با ایران را ندارد و انقلاب اسلامی ایران ثابت کرده است با هر کشوری که فکر دخالت در ...
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۵۱
امام جمعه امین شهر:
تفرقه بین شیعه و سنی هدف دشمن است
حجت الاسلام فلاحی گفت: ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی از اهداف استکبار جهانی است و دشمنان اسلام درپی رسیدن به اهداف شوم خود در منطقه هستند.
۱۳۹۷/۸/۲۸ - ۲۱:۴۲
مدیر حوزه علمیه آیت الله خویی مشهد:
گناه زندگی طلبه را نابود می کند
حجت الاسلام فیض آبادی با اشاره به این که گناه زندگی طلبه را نابود می کند، گفت: گناه سبب دور شدن از خدا شده و طلبه زمانی می تواند سرباز خوبی برای امام زمان(عج) باشد که از گناه دوری کند.
۱۳۹۷/۸/۲۷ - ۱۴:۰۰
معاون تهذیب مدرسه علمیه ولی عصر کهنوج:
علم و اخلاق سبب رشد طلاب در حوزه می شود
معاون تهذیب مدرسه علمیه ولی عصر کهنوج با توجه به این که علم و اخلاق باهم سبب رشد طلاب در حوزه های علمیه می شود، گفت: طلبه زمانی در حوزه علمیه موفق خواهد شد که تقوا و تهذیب را جدای از علم نداند.