یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ Sunday, June 25, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۳:۵۱
شناسه خبر: ۴۹۲۷۳۴
 
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مطرح کرد؛
بدهی 50 میلیارد تومانی صندوق هنرمندان
معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به بدهي ۵۰ ميليارد تومانی صندوق هنرمندان اشاره کرد و گفت: تلاش می کنيم که با فروش اوراق در بورس بخشی از اين مشکلات کاسته شود.

به گزارش خبرگزاری رسا در خراسان جنوبی، علی مرادخانی، معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته در ديدار با روسای انجمن های هنری و هنرمندان خراسان جنوبی اظهار داشت: در سال های اخير رشد چشمگيری در فضای کاری خراسان جنوبی (حوزه فرهنگ و هنر) شاهد هستيم.

وی با تاکيد بر اينکه بايد چند واقعه ملی در خراسان جنوبی رقم بخورد، اظهار اميدواری کرد: سفر وی به خراسان جنوبیی موجب انعقاد تفاهم نامه های خوبی برای اجرای برنامه هايی در تراز ملی باشد.

معاون هنری وزير فرهنگ و  ارشاد اسلامی با اشاره به اينکه در ابتدای هر سال تفاهم نامه هايی با استان ها منعقد می شود، گفت: تلاش می کنيم که در اين تفاهم نامه يک يا دو واقعه ملی نيز تعريف شود تا با اجرای مستمر، به يک جريان تبديل شود.

وی با تاکيد بر اجرای برنامه ششم توسعه در حوزه فرهنگ و هنر تصريح کرد: تلاش دولت در واگذاری امور به صنوف و کاهش تصدی گری است.

رنج موسیقی از حاشیه ها

مرادخانی به موضوع ماليات به عنوان يکی از معضلات اساسی حوزه فرهنگ و هنر اشاره کرد و گفت: رايزنی هايی با وزير اقتصاد انجام شده است که به زودی اين نتايج به استان ها ابلاغ می شود.

معاون هنری وزير فرهنگ و  ارشاد اسلامی در ادامه با اشاره به اينکه موسيقی در کشور از حاشيه ها رنج می برد و همين حاشيه ها برای مديريت ايجاد زحمت کرده است، افزود: بايد حواشی موسيقی کنترل شود.

وی با بيان اينکه اعتبارات حوزه فرهنگ به فصل ۵ اختصاص می يابد و از محل اعتبارات اين فصل هم نمی توان کار عمرانی کرد،‌ اظهار داشت: اما درخواست های عمرانی استان خراسان جنوبی از طريق معاونت توسعه وزارت فرهنگ و ارشاد پيگيری می شود.

بدهی 50 میلیارد تومانی صندوق هنرمندان

معاون هنری وزير فرهنگ و  ارشاد اسلامی تصريح کرد: تلاش می کنيم که اعتبارات از مرکز به سوی استان ها روانه شود تا شاهد شکوفايی فرهنگ و هنر استان ها باشيم.

وی به بدهي ۵۰ ميليارد تومانی صندوق هنرمندان اشاره کرد و گفت: تلاش می کنيم که با فروش اوراق در بورس بخشی از اين مشکلات کاسته شود.

مرادخانی بر سرکشی از خانواده هنرمندان، برگزاری جشنواره های ملی، انجام کارهای پژوهشی، ايجاد مکتب خانه های هنرمندان و توجه به نيازهای بومی استان تاکيد کرد و با راه اندازی جشنواره تئاتر عروسکی شرق کشور به ميزبانی خراسان جنوبی موافقت کرد./۱۰۱/۸۸۰/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۳ + ۱۱
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۲:۳۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیکاری از عوامل اصلی مصرف مواد مخدر در بین جوانان است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: عدم اشتغال و بیکاری یکی از عوامل اصلی مصرف مواد مخدر در جوانان است و این بی تفاوتی ها نسبت به اشتغال جوانان سبب شده تا جوانان به سمت مواد مخدر بروند.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۰:۳۳
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:
دشمن به دنبال جدا کردن روحیه انقلابی از اسلام انقلابی است
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: یکی از اهداف دشمنان این است که روحیه انقلابی را از اسلام انقلابی جدا کنند و اگر موفق شدند دیگر اسلام ما با اسلام عربستانی هیچ گونه فرقی نخواهد داشت.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۹:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عملیات موشکی سپاه نشان دهنده گزینه های روی میز ایران است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: عملیات قابل تقدیر موشکی لیله القدر سپاه پاسداران نشان‌دهنده گزینه‌های روی میز جمهوری اسلامی ایران است که در برابر هرگونه تجاوز و تعرضی پاسخ آنان کوبنده، سریع و سخ...
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۵:۳۹
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
جنایت های داعش در منطقه به سود اسرائیل است
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: جنایت های مختلف داعش در منطقه تنها به سود اسرائیل و استکبار است و گرنه زخمی های داعش چرا باید در اسرائیل مداوا شوند و در آن جا چه کسی جز نت...
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۵:۰۲
امام جمعه بیرجند:
مستکبران با شیوه ها و حیله های گوناگون اساس انقلاب اسلامی را نشانه گرفته اند
امام جمعه بیرجند گفت: امروز مستکبران با شیوه ها و حیله های گوناگون اساس انقلاب اسلامی را نشانه گرفته اند ولی ما باید با اتحاد و همدلی و همفکری پشت سر امام و رهبری حرکت کنیم و باید هماهنگ و همدل گام بر...
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۴:۲۱
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:
آمریکا بزرگ ترین تروریست دنیا است
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: بزرگترین تروریست دنیا ترامپ و آمریکا است، امروز دشمن از مذهب علیه مذهب استفاده می کند و استکبار امروز تمام راه ها برای ضربه زدن به ایران را پشت سر گذاشته است.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۳۹
دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه دعوت و فراخوان عمومی، از مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۳۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
حضور مردم در راهپیمایی روز قدس خاری در چشم دشمنان است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح و سپاه در کشور امروز محکم و مقتدر ایستاده اند و پاسخ داعشی ها را طوری دادند که آمریکا و اسرائیل و سعودی ها بر خود لرزیدند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۱۹
مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی:
وحدت بین مسلمانان در روز جهانی قدس به نمایش گذاشته می شود
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: مسلمانان در ایران بیش از هزار سال با آرامش در کنار همدیگر زندگی می کنند و امروز نیز وحدت بین مسلمانان در روز جهانی قدس به نمایش گذاشته می شود.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۲۲:۴۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
چشم پوشی سازمان ملل از جنایت های مستکبران جای تعجب دارد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن آزادانه در تمام دنیا هر جنایتی را دوست دارد انجام می‌دهد و بعد کشورهایی که از جان و ناموس خود دفاع می‌کنند را تروریست می‌نامند در حالی که خودشان تروریستند.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۳:۲۲
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد:
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی سخنران ویژه راهپیمایی روز قدس در بیرجند
جانشین سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: راهپیمایی روز قدس در بیرجند در ساعت ۱۰:۳۰ و از میدان ابوذر آغاز می شود که سخنران این مراسم نیز سید مرتضی بختیاری، قائم مقام تولیت آستان قدس...
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۳:۰۱
با اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛
مسیرهای راهپیمایی روز قدس در خراسان جنوبی مشخص شد
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستان های استان را اعلام کرد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۲:۵۲
بیانیه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مناسبت اقدام غرورآفرین سپاه و روز قدس
حجت الاسلام والمسلمین عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به ‌مناسبت اقدام غرورآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله به مواضع داعش و دعوت به حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بیانیه ای صادر...
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۴۵
نماینده مجلس:
علمای شیعه و اهل سنت نسبت به اقدامات تروریست ها موضع گیری دینی کنند
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: علمای شیعه و اهل سنت باید نسبت به اقدامات تروریست ها موضع گیری دینی کنند و هیچ مماشتی نسبت به این موضوع نباید شکل بگیرد.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۲:۱۱
در آستانه روز قدس؛
گردهمایی بزرگ علمای اهل سنت و شیعه خراسان جنوبی برگزار می شود
گردهمایی بزرگ علمای اهل سنت و شیعه خراسان جنوبی با همکاری مجمع جهانی تقریب مذاهب در آستانه روز قدس برگزار می شود.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۱:۴۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دشمنان حقوق بشر را ابزاری برای سلطه خود قرار داده اند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان حقوق بشر را ابزاری برای سلطه خود قرار داده اند، گفت: این چه حقوق بشری است که به راحتی کودکان و زنان مسلمان را می کشند و شهرها را ویران می کنند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۲۳:۱۹
امام جمعه بشرویه:
پرتاب موشک های ایران به مواضع داعش دشمنان را به هراس انداخت
امام جمعه بشرویه گفت: عملیات موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع داعش در دل این گروهک تکفیری و حامیانش ترس و هراس عجیبی به دل های دشمنان انداخته است.
۱۳۹۶/۳/۲۹ - ۲۲:۵۳
پیام تسلیت حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در پی درگذشت پدر شهید آتشدست
حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی، نماینده مردم خراسان جنوبی در مجلس خبرگان رهبری در پی درگذشت پدر شهید احمد آتشدست پیام تسلیتی صادر کرد.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۱۰:۳۶
نماینده مجلس مطرح کرد؛
آل سعود مهره اسرائیل است
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به تعبیر امام راحل اسرائیل غده سرطانی است و می خواهد تمام دنیای اسلام را ببلعد، گفت: آل سعود امروز مهره اسرائیل است.
۱۳۹۶/۳/۲۸ - ۰۹:۵۹
نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی:
اسلام بدون امام علی معنا ندارد
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه امام علی(ع) ولایت سیاسی و اجتماعی دارد، گفت: اسلام بدون امام علی(ع) معنا ندارد و وهابیت سعی دارد آثار تاریخی و اسلامی را تخریب ...