چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶ Wednesday, March 29, 2017 - ساعت:
زمان : ۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۳
شناسه خبر: ۴۸۱۵۹۵
 
امام جمعه اردبیل:
برای حفظ امنیت کشور باید دشمنان را در خارج از مرزها زمین گیر کرد
امام جمعه اردبیل با تأکید بر امنیت کشور، گفت: برای حفظ امنیت باید دشمنان را در خارج از مرزها زمین گیر کرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در اردبیل، آیت الله سید حسن عاملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در خطبه های این هفته نماز جمعه از حضور بعضی از مسؤولان در منزل بعضی از سفرای خارجی در حالی که حدود شرعی توسط افراد رعایت نشده بود گلایه و آن را موجب زوال شعارهای دینی و هیبت گناه دانست.

وی در بخش دیگری از خطبه ها حاکمیت و رهبر و ریاست صالح را بزرگترین حق ملت ها دانست و افزود: این حق در کشوری مثل آمریکا که بر امنیت، اقتصاد و فرهنگ دنیا تاثیر شگرفی دارد بسیار مهم است.

آیت الله عاملی تصریح کرد: دنیا از این جهت در بحران است و آمریکا بحرانی تر، چرا که سه عنصر ثروت، فریب رسانه ای و قدرت یعنی زر و زور و تزویر دنیا را از جهت رهبریت صالح به مرز بحران رسانده است.

امام جمعه اردبیل، بیان داشت: جیمی کارتر ربیس جمهور اسبق آمریکا، در خصوص انتخابات آمریکا، گفت؛ «در آمریکا مردم هیچ سهمی از قدرت ندارند، نیاز نامزدهای ریاست جمهوری این کشور به دست کم دویست میلیون دلار برای تبلیغات، حاکی از آن است که این کشور از مسیر دموکراسی به حکومت ثروتمندان در حال تغییر است و با توجه به دورنمای سیاسی حاضر در آمریکا و اینکه هر نامزد به پشتوانه مالی عظیمی نیازمند است بسیاری از مردم قادر به کاندیدا شدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیستند».

نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با تبیین فرمایش مقام معظم رهبری که می فرمایند؛ ما بدهکار تشکر به اوباما نیستیم و از ترامپ به خاطر ارائه ماهیت واقعی آمریکا تشکر می کنیم"، گفت: ترامپ که سرنوشت اقتصاد، امنیت و فرهنگ دنیا را به دست گرفته نمادی از واقع گرایی آمریکا و برخاسته از واقعیت های موجود در این کشور است.

وی ادامه داد: ترامپ اعترافات بسیار خوبی دارد به طوری که می گوید؛ "ما 6 تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرده ایم که با آن می توانستیم کشور خود را دوباره بازسازی کنیم." این سرمایه گذاری سنگینی که از طرف آمریکا صورت گرفته و مشابه آن از طرف کشورهای بازیگر در عرصه بین الملل هزینه می شود، نشان می دهد که یک کشور برای حفظ امنیت خود باید در خارج از مرزهای خود دشمن را زمین گیر نماید.

آیت الله عاملی، اظهار داشت: دست داعشی ها و تکفیری ها که ایران را مقصد اصلی خود معرفی می کنند زمانی به ایران نخواهند رسید که کشور ما در خارج از مرزها آنها را مدیریت و منکوب نماید و شبهه افکنی در این باب هجمه مستقیم به ارکان امنیت داخل ایران است و ملت ما باید با هوشیاری تمام، به ریشه، منبع و خاستگاه و محل طراحی این شبهات توجه داشته باشد./937/201/ب2

ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا حاصل عبارت زیر را در باکس روبرو وارد کنید:
= ۲ + ۶
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0
۱۳۹۶/۱/۴ - ۱۵:۲۵
امام جمعه اردبیل:
عمل به دستورات رهبری راهگشای مشکلات اقتصادی کشور است
امام جمعه اردبیل گفت: دولت اگر قصد معماری اقتصادی ایران در شرایط و اوضاع فعلی را دارد راهی جز اجرای دقیق دستورات و مطالبات رهبری ندارد.
۱۳۹۵/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۳
امام جمعه اردبیل:
نادیده گرفتن قابلیت ها و توانمندی های داخلی اظهار ضعف در مقابل دشمن است
امام جمعه اردبیل نادیده گرفتن قابلیت ها و توانمندی های داخلی را اظهار ضعف در مقابل دشمن دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۸
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز رسالتی مهم و حساس است
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با تأکید بر لزوم ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه، گفت: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل امروز به ویژه جوانان رسالتی بسیار خطیر و حساس است.
۱۳۹۵/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۴
استاد حوزه علمیه اردبیل:
رسانه ها نقش مهمی در ترویج فرهنگ و ارزش های اسلامی دارند
استاد حوزه علمیه اردبیل با اشاره به لزوم توجه به مسأله حجاب و عفاف در جامعه، گفت: رسانه ها نقش مهمی در ترویج ارزش ها و فرهنگ اسلامی در جامعه بر عهده دارند.
۱۳۹۵/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۳
امام جمعه اردبیل:
همدردی با نیازمندان نشانه اوج بلوغ در جامعه است
امام جمعه اردبیل، همدردی با دیگران در شرایط سختی را اوج بلوغ جامعه دانست و گفت: جامعه ای که تماشاگر مشکلات انسانی باشد و با آداب و رسوم غلط و اشاعه فرهنگ اشرافی گری بر مشکلات مردم بیفزاید، جامعه ای ب...
۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۲۰:۰۰
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:
وارسته‌ترین الگوی رفتاری بانوان حضرت فاطمه زهرا است
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل وارسته‌ترین الگوی رفتاری و کرداری بانوان را حضرت فاطمه زهرا(س) دانست و گفت: حضرت فاطمه زهرا(س) نه تنها الگوی بانوان در جامعه اسلامی بلکه الگوی تمام بشریت است.
۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۵
مسؤول نهاد رهبری دانشگاه محقق اردبیلی:
مبنای علوم بشری اگر اسلامی باشد قطعا انسان را به خدا می رساند
مسؤول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اینکه اگر مبنای علوم، اسلامی باشد قطعا انسان را به خدا می رساند، گفت: مرکز مطالعات علم و دین دانشگاه محقق اردبیلی با هدف اسلامی ...
۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۲
امام جمعه اردبیل:
تردید در صحت انتخابات تحمیل بدترین هزینه به ملت وکشور است
امام جمعه اردبیل تردید در صحت انتخابات را تحمیل بدترین هزینه ها به ملت و کشور دانست.
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۹:۲۶
استاد حوزه و دانشگاه:
ارتباط طلاب و روحانیان با نسل جوان سبب رفع شبهات می شود
استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به وجود هجمه ها و شبهات مختلف بر علیه جوانان و نوجوانان، گفت: طلاب و روحانیان با تجهیز خود به علوم مختلف باید در مقابل هجمه ها و شبهات ایجاد شده در ذهن نسل جوان مقابله کن...
۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۸:۱۳
امام جمعه اردبیل:
حفظ عزت وکرامت مردم آذربایجان برای ایران بسیار مهم است
امام جمعه اردبیل، حفظ عزت و کرامت مردم آذربایجان را برای ایران بسیار مهم دانست و گفت: دو کشور ایران وآذربایجان دارای اشتراکات ریشه دارفرهنگی بوده و روابط دو کشور در مسیر توسعه قرار گرفته است.
۱۳۹۵/۱۲/۹ - ۲۳:۰۴
مدیرکل تبلیغات اسلامی اردبیل:
زندگانی حضرت زهرا، بهترین منبع برای استخراج سبک زندگی اسلامی است
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل بهترین منبع برای استخراج سبک زندگی اسلامی را الگوبرداری از زندگی حضرت زهرا(س) دانست و گفت: حضرت زهرا(س) امتداد انوار و صفات پیامبر و امتداد درس ها و تجلی تمام قامت ...
۱۳۹۵/۱۲/۷ - ۱۴:۱۵
فرمانده قرارگاه حمزه:
ولایتمداری و انقلابی‌گری از بارزترین ویژگی شهدا است
فرمانده قرارگاه حمزه سید الشهدا(ع)، ولایتمداری و انقلابی گری را از بارزترین ویژگی های شهدا دانست و گفت: تقویت روحیه ولایتمداری برای رفع مشکلات و بحرانهای کشور یکی از مهمترین نیازهای عرصه کنونی است.
۱۳۹۵/۱۲/۶ - ۱۴:۵۵
امام جمعه اردبیل:
تاراج اصلی، دزدیدن اعتقادات و اخلاق است
امام جمعه اردبیل اصلی ترین میدان جنگ امروز را میدان اخلاق، تربیت، فرهنگ و سبک زندگی دانست و گفت: تاراج اصلی در زمان معاصر دزدین اعتقادات و اخلاق است.
۱۳۹۵/۱۲/۵ - ۱۰:۱۷
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل:
ایران اسلامی بزرگترین خیرخواه جمهوری آذربایجان است
آیت الله عالمی گفت: ایران بزرگترین خیرخواه جمهوری آذربایجان است و باتوجه به این‌که این کشوراسلامی روابط خودرا برمبنای دین مبین اسلام پایه‌گذاری کرده بنابراین جز خیرخواهی و خیراندیشی هدف دیگری ندارد.
۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۹:۲۷
امام جمعه اردبیل:
همایش نقش صفویه در تقویت مکتب اهل بیت در اردبیل برگزار می شود
امام جمعه اردبیل با اشاره به برگزاری نقش صفویه در تقویت مکتب اهل بیت در اردبیل، گفت: برگزاری چنین همایشی در تقویت مکتب اهل بیت(ع) و برجسته کردن نقش اردبیل در احیای هویت ایرانی تاثیرگذار است.
۱۳۹۵/۱۲/۱ - ۱۹:۲۳
استاد حوزه علمیه اردبیل مطرح کرد؛
اتحاد ملت و تبعیت از ولایت فقیه عوامل دفع توطئه های دشمنان
استاد حوزه علمیه اردبیل، اتحاد و یکپارچگی ملت در صحنه های مختلف و تبعیت از ولایت فقیه را عوامل دفع کننده توطئه های دشمنان دانست و گفت: اعتقاد و ایمان ملت ایران اسلامی سبب شد تا بتواند در مقابل استکبا...
۱۳۹۵/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۹
معاون پژوهش حوزه های علمیه اردبیل:
توجه به امر پژوهش در حوزه های علمیه ضروری است
معاون پزوهش حوزه های علمیه اردبیل با تأکید بر ضرورت توجه به مباحث پژوهشی در حوزه های علمیه استان، گفت: اهتمام به پژوهشگران و طرح های پژوهشی، پرورش محققان جوان و هموار کردن مسیر برای محققان زبده و زبرد...
۱۳۹۵/۱۱/۲۹ - ۱۶:۳۳
امام جمعه اردبیل:
برای حفظ امنیت کشور باید دشمنان را در خارج از مرزها زمین گیر کرد
امام جمعه اردبیل با تأکید بر امنیت کشور، گفت: برای حفظ امنیت باید دشمنان را در خارج از مرزها زمین گیر کرد
۱۳۹۵/۱۱/۲۸ - ۱۰:۴۸
امام جمعه اردبیل:
طلاب و روحانیان به علوم و فناوری های روز مجهر باشند
امام جمعه اردبیل مجهز بودن طلاب و روحانیان به علوم و فناوری های نوین برای مقابله با توطئه های دشمنان را ضروری دانست.
۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۰۱
مدیر مدرسه علمیه میرزاعلی اکبر اردبیل:
کادرسازی برای انقلاب اسلامی از مهم ترین وظایف حوزه علمیه است
مدیر مدرسه علمیه میرزاعلی اکبر اردبیل یکی از مهم ترین و اصلی ترین وظایف حوزه های علمیه را کادرسازی برای انقلاب اسلامی دانست و گفت: کادرسازی برای انقلاب اسلامی، آمادگی برای ظهور امام عصر(عج) است.