Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - بدهی 50 میلیارد تومانی صندوق هنرمندان
جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ Friday, March 23, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۳:۵۱
شناسه خبر: ۴۹۲۷۳۴
 
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرد؛
بدهی 50 میلیارد تومانی صندوق هنرمندان
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بدهي ۵۰ ميليارد تومانی صندوق هنرمندان اشاره کرد و گفت: تلاش می کنيم که با فروش اوراق در بورس بخشی از اين مشکلات کاسته شود.

به گزارش خبرگزاری رسا در خراسان جنوبی، علی مرادخانی، معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته در ديدار با روسای انجمن های هنری و هنرمندان خراسان جنوبی اظهار داشت: در سال های اخير رشد چشمگيری در فضای کاری خراسان جنوبی (حوزه فرهنگ و هنر) شاهد هستيم.

وی با تاکيد بر اينکه بايد چند واقعه ملی در خراسان جنوبی رقم بخورد، اظهار اميدواری کرد: سفر وی به خراسان جنوبیی موجب انعقاد تفاهم نامه های خوبی برای اجرای برنامه هايی در تراز ملی باشد.

معاون هنری وزير فرهنگ و  ارشاد اسلامی با اشاره به اينکه در ابتدای هر سال تفاهم نامه هايی با استان ها منعقد می شود، گفت: تلاش می کنيم که در اين تفاهم نامه يک يا دو واقعه ملی نيز تعريف شود تا با اجرای مستمر، به يک جريان تبديل شود.

وی با تاکيد بر اجرای برنامه ششم توسعه در حوزه فرهنگ و هنر تصريح کرد: تلاش دولت در واگذاری امور به صنوف و کاهش تصدی گری است.

رنج موسیقی از حاشیه ها

مرادخانی به موضوع ماليات به عنوان يکی از معضلات اساسی حوزه فرهنگ و هنر اشاره کرد و گفت: رايزنی هايی با وزير اقتصاد انجام شده است که به زودی اين نتايج به استان ها ابلاغ می شود.

معاون هنری وزير فرهنگ و  ارشاد اسلامی در ادامه با اشاره به اينکه موسيقی در کشور از حاشيه ها رنج می برد و همين حاشيه ها برای مديريت ايجاد زحمت کرده است، افزود: بايد حواشی موسيقی کنترل شود.

وی با بيان اينکه اعتبارات حوزه فرهنگ به فصل ۵ اختصاص می يابد و از محل اعتبارات اين فصل هم نمی توان کار عمرانی کرد،‌ اظهار داشت: اما درخواست های عمرانی استان خراسان جنوبی از طريق معاونت توسعه وزارت فرهنگ و ارشاد پيگيری می شود.

بدهی 50 میلیارد تومانی صندوق هنرمندان

معاون هنری وزير فرهنگ و  ارشاد اسلامی تصريح کرد: تلاش می کنيم که اعتبارات از مرکز به سوی استان ها روانه شود تا شاهد شکوفايی فرهنگ و هنر استان ها باشيم.

وی به بدهي ۵۰ ميليارد تومانی صندوق هنرمندان اشاره کرد و گفت: تلاش می کنيم که با فروش اوراق در بورس بخشی از اين مشکلات کاسته شود.

مرادخانی بر سرکشی از خانواده هنرمندان، برگزاری جشنواره های ملی، انجام کارهای پژوهشی، ايجاد مکتب خانه های هنرمندان و توجه به نيازهای بومی استان تاکيد کرد و با راه اندازی جشنواره تئاتر عروسکی شرق کشور به ميزبانی خراسان جنوبی موافقت کرد./۱۰۱/۸۸۰/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۹ + ۱
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۴:۲۹
نماینده مجلس:
روحانیان در بقاع متبرکه می توانند شبهات جوانان را به خوبی رفع می کنند
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه روحانیان مستقر در بقاع متبرکه به رفع شبهات جوانان بپردازند، گفت: فعالیت های سازمان اوقاف با افزایش موقوفات می تواند گسترده شود.
۱۳۹۷/۱/۱ - ۱۴:۱۵
به مناسبت آغاز سال ۹۷؛
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی پیامی صادر کرد
حجت الاسلام والمسلمین سیدعلیرضا عبادی، نماينده ولی فقيه در خراسان جنوبی به مناسبت آغاز سال ۹۷ و ایام نوروز پیامی صادر کرد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۵
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
سرلوحه تمام مسائل تبلیغی باید شناسنامه استکبار غربی و شیاطین بزرگ باشد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه انقلاب اسلامی به طور غیرمنتظره تمام بدخواهان را غافلگیر کرد، گفت: سرلوحه تمام مسائل تبلیغی ما باید شناسنامه استکبار غربی و شیاطین بزرگ باشد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۳
سرپرست اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی خبر داد؛
حضور ۱۷۴ مبلغ اعزامی در طرح آرامش بهاری خراسان جنوبی
سرپرست اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی گفت: امسال ۱۷۴ مبلغ در طرح آرامش بهاری اوقاف خراسان‌جنوبی حضور دارند که از این تعداد ۱۱۲ مبلغ اعزامی از قم و ۶۲ مبلغ بومی هستند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۹ - ۱۰:۱۰
سرپرست اداره کل اوقاف خراسان‌جنوبی خبر داد؛
حضور بیش‌از ۲۰ هزار زائر در بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی
سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان‌جنوبی گفت: طی سه روز گذشته ۲۰ هزار و ۸۸۵ مسافر در بقاع متبرکه خراسان‌جنوبی حضور یافتند که از این تعداد دو هزار و ۳۷۸ مسافر در زائرسراها و چادرها اسکان پیدا کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۶
امام جمعه درمیان:
تنوع فعالیت ها در طرح آرامش بهاری اندک است
امام جمعه درمیان گفت: تنوع فعالیت‌ها در طرح آرامش بهاری کم است؛ به عنوان مثال از کارهایی همانند سرود و تئاتر هم باید کمک گرفته شود تا هم مفاهیم دینی در قالب‌های پرنفوذ هنری و بصری منتقل شود و هم اینکه...
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۸:۲۹
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مسأله مهدویت در تمام جهان مطرح است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه مسأله مهدویت در تمام جهان مطرح بوده است، گفت: در چارچوب زندگی بشریت اگر کسی وعده ای کند و به آن وعده عمل نکند خلف وعده کرده است و خلف وعده نیز نوعی گناه ...
۱۳۹۶/۱۲/۲۷ - ۱۶:۰۸
مسؤول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی:
تکریم و خدمت به زائران سبب نشر معارف دین می شود
مسؤول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد خراسان جنوبی با بیان اینکه زائران امامزادگان باید مورد تکریم قرار بگیرند، گفت: تکریم و خدمت به زائران سبب نشر معارف دین و حضور پررنگ مردم در این اماکن می شود...
۱۳۹۶/۱۲/۲۵ - ۱۴:۵۱
امام جمعه موقت بیرجند:
راه حل مشکلات کشور دل بستن و التماس به بیگانگان نیست
امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه مشکلات در کشور باید با دستان توانمند ملت برطرف شود، گفت: راه حل مشکلات کشور دل بستن و اعتماد به بیگانگان نیست بلکه میدان دادن به جوانان غیور و انقلابی برای فعال کرد...
۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۳:۱۰
سرپرست اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی خبر داد؛
برگزاری طرح آرامش بهاری در ۶۰ بقعه متبرکه خراسان جنوبی
سرپرست اوقاف وامور خیریه خراسان جنوبی با بیان اینکه طرح آرامش بهاری هر ساله با فرارسیدن تعطیلات نوروزی در استان آغاز می شود، گفت: طرح آرامش بهاری سال گذشته در ۴۰ بقعه استان برگزار شد و در نوروز ۹۷ ای...
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۸
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی خبر داد؛
پذیرش حوزه علمیه خراسان و سفیران هدایت
مدیر حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: مرکز مدیریت حوزه های علمیه از برادران و خواهران واجد شرایط برای تحصیل در دوره های بلند مدت، حوزه علمیه خراسان و سفیران هدایت ثبت نام می کند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۴
مدیرکل بنیاد شهید خراسان جنوبی:
اجازه ندهیم خون شهدا پایمال شود
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی گفت: امروز امنیت و آرامش و عزت در کشور را مدیون خون پاک شهدا هستیم و نباید بگذاریم خون شهدا پایمال شود.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۱۰:۳۱
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
مسؤولان باید برای رفع مشکلات خانواده های شهدا همکاری کنند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مسؤولان باید برای رفع مشکلات خانواده های شهدا همکاری کنند و فرصت خدمت به خانواده های شهدا را از دست ندهیم.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۹
مسؤول امور روحانیان سازمان اوقاف:
طرح آرامش بهاری در ۱۵۰۰ بقعه متبرکه کشور اجرا می شود
مسؤول امور روحانیان سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه طرح آرامش بهاری در نوروز امسال در یک هزار و ۵۰۰ بقعه متبرکه کشور اجرا می شود، گفت: طرح آرامش بهاری از ۲۵ اسفندماه جاری آغاز و تا ۱۵ فروردین...
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۳۴
مدیرکل سابق اوقاف خراسان جنوبی خبر داد؛
افزایش ۸۰ درصدی درآمد موقوفات خراسان جنوبی
مدیر کل سابق اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: درآمد موقوفات استان در سال جاری ۸۰ درصد افزایش داشته و در مجموع میزان درآمد موقوفات ۶ میلیارد تومان بوده است.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۲۹
قائم مقام سازمان اوقاف:
نیت واقفان به سمت نیازهای جامعه حرکت کند
قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه باید با وحدت و همدلی خدمات بیشتری ارائه شود، گفت: باید تلاش کنیم تا نیت واقفان به سمت نیازهای جامعه حرکت کند و موقوفات را در کشور توسعه دهیم.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۱۴
با حضور قائم مقام سازمان اوقاف؛
سرپرست اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی معرفی شد
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی با حضور قائم مقام سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد.
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی:
شعر از بهترین ابزار تبلیغ است
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: شعر می تواند از بهترین ابزار تبلیغ باشد و اگر شاعران شعر خود را در اختیار دین قرار دهند ارزش آن بالا است، اگر شعرها در خدمت دین قرار داشته باشد از پاداش بسیاری ...
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۷
معاون پژوهشی و فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت:
شعر قوی و مستند از آیات و روایات، ارزشمند است
معاون پژوهشی و فرهنگی مجمع جهانی اهل بیت(ع) با بیان اینکه شعر تاثیر بسزایی در انسان ها دارد، گفت: هر چقدر شعر قوی تر و با مستند از آیات و روایات باشد ارزش بیشتری دارد و هر چقدر هم از آیات فاصله بگیرد ...
۱۳۹۶/۱۲/۲۱ - ۱۲:۰۴
مدیر کل مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان جنوبی:
مراسم تجلیل از همسران طلاب مدافع حرم خراسان جنوبی برگزار می شود
مدیر کل مرکز خدمات حوزه علمیه خراسان جنوبی گفت: مراسم تجلیل از همسران طلاب مدافع حرم و جلسه گردهمایی روحانیان طرح هجرت و مستقر سطح استان ۲۵ اسفندماه برگزار می شود.