Web
Analytics
Rasa News :: خبرگزاری رسا - مشکلات اقتصادی با تکیه بر تولید داخلی حل می شود
پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ Thursday, July 19, 2018 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۶/۱/۱ - ۱۲:۵۱
شناسه خبر: ۴۸۸۰۳۲
 
نماینده ولی فقیه در لرستان:
مشکلات اقتصادی با تکیه بر تولید داخلی حل می شود
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: در سایه تولید و اشتغال زایی می توان به اقتصاد داخلی کشور تکیه و مشکلات اقتصادی را برطرف ساخت.

حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد میرعمادی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری رسا در خرم آباد، عید نوروز را که معطر به ولادت با سعادت صدیقه کبری است، به مردم فهیم ایران اسلامی به ویژه استان لرستان تبریک گفت.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نام گذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب بیان داشت: نام گذاری سال به نام اقتصاد در این چند سال نشان از اهمیت این موضوع است.

وی با ارزیابی اقدامات صورت گرفته در زمینه اقتصاد مقاومتی در سال گذشته عنوان کرد: تاکنون اقدامات مؤثری صورت در این زمینه گرفته اما تا رسیدن به حد مطلوب فاصله داریم.

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی اقتصاد مقاومتی را تنها راه حل مشکلات اقتصادی مردم و جامعه عنوان کرد و گفت: اقتصاد سیاست راهبردی است که باید با جدیت و مدیریت جهادی ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه استان لرستان در سال 95 به عنوان سال نمونه مقاومتی مطرح شد، خاطرنشان کرد: در سال 95 اقدامات خوبی در زمینه کارهای زیرساختی صورت گرفته است و باید با شتاب بیشتری صورت گیرد.

امام جمعه خرم آباد خاطرنشان کرد: برای تحقق سیاستهای اقتصاد مقاومتی باید با تلاش و کوشش مطالبه مردم عملی شود.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای انقلاب شاهد رشد و شکوفایی کشور بوده ایم، افزود: تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیاد است و در زمینه عزم عمومی در سایه وحدت ضروری است./301/9459/ب1

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۱۰ + ۲
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۶:۲۴
ابدالی پور:
برنامه های دهه کرامت به میزبانی ۴۰۰ کانون مساجد برگزار می شود
سرپرست دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد لرستان از برگزاری ویژه برنامه های دهه کرامت با محوریت کانون مساجد خبر داد و گفت: برنامه های دهه کرامت با هدف تبیین سبک زندگی اسلامی و با محوریت ۴۰۰ کانون مس...
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۶:۱۳
معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول الشتر:
طرح تبلیغی «حجاب آری یا نه» در شهرستان الشتر لرستان اجرا می شود
معاون فرهنگی مدرسه علمیه بنت الرسول الشترحجاب را زینت زنان جامعه اسلامی عنوان کرد و گفت: ترویج این مهم لازمه مقابله با رواج ضدارزش ها بوده و در راستای ترویج و تبیین این مهم خواهران مبلغ در قالب طرح تب...
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۶:۰۵
حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی:
گردشگری موجب نشاط و پویایی در جامعه می ‌شود
نماینده ولی فقیه در لرستان بر ضرورت تقویت زیرساخت ها در حوزه گردشگری تأکید کرد و گفت: گردشگری موجب نشاط و پویایی در جامعه می ‌شود و از رکود و خستگی جلوگیری می ‌کند.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۵:۱۹
نماینده ولی فقیه در لرستان:
امام زادگان به مرکز گردشگری مذهبی تبدیل شوند
نماینده ولی فقیه در لرستان با تأکید بر ضرورت تبدیل امام زادگان به مرکز گردشگری مذهبی گفت: باید قابلیت ها و ظرفیت امام زادگان استان در این زمینه شناسایی و ساماندهی شود.
۱۳۹۷/۴/۲۸ - ۱۵:۱۵
مدیرکل اوقاف لرستان:
امام زادگان مهم ترین قطب فرهنگی در جامعه هستند
مدیرکل اوقاف لرستان از امام زادگان به عنوان مهم ترین قطب فرهنگی یاد کرد و گفت: امامزادگان همانند ستارگانی روشن در سراسر کشور می درخشند و در زمینه اخلاقی و معنوی در جامعه نقش آفرین هستند.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۶:۴۸
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات لرستان:
انقلاب اسلامی دستاورد خون شهدا و رشادت های جانبازان و ایثارگران است
سرپرست دفتر نظارت و بازرسی برانتخابات لرستان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی دستاورد خون شهدا و رشادت های جانبازان و ایثارگران است، گفت: باید جانفشاني شهداي انقلاب باشيم.
۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۶:۲۲
سپهوند:
نقص قانون انتخابات مهم ترین چالش پیش روی شورای نگهبان است
مسؤول دفتر نظارت و بازرسی برانتخابات استان لرستان نقص قانون انتخابات را مهم ترین چالش پیش روی شورای نگهبان عنوان کرد و گفت: اصلاح این قانون با توجه به جمعیت امروز و حضور ۵۶ میلیون نفر در صحنه انتخابات...
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۲۰:۴۰
حجت الاسلام پنام عنوان کرد؛
ارزیابی ۲۵۰ اثر پژوهشی در دبیرخانه جشنواره علامه حلی
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان از ارزیابی ۲۵۰ اثر پژوهشی در دبیرخانه جشنواره خبر داد و گفت: اختتامیه جشنواره علامه حلی مهر ماه سال جاری برگزار می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۲۰:۳۵
حجت الاسلام عباس زاده:
همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان در لرستان برگزار می شود
معاون فرهنگی اوقاف لرستان از برگزاری همایش تکریم و بزرگداشت امامزادگان در استان خبر داد و گفت: این همایش معنوی با حضور خادمان آستان قدس رضوی برگزار می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۲۰:۳۰
عزیزی مطرح کرد؛
برگزاری دوره آموزشی احکام موضوعی ویژه طلاب مبلغ
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان با اشاره به فعالیت خواهران مبلغ در عرصه تبلیغ، گفت: دوره آموزشی احکام موضوعی ویژه طلاب مبلغ برگزار می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۵ - ۲۰:۲۰
حجت الاسلام میناپور خبر داد؛
ارتقای سطح در برخی مدارس علمیه لرستان
مدیر حوزه علمیه لرستان از ارتقای سطح در برخی مدارس علمیه استان خبر داد و گفت: در مدارس صادقیه، رضوی و مدرسه علمیه الیگودرز امسال شاهد ارتقای سطح این مدارس به سطح دو هستیم.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۹:۵۸
حجت الاسلام جعفرپور:
ساخت خانه عالم مهمترین عامل برای رشد فرهنگی در مناطق روستایی است
رییس تبلیغات اسلامی بروجرد به ضرورت ساخت خانه های عالم در مناطق روستایی و حضور مبلغان در این مناطق تأکید کرد و گفت: ساخت خانه عالم مهم ترین عامل برای رشد فرهنگی در مناطق روستایی است.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۹:۲۵
۲۶ تیرماه؛
لرستان میزبان خدام رضوی است
دبیر جشن های مردمی زیرسایه خورشید در لرستان گفت: از ۲۶ تیرماه جاری هشت نفر از خدام رضوی در استان حضور می یابند و در جمع مردم برنامه های متنوعی برگزار می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۸:۲۵
امرایی خبر داد؛
پذیرش ۳۰ طلبه در مدرسه علمیه حضرت زهرا کوهدشت
مدیر مدرسه علمیه خواهران کوهدشت با اشاره به شرکت ۵۰ داوطلب در مصاحبه ورودی حوزه، گفت: از این تعداد ۳۰ نفر جذب می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۸:۲۵
حجت الاسلام کریمی:
حجاب و عفاف از دستاوردهای انقلاب اسلامی است
مسؤول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه پلدختر حجاب و عفاف را از دستاوردهای انقلاب خواند و گفت: حجاب برای زنان متانت، بزرگی و پاکدامنی به ارمغان می‌آورد.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۸:۱۷
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان:
طلاب لرستانی دوره تربیت مربی حفظ قرآن را می گذرانند
معاون فرهنگی حوزه علمیه خواهران لرستان با اشاره به برگزاری طرح تربیت مربی حفظ قرآن از سوی اوقاف و امور خیریه، گفت: خواهران طلبه لرستانی نیز در این دوره شرکت می کنند.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۷:۱۸
حجت الاسلام تقویان:
حجاب عاملی برای حفظ کیان خانواده است
رییس تبلیغات اسلامی دورود بر ضرورت توجه به مسأله حجاب و عفاف تأکید کرد و گفت: حجاب عاملی برای حفظ کیان خانواده است.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۷:۱۶
حجت الاسلام جلیلیان:
دفاع از شخصیت زن، فلسفه اصلی حجاب و عفاف است
مسؤول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) خرم آباد دفاع از شخصیت زن را فلسفه اصلی حجاب و عفاف عنوان کرد و گفت: حفظ حجاب و عفاف سلامت معنوی اجتماع را تضمین می کند.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۰:۵۵
دوره آموزشی ویژه اساتید پژوهش حوزه علمیه لرستان آغاز شد
معاون پژوهش حوزه علمیه لرستان گفت: این دوره آموزشی پژوهشی ویژه ۹۰ نفر از اساتید پژوهش به مدت سه روز در استان لرستان برگزار می شود.
۱۳۹۷/۴/۲۴ - ۱۰:۳۲
میرشمسی مطرح کرد؛
انجام رسالت شورای نگهبان موجب حفظ نظام در برابر هر آسیبی است
جانشین معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان به رسالت شورای نگهبان در نظارت و اجرای انتخابات اشاره و عنوان کرد: انجام رسالت شورای نگهبان موجب حفظ نظام در برابر هر آسیبی است.