چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶ Wednesday, June 28, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۲:۲۷
شناسه خبر: ۴۹۲۷۲۶
 
حسینی:
عمل نکردن به وعده ها نشانه ضعف و عدم شناخت از کشور است
وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: عمل نکردن به وعده ها نشانه ضعف و عدم شناخت دولتمردان از کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در بیرجند، سید محمد حسینی، وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی شب گذشته در نشست دانشجویی من ایرانی هستم در محل سالن آمفی‌تئاتر شهید چمران دانشگاه صنعتی بیرجند اظهار داشت: انتخابات فرصت خوبی است و باید نسبت کسانی که می خواهیم انتخاب کنیم ارزیابی لازم را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه دانشجویان به عنوان طلایه داران حرکت سیاسی در جامعه هستند، گفت: مقام معظم رهبری همواره بر روی تاکید زیادی داشته اند و می فرمایند کشور و جامعه به توان و نیروی جوانان مبتکر نیازمند است.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه ها باید در بحث انتخابات نقش آفرین باشند، افزود: مقام معظم رهبری می فرمایند با توجه به دستاوردهایی که در جامعه وجود دارد کشور دچار ضعف های بسیاری است و منشأ این ضعف ها به طور عمده مدیریت ها هستند.

حسینی تصریح کرد: مسؤولان در جامعه باید به درستی وظایف خود را انجام بدهند تا مشکلات در جامعه کمتر شود و اگر در انتخاب مسؤولان دقت صورت نگیرد کشورها با مشکلاتی روبرو می شود.

وی ادامه داد: در این فرصت باقی مانده تا انتخابات باید نسبت به روشنگری و بصیرت افزایی اقدام شود، مردم با واسطه یا بی واسطه در انتخابات سهیم هستند چرا که با رأی مردم رییس جمهور انتخاب می شود.

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی نظام جمهوری اسلامی ایران را نظامی مردم سالار دانست و خاطرنشان کرد: مردم خود باید در جامعه به رشد و بالندگی برسند تا بتوانند تصمیمات خوبی بگیرند.

حسینی اظهار کرد: مقام معظم رهبری به کاندیداها فرمودند باید وعده هایی را به مردم بدهید تا بعد از چهار سال به چهره مردم نگاه کنید و بگویید این کار را انجام داده اید نه اینکه بعد از چهار سال شرمنده مردم شوید.

وی با بیان اینکه عمل نکردن به وعده ها نشان ضعف و عدم شناخت از کشور است، افزود: بعد از برجام آمریکایی ها به صراحت اعلام کردند شرکت هایی با ایران رابطه دارند ممکن است دو مرتبه تحریم شوند.

وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: دولت کنونی یا توان خود را نشناختند و یا توان خودشان را نمی دانستند و گر نه می دانیم که در فرصت 100 روزه مشکلات اقتصادی و مردم در کشور حل نمی شود.

حسینی با بیان اینکه به معیشت مردم در اسلام تاکید شده است، عنوان کرد: وضعیت اقتصادی بر تمام اقشار در جامعه مهم است و آن ها به دنبال تحول و تغییر مثبت در اقتصاد هستند./۲۰۲/۸۸۰/ب۱

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۱ + ۵
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۴/۷ - ۱۳:۴۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
ایجاد اشتغال و رونق تولید در جامعه نیازمند کار جهادی است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: ایجاد اشتغال، رفع بیکاری و رونق بخش تولید در جامعه نیازمند کار جهادی است و مسؤولان باید این کار جهادی را سرلوحه امور خود قرار دهند.
۱۳۹۶/۴/۵ - ۱۰:۱۴
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
طمع دشمن به دلیل ضعف انسان است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: اگر افراد فرمایشات امام و رهبری را می شنیدند و می دانستند که این سخنان چه معنا می دهد به طور قطع بیگانگان طمع نمی کردند و طمع دشمن تنها به دلیل ضعف انسان است.
۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۸:۵۰
مسلمانان چشم به راه یک روز بزرگ/ عید فطر بدرقه ای برای ماه رمضان
مسلمانان بعد از یک ماه روزه و عبادت پروردگار، چشم به راه یک روز بزرگ هستند تا جشن بگیرند، عید بزرگ فطر بدرقه ای بر ماه مبارک رمضان است.
۱۳۹۶/۴/۴ - ۱۴:۱۲
مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی خبر داد؛
اعلام مبلغ فطریه و کفاره در خراسان جنوبی
مسؤول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مبلغ فطریه روزه داران خراسان جنوبی ۵ هزار تومان و کفاره غیرعمد یک هزار و ۵۰۰ تومان است.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۱۲:۳۶
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
بیکاری از عوامل اصلی مصرف مواد مخدر در بین جوانان است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: عدم اشتغال و بیکاری یکی از عوامل اصلی مصرف مواد مخدر در جوانان است و این بی تفاوتی ها نسبت به اشتغال جوانان سبب شده تا جوانان به سمت مواد مخدر بروند.
۱۳۹۶/۴/۳ - ۰۰:۳۳
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:
دشمن به دنبال جدا کردن روحیه انقلابی از اسلام انقلابی است
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: یکی از اهداف دشمنان این است که روحیه انقلابی را از اسلام انقلابی جدا کنند و اگر موفق شدند دیگر اسلام ما با اسلام عربستانی هیچ گونه فرقی نخواهد داشت.
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۹:۵۳
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
عملیات موشکی سپاه نشان دهنده گزینه های روی میز ایران است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: عملیات قابل تقدیر موشکی لیله القدر سپاه پاسداران نشان‌دهنده گزینه‌های روی میز جمهوری اسلامی ایران است که در برابر هرگونه تجاوز و تعرضی پاسخ آنان کوبنده، سریع و سخ...
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۵:۳۹
نماینده مردم بیرجند در مجلس:
جنایت های داعش در منطقه به سود اسرائیل است
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: جنایت های مختلف داعش در منطقه تنها به سود اسرائیل و استکبار است و گرنه زخمی های داعش چرا باید در اسرائیل مداوا شوند و در آن جا چه کسی جز نت...
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۵:۰۲
امام جمعه بیرجند:
مستکبران با شیوه ها و حیله های گوناگون اساس انقلاب اسلامی را نشانه گرفته اند
امام جمعه بیرجند گفت: امروز مستکبران با شیوه ها و حیله های گوناگون اساس انقلاب اسلامی را نشانه گرفته اند ولی ما باید با اتحاد و همدلی و همفکری پشت سر امام و رهبری حرکت کنیم و باید هماهنگ و همدل گام بر...
۱۳۹۶/۴/۲ - ۱۴:۲۱
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی:
آمریکا بزرگ ترین تروریست دنیا است
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی گفت: بزرگترین تروریست دنیا ترامپ و آمریکا است، امروز دشمن از مذهب علیه مذهب استفاده می کند و استکبار امروز تمام راه ها برای ضربه زدن به ایران را پشت سر گذاشته است.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۳۹
دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی با صدور اطلاعیه دعوت و فراخوان عمومی، از مردم انقلابی و همیشه در صحنه استان برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۳۰
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
حضور مردم در راهپیمایی روز قدس خاری در چشم دشمنان است
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح و سپاه در کشور امروز محکم و مقتدر ایستاده اند و پاسخ داعشی ها را طوری دادند که آمریکا و اسرائیل و سعودی ها بر خود لرزیدند.
۱۳۹۶/۴/۱ - ۱۳:۱۹
مدیرکل اوقاف خراسان جنوبی:
وحدت بین مسلمانان در روز جهانی قدس به نمایش گذاشته می شود
مدیر کل اوقاف و امور خیریه خراسان جنوبی گفت: مسلمانان در ایران بیش از هزار سال با آرامش در کنار همدیگر زندگی می کنند و امروز نیز وحدت بین مسلمانان در روز جهانی قدس به نمایش گذاشته می شود.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۲۲:۴۲
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
چشم پوشی سازمان ملل از جنایت های مستکبران جای تعجب دارد
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: دشمن آزادانه در تمام دنیا هر جنایتی را دوست دارد انجام می‌دهد و بعد کشورهایی که از جان و ناموس خود دفاع می‌کنند را تروریست می‌نامند در حالی که خودشان تروریستند.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۳:۲۲
جانشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی خبر داد:
قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی سخنران ویژه راهپیمایی روز قدس در بیرجند
جانشین سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: راهپیمایی روز قدس در بیرجند در ساعت ۱۰:۳۰ و از میدان ابوذر آغاز می شود که سخنران این مراسم نیز سید مرتضی بختیاری، قائم مقام تولیت آستان قدس...
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۳:۰۱
با اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی؛
مسیرهای راهپیمایی روز قدس در خراسان جنوبی مشخص شد
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی مسیرهای راهپیمایی روز قدس در شهرستان های استان را اعلام کرد.
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۲:۵۲
بیانیه نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به مناسبت اقدام غرورآفرین سپاه و روز قدس
حجت الاسلام والمسلمین عبادی، نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به ‌مناسبت اقدام غرورآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حمله به مواضع داعش و دعوت به حضور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس بیانیه ای صادر...
۱۳۹۶/۳/۳۱ - ۱۰:۴۵
نماینده مجلس:
علمای شیعه و اهل سنت نسبت به اقدامات تروریست ها موضع گیری دینی کنند
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: علمای شیعه و اهل سنت باید نسبت به اقدامات تروریست ها موضع گیری دینی کنند و هیچ مماشتی نسبت به این موضوع نباید شکل بگیرد.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۲:۱۱
در آستانه روز قدس؛
گردهمایی بزرگ علمای اهل سنت و شیعه خراسان جنوبی برگزار می شود
گردهمایی بزرگ علمای اهل سنت و شیعه خراسان جنوبی با همکاری مجمع جهانی تقریب مذاهب در آستانه روز قدس برگزار می شود.
۱۳۹۶/۳/۳۰ - ۱۱:۴۷
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی:
دشمنان حقوق بشر را ابزاری برای سلطه خود قرار داده اند
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با بیان اینکه دشمنان حقوق بشر را ابزاری برای سلطه خود قرار داده اند، گفت: این چه حقوق بشری است که به راحتی کودکان و زنان مسلمان را می کشند و شهرها را ویران می کنند.